Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

zdjecie uzytkownika
laszlo - 2014-03-14 18:21:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
gość miał bardzo dobry pomysł na biznes. Z takimi referencjami jak na stronie to chyba daleko zajdzie
zdjecie uzytkownika
znawca - 2015-03-26 11:11:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Najwyraźniej jest opiekun tej strony i usuwa wpisy - a buc jaroszek powinien wiedzieć że kończy się egzystencja żywotności tej firmy i czas szukać pracy dla siebie i rodzinki /zięciów i synalka, hotel 3 korony w Puławach też będzie sprzedany na licytacji a buc przesiądzie się do starego trabanta
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"?
Zadaj pytanie