Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. w Poznań

RAFAŁ

Jest to praca dorywcza i każdy pracuje tyle ile chce. Przyznam, że moja znajoma na jednym zleceniu dostała dodatek bo wykonywała bardzo dobrze swoje zadania. Kiedyś też jak byłem na jednym z wydarzeń otrzymaliśmy ciepły posiłek oraz wodę.

po półmaratonie dostaliśmy izotoniki i banany

Jola
@RAFAŁ

po triatlonie dostaliśmy kosze jabłek :)

Polecam

Już od lutego zaczynają się imprezy :) i od razu tydzień nad morzem :) do zobaczyska!!!!!!!

@Polecam

a jutro do Ustki :)

Zosia

Pracuję z nimi dosyć długo. Praca ciekawa. Można poznać nowych ludzi. Wypłata zawsze na czas. Teraz za dużo zleceń płacą gotówką. Firma mega się rozwija. Mają dużo zleceń w Poznaniu ale i nie tylko. W sumie to jeżdżę z nimi po całej Polsce :). POLECAM

J
@Zosia

najlepsze są te wyjazdowe, bo oprócz pracy mamy wyjazd i czasem jakieś zwiedzanie, nie mówiąc o integracji w autobusie

Igi

Jak wygląda rekrutacja na ochroniarza w tej firmie?

@Igi

dzwonisz, lub przychodzisz z papierami, podpisujesz umowę i pracujesz- tadam :)

Aplikowałeś do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Czy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jadwiga

Tak, mają podwykonawców. Można też zamiast "zgłoszenia" wystawić FV za pracę.

Pawełczak
@Jadwiga

to prawda ja im wystawiam FV za pracę, zarówno mi jak i im się to bardziej opłaca :) i odchodzi przynajmniej jedna "dusza" do zgłaszania do ZUS- bo sam sobie płacę

Renata

tak, można, jezeli komus wygodniej wystawić FV to wystawia

@Renata

tak, można wystawiać FV

Czy pracownicy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pracownicy SOWY są jedną wieeelką rodziną!

Jędrzej

Dokładnie, jedna wieeelka rodzina

Koniu

wszyscy się w SOWIE przyjaźnią

tak, bardzo się lubimy- dziwne pytanie, bardzo sztuczne

@Anna

sztuczne bo przez goworka napisane- przez ludzi którzy nie mają pojęcia czym się firma zajmuje

Klaudiusz

Czy firma rozwija się mimo tego wirusa ? Jest wypłacalna ?

@Klaudiusz

Jak ma się firma rozwijać pomimo wirusa? Rząd nie pomaga, imprez nie ma! A co do wypłacalności to mało jest firm w covid które aż z także dbałością zajmują się swoimi ludźmi pomimo tego, że sami mają ciężko. Oby więcej takich firm, trzymam kciuki abyście przetrwali ten ciężki czas, my czekamy :-)

@Klaudiusz

To polski Rząd jest niewypłacalny! Stwierdził że ochrona nie ucierpiała na COVID. Nikt im nie pomaga. Sami walczą aby utrzymać swoich w biurze i tych których mieli na stałe tylko na imprezach. Jakby wszystkie firmy takie były to ludziom żyłoby się łatwiej

@Klaudiusz

Byłam razem na trzech zleceniach. Niestety za ostatnie zlecenie do dziś nie dostałam wynagrodzenia na konto. Próbowałam się kontaktować lecz nikt nie odbierał, moje smsy tez były ignorowane.

@Klaudiusz

W covidzie, dla osób które utrzymywały się tylko z imprez (a imprez w covidzie nie było w ogóle) załatwili płatne staże!! Nikogo kto potrzebował nie zostawili w potrzebie, parali się wieloma innymi branżami po to aby każdy mógł robić coś co umie! Czapki z głów dla takich ludzi

Krystyna

Poważnie? To w takim razie naprawdę ogromny szacunek, bo podczas kryzysu niestety wielu poleciało. A o jakich branżach mowa, co takiego udawało się dokładnie ogarniać, żeby jakoś wszystkim pomóc?

Selena
@Krystyna

Kilka kobiet szyło maseczki, inni sprzedawali na aukcjach w internecie. Część mężczyzn poszła na szkolenia (wszystkie opłacała SOWA) z elektryki, energetyki, ogrzewania itp. wyspecjalizowali się w fotowoltaice. Jedni prowadzili kalkulatory obliczeniowe, inni sprzedawali, jeszcze inni kładli. Osoby, które nie dały rady z tematem fotowoltaiki pomagali w remontach, malowali, szpachlowali a nawet przekopywali ogródki, sadzili kwiaty czy kosili trawniki. Składali meble. Wykorzystywali posiadane przez sowę pojazdy do przewożenia mebli czy innych dóbr. Niektórzy rozwozili posiłki czy leki osobom chorym na covid (to sowa robiła dla tych ludzi za darmo, a swoim płacili za pracę). Ogólnie w związku z tym, że posiadają wiele osób z różnych branż to jeżeli ktokolwiek się do nich odezwał i mówił na czym się zna to szukali dla tych ludzi zajęcia, aby mogli zarobić. Nikogo nie zostawili w potrzebie. A jak ktoś już na prawdę był w depresji lub nie potrafił nic innego to otrzymali płatne staże aby mieć na chleb. Inni w tym czasie się uczyli języka angielskiego ponieważ załatwili kurs dofinansowany z UE, aby podnieść swoje kwalifikacje w tym "wolnym czasie". Nasza wdzięczność jest bezgraniczna- dziękujemy. To w takich momentach człowiek sie dowiaduje ile jest wart dla drugiego człowieka

