Opinie o Piast Business Service Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piast Business Service Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piast Business Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piast Business Service Sp. z o.o. w Legnica

☺️☺️

Firma spadająca na psy... Gorszej firmy nie znam.

Było minęło
@☺️☺️

Niestety prawda. Człowiek jest sztuką bez której tak naprawdę w pewnych miejscach już firmy by nie było... Nie ma się kto zająć tym chlewem, którzy zrobili,, niby szefowie,, Dużo gadania oj dużo. Czasami pan szef z natłoku słów a małego móżdżku się zasliniał. Brak , absolutny brak profesjonalizmu w ludziach, którzy nie mieli okazji, aby się wykazac. Teraz na emeryturach złapali wiatr w żagle w gnojeniu. Najgorszym w tym wszystkim jest to, że nikogo jeszcze wyżej nie zainteresowało, że ludzie uciekają. Dopóki myśliwi i panowie,, byłem władzą,, tam będą, będzie (usunięte przez administratora) Prośby najwyższego z Piasta nie namówia do powrotu .

Robert
@Było minęło

Aż tak się nie można dogadać z kierownictwem? Myślisz, że tylko z tego powodu ludzi odchodzą?A jak jest z wysokością wypłat? Bo może to tez jest powód?

byly pracownik
@Robert

Na pewno to też ma wpływ ale głównie atmosfera.

Pracownik z grupą
@Było minęło

Na jakim obiekcie jesteś że tak narzekasz? Coś mi się wydaje że piszesz niezłe bajki jak to przystało na pracownika któremu wszystko przeszkadza. Co Ty masz do szefów że niby który to taki mądry? Ja nie mogę narzekać na pracę bo jest wszystko dobrze.

Jolanta
@byly pracownik

Ja bym wolała mieć mniej kasy ale pracować w fajnej atmosferze, więc rozumiem gościa.

Jolanta
@Pracownik z grupą

Pracownik z grupą? Może dlatego masz jakąś taryfę ulgową.

Jm_

Tragedia, nie wykonują obowiązków lecz wykonują za to czyny zabronione prawnie, maja krew na rękach!!

Czemu człowiek który w tym roku nie był ani razu na zwolnieniu lekarskim jest traktowany gorzej od tych którzy ciągle chodzą na zwolnienie a zwłaszcza ci z umowy zlecenia ja rozumiem zmęczenie i brak urlopu ale co niektóre panie robią to nagminnie może pora zacząć kontrolę tych zwolnień lekarskich bo ludzie ci płacą dobrowolne składki chorobowe i ciągle co niektóre panie na chorobowym zwłaszcza w rejonie podległym Jeleniej górze pora na kontrolę panie dyrektorze

Interesuje mnie czy pensja w Piast Business Service Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Osoba Sprzątająca, ich ogłoszenie widziałam 17 marca na Praca.gov.pl.

Ktoś 111

Sama podstawa , i nic więcej . Ewentualnie dodatkiem do pensji może być więcej pracy. Tam się człowiek napracuje i nie zarobi...

Lodzia

Niestety tylko najnizsza krajowa,za mycie okien nie ma dodatkowej zapłaty za frekwencję również, żadnych bonów na święta itd....zapitalasz za najniższą krajową, jedyny plus to zwroty z prefon

Lodzia
@Ktoś 111

Racja dodatkiem do pracy jest więcej pracy????

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Piast Business Service Sp. z o.o. na stanowisko Operator wózka widłowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Pracuś

Pracownik w tej firmie jest poniżany, przełożeni czyli koordynatorzy traktują pracowników jak' DRUGI SORT-społeczeństwa', zwłaszcza jedna Pani koordynator uważa się za Boga, dla której pracownik jest tylko PYŁKIEM i ŚMIE.... przeszkadzającym w spokojnym życiu, a jakiś natrętny pracownik ,chce się czegoś dowiedzieć ,czy o coś poprosić. Dyrektor oddziału Lubin jest Ok przynajmniej wysłucha pracownika, próbuje nawiązać dialog i w jakimś stopniu rozładować konflikty ( przynajmniej tak mi się wydaje). Osobiście nie polecam tej firmy,są lepsze ale skoro ktoś chce w niej pracować to JEGO WYBÓR i WOLA.

Pracoch
@Pracuś

Przecież nikt Ci nie karze siedzieć w piascie. Jest mnóstwo firm. Droga wolna. Czy po prostu taki ogarnięty jesteś ze czepiłeś się jak rzecz psiego ogona?

