Opinie o Fun Park Sp z o.o. - Magiczne Ogrody w Puławy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fun Park Sp z o.o. - Magiczne Ogrody. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fun Park Sp z o.o. - Magiczne Ogrody o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fun Park Sp z o.o. - Magiczne Ogrody w Puławy

Kaja

Polecam tę firmę. W zeszłym roku pracowałam i jest spoko. W tym też będe pracować. Atmosfera super, wypłata na czas. Wystarczy robić dobrze swoją prace a wszystko jest ok. Dla młodych ludzi chcących zarobić to jest idealna praca.

Daria16
@Kaja

Masz rację, też się zgadzam. Wszędzie wymagają bo za siedzenie nikt nie płaci. Bywa ciężko bo latem jest gorąco a w gastro bywa jeszcze goręcej. Ogólnie spoko. Ja sobie chwaliłam bo grafik elestryczny był i były dni wolne. Jak ktos chciał więcej godzin nałapać to pracował dłuzej a pózniej więcej wolnego/. Nie było problemu aby się dogadać. Koordynatorzy pilnowali godzin i pracy.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Fun Park Sp z o.o. - Magiczne Ogrody?

pw12 Nowy wpis

Dzień dobry. W jaki sposób i kiedy można aplikować na pracę wakacyjną?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Fun Park Sp z o.o. - Magiczne Ogrody odbywa się w siedzibie firmy?

Daria16 Nowy wpis
@Kaja

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Fun Park Sp z o.o. - Magiczne Ogrody się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Puławy
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Puławy
ACTION Poland Sp. z o. o.
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna
Kamil

Pracuję w tej firmie od tego sezonu w gastro i kasa jest terminowo. Roboty jet sporo i bywa ciężko. Jak jest dużo gości to wiadomo człowiek bywa zmęczony. Dużo rzeczy do opanowania ale to pozwala się samemu ogarnąć. Są wymagania ale gdzie ich nie ma. Jak ktoś nie chce pracować i jest roszczecniowy to będzie narzekać. Ludzie są spoko i fajnie się pracuje. Stres też jest bo jak klient czeka i się niecierpliwi to różnie bywa. Sam teraz stojąc w kolejce w jakimkolwiek sklepie tłumaczę zdenerwowanym klientom, ze nie mają powodu krzyczeć na kasjera, bo robi co może, żeby pomóc i obsłużyć. Punkt widzenia mi się zmienił odkąd sam zacząłem pracować z kleintami.

Absoloote

Pracowałam tam w sklepie a najpierw w gastronomii. Byłam zadowolona przez większość czasu. Zaczęłam po szkole, do końca studiów w wakacje, czyli pięc lat. Praca tu dała mi dużo doświadczenia w szerokim zakresie. Umiem już pracować z klientami i organizować czas pracy sobie i innym. Atmosfera dobra, kierownicy młodzi i ambitni. Gdybym była młodsza i nie potrzbowała pracy przez 12 miesięcy w roku, to bym tam została ;)

Danka

Pracowałam w tej firmie kilka sezonów. Trochę w gastro, trochę w animacji. Chwalę sobie pracę tam, bo mimo że bywa ciężko pieniądze są na czas. Tempo pracy bywa duże gdy jest sporo gości ale atmosfera jest super. Goście bywają różni i jedni ponarzekają a inny chwalą i bardzo dziękują. To mnie nauczyło był cierpliwą i wyrozumiałą. W tym roku nie pracuję bo kontuzja i rehabilitacja ale w przyszłym zamierzam znowu tam pracować. Ci co narzekają to osoby, którzy myślą, ze za darmo kasa będzie. Niestety nigdzie tak nie ma.

Bonton
@Danka

Zgadzam się. Również pracowałem zanim wyjechałem na studia do Lublina. Fajny start w dorosłość, dużo się nauczyłem.

