Opinie o Piast Business Service Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piast Business Service Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piast Business Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piast Business Service Sp. z o.o. w Legnica

Kasia Nowy wpis

Witam, partner jest serwisantem, już trudnił się jako „złota rączka” w kilku zakładach. Teraz znowu będzie szukał dla siebie zatrudnienia i tak przeglądając pobliskie oferty znaleźliśmy jedna z zeszłego roku od spółki. możecie napisać jakie są zarobki? to ze względu na nie zmieniał prace

Pracownik Nowy wpis

Jestem bardzo ciekawy kto zatrudnił na stanowisku Kierownika Ochrony i Zabezpieczeń w Firmie Piast Wrocławia Panią Jolanta P. Osoba która kiedyś była była policjantką bo przeszła na emeryturę. Została zatrudniona w firmie Piast na stanowisku Kierownika Ochrony i Zabezpieczeń. Pani Jolanta P. która wogole nie ma zielonego pojęcia na temat pracy na obiektach przemysłowych. Czego byś się nie spytał na temat regulaminu pracy pracownika Ochrony ćzy regulaminu wewnętrznego obiektu do spraw zabezpieczeń lub innych rzeczy związanych z zatrudnieniem lub ubezpieczeniem pracowników , albo jakie procenty z wypłaty są odciągane przez pracodawcę na emeryturę lub zasiłek chorobowy zawsze jest jej odpowiedź nie wiem. Proszę poczytać sobie regulamin albo zadzwonić do firmy. Jak nie rozumiem jak nie kompetentna osoba która nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania pracownika może zajmować stanowisko kierownika w firmie Piast. Rozumiem że właściciel firmy Piast był również zatriony w policji i zatrudnienia swoich powiązanych z tą firmą bo tak mu najlepiej pasuje bo są powiązania kolesioskie ale już bez przesady . Nie dość że kierownicy do spraw zabezpieczeń nic nie robią to do tego jestem przekonany na 100% że właściciel firmy Piast lub prezes nie wiedzą co dzieje się na obiektach i dla czego są takie rotację pracowników na obiektach. Bo niby kierownik do spraw zabezpieczeń i ochrony powinien powiadamiać Dyrektora firmy Piast a ten bezpośrednio Prezesa . A jak jest w rzeczywistości wiadomość dochodzi do Dyrektora firmy Piast a ten zamiata sprawę pod dywan i każe zwolnić pracownika pod byle pretekstem żeby sprawa nie wyszła poza obiekt i żeby uciszyć pracownika .Taka jest przyjeta taktyka Dyrektora firmy Piast. Pracownik ochrony fizycznej na obiekcie jest traktowany jak (usunięte przez administratora)i nie ma prawa się odezwać. Dodając że Kierownik do spraw zabezpieczeń i ochrony Pani Jolanta P. nawet nie potrafi wytłumaczyć dla czego pracownik został zwolniony tylko każe zadzwonić do firmy Piast która go o tym poinformuje. To co się dzieje w firmie Piast jest dla mnie kpina i błazenada . Wychodzi na to że Prezes firmy Piast nie panuje na tym całym bałaganem który robią kierownicy ochrony i zabezpieczenia wraz z Dyrektorem. Odradzam zatrudnienia się w firmie Piast bo pracują tam osoby z kadry kierowniczej którzy są nie kompetentni do zajmowanych stanowisk.

Jaka umowa obowiązuje w Piast Business Service Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Może już ktoś tak ostatecznie napisać na jakiej umowie się pracuje? już kiedyś pojawiały się o nią zapytania ale jak widać bez jednoznacznej odpowiedzi. Wcześniej także wspomniano o jakichś karach a teraz ktoś stwierdził, że wypłaty praktycznie zawsze się nie zgadzają. Na jakiej zasadzie mogłoby się tak stale dziać?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Piast Business Service Sp. z o.o. na stanowisko Operator wózka widłowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Całkowicie odradzam pracę w firmie Piast Group Legnica jest to firma (usunięte przez administratora) pracowników na wypłatach co miesiąc nie zgadzają sie pieniądze które wpływają na konto i trzeba się upominać.Firma wyzyskując pracowników do cła a (usunięte przez administratora) płacąca . Kierownicy do spraw zabezpieczeń którym podlegają obiekty (usunięte przez administratora) znają się na ochronie nadrabiają swoją nie wiedzę miną bo tak każe im Pani Dyrektor.ktora jest też niedouczonym (usunięte przez administratora) z niewiedzą. Całkowicie odradzam pracę w tej firmie. Trzymajcie się z dala od tej firmy .

