Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. w Poznań

Mirek

Pracuję od kilku miesięcy. Sporo zleceń, pieniądze na czas, nie ma się do czego przyczepić.

@Mirek

Ile płacą za te zlecenia? Stawka jest godzinowa? Wypłata raz w miesiącu do 10tego czy inny termin?

Mikołaj

Piszą o chaosie masz na myśli bałagan organizacyjny? Nie ma kogoś na kierowniczym stanowisku kto to ogarnia? A honorowi w jakim kontekście, co?

na czy polega ten honor? na tym, że zapłacą ustaloną stawkę?? czy jak? mam grupę ludzi i zastanawiam się czy warto do nich napisać ;) jesteś ich Podwykonawcą? płacą po pracy czy przelew?

Paula

W zeszły weekend czułam się bardzo fajnie w Waszym towarzystwie. Poczułam się jak część rodziny a nie pracownik. Dziękuję

@Paula

Czemu akurat w zeszły weekend a nie przez cały czas pracując tutaj? :D Tzn. mieliście jakieś wyjście/spotkanie pracownicze? Często się takie zdarzają? Czyli ogólnie można powiedzieć, że atmosfera jest okay i chociaż z tego względu warto tutaj pracować? :)

Byłem u nich na zleceniu. Atmosfera strasznie nerwowa już od samego początku. Ogólnie brak szacunku. Pozytywne opinie chyba sobie sami piszą bo nie było tak fajnie jak czytałem tutaj. Byłem raz i wystarczy.

Mirek

Pracowałem i zawsze byłem zadowolony z kasy i atmosfery

Magda
@Adam

Ponieważ pracuje w tej firmie, zawsze wszystko jest idealnie pod względem organizacyjnym, zostaje wszystko wyjaśnione na zbiórce przed zleceniem i atmosfera jest naprawdę przyjemna bo pracujemy z osobami w swoim przedziale wiekowym

@Adam

Czyli na start oferują zlecenie czy można sobie wybrać formę umowy? Ile wynosi okres próbny? Napiszesz dokładniej o co chodzi z tą atmosferą? Masz tutaj na myśli np. niechęć współpracowników do pomocy we wdrażaniu czy jak? Wypłata chociaż okay czy też średnio?

@Magda

zawsze? ludzie w tym samym wieku? to ja chyba byłem na innych zleceniach bo dowódcy byli dużo starsi od nas. Ile ludzi pracujących w tej firmie tyle opinii ( a z tego co wiedze po komentarzach przewija się sporo osób). Ja nie polecam, ale każdy ma prawo do swojego zdania.

Aplikowałeś do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Mirek

Mikołaju ale w tej firmie praca jest dorywcza na umowe zlecenie. Więc jeśli nie maja zleceń w Twojej okolicy to nie wysyłają ofert z powiadomieniami. A jeśli jest to jakaś duża impreza to jest dużo dni i godzin do pracy. No chyba że ktoś jest akurat w Gdańsku czy Szczecinie a oni tam mają zlecenia to też możesz się załapać

Hanna
@Mirek

Czyli to jest praca bardziej "na telefon" czy jak? Nie ma stałego grafiku? A jak na telefon, to ile wcześniej informują gdzie i kiedy trzeba być? W grę wchodzi tylko zlecenie, czy jest szansa na umowę o pracę? Stawka godzinowa? Pytam, bo mąż szuka pracy jako ochroniarz i byliśmy ciekawi jak to w tej firmie wygląda. A przy dużej imprezie jak jest dużo dni i godziny, to jak to wygląda? Jakiś system zmianowy?

Aga

Moi ulubieni <3 Pozdrawiam serdecznie! Jesteście super

Jan

Pracowałem z nimi z zeszłym roku, niby praca spoko ale gorzej z wypłatą. Jak pracujesz na początku miesiąca to za kasą musisz czekać do końca kolejnego. Niby mówią że coś wcześniej będzie ale mi się nie zdarzyło. Jeżeli chodzi o stawki to ktoś napisał wcześniej że imprezy wyjazdowe są lepiej płatne jednak takie propozycje też dostawałem a nic więcej nie było. No i w Bydgoszczy mało mają zleceń.

Mikołaj
@Jan

Jak zaczynałeś prace to uprzedzali że może być jej mniej jak nie będzie zleceń? Miałeś codziennie robotę czy przychodziłeś tylko na wezwanie na kilka godzin?

