Opinie o Vank Sp. z o.o. w Łowęcin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vank Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vank Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vank Sp. z o.o. w Łowęcin

Janek Boryna

Szukam pracy na preferencyjnych warunkach. Słyszałem, że w tej firmie nie przeszkadza gdy pracownik jedzie na różnych WSPOMAGACZACH , -ba nawet dyrektor produkcji jest tak fajny, miły i wyrozumiały , że sam - osobiście , kiedy się ciutenkę przegnie odwiezie cię do domu co byś bezpiecznie i po cichu tam dotarł . Normalnie rewelacja.

Było zapytanie o staż a ja widziałem parę ofert na takim portalu, jedna z nich jest dla tapicera z doświadczeniem, które posiadam. W ofercie podana jest kwota liczona od 4,9 do 5 tys. czy po dłuższym stażu pod szyldem firmowym otrzymuje się więcej? I czy opisze ktoś bieżące standardy? Widziałem, że ludzie na forum odradzali. Do dziś jakie występuje uzasadnienie?

fanvank

podana kwota zarobków jest w pln czy w euro?

@fanvank

Nie załapałem nawiązania do euro. Czemu miałoby być w tej walucie jeśli to praca w zakładzie w Swarzędzu? Czy Pracodawca oferuje także zatrudnienie za granicą? Nic mi jeszcze o tym nie wiadomo. Są obsługiwane inne lokalizacje?

@fanvank

Ja widziałem ofertę z tamtego roku dla montażysty meblowego ze stawka od 4,5 do 5 tys PLN, tapicer zarabia zatem w miarę podobnie? To w złotówkach jest, prawda? A co z tym doświadczeniem w końcu? Jak jest ono wyceniane?

Jest ktoś na bieżąco w pracy na produkcji i mi ja opisze? były kiedyś już opinie w tym zakresie ale widzę teraz świeżą ofertę i jestem jej ciekaw, jak przejrzałem te aktualne wpisy to one chyba zeszły na jakiś boczny tor niż sama praca? Jak teraz oferują widełki od 4 do 4,1 tys a ma być podwyżka to możliwe ze w kolejnym roku będzie to ok 4,6 do 4,7 tys?

QRD

Skoro pytasz o pracę w naszej firmie to jakim prawem piszesz że wpisy chyba zeszły na jakiś boczny tor. Zatrudnij się, popracuj i wówczas będziesz mógł/mogła tak pisać. Wszelkie wpisy bardzo dokładnie opisują jak tu mieliśmy i jak mamy. Przyszłość raczej nic na lepsze tu nie wróży. Powodzenia.

Henia
@QRD

I jak to po miesiącu wygląda? faktycznie przyszłość niczego dobrego nie wróżyła? Zastanawiam się czy od tego komentarza były jakieś większe rotacje skoro jakieś gorsze warunki sugerowaliście? Mimo wszystko przychodzą nowi? Jak się teraz wdrażają?

Ktoś tu o teście IQ wspominał. :D czy jakieś inne są faktycznie prowadzone? Po prostu widzę te ofertę na produkcje, która od ponad tygodnia już wisi. Był ktoś teraz na rozmowie? co mówią o warunkach na kolejny rok? I czy robią wam pod koniec ankiety satysfakcji czy cos w ten deseń?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vank Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Gwiazdorek

Jak w tej firmie z premia świąteczna?

Nikita ni warkocz
@Gwiazdorek

Ta z czekolady a do tego termos Vank czy coś coś się zmieniło?a za kasę za urlop możesz najwyżej zabrać rodzinę do Mcdonald i to bez szaleństwa bo przybraknie kasy.Gdzie siwy się bawi na Lazurowym wybrzeżu!!!w obecnej firmie dostaje 100%wynagrodzenia za urlop z uśmiechem na twarzy ,to jak oni defraudują te urlopy???

Fred
@Nikita ni warkocz

Muszę się dowiedzieć jak z tymi urlopami było według kodeksu pracy gdy tam pracowałem! Bo być może będzie następna sprawa w sądzie!!! Czego bardzo bym sobie życzył;) muszę poszukać dokumenty i kartki z wynagrodzeniem a mam gdzie tą aktówkę toksyczna aż świeci w nocy!!

meister
@Nikita ni warkocz

2 lata temu rozdawali na święta takie klocki ala jenga i dobrze się w kominku tym paliło

jakie stanowisko jest teraz omawiane? Tak jak pisali kiedyś montażysta z rok temu do 5,000 zł zgarniał, nawet taka ofertę właśnie widziałem, wiadomo jakie stawki teraz od kolejnego roku będą oferować? Benefitów brak? chyba nie widzę ich w tamtejszym opisie

Klemens

tak

Klemens
@Klemens

Problemów nie rozwiązuje się zwolnieniem bo to swiadczy o niskich zdolnosciach menedźerskich i uciekanie od prawdziwych problemow ktore mozna bardzo łatwo rozwiazać ale lenistwo nie pozawala na myslenie tylko szukanie problemow w ludziach.

