Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Oceniono 151 razy
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"
Al. Tysiąclecia P.P. 13
24-110 Puławy
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
laszlo - 2014-03-14 18:21:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
gość miał bardzo dobry pomysł na biznes. Z takimi referencjami jak na stronie to chyba daleko zajdzie
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-09-15
Żródło: Gowork.pl
Puławy
(lubelskie)
Zatrudnimy samodzielnego kucharza do zespołu hotelowo restauracyjnego "Trzy Korony" w Puławach.   kucharz samodzielny Miejsce pracy: Puławy Nr referencyjny: 11 Obowiązki: przygotowywanie potraw wg receptur, dekorowanie posiłków Wymagania: doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku Oferujemy:
zdjecie uzytkownika
Edward - 2014-05-29 10:29:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Firma Elektropaks poszukuje kucharza samodzielnego, nie wiecie na jakie warunki mozna liczyć, co oferuja w socjalu?
zdjecie uzytkownika
Edward - 2014-07-03 22:51:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Potwierdzi ktoś te kwoty zarobkowe, bo musze przyznac, że spodziewałem się więcej, chociaż i tak jest więcej niż minimalna krajowa, co jest jakims plusem.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Twoj email:
Wiadomość: