Opinie o TP Reflex Polska Sp. z o.o. w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TP Reflex Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TP Reflex Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TP Reflex Polska Sp. z o.o. w Żarów

Nina

Arczi weź pod uwagę że kierownicy po drugiej stronie czyli montaż i aqstopy chodzą po hali, kleja etykiety sprawdzają kartony, podchodzą do operatorów uczestniczą w produkcji ciągle ich widać. Na wtryskarkach nikogo nie widać no może tylko czasami. Zatrudnili se ustawiaczy czy jak im tam i kiero myśli że jest zwolniony z obowiązku czegokolwiek.

Dawid
@Nina

Łaski nie robią, za to mają płacone.

Girl
@Dawid

Łaski nie robią to w wersji optymistycznej, każdy wie jak jest.

Julka kurva

Mi praca tu nawet się podoba, ogólnie jest jak wszędzie na strefie, tylko tutaj kasa wybitnie mała, operatorzy operatorki spoko, ur też ok, niektórzy liderzy myślą że są conajmniej polbogami-zero poziomu, kierownicy no cóż różni jak wszędzie niektórzy myślą że są kappo w obozie. Zbytnio swoją rolą, funkcją się nie przejmują dopiero jak zalicza kilka wpadek i już im się pali koło d.. Y to się czymś zainteresują odłoży telefon, lub zwali winę na operatora czy innego pracownika. Aktualnie szukam czegoś za większe pieniądze, bo nie pracuje dla idei czy innych sloganow.

Iza
@Julka kurva

Czyli dal Ciebie głównym problemem, jeśli chodzi o pracę w TP Reflex, są zbyt niskie zarobki. A jak to tam jest z dodatkami pozapłacowymi? Może one, w jakimś sensie, mogą rekompensować te braki.

Julka kva
@Iza

Nie dodatki były zawarte w mojej wypowiedzi, każda kwota brutto była, jest podawana z usrednionymi dodatkami.

Onaaaaa!!

Rzeczywiście spokój na hali teraz, i druga sprawa , jaki ten ustawiacz gu p ek , i de bi l , drugi raz wymiana form na automacie w tygodniu plus ze dwadzieścia form na manualnych wymienionych i cochwila któraś go woła do regulacji. Na miejscu Krzysia bym się spalił ze wstydu wołając go do pomocy, a chwilę wcześniej z Jarkiem nazywali go nieudacznikiem i że nic nie umie A teraz w łache przychodzi do niego haha żenada . Dur ny ustawiacz napluła bym na gościa i powiedziała teraz sam se zmieniaj, ja nie umie.

Sperndżbob
@Onaaaaa!!

Hahaha ale beka, ale sposób rozumowania prawidłowy. Ktoś chce analogi, proszę. Murarz stawia mi chatę na metrze wysokości jest już odchylenie 10 cm, stwierdzam że jest nieudolny nie zna się na robocie ale pozwalam budować dalej. Brawo dla panów zarządzających. Krzysiu ktoś tobą kręci jak kot ogonem.

Wojtek

Że kim niby jest ten troll z tamtej połowy drący się na pół hali na tych ludzi i przy okazji nic nic nie robiący ??? tak wygląda liderowanie? co na to kierownictwo? tylko wulgaryzmy słychać

No name
@Wojtek

Może się zapytasz kierownictwa. Tutaj ci nie odpowiedzą.

Iza
@No name

@No name Przeczytałam tutaj we wcześniejszych wpisach na forum, że wynagrodzenie w TP Reflex Polska Sp. z o.o. wynosi 2800brutto. Rzeczywiście jest to niska pensja. A czy do niej dochodzą w tej firmie jakieś dodatki? Premie, świadczenia pozapłacowe?

No name
@Iza

Jest premia obecnosciowa co miesiąc. Dodatki na święta wielkanocne i Boże Narodzenie. Premia sprzedażowe i stażowa raz na rok. Dodatek do urlopu w lipcu.

Pracownik tp
@No name

2800 brutto to często jest wynagrodzenie z dodatkami za dojazd , za obecność za nocki . W tym miesiącu były osoby co zarobiły 1800 zł 1900 zł na rękę, więc proszę sobie samemu odpowiedzieć nawet jak są grubsze miesiące i się zarobi 2300 na rękę to i tak szału nie ma.

Lili
@No name

Premia obecnosciowa ok 130 brutto Dodatek za dojazd 6 zł w dwie strony przy 24 dniach pracy 144 zł brutto , dodatek na święta różnie ale produkcja ok 240 zł dwa razy w roku. więc nie są to zawrotne kwoty.