KLEMENUCH
@Klemens

Widać że wypowiadają się tylko niezadowolone zwolnione osoby. Pozdro.

Maniek
@KLEMENUCH

Bo tylko zwolnione osoby nie boją się prawdy napisać, ja na przykład na kierownika nie narzekałem bo nigdy OPR nie dostałem bezpodstawnie. Ale mnie zwolnili za rzekomy brak zaangażowania w pracę, chociaż co drugi miesiąc na RMUA było jasno: Premia za zaangażowanie. I bądź tu człowieku mądry. Jak mają redukcję etatów to niech to powiedzą wręczając wypowiedzenie z porozumieniem stron A nie kłamią w żywe oczy i traktują jak złodzieja. Tak, księgowa przy mnie powiedziała kierownikowi żeby mnie pilnował jak pójdę po swoje rzeczy żebym nic nie wyniósł co moje nie jest. Tak że podtrzymuje zdanie wielu ludzi tu się wypowiadających że zarządzanie firmą pozostawia wiele ale to wiele do życzenia

Borys
@Maniek

Księgowa tej firmy to zrozumiała wieśniara której słoma z obówia wychodzi.Taki rasowy wiejski sznur!!! Nigdy nic nie robi na korzyść pracownika tylko pod dyktando i na korzyść góry!

zarozumiała powinno być i zgadzam się z tobą w 100%

Franciszek
@pracownik

To kompletnie nie da się z nią dogadać? Jakie problemy robi?

Borys
@Borys

Sugeruje jej aby sie podszkolila w podstawowych przepisach na swoim stanowisku bo słyszalem ze jej niekompetencje troche juz firme kasiorki kosztowaly i jeszcze troche kosztowac beda :)

Ciekawa
@Borys

Skoro naraziła firmę na straty to czemu firma sama nie zadba o to, żeby podnieść jej kompetencje? Np szkoleniami - wysyłają księgową na jakieś szkolenia? Swoją drogą to osoby odpowiedzialne za finanse zatrudniane są z doświadczeniem czy też z jego brakiem?

Maniek
@Klemens

O jakich zdolnościach Klemens piszesz? Tą firemką próbują od dawna rządzić dwie babki z których jedna nieustannie jest metr nad ziemią a druga posłuszna jak baranek robi to co ta pierwsza jej powie. Zarządzanie przez (usunięte przez administratora) to może tak ale nic poza tym.

Wiecie może, czy w Vank Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Ile ludzi tyle opinii. Ogułem wszyscy i tymi opiniami myślicie kunistycznie. "Czy się sto, czy się leży to i tak..... Zł się należy" (usunięte przez administratora)

Teresa

@Ja Zgadzam się z Tobą, co człowiek to inna opinia. Co napiszesz o warunkach zatrudnienia w Vank Sp. z o.o.? Jak wygląda wynagrodzenie, umowa, rozwój w te firmie? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Mokk
@Teresa

z tego co wiem pierwszy miesiąc umowa zlecenie. Później umowa o pracę. 2.500 brutto najniższa plus premie 500 brutto dyspozycyjność plus 500 brutto terminowość , jeżeli są nadgodziny to wlatuje 150% za nadgodziny i premia . Generalnie przez pierwszy rok nie dostaniesz 3 tys na rękę. Praca 8 godzinna bez zmian. Po roku można starać się o awans 3. tys brutto.

Jatywy

2500 brutto to jest śmiech na sali:D

@Mokk

W tej firmie nigdy nie było 150 % za nadgodziny jak już to 50% ! A czas pracy to 9 godzin! Jak będziesz pracować po 8 godzin dziennie to nie dostaniesz premi 500zł brutto za dyspozycyjność i będziesz to odczówać przy staraniu się o podwyższkę ze mało od siebie dajesz. W sobote nie opłaca się pracować bo płacą frytki, lepiej sobie gdzieś indziej dorobić! Albo znaleść lepiej płatną pracę. Ogólnie jak na taką firmę zarobki są mizerne.

