Opinie o TP Reflex Polska Sp. z o.o. w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TP Reflex Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TP Reflex Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TP Reflex Polska Sp. z o.o. w Żarów

daniel

wczoraj widziałem kilka chorych osób na zakładzie ktoś sprawdza w ogóle to .

Już od dawna wiadomo że tutaj się pozbywa ludzi którzy mogą przyćmić kierownika czy jakiegoś liderka. Taka zwykła zazdrość zawisc i stra h o własne 4 litery. Zobaczcie na niektórych nic sobą nie reprezentują aż tu nagle zjawia się ktoś kumaty lubiany przez produkcję, wtedy sygnał dla żółtych ze trzeba się go pozbyć. Już to tutaj nie raz widziałem.

Młoda

Dlaczego pracownicy z poza polski są tak uprzywilejowani?

zawiedziony

na koniec tygodnia daje wypowiedzenie jeśli wypłata znowu będzie taka jak ostatnio. jesl8 zakład nie dba o pracownika to ja mam go gdzieś

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie TP Reflex Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Kadr? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
on 23

zarobki to wszędzie do okoła masz więcej:(

on 23

praca jak wszędzie, raz gorzej raz lepiej dużo chemi moim zdaniem bo jednak topimy plastik i gumę.

szukam pracy

chce się do was przyjąć, jakie macie zarobki? na rękę

ogier

A ja dzisiaj sobie w wucecie gruche zwaliłem trochę zostało na klamce bo z dłoni mi splynelo, i wychodzę A tu za mną kiero wchodzi (usunięte przez administratora). do tej pory mam uśmiech na twarzy.

Łona
@ogier

Na czyj widok ?

były

chciał bym się do was jeszcze raz przyjąć, jest szansa że zostanę znowu przyjęty. na pewno macie mój nr to proszę zadzwonić.

Piotrek

Cześć chce się do was przyjąć możecie powiedzieć jaka atmosfera w jakim systemie pracujecie i na jaką stawkę można liczyć, pracowałem już w podobnej branży.

LDR

z niego i tak żadnego pożytku nie było jedynie plus taki że to on w oleju się babrał a my mogliśmy se w biurze posiedzieć ot taki pożyteczny cwaniaczek któremu się wydawało że jest fachowcem.

eta
@LDR

a ze wszystkimi błochiatkami i bzdurami do niego latalisćie jak jacyś nieudolni, żaden normalny ustawiacz tu nigdy na dłużej nie zagości póki " wy będziecie "

Eta

My operatorki wiemy najwięcej i widziałyśmy dużo więc zgaś ten uśmiech (usunięte przez administratora)

informuję ostrzegam

do wszystkich którzy chcą iść tu na USTAWIACZA, w tym zakładzie to nie jest osobny dział, podlegasz pod zwykłego kierownika produkcji, wykonujesz absurdalne polecenia zwykłego lidera który często swoje obowiązki przerzuca na Ciebie a odezwać się nie możesz . Dział technologii powinien mieć swojego kierownika który by rozgraniczal produkcję od technologii i bronił interesów. Nie masz wyszczególnionych obowiązków co powoduje że jesteś na każde zawołanie lesz cza w żółtej koszulce często jest to po prostu wykorzystywanie, robisz jego robotę. Ostatnia sprawa przez pół roku mieliśmy 4 ustawiaczy i dawali sobie spokój to już wystarczająca dużo mówi o atmosferze i panującym tu układzie.

Greg
@informuję ostrzegam

Ja na Bielanach pracuje jako ustawiacz, tam mamy swój dział interesuję mnie tylko założenie i demontaż formy, plus wstępne parametry i tyle . żaden lider nie sprzedaje mi swoich obowiązków, tak w ogóle to by w łeb dostał za taką próbę.

pszemo
@Greg

no to tutaj jest inaczej

wu
@informuję ostrzegam

W sumie to stanowisko jest u nas od 16 miesięcy i było 7 ustawiaczy , co daje nie co ponad 2 miesiące na każdego, coś jest nie tak , a byli to całkiem dobrzy pracownicy a i tak odchodzili , widać że coś tam nie gra.

damianek

popatrzcie ile fajnych wartościowych ludzi by tu dalej pracowało gdy by nie jedna osoba, i taki kierownik dalej jest tutaj z którego pożytku nie ma a fajni ludzie się zwalniają lub odchodzą. Ekstruderowcy odeszli i jeden już jest liderem w nowej firmie inny zastępuje brygadzistę, Ewelina też się wybiła, są też inne przypadki awansów po zwolnieniu z TP a u nas jakoś nie dawali niby rady, dla mnie to coś dziwnego, Krzysiu nasz zakładowy poligloto przemyśl to.

