Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Opinie o Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Franek

Firma jest ok. Zarobić można tu naprawdę dobrze,ale zależy od tego co się robi i jak ...

Stefan

Generalnie dobry pracodawca ale wiadomo, że nie uda się wszystkich zadowolić

Gosc
@Stefan

Pracować za 17zl (usunięte przez administratora)

Łysy

Firma Elektropaks to nie ta sama firma co parę lat temu. Firma sie dużo zmieniło. Moim zdaniem jest to najbardziej rozwijającą się firma w Puławach i okolicach. Płacą ok i w terminie.

Firma profesjonalna. Dobre zarobki.

@Gość

Twój komentarz, chociaż pozytywny, niewiele wnosi do dyskusji. Zależy nam na bardziej merytorycznych wpisach, które w jasny sposób zobrazują sytuację w firmie. Napisz proszę, co obecnie oferuje pracodawca. Czy atmosfera sprzyja zadowoleniu?

Ile jest zmian w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"?

Uczestnik ruchu Nowy wpis

Jechałem za samochodem firmowym IVECO numer rejestracyjny LU 781NN. "Kierowca" (choć to słowo jest na wyrost) w czasie jazdy śmiecił i wyrzucał pety. Idealna wizytówka firmy. Kultura widać w tej firmie jest na każdym szczeblu.

Wojciech Nowy wpis

Jaka miała być ta premia której nie dostajesz? No i czemu co miesiąc mniej? Chyba wiesz ile godzin pracujesz i za jaką stawkę więc ciężko to źle wyliczyć. Każdy pracownik jest tak robiony w wypłatą?

Kamo

Kielich to spoko gość, a jak ktoś się nie zna na robocie to nic dziwnego że ciśnienie mu podnosi. Lepiej się pochwal swoimi umiejętnościami, bo my też swoje widzieliśmy.....

Jeżeli wierzyć ogłoszeniom z PUP, to w 2017 roku oferowała firma ślusarzowi spawaczowi 3-4 tysiące brutto. Jakie teraz są stawki, przy założeniu, że będą szukali w najbliższym czasie?

Jak szefostwo w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS" traktuje ludzi?

Według mnie jest ok. Praca w Elektropaks Sp. z o.o. daje duże możliwości rozwoju. Zarząd otwarty na współpracę. Solidne i uczciwe podejście do wykonywanych obowiązków jest zauważane i doceniane.

Dorota

O co Ci chodzi z tymi archaicznymi narzędziami, możesz wyjaśnić? Jakieś stare komputery czy co?

Arczi

Co z tego, że idzie zarobić, jak 60% pensji zostaje rozrzucone w bezustannych delegacjach... Dobrze płacą, to fakt. (usunięte przez administratora) Polecam? (usunięte przez administratora)- praca tam, to sprawa indywidualna.

Wiktoria
@Arczi

Yyy jak to rozrzucone w delegacjach, musisz opłacać hotele czy co? Chyba ze po prostu nie pilnujesz kasy i zwalasz to na firmę

Firma śmiechu warta, umawiają na rozmowę po czym prezes nie przychodzi, czekasz godzinę i w końcu rekrutację przeprowadzają osoby z HR, na końcu wszystko ok mówią, że jak najbardziej zapraszamy do pracy, ale stawkę musi potwierdzić prezes, oddzwonimy za godzinę do pana, po tygodniu zero kontaktu, śmiech na sali, jakaś kpina z ludzi. A najlepsze są ich castingi, idziesz na rozmowę a tam czeka 20 osób :-D

@Nowy

Zapomniałem dodać, praca jest od 7 do 16, robisz 9h, a płacą jak za 8h, dobry interes

Kuba

Pracowałem tam ponad 5 lat. Nie lubię zmian ale to co się tam teraz dzieje zmusiło mnie do odejścia. Generalnie nie polecam tam pracować.

Wiktoria
@Kuba

To co tam się teraz dzieje - czyli co? Co takiego się dzieje? Jak już masz ostrzegać to konkrety!

Franek

Stefan

Generalnie dobry pracodawca ale wiadomo, że nie uda się wszystkich zadowolić

Gosc
@Stefan

Pracować za 17zl (usunięte przez administratora)

Byłem na rozmowie, zaproponował mi 3500zł (usunięte przez administratora)

Łysy

Tomasz

Firma jest ok, wszędzie trzeba pracować

Zuzanna

Na stronie internetowej firma ELEKTROPAKS, poszukuje specjalistów, czy orientujecie się jakie wymagania stawiają kandydatom? Bo niestety nie podali tego na stronie.

STRONG

Firma często zatrudnia pracowników ,dlatego bo marnie płaci ,masa godzin (usunięte przez administratora)Cała prawda jest już znana ludziom z okolic Puław i tylko naiwni z dalsza się nabiorą tak jak ja .Ale to tylko krótki epizod ,szkoda czasu i zdrowia dla kilku lichych złotych .

Tymon

Może trzeba rozmawiać z szefostwem skoro dzieje się sporo nieprawidłowości?

Firma profesjonalna. Dobre zarobki.

@Gość

Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Ja mogę powiedzieć od siebie, że firma jest w porządku. Dobre warunki pracy i wypłaty zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS" - Puławy

• Jak się pracuje w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"?

Zobacz opinie na temat firmy Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"?

Kandydaci do pracy w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.