Niko
@donald

tak tak 50% nadgodziny chyba że pora nocna 100%. Ale premia jest zawsze i nie jest zabierana za brak nadgodzin więc to pierdy co napisałeś. Szukać pracy można a tym co dobrze to siedzą.

Kraś
@Niko

tutaj nie ma pory nocnej

Niko
@Kraś

Kraś nie wiem bo nie wytrwałem zbyt długo :)

@Niko

Pierdy to ty piszesz bo jakoś sobie nie przypominam żeby firma pracowała nocą to raz a dwa czytaj ze zrozumieniem bo napisałem o premii 500zł brutto pod warunkiem że będziesz pracował po 9h. A jak będziesz pracować po 8 H to zapomnij że dostaniesz całą premię jak już to połowę jak dobrze pójdzie po myśli szefowej. Przepracuj miesiąc po 8h to się przekonasz! Z resztą nie sztuka naczaskać godzin i powiedzieć że zarobiłem. Zarób to samo w 8h to pogadamy.

QUCZAJ
@donald

Wiele razy nie było wyrobione 9 h tylko po 8 h i była premia normalnie wypłacona więc Donald nie siej ferment

@QUCZAJ

Tobie tak bo jesteś najwìększym buongiorno

Mlody
@Jatywy

Tak, 2500 brutto może nie powala ale przy tej podstawie 2800 na rękę mam i da się żyć

Teresa
@donald

Nie wiem, co masz na myśli, pisząc o @Quczaj "buongiorno". Z Waszej dyskusji zrozumiałam, że jedni mogą dostać premię za dyspozycyjność pracując po 8 godzin, a inni muszą 9 godzin, żeby ją dostać. Od czego to zależy? Jeśli zechcę wyjść po 8 godzinach pracy, stracę premię bez uprzedzenia i rozmowy na ten temat?

FRED
@Mokk

Widać że ktoś z biura odpisuje te dobre komentarze???? jak nowa negatywna opinia to sucha robi zebranie i wszystkich opiernicza więc wzięła się na sposób i kazała komuś odpisywać ????????????

Gabi
@Teresa

Po 8 h kierownik potrafi cofnąć z parkingu i oczywiście po premii. Nawet pracując nadgodziny,zabiorą premię. W 1000% piszę szczerze

nick
@Mlody

To jesteś mało ambitny albo nie masz rodziny bo to jest wegetacja a nie życie. Tyle to szefowa wydaje na paliwo A ty sie podniecaasz.

ket

premia jest zabierana

@Gabi

może zamiast nieustannie usuwać wpisy o braku kwalifikacji kierownika produkcji do pełnionej funkcji niech napisze jakie ma :-)

ziom
@Maria

kierownik powinien dbać o swoich ludzi i zespół a nie biegać nieustannie do góry i na nich kablować czyli zdobywać zasługi przez donoszenie mięczak jeden

Gabriela

Możecie napisać na jakie dodatki do pensji można w tej firmie liczyć. Po opiniach to raczej zbędne pytanie ale zaryzykuję. Thx. za udzielenie odpowiedzi. Interesuje mnie temat warunków pracy biurowej.

@Gabriela

takze odradzam prace w tej firmie bo tu nie doswiadczysz zadnych dodatkow poza slaba wyplata

my

Nieustanne usuwanie niewygodnych a prawdziwych komentarzy i opinii nic nie zmieni. NIE WOLNO zapominać iż na barkach każdego zarządu i podległej dyrekcji produkcji spoczywa ogromna odpowiedzialność. Odpowiedzialność za działania lub ich brak , decyzje które podczas pełnienia tych funkcji podejmują lub niestety nie podejmują. STOP na takie nas traktowanie jakie w tej firmie ma miejsce. Nie wszyscy jak tu widzimy nadają się do zarządzania. Czy osoba która usuwa komentarze aż tak się w pracy nudzi?