Gosia
@Iza

Serio 2800? Zapierniczal 13 lat i mam 2650 brutto. Jak zasune 4 setki w miesiącu(razem ze wszystkimi premiami i dodatkami za soboty i niedziele) to będzie Góra 2800 na rękę. Także pozdrowienia a przerzucić dziennie muszę ponad 2000 kilogramów

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie TP Reflex Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Kadr? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Leszno
Ona 35

Ogólnie to TP się wydaje miejscem z jasno określonymi zasadami, czysto nowo,pracujesz i masz wypłatę, my dbamy o Ciebie itp. A w rzeczywistości są podziały, obgadywanie, jeden ma przywileje np podczas upału dostaje wiatrak, lub wyższą stawkę bo zna kogoś odpowiedniego u jednego kierownika masz wszystko wg kodeksu u innego już łamanie prawa. Często dominują jakieś prywatne urazy, swoim ulubieńcą się przybija tzw " piątki " żółwiki, wspólnie ogląda filmiki czy zdjęcia na telefonie a innych pracowników traktuje się jak gorszy sort, przeklinanie, krzyki, pogarda, knucie za plecami.

Ela Krzysztofiakowa
@Ona 35

Oj tam z tym wentylatorem to epizod , przeciez na calej hali juz są na słupach każdej wieje po równo :)

Z 10
@Ona 35

Hm ja pracuje na zakladzie 10 i u nas takimi sprawami zajmuje się zwiazek zawodowy- jakaś tam siłę przebicia mają. Paru osoba tyłek uratowali i sprawy typu wiatrak tez zalatwia. może spróbujcie do nich uderzyć?

Annaanna
@Z 10

Szkoda że u nas was nie było bo taki związek by się przydał, kilku fajnych ludzi było zwolnionych niesłusznie bo jeden z kierowników ma takie widzimisię, nie popiera swoich decyzji merytorycznie i faktami tylko ma jakieś subiektywne, osobiste urazy.

Arczi
@Annaanna

Nie tylko ten kierownik, po stronie aquastopów jest jeszcze dwóch takich co chętnie zwalniają, bo tak

Dziwne to ale.

Ja tam powiem jedno nie każdy jest doskonały (usunięte przez administratora) czasem nie zauważy defektu, kierownik pomyli nr na etykiecie i wyślą nie taki karton, już tak przecież było, ustawiacz nie zawsze coś ustawi jak trzeba, nad nim też ktoś ma kontole przecież, ale nie pozbywa się pracownika który poznał system komputerowy na zakładzie robi zwroty, zamówienia komponentów, drukuje etykiety, czyta rysunek techniczny, zmienia formy ( po to był przyjęty ) i co najważniejsze praktycznie 100 procent operatorów chwali jego pracę nawet lider potrafi przyjść i zrobić zdjecie ustawieniom na komputerze które on ustawiacz zostawił. (usunięte przez administratora) B(usunięte przez administratora)

polka operatorka
@Dziwne to ale.

Boże to jest straszne, znam osoby pracujace ponad rok i nic z tych rzeczy nie potrafia a nawet swoich podstawowych obowiazkow dobrze wykonywac nie umia , co jest z tym zakladem nie tak, powtarzam CO JEST Z TYM ZAKŁADEM NIE TAK ? a jak w tamtym tyg ukrainka mi wspomnila ze nawet 2 tysi nie zarobila to az zal mi się zrobiło.

Dawid
@Dziwne to ale.

Ten pan już dawno powinien skończyć w sądzie za mobbing. Tylu dobrych pracowników zniszczył psychicznie i zwalniał za nic. To jest jakiś dramat.

James Bond
@Dawid

Tu masz rację widzę ze znasz temat od podszewki, też na przestrzeni kilku lat to obserwowałem . Teraz go tydzien nie bylo i co ? Nic , mogło by go nie być i jakiejś wielkiej szkody by nie było dla zakładu . Lepszych jest 10 robili zarabiających na zakład niż 1 " ktoś " niepracujacy i nie przykładający się do swoich obowiązków. Jako lider wole 3 dobre operatorki niz jego , taka jest prawda . Wole osoby cos wnoszące do naszego zakladu niz kogos takiego jak on.

