Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Puławy

Opinie o Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

laszlo 2014-03-14 18:21:11
gość miał bardzo dobry pomysł na biznes. Z takimi referencjami jak na stronie to chyba daleko zajdzie
nikt 2015-12-22 23:23:14
Firma w porządku,szef ok,dobre zarobki,nie trzeba pracować w soboty i niedzielę,praca lekka i przyjemna,człowiek czuje się doceniony i szanowany (usunięte przez administratora)
Były pracownik 2015-12-29 19:45:13
Weź ty sie chłopie zastanów dobrze i nie marnuj czasu i zdrowia.
Znawca 2016-01-20 14:11:46
Hej - żołądź , to bardzo dobra firma , gorąco polecam , będziesz zadowolony , prześlij CV i szybko na rozmowę do szefa, jeśli masz więcej uprawnień z branży budowlanej i elektrycznej to szanse na kierownika masz pewne - życzę powodzenia
na rozmowie rekrutacyjnej !
obecny pracownik 2016-01-24 10:57:49
Tak. Pracownicy otrzymali na święta nagrody pieniężne.
jarząbek 2016-01-24 11:04:50
Firma jest spoko. Ostatnio rozdano nagrody jubileuszowe dla pracowników, którzy przepracowali więcej niż 10 lat. Z tego co wiem to są tacy, którzy pracują dłużej.
kandydat 2016-02-03 08:38:17
witam a jak z ilośćią godzin pracy?norma czy do oporu?
pracownik :P 2016-10-12 21:17:07
Pewnie firma Bardzo prężna, Szef miał bardzo dobry pomysł na wejscie w sieci elektryczne. Stacje sa budowane i wykanczane przez kazdego odpowiedzialnego ze swojej branzy od budowy po elektryke i rozruch stacji. WSzystko idzie pełna parą , Majstrowie sa ok, wiadomo ze odpowiadaja za powiezone zadanie dlatego musza pilnowac prac wiec dla szefa pełen szacun:)
D 2016-10-12 22:08:10
Powiedzcie mi może jak to jest w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. w tym momencie, czy można dostać umowę o pracę jak się jest na stanowisku Elektromontera głowic kablowych czy jest tutaj tylko jakaś umowa o dzieło albo o zlecenie, pytam bo długo nie było ofert i szukam szczegółów
były 2016-11-16 22:21:12
pracowałem tam,to najgorszy okres w moim życiu
Chory pastor 2016-12-06 22:32:33
Patologia totalna!!! NIE polecam nikomu!!! Biorą ludzi z ulicy jak leci. Pan Stanisław obiecuje nawet 7 000 PLN ale nie mówi już w ile miesięcy. Na budowie traktują Cię jak śmiecia i każą pracować po kilkanaście godzin, nawet w soboty!!! Wykwalifikowani pracownicy na przewiertach zarabiają niewiele więcej od zwykłego "robola". Podobnie osoby z uprawnieniami sepowskimi że już o operatorach nie wspomnę. Sprzęt w rozsypce, ciągłe braki w zaopatrzeniu. Szkoda czasu i nerwów...
Zostaw swoją opinię o Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS" - Puławy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"