Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

zdjecie uzytkownika
Reklama - 2014-03-14 18:20:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Poszłam troszkę dalej i najpierw skończyłam asystentkę stomatologiczną a teraz jestem na etapie Higienistki stomatologicznej. Szkoła umożliwiła mi dalsze podnoszenie kwalifikacji. Aktualnie pracuje w zawodzie asystentki stomatologicznej – zarabiam nieźle, ale po ukończeniu kierunku moje zarobki powinny wzrosnąć do ok 3.000 zł – jak dla mnie warto. Poza tym fajne promocje, sale wykładowe, i bardzo pomocni nauczyciele. Dodatkowe szkolenia w ramach zajęć bardzo przydatne w obecnej pracy. Polecam warto się zapisać , zdać egzamin i mieć pewną pracę www.szkoly.gowork.pl
zdjecie uzytkownika
laszlo - 2014-03-14 18:21:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
gość miał bardzo dobry pomysł na biznes. Z takimi referencjami jak na stronie to chyba daleko zajdzie
zdjecie uzytkownika
kindi - 2015-08-11 21:58:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jesli chodzi o możliwość podjęcia pracy w elektropaks to od czasu do czasu pojawiają się w sieci nowe oferty pracy od nich. W zdecydowanej większości firma poszukuje osób na stanowisko operatora wiertnicy do przewiertów sterowanych. Oferta pracy do podjęcia była w całej Polsce , ale chyba póki co mają full ludzi
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Stanisław Jaroszek P.P.H.U. " ELEKTROPAKS"?
Zadaj pytanie
alert