Opinie o Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. w Gdańsk

G.C

Pensja kierowcy na dzień dobry (lipiec 2022 rok) to 3300 3400 netto (z premią), ładowacz 2400. Jeżeli weźmiesz jeden dzień na żądanie minus 100 zł premii. Jeżeli pójdziesz na 5 dni chorobowego to minus 500zl z wypłaty. Największe podwyżki dostają pracownicy, którzy coś przynoszą dla przełożonych i trzymają paluszek. Co pół roku każdemu pracownikowi przełożeni wystawiają na papierze ocenę pracownika, ha ha (jak w przedszkolu). Jeżeli nie przynosisz przełożonym jajek, ziemniaków czy innych rzeczy lub nie kłaniasz się nisko to masz niską ocenę. Coś wymyślą aby dać Ci jak najniższą podwyżkę. Rok temu ukraińca Aleksandra zwolnili bo nie chciał się zaszczepić na covid. Pracował na umowę o pracę. W piątek powiedzieli w poniedziałek nie przychodź do pracy. Mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing. Codziennie rano wszyscy stoją w kolejce i dmuchają w alkomat, nie masz prawa odmówić. Jeżeli sprzeciwisz się to kara a kara to skoczek- codziennie inny samochód, inna trasa, bez znaczenia czy kierowca czy ładowacz. Śmieciarka powinna wyjeżdżać z dwoma ładowaczami lecz w GUK często wyjeżdża jeden. Jeden musi pracować za dwóch np 500 czy 700 pojemników. Gdy się sprzeciwisz to kara. Brak ludzi, przyjdzie jeden, popracuje dwa dni i odchodzi. Spółka stworzona przez miasto lecz nie ma pieniędzy dla ludzi a kilka miesięcy temu spółka kupiła elektryczne samochody. Są też plusy tej pracy. Zaczyna się wcześnie i wcześnie kończy. Na stołówce dla (usunięte przez administratora) jest kostkarka do lodu, ekspres do kawy, maszyna z chipsami i colą. Podobno w sierpniu każdy pracownik dostanie gratis (usunięte przez administratora) . Zapraszamy do (usunięte przez administratora) G.C

G. C? Chyba nie.

?

R

Było kończyć rejony to by Ci pensji nie ucinali G.C

@G.C

Sama prawda ja bym poruszył też temat rozbieżności wypłat na tych samych stanowiskach plus minus 1000 netto

Aneta
@Stefan

a to nie zalezy czasem od posiadanego doswiadczenia? im go ktos ma wiecej tym wieksza podstawa pensji i stad ta roznica? czy sie myle jednak ?

@Aneta

Mylisz się jednak.

Artur
@Aneta

Nowy ładowacz uczy się podpinać pojemniki w ciągu 10 minut, pół godziny . Jakie doświadczenie masz na myśli ? Może wieloletnie doświadczenie w trzymaniu paluszka?

Czy zarobki oferowane przez Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Stefan

Nie Kto ma palec w (usunięte przez administratora) to zarabia a kto nie to 1000 mniej na rękę .

Dorota
@Stefan

Jesteś tego pewien? Może po prostu więcej zarabiają Ci, którzy bardziej się starają?

Zarobki zbyt niskie

G. C. Pozdrawiam załogę.

Panowie jak nie macie jaj powiedzieć w twarz swojej opini o kimś lub czymś to przynajmniej w swoich opiniach darujcie sobie moje inicjały.