@Niem

Napisze ktoś coś o p10? Bo bo widzę że to forum narzekających tylko na p21 a ciekaw jestem czy ktoś z p10 czyta komentarze i co ciekawego mają do powiedzenia.

nowy

dzięki , właśnie taki obraz mi się ratował po tym co czytałem

@nowy

rysowal , miało być

p10

p10 ma swoje forum

Amelka
@@Niem

Jak masz znajomosci to możesz w postój do pracy przyjść na nadgodziny a jak nie to siedzisz w domu bo tarcza buahaha

nowy

chce się do was przyjąć, ktoś da znać co jak wygląda praca i inne istotne rzeczy.

niestety
@nowy

jako operator to nie polecam pracy z dwóch głównych powodów 1 - żenująco małe wynagrodzenie, 2 - ciężka praca za żenująco małe wynagrodzenie i w sumie 3 powód brak kontaktu z przełożonymi którzy raczej nie traktują cię jak pracownika a raczej jak ich własność.

oko

po rozmowach z ludźmi po obserwacjach wnioskuję ze powinno dojść do zwolnień lub roszad w środowisku kierownikow liderów, Krzysztof musi odejść bo to on wszystko łączy ( nawet nieświadomie) nowa ekipa wniosła by duży pozytyw. Póki co wszystkie niedociągnięcia , całe zmiany, części NG są ukrywane bo ONI się znają . czasem pol zmiany sie mieli rurki obcina a nikt tego nie napiszę w raporcie. Druga sprawa czemu żaden ustawiacz się tu nie utrzyma kazdy po 2 miesiące oprócz tych dwóch pierwszych , przychodzą pracują widzą co żółci tu robią ( w normalnych zakładach by to nie przeszło) wytykaja żółtym błędy a ci się mszczą mając poparcie kolegów jak np jarkow. moim zdaniem dobrze tu nie będzie

????

Ja się cieszę że już tam nie pracuję bo przynajmniej mój zakład pracuję, zarabiam normalnie mam normalnych przełożonych . Nie martwi mnie zaden kryzys. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. A w TP ktoś myślał że mi ma złość zrobi.

@????

Tylko ciągle narzekacie jak wam źle a dajcie coś od siebie a nie tylko ręka do góry i wywalone na wszystko macie

@Niem
@Nn

O a kto to napisał? Kierowniczek czy liderek?

She
@Nn

Marek my od siebie cały czas coś dajemy, zdrowie, pracę dla zakładu czas na dojazdy swoją uwagę i znajomość tematu bo gdybyśmy miały tylko wkładać komponent do maszyny i na nic nie zwracały uwagę to by same NG były. Wywalone to mają liderzy i niektórzy kierownicy wystarczy sprawdzić logowania komputera w biurze na hali kto jakie filmiki wyszukiwał co oglądał czytał. A przyjść do was że problem to wiecznie z fochem i łaską

@She

Musze Cie zasmucić nie jestem Marek .NG nie wynikają tylko z reklamacji ale również z wiekszonej ilosci zamówien lub tez z innych przyczyn Zazwyczaj operatorzy nie sa doswiadczeni a sprzet na ktorym pracuja jest przestazały ale to operator jest pierwszym kontrolerem i to on zna najlepiej maszyne a nie liderzy kierownicy czy utrzymanie ruchu

@@Niem

Nie kierownik a zwyczajny operator który widz wiecej niz tylko czubek własnego nosa i nie rozkladam bezradnie rak tak jak wiekszosc Reka do góry i juz tak wam najłatwiej bo myslenie boli nawet otwarcie osłony i wyciagniecie nadlewki sprawia wam problem

Kiki
@Nn

Masz rację na NG składa się wiele czynników stary sprzęt, dużo zamówień nowi pracownicy, przemiał w materiale to dlaczego jako operatorzy jesteśmy tak nie doceniani.

@Kiki

Też chciałbym znać odpowiedź na to pytanie, myślę że operatorzy którzy coś sobą prezentują nie zarabiają najgorzej

niewolnik

ktoś wie co z Dawidem?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w TP Reflex Polska Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Iwo

co do rozwoju to nie ma takiej możliwości ludzie którzy mają się za liderów mają klikę między sobą i kierownikami nie dopuszczają nikogo, o awansie zapomnij, jak już ktoś kieduś napisał ludzie awansowali dopiero wtedy gdy się stad zwolnili

Ona 32

Czy to jest normalne że nie można przyjąć żadnego ustawiacza żeby był realnym wsparciem dla nas na produkcji brakuje tych ludzi, ustawiaczy co jest nie tak przecież pieniądze zakład chce płacić dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o TP Reflex Polska Sp. z o.o. - Żarów

• Jak się pracuje w TP Reflex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TP Reflex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TP Reflex Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TP Reflex Polska Sp. z o.o.

TP Reflex Polska Sp. z o.o.