Brak prostaka

W KONCU W PRACY JEST NORMALNIE NIE MA GŁÓWNEGO INICJATORA ZAMIESZANIA, PRODUKCJA IDZIE KAZDY ROBI CO DO NIEGO NALEŻY, TEN BYŁY OPERATOR JEST PO PROSTU ZBĘDNY, I TAK SIE NICZYM NIE INTERESUJĘ (poza swoim telefonem) NAWT GDY JEST. STAD MA TYLE WYPADEK. TAK POWINNO BYC W PRACY TAKA ATMOSFERA JAK TERAZ A NIE STRACH NIEPEWNOŚĆ O TO CO WAFLOWI PRZYJDZIE DO ŁBA.

Ala jakaś tam
@Brak prostaka

Każda z nas się cieszy z takiego obrotu sytuacji. W końcu jest normalnie.

Ja wiem.
@Ala jakaś tam

Bo ten pan się nie nadaje na takie stanowisko, dobrze było gdy był operatorem w Świdnicy tam się spełniał.A Na takim stanowisku jak teraz trzeba mieć nie tylko wiedzę ale i podejście do ludzi, a tego on nie ma no chyba że jesteś takim " Bąblem" z Ukrainy z blond włosami. Bo do takich to ma super podejście. :)

A co to był za wypadek? Forma spadła? Jak to możliwe! Dobrze że nikomu nic się nie stało!

UR

A u Radka na zmianie przykrecali pierw Kiero chciał obciążyć firmę która to robiła, ale komisja stwierdziła że u wkrecili śruby mocujące na 2,lub 3 zwoje gwintu A to za mało , plus tulejki niby wadliwe. Prawdy się nie dowiemy raczej.

Metalstil
@UR

Tuleje dobre były, tylko na zakładzie jakis mechanik wkrecili na dwa zwoje gwintu i nje wytrzymało!

Ki

Osobiście uznaje że wpis o dewotach narusza politykę tego zakładu w zakresie szacunku do innych, równego traktowania oraz o zakazie dyskryminacji , po charakterze jak to było napisane domniemuje że zrobił to jakiś lider lub kierownik . Jeśli by to odemnie zależało zgłosiła bym to do odpowiednich organów państwowych lub zakładowych. Gdyż osoba tak wypowiadająca się o pracownicach nie powinna tu pracować.

Pszyjaciel M. S
@Ki

Mój znajomy z lexusa uwielbia słowo "propsy "

Zalewarkowa

Dzięki że swoje operatorki macie za dweoty bo wcześniej któryś z was tak nas nazwał, świadczy to o twoim niskim poziomie chłopcze i prostactwie. A bądź pewny że nam dewotom bardziej żal tego pana niż któregokolwiek z was. On pracował pół roku ale miałam ( i nie tylko ja) większy szacunek do niego niż do pseudo kierownika czy niektórych liderów. A to już powinno dać coś wam do myślenia, jeśli posiadacie ów cechę. Za wami nikt tu nie zatęskni.

Wolę być anonimowa

Chodź dalej z telefonem cie mnia ku a my będziemy się męczyć . Dzisiejsza zmiana to jakaś porażka. Muszę stąd iść jak najszybciej.

napalarni obecnie

kierownikom liderom wydaje sie że my nic nie wiemy bo nie rozmawiamy ze soba przy pracy, caly czas jest rotacja na stanowiskach a my widzimy kto z kim, o czym co oglada na kmputerze sluzbowym

dawid
@napalarni obecnie

jakim liderom? tym po podstawówce?

Gocha
@dawid

Haha no tak z planem produkcji to by małpe przeszkolił i by wskazała kto gdzie ma stanąć, a na koncu zmiany spisać stan produkcji. A najlepiej kazdy problem metodą spychologi komus innemu sprzedać. Liderem , Brygadzistą trzeba się czuć mieć posłuch u ludzi, szacunek u nich.

mlody

zróbmy cos z zarobkami w naszej firmie bo to jakas zenada 2800 brutto

Pośrednik
@mlody

W Świdnicy w firmie Ideal Automotive na okres próbny dostajesz 2800 brutto podstawy plus dodatki za 4 brygady, za nocki i jeszcze jeden jest dodatek PUR ogólnie wychodzi ci ok 3800 brutto dostajesz to na umowie. Po okresie próbnym brutto wynosi 4360 zł dla mężczyzn, kobiety mają trochę mniej. A jak jest w TP z wynagrodzeniami?

