Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Oceniono 159 razy
stwórz własny profil firmy
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"
Al. Tysiąclecia P.P. 13
24-110 Puławy
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
laszlo - 2014-03-14 18:21:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
gość miał bardzo dobry pomysł na biznes. Z takimi referencjami jak na stronie to chyba daleko zajdzie
zdjecie uzytkownika
Edward - 2014-05-29 10:29:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Firma Elektropaks poszukuje kucharza samodzielnego, nie wiecie na jakie warunki mozna liczyć, co oferuja w socjalu?
zdjecie uzytkownika
Edward - 2014-07-03 22:51:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (6)
Potwierdzi ktoś te kwoty zarobkowe, bo musze przyznac, że spodziewałem się więcej, chociaż i tak jest więcej niż minimalna krajowa, co jest jakims plusem.
zdjecie uzytkownika
michał - 2014-10-01 21:32:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nadal wystawiają ta sama oferte pracy - Zatrudnimy samodzielnego kucharza do zespołu hotelowo restauracyjnego "Trzy Korony" w Puławach. Wymagają doświadczenia min. 2 lata na podobnym stanowisku, za to oferują atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego.
zdjecie uzytkownika
mario - 2014-11-29 15:18:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ciekawe co mają na myśli pisząc 'atrakcyjne wynagrodzenie'. Jeżeli najniższą krajową to wcale się nie dziwię czemu ludzie nie chcą z nimi podejmować współpracy. Jakby ktoś był na tyle miły i powiedział co teraz się tam dzieje to będę zobowiązany - próbuję znaleźć gdzieś pracę i rozpatrywałem również i tą opcję. Dziękóweczka.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"?
Zadaj pytanie
x