Opinie o Masterrent24 Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Masterrent24 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Masterrent24 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masterrent24 Sp. z o.o. w Gdańsk

Czy Masterrent24 Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Były pracownik Nowy wpis

Umowa b2b, nawet nie rozważaj aby się u nich zatrudnić

maksiu123 Nowy wpis

Witam, chciałem się podzielić z Państwem opinią na temat tego co spotkało mnie w tej firmie. Próbowałem wynająć samochód u nich, jednak nie dość, że za każdym razem przez 5 tygodni próbowałem wynająć samochód to takiej opcji nie było. W końcu po tym czasie kiedy była opcja, przelałem wszystkie fundusze które były wymagane, samochód przyjechał i okazało się, że jednak nie wydadzą mi go z powodu tego, że ważność prawa jazdy jest zbyt krótka a dodatkowo nie było uznawane w ich firmie (jestem z Uzbekistanu). Co najśmieszniejsze, Pan który przyjechał samochodem powiedział, że obywatele Ukrainy mają możliwość jeździć u nich przez pół roku na ich prawo jeździe, jednak gdy ktoś jest z poza Europy, to takiej opcji już nie ma, pomijając fakt, że jednocześnie potrzeba peselu, żeby jeździć samochodem, co jest absurdem. Jestem bardzo zawiedzony tym jak traktują klientów i to w jaki sposób ukazują ksenofobię wobec innych narodowości. Dodam jeszcze, że znajomość angielskiego jest u wszystkich na bardzo słabym poziomie, co pokazuje, że niezbyt troszczą się i myślą o klientach z poza granic kraju. Na dodatek, po dzisiejszym kontakcie w sprawie zwrotu pieniędzy, Pan powiedział, że możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy może trwać nawet do 14 dni. Stanowczo odradzam komukolwiek wynajmowania samochodu w tej firmie i jedyne co mogę zostawić to wielki niesmak po tym jak zostałem potraktowany i zapewne nie jako jeden jedyny. Nie polecam!

Na jakie benefity można liczyć w Masterrent24 Sp. z o.o.?

Adam Nowy wpis

Śmieciowa umowa której nikt nie przestrzega i mnóstwo niedopowiedzeń w kwestii wynagrodzenia ;)

Stanowczo odradzam jakikolwiek kontakt I współpracę z tą pseodofirmą, totalny brak poszanowania pracownika. Potrafią nawet zwolnić pracownika na jego urlopie i nie widzieć w tym problemu. I to w czasach pandemi przed którą wysyłają informacje do wszystkich pracowników ze zwolnień nie gdzie. A to tylko jeden przykład podejścia do człowieka jak do cyfry w tabelce. Omijać szerokim łukiem.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Masterrent24 Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
klientka

Dodam, że opinia dotyczy oddziału w Warszawie , konkretnie Ursynowa. Wypożyczałam samochód z tej firmy po raz pierwszy i po przeczytaniu negatywnych opinii trochę się obawiałam ale w moim przypadku wszystko odbyło się profesjonalnie. Nie zrobiłam żadnej szkody, nie wiem jak by się wówczas zachowali. Podobało mi się, że pracownik, który przywiózł auto bardzo dokładnie razem ze mną je obejrzał i od razu dodał na aplikacji wszystkie widoczne uszkodzenia, które nie były zaznaczone. Oczywiście auto oddałam w takim stanie jak dostałam-umyte i zatankowane .

klientka

Jestem bardzo zadowolona z całej transakcji. W sobotę, o umówionej godzinie, podstawiono mi samochód pod sam dom, samochód był prawie nowy -Toyota z 2019 roku. Na maila dostałam wszystkie informacje o każdej rysie na karoserii. Po kilku dniach odebrano auto również spod domu. Mailem wysłano wszystkie papiery. Kaucję za auto odesłano równo po 14 dniach ( tak jak powiedziano mi wcześniej w rozmowie telefonicznej). Nie miałam żadnych problemów z kontaktem z pracownikami firmy, zarówno z infolinią jak i kierowcą. Ogólnie wszystko super ! Cena bardzo dobra w porównaniu z konkurencją, samochód czysty, zatankowany. Na pewno skorzystam w przyszłości . Szczerze polecam.

