Opinie o Mille Sapori Due Sp. z o.o. w Gdańsk

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mille Sapori Due Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mille Sapori Due Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mille Sapori Due Sp. z o.o. w Gdańsk

Iza Nowy wpis

Co do stanowiska kierowcy, orientuje się ktoś na jakich warunkach są obecnie zatrudniani? Jakie w ogóle stawki na początek współpracy wchodzą w grę? Wcześniej napisał ktoś, że w oddziale w Gdańsku jest 5 kierowców, opinia z przed roku, czy od tego momentu firma się rozwinęła i zatrudnia większą ilość pracowników?

Byłem widziałem Nowy wpis
@Iza

Z tego co się orientuję to pierwszy miesiąc umowa zlecenie na czas zrobienia badań, potem umowa o pracę na rok 155-165zl/dzień na start. Godziny pracy 6-24 :p w tych zakresach się pracuje jak bedzie 13:00 to super jak 20:00+ to tragedia

Wiecie, czy Mille Sapori Due Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jeden z wielu Nowy wpis

Co masz na myśli praca zdalna? Na jakim stanowisku? Bo chyba nie kierowca ????

Jak dużo osób pracuje w Mille Sapori Due Sp. z o.o.?

Jeden z wielu

W oddziale Gdańsk jest 5 kierowców (szukamy 6) . W biurze siedzą 3 osoby, 6 przedstawicieli, 5 magazynierów.

Jak się pracuje z ludźmi z Mille Sapori Due Sp. z o.o.?

Jeden z wielu

To bardzo ogólne pytanie ;) Każdy mną swoje upodobania co do drugiego człowieka. Są sprzeczki,. kłótnie, niedopowiedzenia jak w każdej firmie. Ja osobiście wychodzę z założenia że w pracy przyjaciół nie znajdziesz bo jeden drugiego był utopić w łyżce wody. I nie ma co wierzyć ludziom ;)

Firma Mille Sapori Due Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Jeden z wielu

Pracując jako kierowca magazynier lub w biurze nie należy znać języka włoskiego większość restauracji pracują Polacy zdarza się że właścicielami są Włosi ale większość z nich u mnie po polsku lub porozumiewać się z nimi po angielsku. Umowa tylko i wyłącznie o pracę przedstawiciele pracują na własną działalność.

Dorota

Mille Sapori Due to importer włoskich produktów spożywczych. Firma została założona w 2012 roku. Flota transportowa umożliwia firmie dowóz wszystkich rodzajów produktów. Ciekawa jestem, czy pracując w tej firmie trzeba znać język włoski, i jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Mille Sapori Due Sp. z o.o.?

Jeden z wielu

Tak jeśli chodzi o odział Gdańsk (dokładnie Miszewo) to rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie oddziału czyli Lotnicza 6, Miszewo. Niedługo powinna pojawić się rekrutacja na stanowisko kierowcy. Albo już są gdzieś oferty.

Czy Mille Sapori Due Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jeden z wielu

Kierowcy pracują w różnych godzinach . Tak naprawdę od momentu wyjazdu z firmy pracują do momentu rozwiezienia całego towaru bo powrotu do firmy. ZACZYNAMY 7:00-8:00. Jeśli jest to trasa to są to różne godziny powrotu 17-22. Jeśli tylko po Trójmieście to max 16-17

Czy często w firmie Mille Sapori Due Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Pracowałem

Teraz Firma mająca siedzibę na Pomorzu (dokładnie Miszewo) potrzebuję kierowców. Możesz wysłać CV. Kierowcy są zatrudnieni na MSP TRANSPORT

Hej, czy w firmie Mille Sapori Due Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Pracowałem

Co masz na myśli mówiąc nadgodziny ? Kierowcy pracują aż skończą (tzn. rozwiozą towar) raz to jest 13, raz 17, raz 21-22 . Magazyn ma stawki godzinowe.

Pracowałem

Cały Czas jest rekrutacja na magazyn i kierowców. Potrzeba koniecznie ;) Zarobki realne jak najbardziej. Tylko trzeba dać od siebie.

Mirosław
@Pracowałem

Powiesz mi coś na temat atmosfery panującej w zespole? To zawsze ważny czynnik, czy Twoim zdaniem relacje między pracownikami a szefostwem są tu dobre? Możesz też powiedzieć czy dostaje się tu od razu umowę o pracę, jako pracownik firmy na pewno będziesz coś wiedział na ten temat.

@Mirosław

Jeśli chodzi o relacje z szefem lub też kierownikiem oddziału to prawie jak koledzy, "cześć cześć", potrafi być pełno śmiechu. Kiedy trzeba to trzeba wysłuchać szefa. Ale jak najbardziej pozytywna jest moja opinia. Umowa o pracę na start i nie ma żadnych możliwości płacenia pod stołem to co na umówie i dogadane to tyle masz. Towar jest składany nocą lub rano zależy jaką ilość i jak pracuje magazyn. Jak to mówią "w pracy nie ma przyjaciół" ale z każdym idzie się bardzo dobrze dogadać i atmosfera jest okej.

freddy

Firma aktualnie wznowiła rekrutację do oddziału w Miszewie? Stąd pytanie czy warto tam podjąć pracę? czy zarobki w granicach 4000-5000 brutto są realne? Inaczej to chyba nie ma sensu tam iść?

Nie polecam

Szukają kierowcy dostawcy a ponad 6 h się spędza na magazynie szykujac SOBIE towar. To jest normalne? Szkoda mi kierowców bo pracują tam jakby byli w więzieniu. Nie polecam szkoda czasu

• Jak się pracuje w Mille Sapori Due Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mille Sapori Due Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mille Sapori Due Sp. z o.o.?

Mille Sapori Due Sp. z o.o.
  • Gdańsk
  • NIP: 9571072523 REGON: 222041375 KRS: 0000499348

Mille Sapori Due Sp. z o.o.