Opinie o TP Reflex Polska Sp. z o.o. w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TP Reflex Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TP Reflex Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TP Reflex Polska Sp. z o.o. w Żarów

Loka

Zmieniajmy firmę, gorzej nie będzie

Fejk

Łączymy firmy haha :)

Basia Ba
@Fejk

Kto by chciał z TP Się połączyć? Nawet nie żartuj. Same będziemy się męczyć.

jon doe

wiecie co to jest soldering, coting, programowanie 4 osiowe ? też nie wiedziałem aż do momentu gdy po nocce nie spotkałem naszego byłego pracownika który jest głownym technikiem w dziale technologii procesu w jednej z firm, programuje roboty. z tego co mówił u niego lutowaniem pytek zajmuje się automat, tak samo płytka jest pokrywana PCB "akrylem" przez robota sterowanego 4 osiowo (usunięte przez administratora). u nas był za słaby ""dla super kierownika" . Powodzenia kolego dobrze ktoś wczesniej napisał " obyś nie trafił na złych ludzi" i udało się.

Kobita
@jon doe

U nas każdy wie że to tragedia jest. I to podwójna tragedia bo jeszcze zarobki :(

MAŁA MI

czy jak ktoś bierze ponad tydzień wolnego na naprawę auta to jest to urlop na żądanie czy kierownicy mają inaczej liczone ? proszę tylko o rzeczowe odpowiedzi i poważne.

kiero wca
@MAŁA MI

kierownicy sami sobie wypisuja wiec piszą tak żeby było dobrze, albo jak jeden z nich przyjechał sobie na 1 zmianę a już o godz 6.05 wział urlop i nie był to na żądanie , wyrobnicy tacy jak my są uzależnieni od ich widzimisię ale żeby pokazać kto tu rządzi wiadomo , napiszą na żadanie i kasę skroją, kasę która cięzko my wypracowujemy

Jurek
@MAŁA MI

To nie była awaria auta tylko nielanowana awaria, odczep się orange rewolution, czemu tak mnie nie lubicie?

@Jurek

Bo gdy cię nie ma to jest wtedy normalnie ! A to jest chyba nienormalne ??? A powinno być na odwrót. Pracownik powinien liczyć na wsparcie przełożonego a nie na gnebienie. Dobrze że za niedługo wiele z nas odejdzie do innej firmy, :)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie TP Reflex Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Kadr? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
AlinaMalina

Teraz czytałam ciekawy artykuł na necie o sytuacji w jednej z firm cyt '' Kiedy dyrektor W.( MOZEMY WSTAWIĆ DOWOLNE Imię np Jurek) wchodzi, wszyscy w pomieszczeniu stają na baczność. Widziała to jedna z pracownic. Inni relacjonują, że dyrektor bywa agresywny i wulgarny. "Jesteś do zwolnienia" - to zdanie, które ma bardzo często padać z jego ust'', Co byśmy nie zrobili, to zawsze jest źle i generalnie nikt się do niczego nie nadaje. Ludzie są zdołowani, i to praktycznie wszyscy. Tylko nie każdy o tym mówi" – słyszę. Oczywiście prośba o anonimowość." Czyli gdzie indziej też są oszo łomy którym się wydaje że są panami, że pracownik to ich własność bez godności i można robić z nim co się chce. Ale wszystko kiedyś wyjdzie. To tak jak z kierownikiem Jurkiem :) gdy chce upomnic pracownika zawsze bierze świadka ale gdy mu grozi to zaprasza go do biura już samego żeby nikt nie słyszał. Czyż nie tak było? I gdzie tu twój honor i konsekwencja? Skoro tak robiłeś to miałeś świadomość że źle robisz. Jak możesz sobie rano spoglądać w tą obleśną twarz.