Czy ktoś wie co się stało z koordynatorem z Jeleniej Góry Panem Michałem . Wydawało się że nastały dobre czasy. Grafiki poukładane , można było pogadać z człowiekiem, odbierał tel. A teraz znowu chaos jeden robi grafiki drugi jeździ i nie umie nic wytłumaczyć.

Pracownik Piast

Mam pytanie . Czy ktoś ma jakąś wiedze co się stało z koordynatorem z Jeleniej Góry Panem Michałem ? Wydawało się że to normalny człowiek. Jak nie z Piasta .

krzyś

@małami Witam . Widzę że ktoś odważył się wkońcu uchylić rąbka tajemnicy co się dzieje na obiekcie przy ulicy bierutowskiej ....

Co jaki okres czasu w Piast Business Service Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pp

Chciałbym w cudzysłowie pozdrowić kordynatora Andrzeja woha i nawiązać do obiektu Herbapol we Wrocławiu nie dość że ten kordynatora nie zna się na swojej robocie to słucha się pracownika Jerzego olechnowskiego i jak ten (usunięte przez administratora) to andrzejek musi lecieć wąchać walić konia olechnowskiemu itp na obiekcie Herbapol Wrocław tak na prawdę to koordynatorem oficjalnym jest Jerzy olechnowski stary (usunięte przez administratora) niewyżyty komuch który gnębi poniża i wykorzystuje młodych ludzi a woh Andrzej jest kordynatorem tylko na papierze któremu mama notabene jednom renkom piecze ciasteczka a drugom mu konia wali jest tylko cwelem olechnowskiego do spełniania jego fantazji erotyczno seksualnych ludzie jak nie macie pracy nie wstydźcie się zebrać o jedzenie na ulicy zamiast iść pracować do firmy piast

Grafiki

Piast, przeczytajcie jak planują grafiki Wasi Ynteligentni koordynatorzy: Schodzisz z nocki i zaraz na drugi dzień idziesz na rano. Pytanie? To ma być grafik zgodny z przepisami?(usunięte przez administratora)

Q
@Grafiki

Niestety tak jest dopuszczalne pytałem w inspekcji pracy. Jak chcą zrobić na złe to wstawią Ci służbę po nocy bez przerwy przerabialem to. (usunięte przez administratora) tak nie planują.

@Grafiki

Po nocce każą Wam być od razu na rano? To ile wynosi przerwa pomiędzy zmianami?

Jarko

Straszcie, straszcie zwolnieniami. Żeby was czasem Inspekcja Pracy nie odwiedziła.(usunięte przez administratora). Poczekamy zobaczymy

Olek
@Jarko

Piast to klika i tyle.

Beniu

Ssamica Alfa to ta tipsiara z Lubina. Usunąc ją, co to to wogole tam robi....poszła na kasę do Biedronki

Mirosław

Jeśli ktoś pracował na umowę o pracę w listopadzie 2017r. i styczniu 2018r.prawdopodobnie miał źle rozliczony czas pracy.Piast rozliczał te miasiące zawyżając normę czasu pracy o 8 godzin w każdym miesiacu tak wykazała Państwowa Inspekcja Pracy .Oznacza to ,że jeśli ktoś pracował w listopadzie 168 godzin i w styczniu 176 godzin to może żądać wypłaty nadgodzin po 8 godzin za każdy miesiąc wraz z odsetkami za zwłokę. Ja po kontroli Państwowej Inspekcji Pracy dostałem prawie 200 zł wyrównania .

Firma ochroniarska czyli prezes i kadry w Legnicy są super. A co do przełożonego czyli kierownictwa z województwa zachodniopomorskie to (usunięte przez administratora) Przed zatrudnieniem do firmy zglaszalo się jaką ma się niepełnosprawności i z jakiego powodu. A co przyszło do czego w trakcie pracy pracownika dopadła choroba to zwalniają pracowników. W przypadku moim źle się poczułem i poprosiłem kolegę żeby wezwał pogotowie ratunkowe. Zostałem zabrany na SOR i następnego dnia informacje od kierownika że nie mogę pracować na tym obiekcie. Rozwiązanie umowy o pracę. Ostrzegam ludzi z grupą niepełnosprawności żeby przemyśleli sprawę gdzie chcą pracować i w jakiej firmie ochroniarskiej.

@Michał

Zwolnienie lekarskie niemile widziane bo Piast nie dostaje za ten okres dotacji z PFRON i jak chorujesz a nie masz znajomości czyli nie należysz do kliki to zwolnienie masz pewne.

