Opinie o Rise 360 Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rise 360 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rise 360 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rise 360 Sp. z o.o. w Wrocław

Ciekawy Nowy wpis

Czy jest jakaś karta sportowa? Czy rzeczywiście pracujecie 6h dziennie na projektach?

Grzesiek Nowy wpis
@Ciekawy

Tak, od niedawna jest opcja karty Medicover Sport i zwykle pracujemy 6h na projektach. Oczywiście jako to w IT - zdarza się, że sytuacja wymaga aby pracować nieco dłużej, ale nikt do tego nie przymusza, a nadgodziny odbierasz w formie urlopu.

Klaudia Nowy wpis
@Ciekawy

Korzystamy z Medicover Sport, a dofinansowanie pakietów jest bardzo zadowalające ;) Tak, naprawdę pracujemy po 6h dziennie. Co więcej - jesteśmy zachęcani do NIErobienia nadgodzin, a jeśli jest taka potrzeba, to później odbieramy je jako wolne. Nie po to pracujemy mniej, żeby pracować więcej ;)

Grzesiek Rydzkowski Nowy wpis

Znakomita atmosfera, świetne podejście do ludzi, wsparcie w każdym problemie i ogromne poszanownie czasu prywatnego pracownika - to pierwsze co przychodzi mi na myśl po 1.5 roku pracy jako zleceniobiorca i 3 miesiącach pracy jako stały członek zespołu. Dofinansowanie karty sportowej, rozwój w godzinach pracy, możliwość awansu, 'służbowe wakacje' i zespół pełen specjalistów służących wiedzą i wsparciem - to namacalne atuty współpracy z Rise 360. Zdecydowanie polecam podjęcie współpracy z @Pracodawca , mimo że jestem 'stały w uczuciach' i nie zmieniałem miejsca pracy zbyt często to wydaje mi się, że ciężko o lepsze miejsce pracy, a moja decyzja przejścia do Rise 360 była najlepszą jaką do tej pory podjąłem na mojej ścieżce zawodowej.

Joanna

Firma całkiem spoko. Szef jest otwarty na zmiany i widać, że stara się, aby pracownicy byli zadowoleni i mogli się rozwijać. Perspektywy rozwoju są całkiem spore (dostęp do platform learningowych, szkolenia, indywidualne konsultacje, praca przy zróżnicowanych projektach). Atmosfera bardzo przyjazna, w razie jakiś problemów można liczyć na wsparcie pracodawcy i współpracowników. Dużym plusem jest praca zdalna i elastyczne godziny pracy. Wynagrodzenie rośnie systematycznie co kilka miesięcy. Mnie to pasuje :)

Katarzyna
@Joanna

O, brzmi to naprawdę zachęcająco. Powiedz mi jeszcze, czy w momencie kiedy pracownik Rise 360 będzie się rozwijał i podnosił swoje kompetencje to może liczyć na jakiś awans lub podwyżkę?

Joanna
@Katarzyna

Tak, nawet jest to ujęte w rocznym planie rozwoju, jaki robiliśmy z początkiem roku ;)

Klaudia

W Rise zaczynałam od stażu, pracuję tu już ponad 2 lata i nigdzie się nie wybieram ;) Firma błyskawicznie się rozwija, przez co daje możliwość i zachęca do rozwoju pracowników. Zespół jest zgrany, faktycznie się wszyscy lubimy, a to nie często się zdarza :D Sporo jest projektów, w których można robić nowe rzeczy, nie ma nudy. Są szkolenia, bazy wiedzy, dodatkowe benefity... Trafiłam do Rise przez przypadek, a nie wyobrażam sobie, żebym mogła pracować gdzieś indziej. Szczerze bardzo, bardzo polecam. Jeśli by ktoś miał jakieś bardziej szczegółowe pytania, to śmiało ;)

Czy po rozmowie w Rise 360 Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Obecny pracownik

W firmie pracuję od ponad roku i jestem zadowolona z tego, jakie dostałam możliwości nauki i rozwoju. Jest bardzo dobra atmosfera między pracownikami. Praca zdalna została zorganizowana w taki sposób, że każdy został wyposażony w sprzęt/fotele/biurka oraz w takie dodatki jak np. masażery do pleców i nadgarstków, bo wiadomo, że pracując 8h przy biurku jesteśmy narażeni na różnego rodzaju dolegliwości. Chętnym pracownikom została zaoferowana prywatna opieka medyczna. Jestem zadowolona z tego, że trafiłam do Rise360, gdzie otrzymałam dostęp do olbrzymich zasobów wiedzy teoretycznej i praktycznej i mimo że na starcie nie miałam pojęcia, czym jest SEO, tak teraz jestem w stanie samodzielnie przeprowadzać audyty SEO i wdrażać zmiany z zakresu onsite i pracować nad pozycjonowaniem offsite.

ByłyPracownik

Firma słabo stoi finansowo co widać w ciągłych zmianach kadry, nowe osoby ciągle przychodzą i odchodzą, a pracownicy narzekają na warunki. Właściciele muszą się uciekać do różnych sztuczek takich jak branie stażystów, których nie zatrudniają i utrzymywania niestabilnej kadry. Brakuje pieniądzy na podstawowe świadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Rise 360 Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rise 360 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rise 360 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rise 360 Sp. z o.o.?

Rise 360 Sp. z o.o.
  • Krakowska 29D