XD
@Selena

Ja kładłem taras, składałem domek w ogrodzie, sadziłem tuje :) było za co żyć, było na chleb, nie wiem co by było gdyby nie oni

@Klaudiusz

firma zawsze wypłacała należności, wystarczy wysłać nr konta zgodnie z umową i przelew na czas, bez względu czy jest wirus czy go nie ma

@XD

ja miałem płatny staż za picie kawy w biurze :) stresujący ale piękny czas, pełny pokory i wiary w przyszłość

Czy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Jan

Jeżeli nie masz u nich etetu, to nie da rady. Pracownicy na etacie maja natomast pelen pakiet socjalny.

@Jan

w biurze mają jak u Pana Boga za piecem :)

Jacek

Praca w Agencji Ochrony bardzo przyjemna. Wynagrodzenie jedno z najwyższych na rynku ochrony. Cenią sobie pracownika, podejście bardzo ludzkie :) Polecam bardzo

@Jacek

potwierdzam, stawki są wysokie jak na ochronę (porównując z innymi firmami). wypłacają po imprezie lub przelewem w kolejnym miesiącu za cały poprzedni miesiąc- zależy od zleceń. zawsze piszą SMS z zapisami w którym są szczegóły zlecenia, godzina zbiórki, godziny pracy i jak komuś pasuje to odpisuje na tego smsa że się zapisuje i wtedy trafia na listę- więc to od nas zależy kiedy idziemy na zlecenie, ponieważ sami sobie je wybieramy. Na liście obecności też są godziny pracy wpisane, a jeżeli ktoś skończy inaczej niż na liście obecności jest zapisane to wpisują w uwagach przy nazwisku i wszystko rozliczają. Czekamy na zlecenia! Niech moc będzie z Wami- nie dawajcie się COVID-owi!

Hania
@Jacek

Już się nie mogę doczekać kolejnych zleceń :-) trzymam za Was kciuki

Remek
@Jacek

stawki u nich są na rękę takie jak u innych są brutto, wiec najkorzystniej obecnie na rynku. Płacą terminowo. Dużo zleceń.

Leo
@Remek

to prawda, stawki mają ludzkie... nie to co inne firmy i pefrony...ehhh ja polecam- warto

Remik
@Leo

prawda, stawki mają dobre

Czy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

tak

kosze prezentowe i pieniądze

Krystyna

A ile tych pieniędzy? Symboliczne 100 w postaci bonu? I właściwie to na zajączka też czy o boże narodzenie chodzi?

Remik
@Krystyna

goworkowy podsyczaczu wątku wyobraź sobie, że nawet na dzień dziecka byliśmy razem na imprezie firmowej...

Weronika

Od kilku miesięcy z nimi jeżdżę na zlecenia a to koncert, kabaret jakieś biegi. Praca ciekawa i nie jest nudna. Idealna dla mnie jako studentki :) Polecam !

@Weronika

ja też jeżdżę z nimi od bardzo dawna, praca jest fantastyczna (jako dodatkowa), ale przede wszystkim jest to praca, więc oglądanie koncertu-super, ale wykonywanie obowiązków przede wszystkim :)

ZAWIEDZION.

Nie polecam firmy. Pracodawcy robią interes na kursie, a potem nie ma żadnych zleceń. Dostają je ciągle te same osoby, nowi nie mają na co liczyć.

@ZAWIEDZION.

Serio tak jest? To czym ci nowi się tu zajmują jak już w takich sytuacjach?

@ZAWIEDZION.

Pracy jest od chol***rki, podejrzewam, że nie nadajesz się do tej pracy skoro Cię nie zapraszają. Wyobraź sobie, że nie muszą ludzi bez wiedzy, kompetencji i kawałka rozumnego myślenia zatrudniać- bo chcesz. Tak, że polecam- ale to jest praca a nie gwiazdorzenie.

Robert

Bardzo polecam, wczorajszy półmaraton w Poznaniu to był MAJSTERSZTYK organizacji

Roman
@Robert

tam było 500 osób + pies

Krzysztof

Wasze służby są wspaniałe, gratuluję, zawsze mili uśmiechnięci, grzeczni, kulturalni, wróżymy nam długą współpracę a w tym roku z 60 koncertów!

Jacek

Placa dobrze. Przelew zawsze na czas albo kasa do ręki. Zlecenia ciekawe :) w Poznaniu w sumie nie tylko... mają dużo zleceń. Polecam

@Jacek

Możesz podać mniej więcej o jakich zarobkach mowa? Czy w firmie panuje dobra atmosfera? Ciekawi mnie to, jak wiadomo atmosfera zawsze jest ważnym czynnikiem w pracy.

