Opinie o TBW Sp. z o.o. w Kolonia Januszno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TBW Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TBW Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TBW Sp. z o.o. w Kolonia Januszno

J Nowy wpis

Dziwią mnie komentarze negatywne na temat firmy. Pracuję od kilku lat i wyplata zawsze na czas co nie zawsze zdarzalo sie w innych firmach

Teresa Nowy wpis

No jeszcze nie tak wcale dawno wymienialiście tutaj zarobki rzędu 2800. Coś poszło do góry teraz czy stoją w miejscu? Fajnie byłoby mieć jakieś aktualne info.

Byly pracownik

(usunięte przez administratora) na wpłatach. Kumoterstwo. To co piszą o zarobkach to kłamstwo. Nie szanują oraz oklamuja pracowników

Jack Nowy wpis
@Byly pracownik

Część wynagrodzenia na konto a reszta w kopercie, czyli (usunięte przez administratora) gdyż w tym drugim przypadku nie odprowadzają żadnych składek. Szukają tylko niepełnosprawnych, a ponieważ nie są zakładem pracy chronionej , wszystkie pieniądze z PFRONU, mają dla siebie, a niepełnosprawny pracownik nic od ni h nie ma, to refundacji na dojazdy, leki, okulary, sprzęt rehabilitacyjny.

Gabriela Nowy wpis

Zaległości w wypłatach to takie chwilowe potknięcie czy standard w tej firmie? Stawka za 240h pracy to 2800 zł, a co z nadgodzinami? Przecież to półtora etatu!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie TBW Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Slonecxko

Nie polecam tej firmy. Ostatnio jak poszłam na obiekt jeden z ochroniarzy chciał mnie pobić. Że strony podwładnych żadnej reakcji nie było. Co to jest ochrona czy napadanie na ludzi

życzliwy

Uważajcie na tą firmę okłamują nie płacą na czas sprawdzajcie czy płacą wasz ZUS nie polecam nikomu tej firmy.

Agata

Uważacie ze to firma na stałe ?

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie TBW Sp. z o.o. w miejscowości Kolonia Januszno? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Ochroniarz

Napisałem a wy usunęliście część tak samo zresztą jak bylemu pracownikowi. Ciekawe komu to przeszkadzało.(usunięte przez administratora)

Ochroniarz

Pracuję aktualnie i nie polecam(usunięte przez administratora) Za 240h ok 2,8tys. Bardzo duże kolesiostwo.

Zostaw merytoryczną opinię o TBW Sp. z o.o. - Kolonia Januszno

• Jak się pracuje w TBW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TBW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TBW Sp. z o.o.?

TBW Sp. z o.o.
  • 16