@inier

Źle mnie zrozumiałeś. W trakcie pełnienia dyżuru źle się poczułem i zostałem zabrany przez pogotowie. Tego samego dnia wieczorem wróciłem do domu że szpitala i na następny dzień byłem gotowy do pracy. Otrzymałem informację telefoniczną od koordynatora że rozwiązanie umowy o pracę!!!

Divorce
@Michał

Nie musicie szukac daleko. Przejrzyjcie woj. dolnośląskie, niedaleko od Legnicy. Jak rządzi Ssamica Alfa...taka gwiazda że ja pie.....Taka wydra Wydaje jej się że ma mega szerokie plecy. Ponoć stwierdziła, że nie musi jeździć po obiektach, bo na każdym ma swojego człowieka. Buhaha mega gwiazda. Następnym razem zastanówcie się dobrze czy chcecie babę na koordynatora. Żal żal.pl

Królik

Powiedzcie mi czemu, gdy normalny człowiek chce coś u was załatwić to robicie z niego wariata. Wasza administracja ma u siebie bałagan, a koordynatorzy gubią papiery. Szukam innego pracodawcy. Pozdrawiam i miłego dnia.

Michał.
@Królik

Co do administracji to nie mam uwag. A co do koordynatora/kierownika to pierw zatrudnienia osoby z grupą niepełnosprawności. A jak jakaś choroba dopadnie w pracy pracownikowi to zwalnia za porozumieniem stron.

Czarny
@Królik

Co do samej firmy Piast to nic nie mam, bywały lepsze, ale za co niektórych koordynatorów mogli by się wziąć, są jacyś nierozgarnięci, niekompetentni i nie potrafią podstawowych spraw doprowadzić do końca. Nie będę wymieniał z nazwiska...może sami się kapna Piast Business Service macie w swojej obsadzie czarne owce

Beniu
@Królik

To prawda z tymi koordynatorami. U nas Bunia nie potrafiła przekazać dokumentów faceta za zwrot okularów, przesiala mu fakture na coś 600zl i przez to gościu nie dostał zwrotu. A ponoć z dojazdowkami też są cyrki i lepiej wszystko samemu załatwiać niż dawać papiery tej samicy Alfa....

Jarek

jeszcze jedna sprawa dotycząca Piasta business service Jelenia góra pracownicy który którzy nadużywanie alkoholu byli nieobecni w pracach po 7 po 6 dni wszystko zamiana dało się pod stół i dalej ci pracownicy do dzisiaj pracują i żeby to chociaż raz się zdarzyło ale to się zdarzało parokrotnie i czy pracownicy nadal pracują a nas nie nadużywajacych tak zwanych znajomości z panem dyrektorem inspektorem się zwalnia może naprawdę ktoś z osób odpowiedzialnych firmie Piast w Legnicynaprawdę się za to wszystko wziął i przede wszystkim przydałaby się taka osoba która jest przede wszystkim za ludźmi niepełnosprawnymi Bo my nie jesteśmy żadnymi wyrzutami społeczeństwa wykonywaliśmy swoją pracę sumiennie i obowiązkowo

Jarek by

dzień dobry czy bym mógł uzyskać jakiekolwiek informacje o zwolnieniach w Jeleniej górze pracowników z pierwszą grupą inwalidzką w dodatku kwalifikowanych wyszkolony w systemie przeciwpożarowym i w systemie monitoringu nie rozumiem dlaczego pan inspektor przywozi mi wypowiedzenie za porozumieniem stron gdzie ja nie wnioskował em w ogóle o takie zwolnienie nie ma z kim porozmawiać i nikt nie chce w ogóle rozmawiać czy ktoś w Legnicy może na to wszystko zareagowaćmoże by pan prezes w końcu na to wszystko zareagował nie można tak postępować z pracownikami u mnie sytuacja w listopadzie była taka że po rozmowie z panem dyrektorem miałem otrzymać dodatkowo 500 zł których w ogóle nie otrzymałem pracowałem od 1 listopada do 31 listopada 2019 roku na recepcji w hotelu green mountain bo nie było pracowników którzy by mogli tą funkcję pełni każdy odmawiał kategorycznie że nie będzie pracował na recepcji więc ja po rozmowie z panem dyrektorem zgodziłem się na to uzupełniłem swoich obowiązków tak jak powinienem a pan dyrektor nie dotrzymał danego słowa dziękuję państwu za miłą współpracę trzymajcie tak dalej bo ludzie którzy dla firmy oddali się nie mają nic do powiedzenia

inier

Standardowa firma ochroniarska , nie warto się angażować ,brak zakresu czynności , szkolenia na papierze, warunki pracy jak dla polskiego taniego niewykwalifikowanego robotnika , omijanie prawa pracy poprzez zatrudnianie na umowach zlecenie , centrala dość dobrze ale teren to porażka . Generalnie praca dla mocno upośledzonych ludzi w złych warunkach lokalowych i higienicznych, umowy krótkoterminowe nie dają gwarancji stabilnego zatrudnienia , atmosfera na obiektach trudna .Sytuacja nie do zmiany, firma nie rozwojowa, pośrednik w korzystaniu z pracy innych osób.