Basia
@Krzysztof

Pracuje z nimi już długo. Atmosfera dobra. Czasem jest nawet zabawnie :) wiadomo trzeba wykonywać swoje zadania, ale ogólnie jest miło i sympatycznie. Wynagrodzenie jak na pracę dodatkową jest ok no i co najważniejsze zawsze na czas :). Polecam

@Jacek

bardzo mili ludzie, konkretni :-) pieniądze przelewem na koniec miesiąca, praca lekka, ciekawa, czasem nudna (zależy od zlecenia). Dawno nic nie było przez COVID ale trzymam za Was kciuki! i do zobaczenia mam nadzieję wkrótce

Dominika
@Jacek

potwierdzam i polecam pracę w SOWIE. Nie mogę doczekać się kiedy wrócą zlecenia :)

Janek
@Jacek

rodzinna atmosfera, pieniądze godziwe- pracujemy przez podwykonawcę, zawsze mam po. imprezie

@Krzysztof

od kilku dych do kilku stów za zlecenie- zależy od posiadanych uprawnień i od zlecenia

@Krzysztof

od kilku dych do kilku stówek za zlecenie, zależy od posiadanych uprawnień i zlecenia

Aśka

polecam i już się cieszę na sezon który nadchodzi! Widzimy się w Mielnie

Joanna Kowalczykowska

Szanowni, dawno nie widziałam tak zgranej i miłej ekipy! Wszyscy uśmiechnięci, widać, że atmosfera jest wyjątkowa. Wszyscy są młodzi DUCHEM bez względu na wiek. Mają też doświadczonych (żeby nie pisać starszych) pracowników i wszyscy tak samo uśmiechnięci. Dziękuję Wam za tak dobrą pracę. Jesteście wyjątkowi. serdecznie pozdrawiam i na pewno będziemy często współpracować! Aż się che!

Konrad T.
@Joanna Kowalczykowska

To prawda, współpraca z tą firmą powoduje, że organizatorom "schodzi" wiele aspektów z "głowy". Są bardzo rezolutni i myślący. Mają wyjątkowe i bardzo logiczne rozwiązania na wiele kwestii i nie raz nas zaskoczyli swoją pomysłowością. Każdy jest chętny do pomocy a między sobą zachowują się tak, jakby znali się od zawsze. Zawsze czyści, "wyprasowani", uśmiechnięci, bardzo kompetentni. Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia w sobotę ;-)

POF- masówki

Słuchajcie, sprawa wygląda tak. Jeżeli jesteś kwalifikowanym to płacą obecnie na imprezie 25 zł za godzinę na rękę i to do ręki kwalifikowanym po pracy. Porównując do innych na rynku to są na prawdę godziwe pieniądze. Jedyne co trzeba pamiętać to żeby nie pracować u nich przez "pseudo podwykonawców"- jak tzw. grupy zorganizowane nieformalne- wtedy Ci podwykonawca dychę zabierze z tej kwoty.... najlepiej się z nimi skontaktować i zapisywać bezpośrednio- wtedy masz na prawdę dobre pieniądze. Są bardzo dobrze zorganizowani i wyposażeni. Pracujemy w swoich czarnych jeansach/ sztruksach lub spodniach od garnituru i czarnych butach- dają białe koszule, krawaty firmowe, identyfikatory ale także kurtki czy softshele jak jest zimno. Na plenerówkach czasami trzeba założyć kamizelkę żeby być bardziej widocznym. W związku z covid zawsze dają swoim maseczki na imprezę (na każdą imprezę dają nową)bez względu czy na koncercie mają 8 czy 80 osób w pracy- zawsze mają dla nas maseczkę. Dają rękawiczki jednorazowe, dezynfekatory. W czasie deszczu dostajesz płaszcz. Zawsze jak jest gorąco dostajemy wodę. Ostatnio nawet dali sprey na komary (praca wieczorem nad wodą) a wcześniej w dzień sprey na słońce- a kierowniczka wręcz chodziła i prosiła aby każdy się popsikał, żeby się nikomu nic nie stało i żeby każdy się czuł komfortowo. Ja się jeszcze nie spotkałem z tak dobrym traktowaniem w ochronie- a pracuję w tej branży od ponad 15 lat i przerobiłem kilkanaście firm ochrony i "grup nieformalnych".

Marianka

Polecam. Super ekipa. Kasa zawsze na czas przelewem. Jak na pracę dorywczą można całkiem spoko zarobić. Nie mogą doczekać się powrotu imprez :)

Pracowałem z nimi przed tą całą pandemia i czasem w trakcie jak mogły odbywać się imprezy i naprawdę jak ktoś się zastanawia czy warto to WARTO :). Praca typowo dorywcza, ale jak ktoś chce zarobić to się da, mogę wybierać zlecenia nic nie narzucają. Płacą na czas, przelewem, czasem nawet gotówką. Atmosfera na zleceniach przyjemna, ciekawi ludzi :) Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 84 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 155 ocen.
  • Edwarda Dembowskiego 3
    60-693 Poznań
  • NIP: 7811932652 REGON: 365330460 KRS: 0000635347

Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.