Siemka, korzystał ktoś może teraz niedawno z agencji? Widzę ze ostatnio w maju ktoś tu cos pisał ale opinia jak widać jest negatywna. Chce zestawić warunki z innymi, które tez obserwuję by mieć jasny wybór. Jest wiec szansa na jakieś szersze odniesienie się? w razie czego jakie oferty polecacie?

Leszek

Agencja pracy to porażka Jeśli jesteś pracownikiem to sprawdź czy wypłata się zgadza. ( Często się nie zgadza ) (usunięte przez administratora) w papierach i przy wypłatach ogólnie nie polecam

Krystyna

beatko,wlasnie teraz jest ogloszenie na sprzatanie tutaj, mozesz powiedziec dlaczego nie polecasz? jakies konkrety ? czy pensja podana w ogloszeniu 3490 zł / miesiąc się zgadza?

Stary

Fajnie pracowało się za inspektora p.Mameta,nie poniżał był wyrozumiały. Od kiedy w lubinie jest inny inspektor to praca okropna,usuwa STARYCH bo mu przeszkadzają. Nie jest przede wszystkim słowny a to zły nawyk,życzę aby nigdy nie był stary i zawsze tryskał zdrowiem.

Łucja
@Stary

A ma jakieś uzasadnienie na zwalnianie tych pracowników, czy tylko dlatego że mu przeszkadzają? Wiele osób już straciło pracę?

Stary
@Stary

Inspektor z Lubina bardzo mściwy, nie szanuje ludzi a tych co zwalnia to bardzo mocno próbuje zaszkodzić w poszukiwaniu pracy. Nie słowny, pracownicy chodzą w zniszczonych sortach. Bardzo zapracowany,nie dzwonić bo chce mieć spokój. Szkoda inspektora MAMETA,dbał o ludzi.

@Stary

Nie przerysowujesz trochę sytuacji?

Młody
@Stary

Ciekawe bardzo. Ochrona na kopalni ocieka dziadkami z emeryturami, którymi się chwalą. I to smutna prawda dopóki nie poumieraja będą zawsze

Ola

Ile godzin pracy przypada na jednego pracownika w ochronie podczas jednej zmiany

Piast Business Service Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Operator Wózka Widłowego. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

SnowMan

To stanowisko to nie tylko obsługa wózka ale też pojazdu platformy. Ogólnie jest to gospodarka odpadami i przy tym bardzo ciężka praca fizyczna w dużej części ręczna. Np noszenie mebli, paczek, niebezpiecznej chemii. Żrących substancji itd. Jeżeli masz w głębokim poważaniu swoje zdrowie za 4000brutto z dodatkami to jest to jaknajbardziej praca marzeń

Ewelina
@SnowMan

Taka stawka to za jakąś część etatu? Ile godzin dziennie się pracuje? Na jakiej umowie?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Piast Business Service Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Mici

Do 10 tego każdego m-c.

@Mici

I zawsze jest na czas? Tyle się nasłuchałam jak to firmy opóźniają wynagrodzenia. Mam nadzieję że tutaj nie ma tego problemu?

Mirek

ODRADZAM PRACY W Mieście Świdnica , Największy minus , podsuwanie dokumentów i szybkie podpisanie , A na umowie -kary umowne ,brak docelowego zakresu obowiązków (usunięte przez administratora) Po godzinie czasu gadanie ,aby robić wszystko idealnie , są 3 zmiany (8 nowych osób ) a po 12h pracuje jedna osoba która pokazuje co i jak robić , reszta dnia to domyślanie się , Straciłem z mojego fatalnego wynagrodzenia ponad 600zl ..

Czy w najbliższym czasie jest spodziewane zwalnianie pracowników z rejonu jelenia góra Wałbrzych Dzierżoniów i pozostałe rejony

Małami

Po przepracowaniu troszkę czasu w Piast na obiekcie we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej dochodzę do wniosku że kordynator która tam pracuje widzi tylko jedną pracownice która nic nie robi jest leserka siedzi i patrzy tylko czy ktoś za nią coś zrobi . Najlepiej by było ta jedną osobę posadzić i założyć jej aureolke a reszta niech zapierdziela . Praca jest na 8godzin a u niej na godzinę . Kasę bierze za siedzenie a nie za pracę . Reszta babeczek sumiennie musi robić za marne grosze . To nie są pieniądze za takie rejony jakie są . Nie polecam . Odradzam pójście do tego obiekty wyzysk i nic więcej . Dziewczyny długo się tam nie napracuje z powodu atmosfery między panią koordynator a jej pupilkiem . Jakby mogła to by jej do (usunięte przez administratora) weszła.

