Opinie o Vank Sp. z o.o. w Łowęcin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vank Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vank Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vank Sp. z o.o. w Łowęcin

pracownicy

prosimy wlascicieli o zalatwianie swoich nieporozumien poza firma bo nikomu nie trza patrzec na wasze drapania na forum calego zakladu kazdy ma swoje problemy zmartwienia trudy zycia codziennego a wasze podniesione glosy oraz placze i histerie sa nam niepotrzebne zawsze mozecie wymienic glownych managerow na nowych skoro nie wypelniaja nalozonych na nich zadan lub pomyslec o przeniesieniu firmy do niemiec bedzie taniej nie pierzcie swoich brudow przy nas jestesmy w polsce szanujcie nas pozwolcie pracowac nam w spokoju zniesmaczeni pracownicy

@pracownicy

Czy w ubiegłym tygodniu jakaś konkretna sytuacja miała tam u Was miejsce, że padła tego typu opinia? Co konkretnie się dzieje i jak to na pracę ludzi wpływa? Odbija się to na waszych wynikach? jak je mierzą obecnie?

@pracownicy

Racja. Te wrzaski i piski są nie do wytrzymania. Na takich stanowiskach nie radzić sobie... wiadomo o kogo chodzi.

@pracownik

No pewnie nie każdy będzie jednak wiedział, mam na myśli osoby z zewnątrz... masz jakieś jeszcze inne warunki do przytoczenia, które realnie mogą przeszkadzać podczas pracy tutaj czy raczej cała reszta jest ok? jak sądzisz?

Siwy

I co z tego że premia była jak to jest raz do roku coś takiego a normalnie wszyscy musimy robić pełno godzin żeby zarobić. Tylko wybrani którzy wchodzą w (usunięte przez administratora) i mają później więcej od innych.

Geniu
@Siwy

Dlaczego siwy jeszcze tam pracujesz?Nic nie umiesz robić że boisz się zmienić pracę.

Teresa
@Siwy

Pełno godzin znaczy ile? Bo że pracować trzeba, żeby zarobić, to chyba oczywiste. Ale to tak ostro tam jest z nadgodzinami u Was czy co?

Miras
@Teresa

Pelno znaczy jedna nadgodzina dziennie w tygodniu jak jest potrzeba. Bez przymusu nie pasuje nie zostaje

produkcyjny
@Siwy

Nie polecam zatrudniania się w tej firmie. Chore klimaty i słabe wypłaty.

@produkcyjny

stawka to najniższa? tak ktoś wspominał... a te klimaty to w jakim kontekście? atmosfera nie podeszła? na tych nadgodzinach w takim razie na spokojnie da się jakoś dorobić?

obserwujący

gratulacje dla byłych doświadczonych tapicerów za odwagę

Stefan
@obserwujący

Jak nie będzie premii bożonarodzeniowej to następnie są już w kolejce z wypowiedzeniem ????

fan Stefana
@Stefan

obecnie zarządzanie firmą leży i kwiczy a pracuję długie lata no i takiego klimatu nie pamiętam

szwalnia
@Stefan

nie sądziłam że dożyję kiedyś czasów gdzie każdy poniedziałkowy poranek będzie mnie budzić chęcią do wymiotów na myśl pójścia do pracy w tej firmie

Wąski
@Stefan

I jak premia bożonarodzeniowa była?

Stefan
@Wąski

Była :)

fizol

morale załogi w zakładzie powoli sięgają samego (usunięte przez administratora)

@fizol

No faktycznie widziałam, że coś niby nie tak się działo. Jak aktualnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem, pisali że Ukraińcy nawet tu nie chcą pracować, to prawda? Czy może jednak przyszli?

prawda

@prac

czyli samych Polaków obecnie macie u siebie? A wiadomo tak orientacyjnie ile pracuje? Ciekawa też jestem jakie plany firma miałaby na kolejny rok, przedstawili już coś?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vank Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Agata

Witam, chciałabym zatrudnić się jako klejarz. Jak wygląda tam praca? Czy warto się zatrudnić ?

fizol

Volkswagen Poznań będzie wypłacać każdemu pracownikowi jednorazowo 8 tyś inflacyjnego. Vank czekamy na wasz ruch.

Zenek
@fizol

Kurcze ludzie vw przyjmuje Kto was tam trzyma na sile Narzekaja zamiast zmienic prace W kazdej firmie to samo nie dogodzisz bo inny ma lepiej

Martyniuk
@Zenek

ty się lepiej dobrze zastanów jak utrzymać tych co jeszcze są

@Martyniuk

A co, nowi nie podołają?

Magdalena
@Maria

Najpierw muszą przyjść a na to się nie zapowiada, nawet Ukraińcy omijają to firmę łukiem

mały Kaziu
@Magdalena

robiłem tu * nie polecam * wręcz odradzam * nie pozdrawiam

Franciszek
@mały Kaziu

Spoko, ale czemu nie polecasz? Jakieś argumenty? No i ile czasu tu spędziłeś?

lol

dostałam urlopowe łał starczy na waciki

@lol

Aż nie mogę się powstrzymać, żeby spytać ile. Zdradzisz czy to poufne?

Zły na zmiany
@Maria

W biurze dostali wakacyjne a na produkcji nie, zabrano nam wszystkie dodatki typu wakacyjne czy świąteczne.Na wakacje było 500brutto teraz nawet tego nie mamy....

@Zły na zmiany

A dlaczego to wam zabrali?