yoke

Poruszono na forum w kwestii tej firmy wiele już istotnych choć jeszcze nie wszystkich spraw. Kwestie wynagrodzeń, stosunków jakie panują między pracownikami, przełożonymi a podległymi im pracownikami, ich kompetencji lub braku, warunków pracy itp. Jest tego sporo a dzięki wolności słowa i temu portalowi można to spokojnie i bez zbędnych emocji opisać. Jak powszechnie wiadomo właściciele firm tego portalu zwyczajnie nienawidzą. Ja dziękuję za możliwość wypowiedzi na tym forum i popieram wartości w które nieustannie inwestuje GOWORK. Zbyt często niestety problemem są sprawy jakże przyziemne i podstawowe czyli nieodpowiednie zachowanie zarządu względem osób im podległym, idąc dalej zwyczajnie pracownikom. Wypowiedzi zawarte w tym wpisie nie mają na celu nikogo obrażać ani wpływać na kreowanie złego wizerunku tej firmy. Ludzie nie są głupi i sami potrafią swoje zdanie prawidłowo kreować. To wyłącznie spostrzeżenia poparte latami doświadczeń, wymiany poglądów między pracownikami, a także przykrymi doświadczeniami podczas pracy w tej firmie. Do sedna, warto wchodząc do firmy każdego dnia wykrztusić z siebie zwyczajne i jakże popularne na całym świecie dzień dobry. Istotne aby każdemu pracownikowi bez wyjątku i przez każdego członka zarządu. Nie udajemy przechodząc obok pracownika, że go nie widzimy. Ten którego udajecie, że nie widzicie to ten który ciężko i mozolnie pracuje na globalny sukces tej firmy. Sprawa kolejna, pamiętajcie iż nigdy nie zwracamy się do pracownika po imieniu jeśli on nie wyrazi na to wcześniej zgody. Przejście na ty od zawsze proponuje osoba starsza wiekiem. Skoro praktykujecie takie metody w firmie a praktykujecie i mimo to pracownik nie zaczyna w danym momencie mówić odwrotnie na ty, znaczy to iż jest dobrze wychowany, szanuje i zna totalne podstawy savoir – vivre. Tylko się cieszyć z posiadania takiego pracownika. Sugeruję także na przyszłość powstrzymywać na wodzy dziwne, histeryczne emocje, nie racjonalne do danej sytuacji, które szczególnie nie przystają zarządzającym. Fakt bycia właścicielem czy członkiem zarządu firmy w żaden sposób nie upoważnia do wywyższania się i małostkowych zachowań które często mają tu miejsce. Wręcz przeciwnie, takie osoby powinny nieustannie świecić jaskrawym przykładem. Ogromny niesmak budzą także wśród pracowników momenty w których pierzecie na forum swoje brudy. Z drugiej strony skoro sami potraficie sobie ubliżać to czego może spodziewać się pracownik. Mówi się od dawna iż pewne wartości kultury osobistej albo z domu wynosimy albo nie. Coś w tym starym powiedzeniu jest niestety. Pamiętajmy, że kultura osobista i wykształcenie to dwie niezależne od siebie sprawy które niestety coraz częściej nie idą w parze. Posiadane tytuły, osiągnięcia zawodowe, ilość zer na koncie czy pochodzenie nie zrekompensują prostych dobrych manier i braków w kulturze osobistej. Szanujemy pracowników i nie traktujemy ich jak swoją własność. Czasy są trudne, każdy przysłowiowo walczy o przetrwanie i nikomu nie są potrzebne dodatkowe stresy które często zupełnie niepotrzebnie generujecie w ilościach hurtowych. Szantażowanie wpisem na forum, że przyjdą nowi, pracę zabiorą jest wyłącznie pokazywaniem jak rozumiecie szacunek i jak pewni się czujecie. Osobiście wierzę w powiedzenie, że oliwa nie rychliwa ale zawsze sprawiedliwa i na wierzch wypływa.

produkcyjny
@yoke

napisane to modelowo i w punkt centralny samej deski ale jak czytam wpis od @grubo obstawiam gore to dochodze do wniosku ze to smutna prawda o nie rozumieniu przez nich okreslenia szacunek

Anka

na jakie wynagrodzenie premie bonusy benefity i opiekę medyczną można liczyć w tej firmie?

Kubuś

Na hali gadali że na jednym z zebrań produkcyjnych szef sprowadził do parteru członkinię zarządu a ta niczym myszka ogon podtuliła i cisza. O jakim więc szacunku może być mowa skoro najważniejsi się nie szanują. Dziadowska firma.

Daniel
@Kubuś

to prawda i co gorsza bywa bardzo bezczelna i zarozumiała względem pracowników

Czy pracodawca Vank Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Były

Benefitów w tej fabryce nie ma. Wypłata jak wystarczy do pierszego to się trzeba cieszyć.

produkcyjny

Załogę tej firmy można by podzielić na dwie grupy ludzi czyli ci co nieustannie szukają nowej pracy i ci przed emeryturą na ochronce nie do usunięcia co bardzo boli suchojewą. Na hali warunki bardzo nieciekawe bo zimą nie dogrzewają a latem znosisz jajo na twardo. Ludzie są do siebie wilkami o co nieustannie dba kierownik produkcji.