Goper

Proszę omijać tą firmę szerokim łukiem. Chciałem zarezerwować u nich samochód. Po wypełnieniu wniosku dostałem maila z ceną i numerem konta na które miałem wpłacić pieniądze za wynajęcie samochodu. Po wpłaceniu środków dostałem kolejnego maila w którym poinformowano mnie, że nie mają samochodu i muszą anulować rezerwację, a wpłaconych środków nie zwrócili do dziś, mimo, że w rozmowie telefonicznej pani z firmy zapewniała, że zrobią to jeszcze tego samego dnia ( Pani odebrała telefon za dziesiątym razem,, wcześniej odbierała telefon i się nie odzywała, później tłumaczyła się, że mieli awarię centrali ). Jednym słowem banda naciągaczy, należy unikać tej firmy jak ognia.

Jacek

Serdecznie polecam, dostałem samochód przez firmę z ubezpieczenia ale limit miałem tylko na 7dni, więc musiałem przedłużyć najem auta z własnej kieszeni. I tu poważny problem bo duża kaucja, a mam problem finansowy bo premier zamkną mi wszystkie lokale w związku z korona wirusem i tu jestem bardzo miło zaskoczony z podejścia firmy i rozwiązania mojego problemu. Bardzo dziękuję za profesjonalną pomoc.

Arthur

(usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem!!! Po wynajmie samochodu dostałem notę księgową na kilka tysięcy złotych, mimo że mam stuprocentową pewność, że nie było żadnych uszkodzeń auta. (usunięte przez administratora) i manipulatorzy! OMIJAĆ ZA WSZELKĄ CENĘ!!! Moje sugestie dla Masterrent24 Sp. z o.o.: zawiesić działalność Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zawiesić działalność

Jan
@Arthur

Zgadzam się z opinią, że to manipulatorzy. Ostatnio dostałem f-r ę w wys.123 zł za przekazanie moich danych organom państwowym kiedy użytkowałem ich sam. Czy mogę się spodziewasz f-r za to, że oddychałem w tym sam. Bardzo nie etyczna firma!

Magic

Dobra i przejrzysta umowa i wspolpraca

Pawlak Bartłomiej

Witam pracownicy wprowadzają w błąd poczym firma żąda zapłaty! Kiedy się argumentuje że rozmowy są nagrywane i by je sobie odsłuchali (w celu wyjaśnienia sytuacji) pracownik robi się niemiły, arogancki i stwierdza żebym nie był śmieszny i zapłacił te 27 zł. Dodatkowo brak jakiej kolwiek odpowiedzi na e maile. Odradzam!!!

mihal

a poniższa opinia dotyczy oddziału Warszawa.

mihal

Z takim dziadostwem spotkałem się po raz pierwszy i mam nadzieję, że ostatni. Dziadostwo i partyzantka na każdym kroku. W firmie dobrze widziane, a wręcz pożądane jest podlizywanie się. Wazeliny jest tyle, że można poślizgnąć się wchodząc po schodach. Atmosfera w pracy przypomina tani serial brazylijski. Zainteresowanie kierownictwa na górze sytuacją i problemami wewnętrznymi jest ZEROWE. Ci "kierownicy" niżej to pospolici chłoptasie rodem z bazaru, którzy z wielkim trudem pokończyli podstawówki. Wykształcenie, wiedza i kompetencje tych ludzi pozwalają co najwyżej na otwieranie szlabanu. Wsiowe towarzystwo wzajemnej adoracji. Dla was kmiotki ten cyrk to jest być albo nie być, dobrze o tym wiecie, dlatego jesteście tak oszołomieni sobą i swoimi rolami... ;)

Nicram

Masterrent24 .....kierownictwo to (usunięte przez administratora).Umowa nie jest przestrzegana. Opóźnienia w płatnościach. Proszę nie wierzyć w opinie na google. Pozytywne są jedynie od pracowników bok. Nie polecam masterrent24 . Szkoda nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o Masterrent24 Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Masterrent24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Masterrent24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Masterrent24 Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Polanki 4
    80-308 Gdańsk