Tuuuurbaaaa

Praca beznadziejna, wywalą po godzinie pracy jak już jesteś zbędny, chodź piszą że praca na 4-5 godzin. Więc biorąc pod uwagę stawkę nie warto na tą godzinę jechać

Robert
@Tuuuurbaaaa

Nikogo nie wywalają bez przyczyny, ale jeśli ktoś się grubo spóźnia lub zamiast czarnych butów ubiera białe czy też wykazuje olewczy stosunek do pracy, to nie dziwię się, że zdarzy im się komuś takiemu podziękować. To jest praca, a nie piknik i firma o takim statusie na rynku nie może sobie pozwalać na obniżanie jakości usług z powodu braku poważnego podejścia do pracy jakiegoś delikwenta. Ja działam z nimi parę lat i nigdy nie odesłali z kwitkiem nikogo, kto sam by się o to nie prosił. Na każdym wydarzeniu pracuje od kilkudziesięciu do kilkuset osób i przy takich ilościach czasem zdarzy się jakiś „kwiatek” Takie czasy…

@Robert

A ile można zarobić na jednym takim wydarzeniu? Daj znać, mój mąż szuka pracy.

Jadwiga
@Kamila

To zależy jakie ma mąż papiery, służba informacyjna ma od 20zł/h netto (czyli na rękę) bez względu na status w ZUS, a służba porządkowa ma od 25 netto/h (też na rękę). Na imprezach wyjazdowych jest ryczałt- czyli podają stawkę "za wyjazd", zwykle są wyższe od stawek na miejscu. Koordynatorzy mają od 25zł/h - 50zł/h a kierownik imprezy ma 100-150zł/h. Za kierowanie ruchem płacą (w zależności od rodzaju kierowania ruchem) od 20-50zł/h. Wszystkie stawki są "na rękę".

Sebastian
@Kamila

dokładnie, czyli lekko licząc od kilku dych do kilku stówek na jednym zleceniu, ja od zeszłego roku na okres letni biorę urlop bo jak się weźmie jakieś zmiany przed i po imprezie dodatkowo (np. w tym roku będą robić Jarocin i mnóstwo innych festiwali, które mają dużo takich zmian przed i po imprezie- dniówki i nocki po 12h) to miesięcznie zarabiam dwa razy tyle z imprez i tych zmian niż miesięczna moja wypłata w stałej mojej robocie- więc się opłaca. A i praca nie jest wymagająca

xD
@Robert

O takim statusie? tzn najtańsi i najniższa stawka nigdy nic nie wiedzą? I kroją na godzinach? ;) no faktycznie status jak cholera

Justyna
@Tuuuurbaaaa

A ile wynosi stawka godzinowa?

Kamila

Nie sądzę... Skanowałam bilety a to raczej łatwe. Skończyliśmy skanować i większa część z Nas poszła do domu. Zresztą jeżeli coś źle zrobiłam to chyba powinni powiedzieć a My usłyszeliśmy tylko że to koniec pracy na dzisiaj

Kamil

Hejty ewidentnie pisane przez konkurencję lub kogoś, kto wybitnie się w tej pracy nie sprawdził, ale dziś chyba każda firma na świecie ma przynajmniej kilku takich malkontentów na forach tego typu. Pozdrawiam cały #sowateam i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach. P.s. Na mistrzostwach świata w ręcznej w styczniu było fantastycznie :)

Jacek

Solidna firma. Nie wyobrażam sobie pracy z nikim innym, a byłem wcześniej już w dwóch konkurencyjnych agencjach. Dzięki, że jesteście :)

@Jacek

a wiesz czy dużo zleceń mają na Śląsku? i skoro jest ta fajnie to czy można się zatrudnić u nich? jaka umowa? jakie mają stawki dla kwalifikowanych?

@Michał

Ja już z nimi kilka lat pracuję więc poniżej 30 na godzinę nie dostaję, ale początkowo jest zawsze 25 na rękę płatne po zleceniu dla kwalifikowanych. Reszta zależy od frekwencji i zaangażowania, a zleceń jest zwykle po kilka w miesiącu

@Jacek

Kilka w miesiącu? to chyba jakieś zlecenia widmo... albo dla wybranych ;) bo ja przez cały luty nie dostałem żadnej propozycji, w marcu jak na razie też cisza

Pracowałam od tej firmy w Katowicach na Spodku, dowódcę zmuszają stojac na polu po 12-14 g, nie dają kurtek i radio. Traktują pracownika (dowódca) najgorzej jak to możliwe, chamskie zachowanie. A sami siedzą w ciepłym biurze. Mam nadzieję tak tylko w Katowicach

Mirek

Pracowałem w tej firmie wielokrotnie i chętnie znów popracuje bo jeśli ktoś był kreatywny w pracy to był doceniany. Z kasą tez nigdy nie miałem problemów a stawki przyzwoite więc nie rozumiem niektórych "leniwców" z powodów ich narzekania. Na pewno wkrótce znów bedę do nich aplikował.

Daniel
@Mirek

A to jak się raz aplikowało to trzeba ponownie? i to prawda, że zatrudniają tylko studentów :(?

