Opinie o Bronowscy Czernichów Sp. z o.o. w Czernichów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bronowscy Czernichów Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bronowscy Czernichów Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bronowscy Czernichów Sp. z o.o. w Czernichów

Nie nie i jeszcze raz nie. Firma a wlasciwie właściciele zatrzymali się w zamierzchłych czasach, gdzie PIP i Sanepid powinien stałe zaglądać. (usunięte przez administratora) to codzienność, wielozadaniowość tzn że robisz w biurze i na produkcji. Aby zachować zdrowie psychiczne, lepiej trzymać się z daleka. Zresztą ostatnimi czasy wielu pracowników poszło po rozum do głowy i się zwolniło.

Tomek Nowy wpis

Firma zachowuję się w porządku. Raczej odwrotnie warto się zatrudnić . Pozdrawiam.

Adam Nowy wpis

Pracowałem i wiadomo trzeba się było wykazywać, bo za darmo nikt nikomu nic nie da, ale dobrze wspominam pracę w tej firmie. Jak ktoś jest leserem i mu się robić nie chce to wszędzie mu źle będzie...

Krzysiu Krzysiu ty... Nowy wpis

nie ma nic nieprawdziwego w mojej opinii a ten kto tam robił dobrze to wie, prawda? :D Ciekawe czemu tyle ogłoszeń, pewnie temu że nikt z okolicy nie chce tam robić:D

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Bronowscy Czernichów Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czy uważasz, że warto starać się o zatrudnienie w firmie Bronowscy Czernichów Sp. z o.o. w mieście Czernichów? Wyraź swoją opinię o tym pracodawcy. Pomóż innym podjąć zawodowe decyzje. Masz jakieś ciekawe newsy o firmie Bronowscy Czernichów Sp. z o.o.? Podziel się z naszymi użytkownikami swoją wiedzą i kreuj rynek pracy.

Neutral

Na rozmowie kwalifikacyjnej zapowiadało się rewelacyjnie w rzeczywistości było zupełnie inaczej. Inne wynagrodzenie było na rozmowie, a zupełnie inne było po miesiącu pracy. Jak ktoś chce pracować za 12 z groszami na nocne zmiany to tylko do Czernichowa. Nie polecam nikomu takiej ciężkiej pracy za psie pieniądze

Ema
@Neutral

Mozna wiecej info?

Kala
@Ema

Wiecej nie trzeba dodawac, po prostu trzeba trzymac sie z daleka. Praca za (usunięte przez administratora). Przy wzroscie cen prawie 100% wyplaty takie same. Dobrze, ze minimalna krajowa idzie co roku do gory bo tak to by sie zatrzymali na 1200 zl za 180h. Nie polecam

Łucja
@Kala

Dlatego jednak są momenty, gdzie naprawdę warto chwalić nasz rząd. Ale nie rozumiem jednej rzeczy. Na rozmowie umawia się tylko słownie co do stawki, że po miesiącu jest niespodzianka? To kiedy umowę się podpisuje? Bo skoro suma byłaby na umowie no to chyba nie mogliby tak zrobić?

Lalala
@Łucja

Tak, stawka jest na umowie ale dochodza do tego „premie”. Dodatek za pranie, absencyjny i premia uznaniowa za wyrobiony target- na niektorych sklepach tak abstrakcyjny, ze szansa na wygrana w totolotka jest wieksza. Umowy na start zleceniowki az wielki pan zdrcyduje ze daja Ci umowe o prace na czas okreslony i tak przez 3 lata przedluzaja te smieszne umowy az w koncu loteria, albo dadza Ci umowe na czas nieokreslony albo zwolnia bo nie usmiechalas sie wystarczajaca ;))

Zostaw merytoryczną opinię o Bronowscy Czernichów Sp. z o.o. - Czernichów

Bronowscy Czernichów Sp. z o.o.
  • Piekarska 1
    34-311 Czernichów

Bronowscy Czernichów Sp. z o.o.