Darek
@Pośrednik

2 tys na rękę

Obserwer

Dla mnie to jest dziwne zwolnić gościa rozpuścić plotki że jest nieudolny że sobie nie radzi ze formy zmienia 8 godzin, a teraz go jeszcze wykorzystywać do zmiany form ustawiania parametrów, do robienie tego za co sie go zwalnia. Przecież to przeczy sobie. Albo kieronik jest niepowazny albo sam juz nie wiem. Ale chłopak po studiach to zajęcie zawsze znajdzie,

Kamilka
@Obserwer

Bardzo dobra uwaga w tym momencie sami sobie strzelają w kolano, z jednej strony ktoś ci mowi zwalniamy cię bo nie dajesz rady , a z druguej dalej jesteś samodzielny na stanowisku i robisz to za co cię zwalniają.

on 23
@Obserwer

hahah no to jest dobre, masakra

@Obserwer

Wojtek daj już spokój ???? nie płacz Jesteś takim zawodowcem poradzisz sobie. Chyba że w nowym zakładzie też trafisz na takich złych ludzi. Ale znajdziesz poparcie dewotek zakładu będą Cię propsowac. Beka z ustawiacza. PS ciekawe od kiedy Ukraińcy piszą tak ładnie po polsku ja nieponimaju

???
@Obserwer

Jak ktoś się nie nadaje to go zwalniają. Ma okres wypowiedzenia więc tak czy siak musi na nim pracować co w tym dziwnego? Mieli go wysłać do domu i płacić za to? też bym tak chciała

!!!!?
@???

Pracowałam w piekarni i jak szef zwalnial koleżankę dostała dwa tygodnie wypowiedzenie dał jej kasę i powiedział żeby nie przychodziła umotywowal to względami bezpieczeństwa i higieny. Mógł jej dać np sprzątać itp ale wiązało by się to z aneksem do umowy bo nowe obowiązki ale po co dodatkowej roboty papierowej robić. Zgodzę się że jeśli się ktoś nie nadaje to się go zwalnia ale dziwne że nadal robi swoją pracę tą samą.

Mała ##

ja właśnie z nocki wróciłam i chciałam jednym spostrzeżeniem się podzielić wczoraj na 1zm. na w4 - 500szt produkcja , na 2 zm. 800 u tego zwolnionego. Ale jak u woj tka by było mniej to jego przełożony zaraz aferę robił i obgadował za placami, krzysiowi donosił.

Najlepszy

Wolę przeg­rać z god­nością, niż wyg­rać ja­k o szu st. Cenzura nieszkodliwych słów nawet tutaj zawitała.

dawid
@Najlepszy

pasuje mi to do jednego typa, kopał drążył nie mógł nic wymusić i wykopał :)

Najlepszy

Wolę przeg­rać z god­nością, niż wyg­rać ja­ko (usunięte przez administratora)

Kiki
@Najlepszy

Dlaczego ocenzurowano słowo O SZU ST?

rusiu

Julija dzięki za twój wpis nieomieszkam złożyć tam cv

To coś nie dużo jak 3200, pracowałem w 2 firmach jako Ustawiacz i zawsze 4 była.

3 lata w tp
@Nowy

Tu są takie standardy, czytałeś o urlopach, 3 dni wcześniej musisz zgłaszać, bo jakis buc se wymyślił przepis z doopy . A główny kierownik to kryje.

Szukam
@3 lata w tp

To polecacie pracę u was, bo mam ofertę obok.

Realny z magazynu
@Nowy

Idź do nifco jeśli masz blisko tam ustawiacz ma 5200 brutto. Magazynier 3850 brutto

nie nie nie nie
@Szukam

nie

Julija

Ja właśnie daje wypowiedzenie na dniach, nie za takie pieniądze te upokorzenia i jeszcze ten dojazd w Świdnicy mamy tyle pracy, pakowacz pasty w colgate, firma tht, i aam poszukują operatorów chwala się atrakcyjnym wynagrodzeniem, krause szuka ludzi, ideal od 3600 do 4360 brutto płaci przynajmniej tak się ogłaszają. Kochani pora pokazac kto stanowi siłę w tym zakładzie.

Pracownik 1
@Julija

Dzieki za informację też nie chce już dojeżdżać. Znajomym też powiem o tych ofertach.

Zostaw merytoryczną opinię o TP Reflex Polska Sp. z o.o. - Żarów

• Jak się pracuje w TP Reflex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TP Reflex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TP Reflex Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TP Reflex Polska Sp. z o.o.

TP Reflex Polska Sp. z o.o.