@Daniel

Nieprawda zatrudniają ludzi z różnych profesji zawodowych. Sam już na studenta się nie nadaję. Znam wiele osób ktore pracują tam i nie są studentami. Trzeba być dołączonym do grupy tak jak ja w Katowicach i wtedy będziesz dostawał sms z ofertami pracy

Natalia
@Mirek

Dziwne, bo ja też jestem z Katowic i nie dostaje sms. Rekrutowałam się w grudniu, byłam raz na początku stycznia w pracy. Pan obiecywał na spotkaniu dużo zleceń... a tymczasem cisza.

Grzegorz
@Natalia

Ja byłem w styczniu z 10 razy w pracy między innymi na Mistrzostwach świata w ręcznej. Proponuję zadzwonić najlepiej pod telefon rekrutacyjny, bo być może Twój nr przez przypadek został blednie wpisany lub coś w tym stylu

@Natalia

Uważam ze Grzegorz ma rację ktoś albo nie wpisał albo źle to zrobił. Z tego co słyszałem w drugiej połowie marca mają na spodku kilka imprez więc pisz do nich

Daniel

Hej wszystkim. Co sądzicie o firmie? Tylko szczerze? Znalazłem w internecie że firma MT Group nie działa od roku a chciałem aplikować :/

@Daniel

Stawki na SI ii SP najwyższe na rynku, więc opłaca się. Zasady w umowie- nic dodać nic ująć. Na rynku są lubiani przez firmy z którymi pracują a nienawidzeni przez konkurencję (jeżeli którąkolwiek z tych firm. da się konkurencja nazwać). Z niektórymi współpracują, innych unikają. Są bardzo szczerzy- nawet za. bardzo- ostatnio wielokrotnie im sie po (usunięte przez administratora) dostało za ta ich szczerość. Nie poddają się i stawiają na swoich i stojaza swoimi. Warto z nimi współpracować a jak macie jakieś wątpliwości to najlepiej się dowiedziec u źródła....

@Daniel

Pracuję od kilku miesięcy i jest bardzo fajnie

Marzena

A możesz te stawki podać? Bo wiesz, co dla jednego jest wysokie, dla drugiego niekoniecznie. W sumie dla mnie to jest ważniejsze niż to, jak tam firma sobie układa sprawy z konkurencją, a jakoś rozpisałeś się na ten temat, że hej.

Jan
@Marzena

Wiesz... ile ludzi tyle stawek. Z pozycji roszczeniowej to raczej nie zwojujesz świata. Dorywczo u nich zarabiam znacznie więcej niż moja żona na etacie w banku.

@Daniel

Pracowałem dla nich na Mistrzostwach w styczniu w piłcę ręcznej na Spodku i jakoś tych ludzi było całkiem sporo

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Asystent/-ka w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Jakie stanowisko? Chyba goworku jak zwykle macie problemy. Nie wiem skąd bierzecie te herezje

@ja

To nie zatrudniali nikogo takiego?

@Kamila

nie- nie wiem skąd gowork takie głupoty wypisuje, pewnie dla oglądalności podsyca idiotyczne wątki

anka

czyja asystentka? do spraw goworka? może gowork zatrudniał im asystentkę? a może kominiarza? irracjonalni jesteście. Proszę o informację skąd Administrator tego portalu ma takie informacje? Prosze o źródło bo jesteście goworku NIEWIARYGODNI!!

Seba

Dlaczego goworku wprowadzasz ludzi w bład?

gowork już dawno spadł na psy

ehhh

nijak bo nie mieli takiej rekrutacji!

Jarek

Go worku, wszyscy wciąż oczekują na rzetelną informację skąd wiecie o jakiejkolwiek rekrutacji na asystentkę? Uważacie się za tak in inteligentnych a nie potraficie na proste pytanie odpowiedzieć? Skontaktuję się niebawem z nimi i im pomogę prawnie w pozyskaniu odszkodowania, bo to na co sobie tutaj pozwalacie to jest żenada! CO abonament trzeba wykupić żeby wasz szajs administrować?

odpowiedź

GOWORKU, Użytkownicy czekają na odpowiedź- w jaki sposób weszliście w posiadanie informacji o jakiejkolwiek rekrutacji na jakąkolwiek asystentkę? Weszły nowe przepisy i zgodnie z nimi Użytkownicy czekają na Wasze ustosunkowanie sie do tematu.

ana19

Praca fatalna! bardzo nieprzyjemna ekipa, strasznie wykorzystują, wymagają przyjścia 1,5h wcześniej do pracy tylko po to żeby stać przy czym nie płacą za to! nie warto za najniższa krajową, kompletnie co innego mówili na rozmowie rekrutacyjnej

Paulina
@ana19

A co mówili? Może ta najniższa to tylko podstawa na początek, a z czasem będzie więcej, trafią się jakieś dodatki, nie jest tak przypadkiem? Pytam, bo ja po prostu staram się z góry nie zakładać najgorszego.

