Opinie o Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. w Gdańsk

Firma bez przyszłości nikt tu nie będzie za 2300 ogarnial tego syfu szukają jeleni a szefostwo bawi się w najlepsze .Codziennie alkomat joz nie mowie ze są tez narkotesty z ludzi robią idiotów. Jeśli szukasz pracy polecam SuEz .

Alex

A jaki jest problem z alkomatami? Jeżeli ludzie są nie poważni skoro przychodzą pod wpływem. Co do kasy to szału nie ma. Ktoś musi iść po rozum do głowy i je podnieść.. W iinym przypadku będą same ekipy 2 osobowe..

Joker

Występuje tutaj również Księżniczka Guku,obstawiona swoimi przydupasami,niemającymi pojęcia o pracy, i stworzenu fajnego klimatu.Ale o czym my mówimy jak zajeżdza tam PRL-em.Donosiciele i (usunięte przez administratora) są wynagradzani,a ci co odwalają kawał dobrej roboty,na czrną liste.Dyspozytorzy, o tak,tutaj koniecznie codziennie narkotesty. Rany to są ludzie oderwani od rzeczywistości.Trzy śmieciarki w jedno miejsce wysyłać,ogólnie brak organizacji,stworzenia fajnej pracy i fajnego klimatu.Szkoda że taka firmą zarządzają tacy ludzie z przypadku.Przyszliście z Sopotu to do Sopotu wracajcie.

Człowiek

Wspominając o DYSPOZYTORACH to to jest jakiś żart.. To jest odpowiedz dyspozytora,, zróbcie tyle ile możecie,, w obsadzie kierowca + ładowacz. Tylko musimy pamiętać, że kierowca nie ma dodatku w obsadzie dwuosobowej i wychodzi na to, że ładowacz dziennie dostaje 35 zł brutto,czyli wychodzi 24 zł na rękę za to , że rejon będzie ogarniał SAM.. można twardo powiedzieć ,że na godzinę ładowacz ma 3 zł na godzinę dodatku...No po prostu taki dodatek, że du..ę urywa masakra.... zrobiły się braki ładowaczy i kierowców.. Pracownicy zaczynają się zwalniać.. i idzie to LAWINOWO!!!!! Panie PREZESIE co musi się stać, żeby docenił PAN dobrych pracowników ? chodzi mi o takich co nie piją, nie używają zażywek itp.. za chwilę Ukraińców będziecie zatrudniać, albo z grupą inwalidzką szukać ludzi, żeby tylko jak NAJTANIEJ dla PREZESA wychodziło!!! Osobiście nie polecam TEGO pracodawcy.. żenada

Zarobki małe a obiecane było dużo, socjal niby jest ale nic jeszcze z niego nie mamy, wczasy pod grusza miały być a nie ma. Żeby zapłacić za nadgodziny to zabrakło pieniędzy. Obiecane wyprawki dla dzieci poszły w niepamięć a Pan piękny próbuje nam zamydlić oczy imprezą integracyjna. Sam zbiera kokosy a ludzia daje ochłapy.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Ładowacz nieczystości stałych. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy STAJENNY (m / k) (111)
Hanau
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Don VITO del Pedro

I to wcale nie prawda że Pan PREZES karze kosić trawe wkoło bazy i zbierać papierki to zajęcie dla chętnych których sam wyznaczy palcem...

KOLOMBO32

Ta firma zarządzana przez człowieka z innej bajki to kompletna porażka...zarząd jednoosobowy i nikt więcej nie ma nic do powiedzenia.Tylko Piękny Pan się liczy...żenada Zarobki bardzo bardzo średnie...obiecanki będzie to będzie tamto...a nie ma nic.Wczasy pod gruszą ok będą...czekaj tatka latka,socjal mamy, mamy,ale taki roczny niewidoczny.Szanowny Pan miłościwie panujący nie widzi żadnych problemów,bo on oczywiście ich nie ma....mają je Panowie Dyspozytorzy którzy co rano mają kłopoty żeby wysłać śmieciarki w rejon ....bo nie ma ludzi,a co robi Piękny Pan? zamiast dać podwyżki oferuje 35zł brutto dla ładowacza za jazdę w załodze dwuosobowej niesamowite prawda? co za genialne rozwiązanie.brawo Panie PREZESIE!!!! Przebłysk geniuszu w zarządzaniu.Kierowca nie dostaje nic chociaż każdy pomaga tak poprostu po koleżeńsku,no ale Pan Prezes potrzebuje dowodów że kierowca wysiada.Mycie dachu nowej siedziby firmy to następny wspaniały pomysł Pana Prezesa...tylko gdzie przy tym BHP??? Wspaniałych pomysłow Pan ma tyle że nie jestem w stanie wszystkich podać bo codziennie są nowe.Szczerze nie polecam.

Alojzy01
@KOLOMBO32

Czysta prawda opisana!!! Nic dodać nic ująć. Czuję klęskę TEJ firmy Pana Pięknego...

Goliat

Jak prezesa się zmieni będzie wszystko ok narazie lipa za ta kasę można iść na cięcia

J.....

Praca ogólnie ok ale żeby dostać 2400zl to żal p.w biedronce ma 2800 to oczym tu mówic jestem pracownikiem tej frajerskiej firmy i nie polecam nikomu tej firmy szefowa kupuje traktor maszyny do polerowania a ludziom daje ochlapy poza tym atmosfera lipa nie polecam.

Belmundo

Firma jak firma,warunki socjalne przyzwoite.a mimo wszystko męczy ludzi np codzienne dmuchanie w alkomat. Są także testy takzwane narkotesty.ktorych nie wolno używać w świetle prawa. Zarobiki przy rosnących cenach wszystkiego bardzo srednie. Jeżeli jest się kawalerem można pracować ale jak masz utrzymać przy takich dochodach rodzinę na jakim kolwiek poziomie za takie pieniądze nie da sie.

Zostaw merytoryczną opinię o Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Jabłoniowa 55
    80-180 Gdańsk
  • NIP: 5833044136 REGON: 220683773 KRS: 0000315357

Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.