Opinie o Automatiq Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Automatiq Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Automatiq Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automatiq Sp. z o.o. w Poznań

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Automatiq Sp. z o.o.?

Automatiq sp. z Przeźmierowa

Przenieśli się z Komornik do Przeźmierowa pewnie chcą zatrzeć ślady po swoich dokonaniach . W każdym razie to ci sami mistrzowie mówiący o bełkocie i wymyślonych problemach . O m i j a ć Szerokim łukiem bo ani kasy ani dobrej roboty możesz nie zobaczyć .

@Automatiq sp. z Przeźmierowa

Zgłaszamy sprawę spamera na Policję a Państwa zapraszamy do naszej nowej siedziby w Przeźmierowie. Rozwijamy się i teraz będziemy mogli przyjmować Klientów w iście komfortowych warunkach :)

Świadek Nowy wpis
@Automatiq sp. z Przeźmierowa

Znam współpracę z Panią B. z wielu źródeł. Wszyscy potwierdzają to samo: nie przyjmować zleceń od niej, nie jest to osoba wiarygodna(usunięte przez administratora) Sam miałem nieprzyjemność poznać ją i jej siostrę. Dramat każdego instalatora.

Maria Nowy wpis

Automatiq Sp. z o.o. nie zakończyła instalacji mimo zaliczek, nie rozliczyła się i narobiła fuszerki, nie wracając na budowę, przywłaszczyła sprzęt.

Automatiq Sp. z o.o. Nowy wpis
@Maria

Ciekawa sprawa, bo wśród naszych Klientów nie ma żadnej P. Marii. Jest natomiast cały kalendarz imion, które są bardzo zadowolone z naszych usług :) @gowork #gowork dalej będziecie tolerować te hejterskie wpisy, jak domiemuję jednej i tej samej osoby?? Na szczęście w internecie nic nie ginie. Policja niebawem się do was odezwie po adresy IP tego spamera. W naszym kraju jest to karalne i jeżeli nic z tym nie zrobicie to odszkodowania dla naszej firmy będziemy się domagać również od was @gowork . Pełnicie rolę pośrednika w dystrybucji tych szkalujących i absolutnie nieprawdziwych informacji

Nowy klient

Cóż to Automatiq sp.z o.o z ul Głogowskie 425 Poznań przeniosła się do Przeźmierowa czyż by Komorniki stały się zbyt małe dla tak potężnej firmy? Może głównego mistrza wyrzucili na twarz ale nr telefonu do kontaktu ten sam! Omijać szerokim łukiem bo to to samo tylko adres się zmienił

@Nowy klient

Chyba masz spory uraz co do nich skoro tak bacznie ich śledzisz i ostrzegasz... w czym masz problem? Uzasadnisz jakoś?

Do Halina
@Halina

Problemów jak zwykle ,każdy je ma .Ostrzegać trzeba i ostrzegam po stokroć .Szkoda waszych zmarnowanych pieniędzy i czasu . Jest wiele rzetelnych firm które Wasze potrzeby spełnią. WIĘC OSTRZEGAM

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Automatiq Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Frontend Developer
jan 13

Bardzo solidna firma posiada produkty najwyższej klasy, bardzo dobry serwis.Firma godna polecenia

Dostawca

To nie ich produkty!

Niko
@jan 13

Nie solidna firma ,szrot zaległy w magazynach montuje jako najwyższa klasa ,żaden serwis bo nie co szrotu serwisować bo się popsuł .Definitywnie nie polecam ,katastrofa !!!

Janie
@jan 13

Janie czy wiesz o czym piszesz ,najwyraźniej nie masz pojęcia -jaka solidna firma ,jaka najwyższa jakość,jaki dobry serwis .Kogo polecasz? Nie narażaj ludzi na straty zarówno wykonawcze jak i finansowe !!! Omijać szerokim łukiem -Ostrzegam

Sylwia
@Janie

To sam się naciąłeś, skoro nie polecasz? W takim wypadku napisz coś o tym.