@Małami

W momencie, gdy przeczytałem Twój komentarz na temat firmy Piast Business Service zauważyłem, że masz nieco zastrzeżeń, jeżeli chodzi o poziom wynagrodzenia, który pracodawca ten oferuje. Nie mniej jednak chciałbym ustalić, czy Twoim zdaniem pracodawca ten jest poza pensją podstawową oferuje jeszcze coś ciekawego co mogłoby zainteresować potencjalnego pracownika? Będzie mi miło za Twoim pośrednictwem to ustalić. Pomożesz?

@Paweł

JESLI BEDZIESZ PRACOWAŁ PO 24 GODZINY NA DOBE TO ZAROBISZ w tym SOBOTY NIEDZIELE TA SAMA STAWKA

Zołza
@Paweł

Nie nieco tylko bardzo dużo jest tam zastrzeżeń. Z tego co piszesz jestem wywnioskować że nie pracowałeś dla tej firmy a jak już pracowałeś to musiałeś żyć w bardzo dobrych układach z Panią Edyta . Tobie również założyła ciemne okulary . Ale nie neguje Twoje komentarza każdy myśli co myśli . Jak miałeś tak napisałeś. Każdy ma prawo do własnej opinii . Naprawdę ale to naprawdę zazdroszczę że wpadłeś por skrzydła Pani Edyty ????????????????

Małgorzata
@DZAK

A tak normalnie na co dzień to po ile godzin się pracuje?

Małami

Odpowiadając na Pana wiadomość. Oczywiście mam bardzo dużo zastrzeżeń bo temat jest jak rzeka . Jeżeli chodzi o wynagrodzenie jest to najniższa stawka krajowa jaka jest oferowana . Dyrektor jest przystępny i wyraża chęć współpracy natomiast nie wie co się dzieje w niższych strukturach wśród jego pracowników. Pracodawca oferuje miła i rodzina atmosferę jednak nijak ma się to do obiektu przy ul. Bierutowskiej. Na obiekcie dochodzi do uchybień o których nie wie pracodawca. Dobrze by było gdyby przyjrzał się temu wszystkiemu ktoś bliżej .

@Małami

Witam czytałam opinie Pani słynnej Mi te rzeczy ,które czytam są bardzo nastawione negatywnie oznajmiam ,że ta osoba ,która podszywa się to z tego wynika ,że bardzo chce zaszkodzić i zrobić zamieszanie wokół firmy . Jestem pracownikiem ,który pracuje prawie dwa lata i z tego co czytałam to aż się za głowę złapałam jak można takie rzeczy pisać . Skoro ta osoba pracowała w tej firmie to dlaczego z niej szybko nie zrezygnowała ! Szczerze mówiąc to ja jestem zadowolona i z tej opinii jedyne co mogę potwierdzić i jest prawdą to że ta firma jest wymagająca ,ale dzięki temu jest czysto ,łat i porządek .

@Monika

ZADNEGO ZAMIESZANIA PRZYGLADAM SIE TEJ FIRMIE I .......OMIJAC TA FIRME Z DALEKA RADZE KIEROWNICTWO TO ZWYKŁE SMIECIE BYLE ROBOTA BYŁA ZROBIONA