Stary
@AlinaMalina

Znalazłem ten artykuł najważniejsze nie zostalo napisane chce dodać że cała historia w tamtej firmie skończyła się tak że ten pracownik w końcu popełnił samobójstwo powiesił się poddany mobingowi , zostawili żonę dziecko, policja prokurator na zakładzie problemy dla pracodawcy też. Tylko dlatego że jednemu dyrektorkowi za dużo się wydawało. Niech to będzie przestroga dla naszych przełożonych bo tez odpowiadają za poczynania i tolerowanie patologicznych zachowań swoich kierowników . Nie ma ludzi niezastapionych, kierowników jest wielu na rynku pracy. A takie zachowania szybko wychodzą poza obszar firmy.

onaaa
@AlinaMalina

no znam te stare metody jednego z kierowników, miałam to samo jak chciał mnie poniżyc upomniec wołał lidera i drugiego kierownika z montażu ,ale gdy już mi groził nieprzepisowo zawsze na osobności bez świadków

Operejtor

Byłem ostatnio na rozmowie o pracę w jednej firmie, patrzę a tam ten facet co u nas maszyny naprawiał ustawia w sumie nawet nie, zauwazylem że go nie ma. Nie zgadniecie co robi. Ale przynajmniej przyjęli mnie tam do pracy. Więc za miesiąc się z wami pożegnam bo za 2 tyś to nie praca w TP

Nikt
@Operejtor

To zachowaj to dla siebie , nie plotkuj bądź przyjaznym człowiekiem, daj innym spokój, nie wracaj do tego co było oby tobie się powiodło w nowej pracy.

Gienek
@Operejtor

Nie chce wiedzieć o kim piszesz , i co on tam robi i czy tam więcej zarabia interesuje mnie tylko czy ma lepiej tam niż w TP reflex ?

Operejtor
@Gienek

Moim zdaniem po tym co widziałem to ma dużo lepiej.

czas na zmiany

czytam artykuł o zarobkach ukraińców w PL a tutaj "65,1 proc. - wyraźnie ponad połowa imigrantów zarobkowych z Ukrainy - zarabia w Polsce ponad 2,5 tys. zł netto miesięcznie. Wygląda świetnie, prawda? W dodatku niemal co trzeci z ukraińskich pracowników może liczyć na ponad 3 tys. zł do ręki" a my co mamy za pracę i to w dodatku w dymku, nocki w święta i system 4robygadowy ? to jest jakiś żart zróbmy coś zgodnego z prawem np na chorobowe jedna zmiana, strajk postojowy ? bez nas polacy staną my tu większość .

Homoniewiadomo

To kim jesteś w końcu?Julka czy oskar CZY to jakieś tęczowe rodzeństwo z was z ojca niewiadomego pochodzenia. Taki życiowy miszmasz. A tak na marginesie dawać komentarze na temat pracy, wydarzeń w pracy , wypłat lub nierownego traktowania .No chyba że wszystko wam odpowiada.

Mina
@Homoniewiadomo

Kocham TP uratowało mi życie, odczep się wariatko.

ERDE.

Koledzy koleżanki wielu z nas jest ze Świdnicy pracował ktoś z was w Ideal Automotive w Świdnicy, jest tam nabór na Brygadziste lub Technika Produkcji chce tam złożyć papiery , jak ktoś zna zakład proszę o info.

Odpowiadam
@ERDE.

Z żoną tam pracowaliśmy 3 miesiące ale ze względu że podfirma nam mieszkanie zmieniła na w Żarowie to juz w TP pracujemy. Co do Ideala , jako brygadzista spoko robota masz pod sobą 2 prasy lub kamy i ludzi z 5 osób. Twoja praca to głównie nadzór nad nimi, fizycznie nic nie robisz czasem wpadnie przezbrojenie prasy ale to robisz z innymi brygadzistami ok 30 minut roboty, brygadzistow jest 5 na zmianę więc roboty nie masz dużo, kasa 3400 netto na Dzień dobry po okresie próbnym 4 na rękę leciutko. I robota na miejscu to było najlepsze. Warunki jak wszedzie ale tragedi nie ma za wszystko płacą, a nie jak u nas wdychasz dym ale nic się nie stało. Technik produkcji tez fajna fucha nieco ponad 4 kola na reke , jak jest problem to zmieniasz parametry, lub mieszankę natryskowaką, tego technika av którego znałem to chwalił sobie robotę.