Jakie wartości są cenione w Vank Sp. z o.o.?

lito

jak jesteś z rodziny to żadne

kandydat

Widzę na olx ogłoszenia u was do pracy. Możecie coś napisać jak jest z wynagrodzeniem premiami i bonusami jak chocby multisport czy prywatna opieka medyczna. Pytam bo opinie są raczej fatalne.

Ewelina

Perspektywa którego stanowiska została w tym przypadku przyjęta? Pan w wątku określił się jako fizyczny a co z biurowymi? Jak ich warunki można obecnie określić? Mają dłuższy średni staż czy także rotują?

Katarzyna

ze względu na zarobki, o które padło pytanie czy powód leży po innej stronie? w kontekście zarobków może kiedyś wpadną jeszcze jakieś podwyżki? jest na to perspektywa? a jakie są inne ewentualne powody odradzania?

kandydat

ile tej premii wakacyjnej u was dają?

Zniesmaczony

Ciekawe czy firma zrekompensuje nam kolejny miesiąc z brakiem nadgodzin i z pensja z której trudno wyżyć Wszyscy są ciekawi ile dostaniemy dodatku wakacyjnego

ważna zmiana od 26 kwietnia 23

Informacja o wolnych stanowiskach pracy i procedurach awansu. Po zmianach twoim obowiązkiem drogi zarządzie będzie każdorazowe informowanie wszystkich pracowników bez wyjątku o możliwości awansu oraz o wolnych stanowiskach pracy. Pracownicy będą mogli w pierwszej kolejności uczestniczyć w takich procedurach i ubiegać się o wolne stanowiska pracy choćby w celu poprawy warunków finansowych czy możliwości podjęcia ciekawszej pracy. Sugeruję aby każdy pracownik tej firmy szczegółowo zapoznał się ze wszystkimi zmianami które zaczną obowiązywać od tego dnia gdyż sporo zmienia się na korzyść pracownika. Nie o wszystkim z pewnością zarząd raczy pracowników poinformować.

@ważna zmiana od 26 kwietnia 23

Myślicie, że ta wspomniana zmiana wpłynie jakkolwiek na warunki zatrudnienia? Pracownicy będa bardziej zmobilizowani, żeby taki awans uzyskać? Jakie w ostatnim czasie były opcjonalne i czy często są możliwe?

Maria

uśmiech w miejscu pracy może dawać mobilizację, między pracownikami wobec tego jakie relacje występują? jak są obecnie zintegrowani, czy organizowane są jakieś inicjatywy w tym kierunku?

pracownicy

prosimy wlascicieli o zalatwianie swoich nieporozumien poza firma bo nikomu nie trza patrzec na wasze drapania na forum calego zakladu kazdy ma swoje problemy zmartwienia trudy zycia codziennego a wasze podniesione glosy oraz placze i histerie sa nam niepotrzebne zawsze mozecie wymienic glownych managerow na nowych skoro nie wypelniaja nalozonych na nich zadan lub pomyslec o przeniesieniu firmy do niemiec bedzie taniej nie pierzcie swoich brudow przy nas jestesmy w polsce szanujcie nas pozwolcie pracowac nam w spokoju zniesmaczeni pracownicy

@pracownicy

Czy w ubiegłym tygodniu jakaś konkretna sytuacja miała tam u Was miejsce, że padła tego typu opinia? Co konkretnie się dzieje i jak to na pracę ludzi wpływa? Odbija się to na waszych wynikach? jak je mierzą obecnie?

@pracownicy

Racja. Te wrzaski i piski są nie do wytrzymania. Na takich stanowiskach nie radzić sobie... wiadomo o kogo chodzi.

@pracownik

No pewnie nie każdy będzie jednak wiedział, mam na myśli osoby z zewnątrz... masz jakieś jeszcze inne warunki do przytoczenia, które realnie mogą przeszkadzać podczas pracy tutaj czy raczej cała reszta jest ok? jak sądzisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Vank Sp. z o.o. - Łowęcin

• Jak się pracuje w Vank Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vank Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vank Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 0 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vank Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Sarbinowska 11
    62-020 Łowęcin