@Monika

NIE TRZEBA SIE PODSZYWAC ZAMIERZAM TO UDOWODNIC PUBLICZNIE JAKO OSOBA NIE MAJACA NIC WSPÓLNEGO Z TA FIRMA POZA DOWODAMI

Zołza
@DZAK

Za ten obiekt przy ulicy Bierutowskiej już dawno powinien się ktoś zabrać . Gdyż dziewczyny które starają się robić wszystko tak jak jestem im przekazywane nigdy nie usłyszały słowa dziękuję , za dobrze wykonaną pracę tylko wiecznie słyszą źle , nie dobrze nie tak . Od wszelkiej bidy gdy na obiekcie pojawi się dyrektor Ireneusz L... i jest organizowane jakie kolwiek spotkanie jest tylko i wyłącznie mydlenie oczu dyrektorowi. Zachwalanie pracownic przy nim . W tym momencie Pani Edyta S.... Jest całkiem inna osoba ponieważ odgrywa szopkę prawda jest zupełnie inna , gdy znika dyrektor wracamy do rzeczywistości. Na uwadze ma tylko i wyłącznie jedna i ta samą osobę w której jest mowa w komentarzach wcześniej . Inne pracownice są traktowane jak popychadło nie doceniane wiecznie krytykowane , poniażane zastraszane . Nikt nie może mieć swojego zdania wyjść z własną inicjatywa ponieważ jest z góry krytykowany przez Panią Edytę . W pracy pownni być wszyscy na równi a nie słyszeć ,, nie jesteśmy kolegami ,, pracownik do pracownika powinien mieć szacunek chodzby nawet że względu na to że są na równi . Pani Edyta sama psuje atomosfere między pracownikami sama na kręca je na siebie. Jest osobą fałszywa i dwulicowa. Jednej tak mówi drugiej tak . Pracownice między sobą moja zakaz rozmów na temat pracy gdyż dla mnie jest to normalne że rozmawiamy o tym co się dzieje. Pani Sylwia K. Szacunek za to jaka jest osobą wspaniała wyrozumiała , ugodowa szkoda tylko że czasem ma okulary na oczach i nie widzi pewnych sytuacji ale tu już zasługa Pani Edyty która ma dwa oblicza . Czasami nawet można było usłyszeć od Pani Edyty ,, ale ja nie jestem Sylwia ,, Pani Sylwia gdyby była na codzień z pracownikami była by zupełnie inna atmosfera ponieważ ma szacunek podejście do swoich pracowników nie poniża stara się pomóc wręcz podbudowuje jest natomiast osoba na którą nie można powiedzieć złego słowa . Czego nie można powiedzieć o Edycie. Dziewczyny które pracują nie powiedzą nikomu jak jest ponieważ wiedzą że Edyta jest zdolna do wszystkiego i nawet kiedyś padły słowa ja jej jeszcze pokaże . Tracą pracowników tylko i wyłącznie na Edytę i jej pupila Maryśkę. Nawiązując do Pani Marii jest tam osoba nie tykalna ponieważ nikt nie może zwróci jej uwagi jest chroniona ponieważ bardzo dobrze żyje z Edyta . Są to relację nie tylko w pracy lecz po za nią. Lecz już w to nie wnikam ale praca to jednak praca .

Życzliwa
@DZAK

DZAK zgadzam się z tym w 100% . Ta firmę trzeba omijać potężnym łukiem ponieważ tam już nigdy nie będzie dobrze.

Pracowników traktują byle jak... pseudo inspektorzy mają gdzieś prosby pracowników... służby wpychają 5 nocek pod żąd. Poprostu tragedia. Kadrowe nic nie potrafią, zwroty z pfron z wielką łaską zwracają.... NIE POLECAM NIKOMU TAM PRACY nikt nie jest tam kompetentny....(usunięte przez administratora)

Robert

Praca w nocy jest bardzo uciążliwa a jeszcze 5 nocy po sobie to już nie wiem jak ty wyrabiasz? Wszyscy mają taki grafik, czy tylko tobie się tak trafiło? Nie możesz pogadać z kierownikiem, żeby zmienił ci zmiany?

prac1
@Robert

Zależy jak na kogo trafi ale każdy ma podobny czas pracy.

DZAK

TO JEST BARDZO SŁABO NAPISANE KOBIETY SPRZATAJACE PRACUJA NOCKI PO 2 TYGODNIE i WIECEJ Dlatego ZE NIE PODOBA SIE SZEFOWEJ GRUPY ZERO KULTURY HAMSTWO Z JEJ STRONY NIE POWINNA ZAJMOWAC TAKIEGO STANOWISKA KILKA KOBIET JUZ ODESZŁO PO PIERWSZYCH DNIACH I BEDA KOLEJNE ODEJSCIA A JAK JEJ COS NIE PASUJE TO PODKŁADA SWINIE OSOBOM KTÓRE CHCE SIE POZBYC I SPRYTNIE TO ROZGRYWA ZABEZPIECZA SIE KOPIAC DOŁKI POD KOBIETAMI SAMA NIC NIE ROBI TYLKO CHODZI PO ZAKAMARKACH UKRYWA SIE UDAJAC ZE PRACUJE INNYM KOBIETOM KAZUJE W CIAGU GODZINY COS WYSPRZATAC A GDY ONA SPRZATA TAM 3 GODZ JEJ NIE STARCZA NA TO MIEJSCE POWINNE SIE ZEBRAC I CONAJMNIEJ POŁOWA JEDNOCZESNIE SIE ZWOLNIC TO MOZE BY KIEROWNICTWO COS NAUCZYŁO i DO PUKI Panii.BASIA TAM BEDZIE DOBRZE NIE BEDZIE ALBO KTOS JEJ BUZKE WYKLEPIE BO NIE WYTRZYMA NERWOWO