Majka
@Bonton

Start w doroslosc i niezła lekcja życia i pracy. Dużo się tam nauczyłam w kontaktach z ludźmi i teraz już pracuje zawodowo jako sprzedawca. Mega doświadczenie, które mi się przydało z pracy tam. A do tej pory mam kontakt z niektórymi ludźmi i polecam pracę oraz towarzystwo.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Fun Park Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Szajba

Przelewy są robione zazwyczaj terminowo 10 dnia kolejnego miesiąca, ale firma lubi odcinać pracownikom godziny pracy i potrafią wypłacić pieniądze w terminie, ale w mniejszej kwocie niż powinni :))

Kropka
@Szajba

Wypłaty terminowo. Każdy raczej ma umowę - zlecenie. Umowę o pracę maja pewnie tylko nieliczni. Na pierwszą pracę całkiem fajne miejsce ale środowisko takie sobie. Pracują głównie młodzi ludzie. Niestety raz pracuje się długo a innego dnia jak nie ma ruchu to dwie, trzy godziny. Wymagana książeczka z sanepidu

Czy nowo zatrudnione osoby w Fun Park Sp z o.o. - Magiczne Ogrody otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Kaja

Ja dostałam od razu umowę. Wiele osób przychodzi w sezonie dorywczo i każdy ma umowę.

Aga

Praca tam to jakaś porażka. Na tygodniu młoda gowniara koordynatorka bierze tylko swoich ulubiencow, nie ma szans żeby sobie dorobić a w weekend jest tak ciężko że nie ma czasu nawet zejść na przerwę. Za wszystko są kary finansowe, przełożeni wymagają od pracowników ale od siebie już nie. Za wyciągnięcie telefonu kara a koordynatorka sama ciągle siedzi w telefonie. Praca raczej dla osób które chca dorobić weekendowo a nie sezonowo

Grażyna
@Aga

A to tylko koordynatorka ma tu wpływ na to kto kiedy pracuje? Kto tu jest ponad nią?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fun Park Sp. z o.o.?

Wróżka

Jedyne na co może liczyć to śmierdzący kostium, gorset w którym można się ugotować i nie zapominajmy o pięknych atrybutach do prowadzenia animacji

Agata

Od poniedziałku do piątku? Czy w weekendy też? I w jakich godzinach? ;)

Firma trudna, jeżeli wymaga się od miejsca pracy olewczego podejścia do zadań. Tu jest duży nacisk na jakość pracy (nie długość, a efektywność), na odpowiednie metody pracy i podejście do Klientów. Wszyscy którzy mają faktyczną chęć do pracy są tu mile widziani, niezależnie od umiejętności. Jest podejście, że pewnych rzeczy można się nauczyć w trakcie pracy, motywowanie i podejście humanistyczne do pracownika. Są duże możliwości rozwojowe dla chętnych i bardzo dobry start dla osób, które chcą zdobyć tylko trochę doświadczenia i pieniędzy. Praca bywa wymagająca, stresująca, bo pracujemy z ludźmi (Klientami), przy złożonym projekcie. Jest też dużo satysfakcji i stabilna posada. Pracownicy sezonowi często wracają, bo mają przejrzyste zasady zatrudnienia, pracy i dobrą atmosferę w zespole.

Czy Fun Park Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Aga

Wszystko zależy od stanowiska i czasu pracy. Mi szybko zaproponowano umowę o pracę (po okresie próbnym). Pracuję w Firmie od 4 lat, przez cały rok. Osoby chcące pracować w sezonie letnim mają umowy zlecenie.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Fun Park Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

???

Z różnych powodów , przeważnie sami się zwalniają . Kwestia ilości godzin pracy,kwestia finansowa , praca w soboty i niedzielę - czasami ponad siłę i możliwości tych pracowników - bardzo młodych i stawiających dopiero pierwsze kroki w tej "rzeczywistości".

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fun Park Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Nie.

Człowiek

Firma ta posiada w większości młodych pracowników, których myślą że mogą zastraszyć, oszukiwać i kombinować jak chcą. Animatorzy traktowani są jak pionki. Kierownictwo? Ciągle wymyśla jakieś historie lub wykorzystuje sztuczki psychologiczne aby mieć kontrolę nad pracownikami bądź ich ze sobą skłócić (niby dla lepszego efektu pracy). Jeden wielki ŻART, z zewnątrz cudowna otoczka idealnego parku rozrywki dla rodzin, ale brak poszanowania drugiego człowieka który się za tym kryje jest przerażający.

