Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Puławy

Opinie o Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

laszlo 2014-03-14 18:21
gość miał bardzo dobry pomysł na biznes. Z takimi referencjami jak na stronie to chyba daleko zajdzie
nikt 2015-12-22 23:23
Firma w porządku,szef ok,dobre zarobki,nie trzeba pracować w soboty i niedzielę,praca lekka i przyjemna,człowiek czuje się doceniony i szanowany (usunięte przez administratora)
Były pracownik 2015-12-29 19:45
Weź ty sie chłopie zastanów dobrze i nie marnuj czasu i zdrowia.
Znawca 2016-01-20 14:11
Hej - żołądź , to bardzo dobra firma , gorąco polecam , będziesz zadowolony , prześlij CV i szybko na rozmowę do szefa, jeśli masz więcej uprawnień z branży budowlanej i elektrycznej to szanse na kierownika masz pewne - życzę powodzenia
na rozmowie rekrutacyjnej !
obecny pracownik 2016-01-24 10:57
Tak. Pracownicy otrzymali na święta nagrody pieniężne.
jarząbek 2016-01-24 11:04
Firma jest spoko. Ostatnio rozdano nagrody jubileuszowe dla pracowników, którzy przepracowali więcej niż 10 lat. Z tego co wiem to są tacy, którzy pracują dłużej.
kandydat 2016-02-03 08:38
witam a jak z ilośćią godzin pracy?norma czy do oporu?
pracownik :P 2016-10-12 21:17
Pewnie firma Bardzo prężna, Szef miał bardzo dobry pomysł na wejscie w sieci elektryczne. Stacje sa budowane i wykanczane przez kazdego odpowiedzialnego ze swojej branzy od budowy po elektryke i rozruch stacji. WSzystko idzie pełna parą , Majstrowie sa ok, wiadomo ze odpowiadaja za powiezone zadanie dlatego musza pilnowac prac wiec dla szefa pełen szacun:)
D 2016-10-12 22:08
Powiedzcie mi może jak to jest w Stanisław Jaroszek P.P.H.U. w tym momencie, czy można dostać umowę o pracę jak się jest na stanowisku Elektromontera głowic kablowych czy jest tutaj tylko jakaś umowa o dzieło albo o zlecenie, pytam bo długo nie było ofert i szukam szczegółów
były 2016-11-16 22:21
pracowałem tam,to najgorszy okres w moim życiu
Zenon 2016-12-04 04:52
jak taka firma przyjazna pracownikom to czego tylko 2 gwiazdki na 228 głosów - Pozdrawiam myślących !
Zuzanna 2017-03-13 15:03
Jesteście zainteresowani pracą w firmie Stanisław Jaroszek P.P.H.U. ? Aktualne oferty pracy znajdziecie na stronie: http://elektropaks.pl/index.php?page=praca
Zuzanna 2017-04-10 10:23
@Dobry pracownik dawno pracowałeś w firmie? Kiedy miała miejsce sytuacja, o której wspominasz? A czy oprócz pensji pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity?
Zuzanna 2017-04-11 11:25
Proszę o niełamanie zasad regulaminu. Wpisy nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać wulgaryzmów.
Zostaw swoją opinię o Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS" - Puławy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"