Co niektórym w głowie się poprzewracalo mszczą się za zwolnienie swoich pupili co niektórym należało by się dokładnie przyjrzeć kilku dla przykładu zwolnić ci brygadziści i kordynatorzy to porażka chodzi o regiony wschodnio-zachodnie układu między kordynatorami a brygadzistami pamiętajcie że dziś jutro wy możecie zostać wywaleni trochę szacunku dla innych nie zaszkodzi

Małgorzata

W jaki sposób się mszczą? :-/ jeśli faktycznie tak jest w ogóle, bo może to zbyt dużo powiedziane?

Piast Business Service Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Pracownik Ochrony. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Pracownik ochrony

Jeśli chodzi o firmę Piast business biznes service w Legnicy to powiem krótko, pracownik ochrony w tej firmie nie jest pracownikiem chronionym gdyż nie obowiązuje go zbiorowy układ pr

Weronika
@Pracownik ochrony

No i tak właściwie to co w związku z tym?

Pracownik ochrony

Nie polecam pracy ochroniarskiej w lubinie na terenie KGHM w tej firmie . Jest stosowany mobing wobec pracowników przez zastępcę szefa jak i szefa . Nie traktują ludzi z szacunkiem , mają swoich wybranych ulubieńców, nie traktują kazdego na równo. Grożą dyscyplinarka z pracy za odezwanie się w słusznej sprawie. Wlepianie kary za wszystko, zakaz rozmow z ludźmi,ludzie są jak roboty, są traktowani tak samo jak za czasów II wojny światowej Żydzi którzy zostali zagazowani w Auschwitz, jest tam jak w reżimie. Nie można nawet maski zdjąć na chwiel tylko trzeba się dusić na przejściach 2 godziny beż możliwości ściągania i wyjścia na zewnątrz... Szefostwo nie umie powiedz nic w twarz jeśli jest coś nie tak i rozpowiadają to na innych zmianach . Człowiek dowiaduje się o wszystkim od innych ludzi niż od własnego szefa czy jego zastępcy.. brak szacunku do pracownika jednym słowem.. moim zdaniem szefostwo powinno się zmienić .. szef powinien słuchać co pracownik ma do powiedzenia , jeśli coś jest nie tak powinien brać na bok i powiedzieć to prosto w twarz i mówić na spokojnie bez krzyków i przekleństw, powinien walczyć o pracowników i traktować kazdego na rowno .. ale nie stety tak nie będzie .. nie polecam jeszcze raz tej firmy. Gdy zmieni się szefostwo które będzie traktować ludzi z szacunkiem moze kiedyś wroce . Ale wątpię.. radzę szukać innej pracy niż ta .. pozdrawiam

ochroniarz
@Pracownik ochrony

Masz rację, złośliwość ze strony dowódców ( dam ci popracować albo nie dam ci popracować, będę ustalał grafik tak aby cię wykończyć ) straszne kolesiostwo , dasz dobrą wiadomość dowódcy to to dostaniesz lepszy obiekt do pracy, masakra, dobrze że mnie już tam nie ma.

TGX
@Pracownik ochrony

Witam Z całym szacunkiem nie spotkałem się jeszcze z niczym co by mogło narazić moje dobre imię szef jest bardzo wyrozumiały oczywiście musi wykonywać jest twoje obowiązki bo jeżeli on tego nie zrobi zmuszę go do tego inni Ale na pewno nie krzyczy na pracowników zawsze z chęcią przyjmuje każde sugestie oczywiście jest kierownikiem i musi wymagać aby pracownicy robili to co do nich należy Ja pracuję prawie 5 lat jeszcze nie spotkałem się z przypadkiem agresji ze strony kierownictwa w stosunku do pracowników Serdecznie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Piast Business Service Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Piast Business Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piast Business Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piast Business Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piast Business Service Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Jaworzyńska 67
    59-220 Legnica
  • NIP: 6931902624 REGON: 390739830 KRS: 0000132998

Piast Business Service Sp. z o.o.