Kierowca

Na początek kierowca dostaje około 2700zł netto( na rękę) na omówię o pracę i premię tzw. Uznaniową łącznie to niecałe 3300 jeśli szanowni uznają. Trasa czy samochód przypisany do Ciebie nie istnieje. Możesz jeździć codziennie innym bo jesteś kierowcą i masz prawo jazdy. Pani Patrycja lub jej ulubiony współpracownik Jarek codziennie i to bez uzasadnienia robią z Ciebie możliwego po spożyciu bo przed podjęciem pracy mimo, że nigdy nie przyszedłeś pod wpływem alkoholu do pracy każą dmuchać w alkomat( Na spotkaniu firmowym p. J. Szukał pijanych bo chciał mieć pracowników za darmo na sobotę i powiedział :" Kto przyjdzie pod wpływem alkoholu do pracy będzie pracował za darmo dwie soboty i może pożegnać się z premią. " Wcześniej stwierdził, że pracowaliśmy w przedszkolu a teraz pracujemy w żłobku. Za nieobecność pracowników obwiniają obecnych i nakładają dodatkową pracę a jeśli chcesz dodatek za jazdę na śmieciarce we dwóch a nie w trzech to jeszcze robią problemy i wielką łaskę. Dodatek za pracę cały dzień z jednym ładowaczem to około 17zł ale za cały dzień nie na godzinę. Kierowca jest ładowaczem w 60 do 70% i dowiaduje się o tym rano jak już zrobią z ciebie niepewnego człowieka, który musi dmuchać. Karty świąteczne dostajesz ( pieniądze, które płacisz na fundusz socjalny więc bez łaski) Jeśli chodzi o nadgodziny to wieczny problem z wypisaniem kwitu, który gwarantuje Ci wypłatę za przepracowany czas ( bez kwitu nie pracuj). Parking dla pracowników to kpina bo możesz parkować co drugi miesiąc i jest na to specjalna lista. Plusy to godziny pracy 6-14, koniec.

@Kierowca

To prawda

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Ładowacz nieczystości stałych. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy STAJENNY (m / k) (111)
Hanau
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Kierowca

Woda w butli na kantynie. Dostaniesz kubek od firmy.

Dzisiaj ul Malczewskiego 78 klatka D Gdańsk zbierają pojemniki m.in. makulatura! I co widzę pracownik podchodzi z kluczami do drzwi z odpadami kilka sekund stoi, nawet nie próbuje otworzyć drzwi tylko idzie do następnej klatki a robi to regularnie! Omija niektóre klatki nawet nie zaglądając ile jest śmieci w pojemniku! (usunięte przez administratora)

Stefan

Pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom wodę pitną bez ograniczeń. Jednak jeżeli temperatura przekroczy 25 stopni Celsjusza na zewnątrz lub 28 w budynku, pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom nie tylko wodę, ale także napoje zawierające odpowiednią dawkę soli mineralnych i witamin. Miejsca do czerpania wody pitnej przez pracowników muszą znajdować się w promieniu 75 m od stanowisk pracy (zgodnie z paragrafem 112 rozporządzenia Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy). Ja się tylko pytam gdzie jest woda dla pracowników i odgrzybianie klimatyzacji ?

Krzysztof

Gdańskie Usługi Komunalne to miejsce pracy dla osób młodych, które są sprawne fizycznie i szukają swojego pierwszego zatrudnienia? Pytam, więc z przyjemnością za Waszym pośrednictwem fakt ten ustalę. Myślę, że znajdę tu po prostu osobę, która zechce mi pomóc. Czy mogę na Was liczyć? Długi już czas nikt tu nic nie pisał, dlatego tym bardziej czekam na odpowiedź.

@Krzysztof

Stan sobie na stopce i wtedy pogadamy.

Ładowacz

To jest firma w firmie osoby pracujące na smieciarkach zarabiają mało a mają najwięcej pracy i to oni utrzymują tą firmę . A pracownicy że zbiórki selektywnej tzw. dzwonów nic nie robią. potrafią przez cały dzień siedzieć i udawać że mają dużo pracy. A zarabiają dużo lepsze pieniądze dlaczego tak jest nikt nie wie mają parasol ochronny i przywileje jak nikt w tej formie. Powinno być inaczej to my że śmieciarek powinnyśmy zarabiać tyle co oni a tak nie jest poprostu pewna Pani się ich boi . Bo sama nic nie potrafi . Mam nadzieję że kiedyś ktoś zrobi z tym porządek i wtedy będzie wporzadku .

Aaa
@Ładowacz

Dokładnie jak piszesz my robimy 200 -600 pojemników a oni 4-15 i gdzie tu logika .

Julia
@Aaa

@Aaa Napiszesz natomiast, ile zarabiają osoby na śmieciarkach w GUK? Dzięki.

Batman
@Julia

Chłopaki mają 2300 do 2500 to pani w biedronce ma więcej żal (usunięte przez administratora) z tamtą niech pani Patrycja lub Marcinek się przebiora i pracują.

Julia
@Batman

Dzięki za odpowiedź. A możesz jeszcze napisać, na jakich umowach w GUK pracują ładowacze na tych śmieciarkach? Jest umowa o pracę?