Do jan 13
@jan 13

Nie zgadzam się z ta opinia iż firma stosuje produktów najwyższej klasy .Nie polecam

Do jan 13
@Dostawca

Ale oni za nie odpowiadają i je montują

Automatiq

Jakość portalu GoWork to żenada. Sprawę kierujemy na drogę Sądową. Nie możemy tolerować, że GoWork pod szyldem naszej firmy pozwala na wpisy, które nie są z nami w żaden sposób związane i psuja naszą dobrą markę. Od lat otrzymujemy najważniejsze nagrody branżowe i autoryzacje. Nasz personel jest stały co zdaje się jednoznacznie potwierdzać satysfakcję i zadowolenie z pracy w naszej firmie.

Jaka jest kultura pracy w Automatiq Sp. z o.o.?

Kultura

Kultura nie zaszura ,taka jest kultura!!!

Bożena
@Kultura

Jesteś może w stanie dać bardziej pomocną opinie o firmie? :P Jak tam atmosfera?

Mazur

(usunięte przez administratora).Bardzo trudno porozumieć się z nim .Nie wykonuje terminowo prac mu powierzonych Stanowczo odradzam współpracy z ta firma.

M Majewski
@Mazur

GoWork to ściema a nie weryfikacja. Każdy może napisać coś z kapelusza. Niektórym potrzebny jest dobry psychiatra albo przypomnienie zasad fair-play jeżeli to jakiś niezadowolony z życia konkurent. GoWork - zacznijcie weryfikować takie fake'owe wpisy bo tracicie reputację.

PRAWNIK
@Mazur

Pan (usunięte przez administratora)nigdy nie była pracownikiem firmy i nie ustalał szczegółów współpracy oraz terminów, jak również tajemnicy handlowej oraz RODO . Do (usunięte przez administratora)I resztę proponuję wysłać dochodzenie z prawa karnego oraz zastanowić się ,czy w ogóle ten portal jest zabezpieczony prawnie przed byle kim . Wystąpią o likwidację tej opinii na drodze sądowej .

Klient Automatiq
@Mazur

Potwierdzam wypowiedź pana (usunięte przez administratora). Pan (usunięte przez administratora)zaczyna instalacje, wyciąga zaliczki i nie wykonuje roboty mu zleconej. Pozostawia klienta z rozgrzebanymi instalacjami okradając go z wyłudzonych pieniędzy.

@Klient Automatiq

Pani (usunięte przez administratora), musi Pani odwiedzić lekarza, najlepiej psychiatrę. Pani budowę na ul. Górniczej w Poznaniu znają już prawie wszyscy wykonawcy z okolic i jest ona podstawą do wielu żartów i ciekawych opowieści.. GoWork - z całym szacunkiem dla waszej idei portalu ale albo weryfikujcie takie wpisy albo będziecie musieli ponieść tego konsekwencje nie może być tak, że anonimowo można wypisywać dowolne bzdury o konkretnym podmiocie gospodarczym

Klient
@Mazur

Tak Panie (usunięte przez administratora), zgadzam się z panem w każdym punkcie! Beszczelny (usunięte przez administratora) Zaczyna i nie kończy instalacji. Coś potwornego taka firma! Oszust!

@M Majewski

Nie sztuka pisać ściemy z kapelusza ,bo popsuć opinie fałszywie to nie godzi się gdy firma jest solidna i rzetelna.Mistrz główny mówi o feir-play czy on ogóle słyszał o czym takim a jeżeli tak to chyba 30 lat temu w wieku dziecka bo teraz już dawno o tym zapomiał.Jeżeli swoje dzieci uczy tak rozumianego jak sam to teraz rozumie to biada nowym obywatelom naszego pięknego kraju .Reputacje to mistrzu dawno straciłeś ,chyba ze została ci tylko dobra w dziedzinie serwowania pokarmów ,bo cielsko puchnie .

@@Mazur

Czemu tak ostro go oceniasz z tą utratą tej całej reputacji. To nie jest zbyt mocy zarzut jednak?

