Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Trio System Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy Tymczasowej Trio System Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trio System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Trio System Sp. z o.o. w Łódź

Kinga Nowy wpis

Polecacie tą agencje pracy?

Kasia Nowy wpis

Właśnie ja pracuje w tej firmie macie rację tam na ich stronie żadnego numeru nie ma i nie można się dodzwonić do nich ja też rezygnuje coś nie chalo z tą firmą jest (usunięte przez administratora)

Jeremiasz Nowy wpis

Gdyby firma miała problemy to już dawno zamknęłaby działalność . Może faktycznie jest tak jak piszą inni?

POMOCY!!! pracowałam dla tej firmy w Krakowie ,sprzątałam obiekt,wynagrodzenie za maj otrzymałam a za czerwiec już NIE!!! nie przesłali mi umowy zlecenie,NIE mogę się z kontaktować ,podany telefon jest fikcją.Napisałam e-mail: zbiorczyk@o2.pl iż składam pozew do sądu pracy i prokuratury,wiadomość powróciła do mnie czyli e-mail fałszywy.Proszę ludzi dobrej woli o pomoc,bo ta firma nie istnieje.

Wiki
@anonymous

Mi tez nie nadplacili godz za czerwiec do dzis nie widze pieniedzy ani umowy zbywaja ludzi cygania na kasie oszukuja na godzinach nie wyplacalni jednim slowem daj znac jak bd miec numer wszystko chyba fikcja jest

anonymus
@Wiki

Pozywam ich do sądu,razem z INWEMER Kraków,firma sprzatająca która pośredniczyła w tym oszustwie.

@anonymous

Firma istnieje bo w niej pracuje,pieniądze mam wypłacane na czas.Umowe dostałam od razu.Co jest prawdą to to że faktycznie coś tam nie za bardzo są zgrani bo tel.nie odbierają kierują do kadr.Wolnego wziąść się nie da bo nie mają ludzi żeby dać na zastępstwo...

pracownik sprzątający Nowy wpis
@anonymous

A może wynagrodzenie nie doszło bo zostało zajęte przez komornika. Mail jak i telefon są do zarządu, mnie jak potrzebowałam zaświadczenia zawsze prezes odpisywał, że wiadomość przekazana do kadr i w ciągu tygodnia miałam zaświadczenie w ręku. Podobno polityka firmy się zmieniła na tyle, że każde oczernianie firmy wiąże się z pozwem po ustaleniu nr IP komputera. Moja koleżanka pracuje w kadrach i mówiła, że 99% problemów z brakiem wypłaty to gamonie co nie wiedzą o, że mają komornika.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trio System Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Romik

Oszukują na wynagrodzeniu...degradujac czas pracy z zawartej wczesniej umowy Jednym słowem obeszli ustawodawcę który zarządził stawkę godz 13.70 Najgorsza firma na rynku..OSZUSCI !!!!

Nadia

Mnie tez odzukali nie zaplacili I do dzis nie umie odzyskac pieniedzy porazka firma powinna sie nazywac kierownictwo ma (usunięte przez administratora) na wszystko z nikim sie nie kontaktuje nie idzie z nimi sie skontaktowac

Sylwus

Podaja falszywe dane w zaden sposob nie mozna sie skontaktowac nie odpowiadaja na sms nie odbieraja telefonow oszukuja na pieniadzach placa grosze omijac firme z daleka bo wyjdziesz w dziurawych skarpetach

Sylwus

Firma oszustwo nie placa cygania omijac z daleka.

Wiki

Firma zle funkconujaca ksiegowi zaspani umow o prace nie ma oszustwo na godzinach oszustwo na pieniadzach dwa miesiace czekam I prosze sie zeby nadplacili wydzwaniam wypisyje a telefon milczy firma to jakas porazka nie zatrudniajcie sie omijajcie z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Trio System Sp. z o.o. - Łódź

Agencja Pracy Tymczasowej Trio System Sp. z o.o.
  • Wólczańska 241 lok. 24
    93-035 Łódź

Agencja Pracy Tymczasowej Trio System Sp. z o.o.