Szaraczek

Nie polecam atmosfera beznadziejna szefostwo nic nie chce załatwić żeby usprawnić pracę o wszystko trzeba się prosić a i tak ciebie zbywają tekstem przyjdz jutro . Konkurencja wkacu zmądrzała i zaczęła doceniać ludzi finansowo a tu ... Szkoda pisać ile tu zarabiamy . Ale w Suez 500 zł więcej a dziś to jest sporo . Pozdrawiam

Janosik

Niestety z naszą wydajnością jest kiepsko. Firma jest generalnie dobrym pracodawcą więc nie przesadzajcie z narzekaniem.

Krzysztof
@Janosik

Są osoby, którym pewne kwestie mogą się nie podobać. Ważne jest, aby opinie były zgodne z prawdą. Przypuszczam, że pracujesz bądź pracowałeś u tego pracodawcy, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy w Twojej ocenie panująca tam atmosfera jest dobra? Chętnie poznam Twoje zdanie na ten temat.

Batman

Pozdrowienia dla konfidentow panie (usunięte przez administratora), czekamy na was w suezie .

Nie polecam, w nagrodę za to, że biegasz żeby szybciej skończyć pracę (Było rozwiązanie takie, że jak się postarasz i zrobisz swoje szybciej to do domu, ale się skończyło) w nagrodę dostajesz szczotkę i albo myjesz budynek z ptasich odchodów albo zamiatasz plac, albo polerujesz felgi w ciężarówce bo Pan Prezes wraca z urlopu. Słyszeliście opowieści z wojska o malowaniu trawy na zielono na wizytę generała? Dokładnie takie coś dzieje się tutaj. Na szczęście mam to już za sobą ten błąd jakim było zatrudnienie się w GUK.

klawiatura

uuuu ktoś tu jest zazdrosny.

Ilona
@klawiatura

W swoich komentarzach odbiegacie znacząco od tego, po co wątek firmy Gdańskie Usługi Komunalne powstał na GoWork. Jeśli jesteście pracownikami w tej firmie, opiszcie aktualną sytuację, jaka ma tam miejsce. Jaka panuje tam atmosfera i na jakie wynagrodzenie można liczyć. Plotki na temat innych pracowników nie są na miejscu. Podawanie cudzych danych na forum publicznym również. Dodatkowo są to informacje niezgodne z regulaminem, a takie wpisy mogą zostać usunięte przez administrację.

Magic

Przesadzasz trochę . Nie właźmy w butach w prywatne życie , panie z officu są Ok :)

On
@Ilona

Jak po nowym roku ? Coś się zmieniło na lepsze ?

Tytus

Pan prezes jest (usunięte przez administratora) i prostakiem co o nim mysle to szkoda mi telefonu no na to pisanie i netu

Grrrr
@Tytus

Powiedz mu to prosto w twarz kozaczku

Romburak

panie prezesie mam ndzieje że to pańskie ostatnie chwile na stanowisku.... jutro wybory i mam nadzieję że pańska głowa pełna idiotycznych pomysłów spadnie...piszę oczywiście w imieniu podległych pracowników.

Poldek

Pewnie dlatego, że lepszej firmy nie znajdą ale narzekać niektórzy bardzo lubią.

hans kloss

ale ty ponton j(usunięte przez administratora)jesteś szkoda słów...

Ponton

Jak czytam wasze wypociny to chce mi się śmiać i zastanawiam się dlaczego jeszcze siedzicie w tym zakładzie skoro jest tak źle i okropnie hmmm?? jak nie pasuje to wiecie gdzie są kadry ??!!! nie wy to będą następni pamiętajcie czy macie doświadczenie czy go nie posiadacie to uświadomcie sobie święte krowy że nie ma ludzi nie zastąpionych(chyba wam lekko sodówka odbiła gwiazdorzy) jak odejdziecie to zakład dalej będzie funkcjonować lepiej albo gorzej z wami czy bez was zejdźcie troszeczkę na ziemię i kubeł zimnej wody na łeb i zacznijcie myśleć

Komandos

nasi pracownicy podjadą ze specjalistycznym sprzętem....sprzęt może i jest ale ludzi brak,obsługa dzikich wysypisk hehe tylko kim??? Panie (usunięte przez administratora) zakładaj szmaty robocze zgaś uśmieszek, widły do rączki i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Jabłoniowa 55
    80-180 Gdańsk
  • NIP: 5833044136 REGON: 220683773 KRS: 0000315357

Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.