Automatiq spzoo

no cóż, jak widać ten bełkot świadczy o jakości portalu GoWork i zasadach (a w zasadzie ich braku) co do możliwości umieszczania tutaj dowolnych treści sprawą zajmuje się już nasza kancelaria a ludziom szukającym poważnych i zweryfikowanych opinii polecam inne portale i lekturę pozwów zbiorowych, które szykują i składają Przedsiębiorcy wobec platformy GoWork zapraszamy do nas, chętnie pokażemy Państwu nasze realizacje i referencje od całego grona bardzo zadowolonych Klientów

Mecenas
@Automatiq spzoo

Dziękuję Panie (usunięte przez administratora)za profesjonalne podejście do tematu instalacji sanitarnych , elektrycznych , systemu nagłośnienia i całego systemu inteligentnego w moim domu rezydencjonalnym w Chybach. Wszystko działa idealnie i prawidłowo. Profesjonalne podejście do tematu i czystość prac plus wizerunek pracowników mogą stanowić przykład dla innych. Przedstawienie różnych rozwiązań w salonie firmowym jest też wielkim plusem dla firmy. W sprawie wpisów od tej Pani moja kancelaria zajmie się tematem. Mamy już doświadczenie z takimi sprawami z GoWork. Art.212 KK po ustaleniu IP zadziała też tu odpowiednio przeciwko autorowi szkalujących wpisów.

Automatiq
@Automatiq spzoo

Mistrzu to wybierz się na policję i prokuraturę bo cię wzywa.Wykasz się i nie mów o bełgocie i fałszywych dowolnych treściach

@Automatiq

Czemu mieliby ich wzywać? Ogólnie to jak ta sprawa się rozwiązała, wiesz może? Bo widzę, że to zakomunikowane jeszcze rok temu było

Niezadowolony

Automatiq sp.z o o Poznan ul Głogowska 425 to firma nierzetelna ,lekceważy i nie szanuje klienta .Nie można ufać i polegać na dobrze wykonanej robicie ,nie polecam

Chyby

Mistrzu główny firmy proszę odpowiedzieć na pytanie czy systemy alarmowe instaluje się na przewodach komputerowych ?Ogolnie zdziwienie instalatorów ALARMÓW widzących taka fuszerę .Jeszcze takiego zjawiaka nie widzieli w całej swojej działalności zawodowej.WzorcoweChyby sprawcie materiały montowane bo może macie montarze na zwykłym drucie od płotu a co gorsza kolczastym ...

Mistrz
@Chyby

Jaki portal tacy „spece” się wypowiadają... może zacznijmy od tego, że się „spec” najpierw przedstawi, powie jakie to ALARMY w życiu zamontował a potem zaprosimy „speca” na szkolenie bo widać jest mu potrzebne :)

Klient

(usunięte przez administratora)Jako szanujący się przedstawiciel firmy należy oddać pieniądze za sprzęt którego się nie zamontowało,przetrzymuje i obraca się cudzymi pieniędzmi przez przęsło pół roku ?Pytam kiedy Pan odda inwestorowi pieniądze ,rozliczy jak przystało i jak należy rozliczyć ???

Do Jan 13

Jan 13 musiałbyś zobaczyć w miejscu szrot zamontowany ,to by się oczy otworzyły !Serwis jaki serwis to chyba w życiu serwisu nie widziałeś .Makabra klijecie odpuść pochwały bo nie ma kogo i co chwalić

Stażysta

Nie polecam stażyscie stażu u automatiq bo nic dobrego tam się nie nauczysz .Jedynie to cwaniactwa i kombinatorstwa a nie dobrego fachu (usunięte przez administratora)

Ostrzegający

Montuje co mu w magazynie zalega .W domach montuje skrzynki prądowe jak w fabryce.Reklama tej spółki wypasiona ale wykonawstwo żadne mniej niż O.Uwaga na prawdopodobieństwo oszukania klienta na produkt montowany i kasę .Istnieja zetelne firmy tej nie polecam !!!

Wiecie może czy w Automatiq Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

M Majewski

aplikować zawsze można :) proszę przesłać CV na adres: dokumenty@automatiq.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Automatiq Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Automatiq Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Automatiq Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automatiq Sp. z o.o.?

Automatiq Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Głogowska 425
    60-004 Poznań