Czy jest możliwość w Fun Park Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Umowy są na zlecenie , bądź ludzie na wyższych stanowiskach pozakładali swoje firmy i biorą część pracowników pod siebie. Jedno jest dobre- nie ma dawania pieniędzy pod stołem. Ile się wypracuje tyle się dostaje.

ktosiek

nie ma takiej możliwości.

Stefan

Jakie są zadania pracowników w Fun Park? Czego wymaga od nich pracodawca, czy to Twoim zdaniem ciężka praca? Można tu liczyć na rozwój zawodowy i stałe poszerzanie swojej wiedzy? Mam nadzieję że mi odpowiesz!

@Stefan

Zadania pracowników są takie jakie leci Zarząd czyli np. zajmujesz się marketingiem a ogarniasz wjazd na parking żeby się nie zakorkował. Ewentualnie np. kupowaniem ogrodzenia. Rozwój osobisty owszem, jak sobie sam w niego zainwestujesz.

NICK

"Dwaj starsi panowie" jak ktoś to fajnie ujął, to notoryczni kłamcy, nie można im ufać w ŻADNEJ sprawie. Pełni kompleksów otaczają się pochlebcami, wiec wszyscy mądrzy juz odeszli.... (usunięte przez administratora)

Qwerty

Ciężko jest nie zgodzić się z poprzednimi opiniami. Znajomi bądź rodzina dostają premie, nie wyciągnie wobec rodziny konsekwencji, gdy np nie przyjdą do pracy, inni oczywiście ponoszą kary pieniężne. Ciągłe pretensje i podejrzenia o naciąganie godzin. Niesamowicie wysokie wymagania za najniższą stawkę. Nie można na (usunięte przez administratora) usiąść, bo od razu pretensje, że się nic nie robi mimo iż przez np 6 h nie miało się czasu na (usunięte przez administratora) usiąść. Pracownicy są potrzebni w okresie maj/czerwiec a pod końcu roku szkolnego ogromna redukcja. Obiad pracownicy? Wieczne problemy w tym temacie. Są równi i równiejsi. O pochwale można pomarzyć, ochrzan - zawsze mile dany przez szefostwo. Niestety nie mogę polecić tego pracodawcy.

Z ogromnym żalem muszę przyznać rację. Opisane sytuacje nie są pojedynczymi przypadkami. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak docenianie pracownika. W zasadzie im bardziej się człowiek stara, tym gorzej jest traktowany, więcej się od niego wymaga, a o premii to można pomarzyć, chyba, że jest się członkiem rodziny. Wynagrodzenia też nie zależą od wkładu pracy, tylko od koneksji rodzinnych lub innych... Ludzie pracują na kilku stanowiskach, wykonując pracę za kilka osób za śmieszne pieniądze, jeszcze będąc przy tym demotywowanym i ciągle negowanym, bo zawsze coś nie tak. A nawet jeśli jest jak trzeba lub lepiej niż miało być, to i tak można by było zrobić wszystko JESZCZE lepiej. Nieważna jest też jakość świadczonych przez firmę usług, na wszystkim trzeba oszczędzać do granic możliwości, po czym są pretensje, że można było wycisnąć więcej. Brak jednoznacznych decyzji zarządu, które dezorientowały pracowników, były tylko kolejnym powodem do wytykania błędów. Najbardziej zaangażowani pracownicy, którzy poświęcali czas i serce dla tej firmy pouciekali, a nawet wśród szarych pracowników jest ogromna fluktuacja, bo wszyscy mają zwyczajnie dosyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Fun Park Sp z o.o. - Magiczne Ogrody - Puławy

• Jak się pracuje w Fun Park Sp z o.o. - Magiczne Ogrody?

Zobacz opinie na temat firmy Fun Park Sp z o.o. - Magiczne Ogrody tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fun Park Sp z o.o. - Magiczne Ogrody?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fun Park Sp z o.o. - Magiczne Ogrody
  • Gen. Fieldorfa "Nila" 16 lok. 13