Opinie o Efitness Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Efitness Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Efitness Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efitness Sp. z o.o. w Poznań

Dają szansę i wspierają rozwój.

@Grażyna

Niestety firma płaci absurdalnie mało jak na firmę IT. Atmosfera pracy tego niestety nie rekompensuje.

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Net Developer w Efitness Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Hej, przybliży mi ktoś jak wyglądają tutaj zarobki? Całkiem niedawno szukali kogoś na stanowisko .NET Developer, ale zrezygnowałem z aplikowania po przeczytaniu wpisów o morskich zarobkach. Teraz trochę żałuje, bo w sumie dla każdego niskie zarobki znaczą coś innego. Podzielicie die widełkami? Co z tym rozwojem, faktycznie go nie ma w firmie?Jakieś benefity ciekawe są? Atmosfera ok, czy bardziej korporacyjna?;) Bylbym wdzięczny za napisanie pare slow o stanowisku, bo może nie potrzebnie żałuje tej dopuszczonej rekrutacji? :D pozdro

Tak Nowy wpis

Hej, aktualny pracownik, widełki nie są świetne, nie wiem jak na dev, ale w innych działach są niższe, niż rynkowe. Z tego co wiem w dev ludzie po kilku latach mają w okolicy 10k. Atmosfera ogólnie jest przyjemna, raczej koleżeńska i można się pośmiać, ale jak wszędzie są też mniej ciekawe osoby :P Jak chodzi o benefity to czasem są imprezy alkoholowe, wyjazdy dofinansowane w góry czy coś, jest multisport, praca zdalna (w dev masz 1 dzień z biura w miesiącu). Tragedii nie ma, fajna firma żeby nabrać doświadczenia i iść dalej, ale jest Januszeks trochę :P

Dają szansę i wspierają rozwój.

XD
@Anonim

bieda piszczy i trzeba biegać, nie ma szkoleń

Grażyna
@XD

"Bieda"? Coś więcej na jej temat? I odnośnie tych wspomnianych szkoleń to jakich byś tu oczekujesz, że takie rozczarowanie się pojawiło? Z czym ludzie mogą mieć problemy?

Były pracownik Nowy wpis
@Grażyna

gdzieskiedys

Firma, w której pracują ludzie przeświadczeni o swojej mega zajebistości i wyższości nad innymi - "jesteśmy najlepsi, a to co robimy ratuje wszechświat". Zaczynając od właścicieli, na pracownikach marketingu kończąc. Dosłownie kilka wyjątków ,normalnych i otwartych na opinie innych. Reszta to zakompleksione i przeintelektualizowane jednostki. Nie polecam.

aaa
@gdzieskiedys

No ale tak właśnie działa dział marketingu, nie rozumiem zaskoczenia. A akurat ludzie są dużą zaletą tej firmy, dzięki czemu fajnie się pracuje pomimo wielu innych niedoskonałości.

Bbbb
@aaa

Tak działają ludzie, którzy nie mają pojęcia o prawdziwym marketingu. M.in.dlatego nie pracuje się u was fajnie.

Tttttt
@gdzieskiedys

Bo to prawda

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Firma nie informuje o rezultacie spotkania rekrutacyjnego.

rekrutacja

Godzinna rekrutacja, typowo korporacyjna z głupimi i bezsensownymi pytaniami np. o zastosowanie ołówka. Stracony czas, żeby na koniec rozmowy dowiedzieć się, że ofertują 2600 netto dla osób z dobrą znajomością angielskiego, a w dodatku praca na dwie zmiany. Więcej da się zarobić siedząc na kasie w markecie. Żałosne zarobki jak na obecne czasy!!! Powinni podawać widełki w ogłoszeniu, żeby ludzie nie tracili czasu na takie badziewne ogłoszenia.

Co wchodzi w socjal Efitness Sp. z o.o.?

Pfff

Żadnego socialu nie było i nie ma Jeśli chcesz popracować max 1-3 miesiące (bo po okresie próbnym każdemu nowemu dziękują (bo covid) i będzie co to pasowało że po pół miesiąca zmienia ci zarobki o - 30-50% mniej , a godzin dowalą codziennie 9-12h, pracę w weekendy i najlepiej też święta bo to twój obowiązek ;) to powodzenia, jeżeli pasuje Tobie niewolnictwo, wykorzystywanie w ten sposób pracownika. NIE POLECAM!

aaa

Ubezpieczenie o wartości 30 zł (czyli symboliczne), multisport za 70, zaprzyjaźniona siłownia obok za 50 zł. Są wyjazdy integracyjne co parę miesięcy (dawno nie było, bo COVID), wyjazdy są z reguły dofinansowywane, rzadko bezpłatne. Premii aktualnie nie ma żadnych, zazwyczaj była tylko miesięczna za wyniki, rocznej czy świątecznej nie było nigdy. Aktualne stawki są poniżej średniej rynkowej, co istotne - są duże oczekiwania wobec pracowników. Firma bardzo wzbrania się przez pracą zdalną. Do tego pandemia mocno wpłynęła na firmę, w końcu to branża fitness, więc perspektywy raczej ma aktualnie średnie.

Jak długo czekaliście na odzew z Efitness Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Diablo

Ok 10 dni

xD

Daj sobie spokój z tą "firmą"... Szkoda nerwów, czasu i aktualnej pracy aby na chwilę "pozwolili" ci popracować i to jeszcze zapewne na innych warunkach finansowych niż te które zostaną ustalone. Rzeczywistość jest całkiem inna..

Edyta
@xD

Cześć, fajnie, że wypowiadasz się tutaj i dzielisz swoją opinią ale pytanie dotyczyło czegoś innego. Być może osoba, która zadała pytanie jest świadoma jak wszystko wygląda i mimo to zdecydowała się na aplikację do firmy. Niech sam/sama zdecyduje czy warto.

on

@Pfff czyli praca tylko na moment ale z winy pracodawcy ?

Klaudia

Czyli jeżeli chodzi o inwestycję w rozwój pracowników, to jest to standard?

Zuzanna

Czy firma stawia na rozwój pracowników? Są odbywane szkolenia ?

były pracownik z wyboru
@Zuzanna

Jak najbardziej. W miarę możliwości są brane nowe technologie. Było jedno szkolenie które miało pomóc w organizacji działów, i poniekąd cel został spełniony. kontakt miedzy działami się poprawił, a sam dział programistów dostał wiele cennych narzędzi i uwag, które był wykorzystywane.

Zostaw merytoryczną opinię o Efitness Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Efitness Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Efitness Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efitness Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Efitness Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efitness Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Goździkowa 6
    60-175 Poznań