Kuncyk
@Odpowiadam

Potwierdzam jedyne sensowne stanowiska w tym Idealu to brygadzista, technik no i wyżej, praca fajna niewymagająca i naprawde dobre pieniadze

Leszek
@Kuncyk

Piszesz, że praca nie jest wymagająca. Czy w związku z tym osoby bez doświadczenia także mogą starać się o zatrudnienie i po krótkim przeszkolenia zacząć pracę?

Kuncyk
@Leszek

Póki co to tak,prasy PURnie są skomplikowane nie mają zbyt wielu opcji więc łatwo sie nauczyć obsługi A później np skorzystać z wewnętrznej rekrutacji na brygadziste , z resztą cały czas wiszą w gablocie informacje o naborze na to stanowisko.

On z DB

Ja A tam wiem jedno mi się nie podobało to zwolnilem się, owszem poszedłem pracować z własnej woli do TP ale chodziło mi o papier trochę ekstruzji liznąłem później na OP, wtryskarki i linie automatyczne , wpisuje to w cv i jest git. Teraz jak szukam pracy to mam luzik. Może w TP kariery nie zrobiłem ale teraz mam super pracę lepsza kasa , lepsze warunki bliżej chaty

UR21

Pracuje w ur już kilka lat, mam pytanie dlaczego ustawiacze form pracują tylko na 2 zmiany bez weekendów a my mamy nocki święta w pracy. Przecież wtryskarki też pracują 24godz na dobę. Nurtuje mnie to już dłuższy czas, kieruje to pytanie do Krzysztofa. Zmień im też na ststem chociaż 12 godzinny przecież pracy ciężkiej nie mają.

Janusz z bończy
@UR21

A co Ci to przeszkadza to zostań ustawiaczem.

Ur21
@Janusz z bończy

Idąc za twoim rozumowaniem, to gdyby każdy został ustawiaczem nie było by nikogo do ur, każdy ma swoją rolę . Chodzi poprostu o zwykłą sprawiedliwość i wyjaśnienie bo mi osobiście to przeszkadza a gdy czytam wcześniejsze posty o zarobkach rzędu 3500 zł netto plus pewnie setki za soboty czyli ok 350 zł więcej to szlag mnie trafia, że jeden ma 4ro brygadowke nocki, święta w pracy a inny weekendy w domku, w nocy we własnym łóżku. Jeśli są "mechanikami " podobnie jak my to niech tak samo pracują.

On
@Ur21

Chłopcze o co ci chodzi póki co mamy tylko jednego ustawiacza to jak ma pracować w 4 brygadowce na 3 Zmiany, prędzej to już w systemie 12 godzinnym. Zajmij się sobą zazdrośnimu jest mnóstwo zakładów w których szukają do ur

KR.
@UR21

Jest w planie wprowadzenie 4 brygadówki na tym stanowisku gdy będą ludzie i wszystkie maszyny a napewno systemu 3 zmianowego , 12 stki też są w planie i to najprędzej wejdzie .

Wykład z psychologii

Ostatnio czytałam artykuł ze jeśli ktoś wyszedł z nałogu alkoholowego to miewa wahania nastroju, jest złośliwy, zawistny a nawet ma innych ludzi za gorszych od siebie, gdyż uważa że więcej przeszedł od innych więc on jest zwycięzcą, od zera do bohatera jak głosi porzekadło znane . Często to osobowość narcystyczna z elementami samouwielbienia , szukając błędów u innych swoich nie dostrzegając a nawet zarzucając je na innych . W momencie gdy ktoś z bliskiego mu otoczenia zaczyna go przycmiewać, jego blask przygasa czuje się zagrożony ,, staje sie władczy apodyktyczny, manipulant. A tak poza wykładem z psychologii to jak u was z wyplatami?

Yaro
@Wykład z psychologii

Standard 2145

Maniek
@Yaro

U mnie podobnie 2160

Iza
@Maniek

Właśnie byłam ciekawa, jak - mniej więcej - kształtują się zarobki w TP Reflex. Dlatego bardzo Wam dziękuję za te odpowiedzi. Zastanawiam się jeszcze, jak to tam jest z premiami. Powiecie coś także i o nich?

WD40
@Wykład z psychologii

Już gdzieś spotkałem taką osobę, ale nie mogę sobie przypomnieć.