Dominika
@inier

@inier Dziękuję za tyle cennych informacji na temat pracy w Piast Business .Jestem ciekawa, czy są osoby, które po upływie jakiegoś czasu, bądź też szczególnego wykazania się w pracy, maja szansę na umowę o pracę u tego pracodawcy? Dzięki za odpowiedź.

@Dominika

Umowy o pracę są okresowe z zapisem o możliwości rozwiazania za wypowiedzeniem czyli praktycznie nie ma możliwości dochodzenia skutecznego odszkodowania za zwolnienie przed upływem czasu na jaki umowa została podpisana . Umowy o prace dostają głównie niepełnosprawni , najlepiej z dodatkowymi upośledzeniami ,które gwarantują pracodawcy wysokie dotacje z PFRON. W innych wypadkach preferowane jest kumoterstwo i jeśli masz dobre układy rodzinno- przyjacielskie to jesteś długoletnim pracownikiem. Wydaje się ,że umowa o pracę nie powinna być formą nagrody za "dobrą robotę", takie nagrody to np. premie może dodatek stażowy ale ich niema dla szarego pracownika. Jeden może "spać" i jest dobrze a drugi może pracować i tak go zwolnią . Firma nie ma zasad ,które prowadziły by do nagradzania ochroniarzy , kształtowania zdrowych relacji w pracującym zespole . Ludzie zatrudniani z "łapanki" bardzo często z zaburzeniami psychicznymi ze względu na dopłaty z PFRON , którym praca w nocy nie jest wskazana pozostają sami sobie w pracy ,pracownicy bez kwalifikacji i doświadczenia co powoduje dosyć dowolne traktowanie obowiązków służbowych szczególnie gdy nie ma zakresu czynności . Generalnie firma to typowy pośrednik ,który nie ma interesu w tym aby dbać o pracownika bo to obniży jego zysk , jedynie ważne jest aby utrzymać obiekt ochraniany i nie generować jakichkolwiek konfliktów ale to jest chyba cecha większości tego typu zakładów pracy chronionej ,które negatywnie wpływają na rynek pracy w dziale ochrona.

Dominika
@inier

Wielkie dzięki za szczegółową odpowiedź. A w jakim systemie jest ta praca? Zastanawiam się, czy trzeba w Piast pracować też na nocki.

@Dominika

Tak, system pracy w/g umowy o pracę to praca nocna ,do 24 godz na dobę,raczej bez narusznia norm czasu pracy i odpoczynku ,unikanie nadgodzin.Praca w/g umowy zlecenia , tu zasady nie obowiązują brak ograniczeń jak przy tego typu umowach ,teoretycznie można pracować "na okragło".Choć jest pewne ,że pracownik który pracuje dużo godzin na pewno nie jest pracownikiem sprawnym ,zmęczenie prędzej czy później sprawi,że nastąpi tzw. "zmęczenie materiału" czy wypalenie zawodowe i tego dalsze skutki.Niskie płace w ochronie nie rekompensują tego typu sytuacji.

@inier

Istnieje możliwość przejścia na umowę o pracę czy raczej obowiązuje cały czas umowa zlecenie? Pracujesz na ochronie w Piast Business Service? Napisz proszę jaki zakres obowiązków i jaka jest stawka.Dzięki.

@Paweł

Zakresu obowiązków brak w ochronie, stawki najniższe ustawowe. Umowy o pracę dla niepełnosprawnych i wybrańców.

Czarek

Większość firm takie stosuje, ale to nie jest powód żeby tak oczerniać firmę!

Tadeusz Gonera

Nikomu nie polecam takiego pracodawcy , umowy śmieciowe to ich logo , mam do wglądu , jeśli ktos chce.

Zostaw merytoryczną opinię o Piast Business Service Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Piast Business Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piast Business Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piast Business Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piast Business Service Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Jaworzyńska 67
    59-220 Legnica
  • NIP: 6931902624 REGON: 390739830 KRS: 0000132998

Piast Business Service Sp. z o.o.