Sciopero Bianco
@Zły na zmiany

Strajk Włoski – forma strajku aktywnego polegająca na wykonywaniu przez pracowników obowiązków służbowych w sposób skrajnie drobiazgowy, co powoduje blokadę działania zakładu w sposób zbliżony do strajku pasywnego. Jest on stosowany w celu obejścia przepisów ograniczających w przypadku danej grupy zawodowej prawo do strajku.

tyż robol

podobno firma zgarneła kolejną nagrode i ma wlecieć premia dla wszystkich oby nie mniej jak na wielkanoc

snickers

występ Mezo dla Gośki to wasza premia na najbliższe 5 lat

Zofia
@tyż robol

I jak tam, byla ta premia? A co do tej wielkanocnej, to była to chociaż jakas okej kwota? :P

@tyż robol

A była jakaś premia na wielkonoc ? Tutaj nawet premi na wakacje nie ma

seba

na pracuj.pl poszukują pracownika na produkcję i zastanów się 20 razy zanim złożysz tu papiery bo z serca nie polecam

Na jakie benefity można liczyć w firmie Vank Sp. z o.o.?

żadnych benefitów nie polecam

nick
@prac

ile ludzi musi się tu zmienić aby szefostwo zrozumiało co to jest premia

Sławomir
@nick

To premii tez nie ma? Słabo. Chociaż płacą za nadgodziny żebym mógł sobie dorobić jakby się przyjął?

@Sławomir

płacą,od najniższej

@prac

Aha, a w jakiś inny sposób da radę tu w firmie sobie normalnie dorobić?

kaziu

mówi się że za wzorowe przygotowanie do iso ma wlecieć fajna kasa na wakacje wiec czekamy na najblizsza kasiore

zapraszamy do pracy obecnie po 34 stopnie na hali produkcyjnej

Dzień dobry jake są wynagrodzenie jest w firmie? Ile zmian? Czy można się starać na stanowisko tapicerskie? Albo projektowanie?

ponoć na święta wielkanocne będzie po 500 złociszy premii dla każdego

Ewelina
@kaziu

Skąd takie info? A ile premii jest na święta Bożego Narodzenia?

@Ewelina

info od Eweliny

lana
@kaziu

co to jest 500 zł 1500 to już coś

@lana

Lepiej 500 niż wcale, u niektórych nic nie dają. :( Ale faktycznie ostatecznie 500 wleciało? A w tamtym roku ile było?

lana

wleciało 0

jack

no proszę wpis że śmierdzi (usunięte przez administratora) w biurach i socjałach usunęli szybciej niż sam smród

a ja już niedługo opuszczam ten małpi gaj :-)

Cześć
@pracownik

Piszcie opinie pod postami na naszym Facebooku, niech deski klienci widzą że ma się czym chwalić:)

Ares

Brak słów jest fatalnie ale się nikt tym nie przejmuje robota ma być zrobiona p Markus i ta cała reszta robi z siebie durni że wszystko jest ok przypominam ludzie też chcą jaść a nie mają za co bo wy sobie wolicie zaprosić Mezo i się świetnie bawić

@Ares

czego się czepiacie Pana Markusa on przynajmniej jest codziennie w firmie i wszystkim interesuje a blondi V tylko udaje że pracuje

Ares

Najlepsze jest to że oni z ludźmi nie potrafią porozmawiać a dlaczego To wam powiem bo jeśli chodzi o pieniądze to jest temat rzeka

Robol

Brak podwyżek , ciągle uganianie , tworzenie chorych stacji , ogółem firma schodzi na (usunięte przez administratora) coraz bardziej , kiedyś tam się przychodziło do pracy z przyjemnością, dziś rano człowiek wstaje idąc tam nie wie co go czeka . Firma zaczyna mieć problemy kadrowe , duże braki bo ludzie odchodzą a tłumów już nie ma , bo tak sobie zepsuli renomę .

Szymek
@Robol

Najlepiej niech to Moliński zaorze i zborze do skupu odda

@Szymek

Jeżeli ta firma jest przegrana to nie jest moim zmartwieniem że ludzie robią (usunięte przez administratora) nie uronię za nich jednej łzy bo na nic lepszego sobie nie zasłużyli. Vank sp z.oo

@Ares

Ludzie pracują tam za miskę ryżu taka jest szczera prawda obiecali podwyżki i co do dziś ni ema podwyżki tylko dużo pracy i jakie wymagania mają szlachta się bawi dobrze a ludzie się proszą o 100zł podwyżki rubcie tak dalej a będziecie zapierdalać sami skoro ludzi nie doceniacie tylko i zwodzicie na każdym kroku

Ares

To jest masakra tam cała firma śmierdzi na odległość ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) bo inaczej tego nie idzie opisać szkoda tych ludzi że nie mają jaj by zamienić coś na lepsze tylko siedzą tam i się łudzą nadzieją że będzie lepiej To ja wam teraz powiem szczerze Nic nie będzie lepiej Jak to mówią NADZIEJA MATKI (usunięte przez administratora)

Katerine

Monia tak chyba nie biegała ;)

@Katerine

Witam brak słów na to wszystko co tam się robi firma schodzi na psy bo ludzie wykształceni nie potrafią porozmawiać jak cywilizowani ludzie tylko zbywają ludzi i ciemnotę pracownikom cisną że będzie podwyżka, do wszystkich pracowników vank uciekajcie z tej firmy bo można zarabiać więcej sam się przekonałem

Zostaw merytoryczną opinię o Vank Sp. z o.o. - Łowęcin

• Jak się pracuje w Vank Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vank Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vank Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 0 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vank Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Sarbinowska 11
    62-020 Łowęcin