GaH

Pracował ktoś z was w Świebodzicach w firmie Capricorn , też przetwórstwo tworzyw sztucznych, szukają kierownika i myślę żeby złożyć tam papiery. Jeśli ktoś zna temat czekam na opinię.

@GaH

Spoko nowa firma ludzie póki co też ok. Byłem tam liderem przez 6 miesięcy z przyczyn niezależnych wylądowałem w TP.

Endriu
@Nowy

Szkoda że ludzi z problemem alkoholowym tam nie przyjmują, sam bym tam papiery złożył. A tak to pierwsza kontrola i bym poleciał. Miał bym w sumie pracę pod domem.

Capricorn
@Endriu

A skąd Pan jest ?

Endriu
@Capricorn

Ja spod Świebodzic Szczawno zdrój

Ciężko jest w systemie 12/12 w TP Reflex Polska Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Pracownik aq

Tylko utrzymanie ruchu pracuje w tym systemie i sobie chwalą. Jeśli chodzi O mnie to w byłym zakładzie miałem system 12 godzinny, jeśli nie masz pracy bardzo męczącej to jest spoko system.

pan

O jak pięknie zaczyna się dzień, dopiero zwlokłem się z łóżka zaczynam pić kawkę do tego ciasteczko i się cieszę że nie jestem robolem i bym musiał od rana w pracy być w dodatku w niedziele gdzie nawet kasjerki w biedrze mają wolne a zarabiaja wiecej od Was. A jutro na cóż przyjadę se na 6 siądę w biurze troche na kompie posiedzę, później fejsik na telefonie sprawdzę co na allegro bo nowe koła potrzebuję, najlepsze jest to że waszej wypłaty by nawet nie starczyło na zakup alufelg. Zerknę przez szybkę kto gdzie pracuje dla niepoznaki walne kilka uwag, o 6.30 trzeba na jadalnie uderzyć. Dobrze że mam dobrą szkołe skończoną podstawową, słyszałem że Polska podstawówka to więcej niż wschodnie liceum, dlatego to ja dzisiaj w domu siedzę a wy pracujecie. Nikt nie może być mądrzejszy bardziej bystry ode mnie załatwie każdego.

Kali
@pan

Załatw sobie nowy mózg.

P.c

Gdybys był taki sprytny miałbys dzis swój własny dom ,gdybys był tak ustawiony finansowo jak tu wypisujesz to do pacy przyjechałbyś taksówką bo by Cie było na to stać gdy auto ma awarie ,jezdziłbys wypasioną fura i na koncie miał setki tysięcy,gdybys był tak madry to nawet po podstawówce bys potrafił sobie zjednać ludzi ,mając u nich szacunek i poważanie ,a w rezultacie jesteś obiektem ironii ,i Twoje naśmiewanie się z ludzi jest niczym ,w porównaniu jak ludzie się smieja z Ciebie ,a co do tego ,ze polska podstawówka jest lepsza od wschodniego liceum -to masz racje raczej nikt nie jedzie na wschód się kształcić do byłych państw ZSRR, tylko na zachód Europy.

Bubu

Masakra po nocce , ale jeśli na wypłatę nie zobaczę 2500 zł to rzucam papiery. Drugiej wypłaty 1940 zł nie ogarnę.

Kris

Nie nikogo nie potrzeba na magazyn już ekipę mamy

Wozkowy

Czy dalej potrzeba u was kogoś na magazyn ? Jaka kas A?

AWcisło

Pracowalam w Tp. Ten ktoś"J" już od kilku lat powinien być zwolniony. Nic nie wynosi do firmy , a tylko szkodzi. A chodzą słuchy że to pociotek tego pana z volvo. Więc wszystko jasne , na sprawiedliwość nie ma szans. Ale karma wraca auto się zepsuło, może się zepsuć podczas wyprzedzania. " oby nie :) "

Zostaw merytoryczną opinię o TP Reflex Polska Sp. z o.o. - Żarów

• Jak się pracuje w TP Reflex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TP Reflex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TP Reflex Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TP Reflex Polska Sp. z o.o.

TP Reflex Polska Sp. z o.o.