Zadowolony

Byłem z nimi w czwartek na meczu Polska - Włochy. Polecam zgrana ekipa, robota nietrudna a kasa zadowalająca. praca jak praca ale z dodatkowymi emocjami

Emilia
@Zadowolony

No to super jak ekipa zgrana. To najważniejsze. Ile wynosi wynmagrodzenie tak z ciekawości? Możesz dać znać?

Pracowałem przez MTGroup. Stawka na ogół po 20 zł brutto na jednej imprezie 25 zł brutto. Powszechna jest praktyka że np. likwidują część wejść na bramie bo już weszła większość uczestników na imprezie to wszystkich z tych wejść wysyłają do domu po 1,5 godziny pracy (nie za to że ktoś coś odwalił czy źle przyszedł ubrany) a jak się coś powie to oni napisali w sms że "praca do ok. 22" więc np. 18:30 to już może być koniec pracy.I nie ma znaczenia że ktoś jest dojazdowy ktoś miejscowy możesz być dojazdowy zamykają Twoją bramę to do domu. Tylko dla studentów co mają brutto do ręki i mieszkają niedaleko to im się opłaci popracować te 2 godziny a potem sobie posłuchają koncertu za darmo. W pozostałych przypadkach nie. Powiem tak: jakby na zabezpieczeniu meczy ligowych zamiast relokacji np. z zamkniętej bramy na płytę boiska po zamknięciu części bram odsyłali ludzi do domu po 2 godzinach pracy to efekt byłby taki że na następny mecz by nie zebrano by wymaganej liczby osób do zabezpieczenia imprezy. Oni będą mieli bo jadą na studentach. Nie daję negatywnej bo jakiejś krzywdy poza troche napsuciem krwii mi nie zrobili ale wątpię żebym kiedykolwiek jeszcze współpracował bo pracuję przy imprezach dla pieniędzy nie bo mi się nudzi czy chce słuchać koncertów/ oglądać mecz.

Czy firma Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

anka

tak

@anka

I mówią co było nie tak czy tylko dziękują za udział w rekrutacji?

@Kamila

jak chcesz się goworku dowiedzieć to zaaplikuj i się dowiesz, bo jedyne co robicie to gównoburzę, to nie tylko moje zdanie a wielu osób. weźcie się goworku za pracę- uczciwą.

@Kamila

do mnie oddzwonili, co prawda się nie dostałem, ale będę dalej się uczył i starał bo warto i napisze tu jak już osiągnę to o czym marzę czyli biurko u nich. Trzymajcie kciuki :)

Krystyna

O proszę jakie pozytywne podejście. ;) Czyli feedback zaserwowali jakiś? Zastanawiam się czego ewentualnie mogło brakować, jeśli to nie tajemnica zdradzisz?

Konrad

dobra praca, lekka, uczciwa, uczciwie płatna, legalna- mało takiej w polskiej ochronie, żałuję osobiście, że dopiero teraz do nich trafiłem.

@Konrad

To fajnie, a jakie macie umowy? O pracę?

@Kamila

zatrudniaj goworku na kilkugodzinnych koncertach ludzi na uop XD co za inteligenci w tym goworku pracują- widać, że nie macie pojęcia o tej firmie a piszecie głupoty dla podsycania wątku- niczym rekrutacja na Asystentkę.

@Seba

Nie wiem co w tym pytaniu takiego dziwnego? Firmy takie jak ta zawierają różne formy współpracy z pracownikami. Czyli rozumiem że tu jakieś zleceniówki są? No i chyba jest od tego to forum żeby poruszać takie kwestie?

@Kamila

widać goworku że nie masz żadnego pojęcia na tematy w które się angażujecie, za mało hejtu płynie? trzeba jakieś durnoty wymyślać? a może trzeba by było się doinformować?

@Kamila

w biurze wszyscy maja umowe o prace, a dorywczych zleceniach, jak sama nazwa wskazuje jest umowa zlecenie

Kwalifikowany

Pieniądze do ręki po pracy, jasne zasady, szacunek do pracownika

Rafał
@Kwalifikowany

zgadzam się z przedmówcą

Remik
@Kwalifikowany

fajne jest to, że jest na rynku firma dla której chce się pracować

Roland
@Remik

oj tak chce się dla nich pracować, wypowiadam się za siebie i za kolegów KPOF

Juliusz
@Roland

my byliśmy w zeszłym tygodniu z chłopakam i po raz pierwszy i jestem szczerze zaskoczony. Ogłoszenie było na fb w grupie z imprezami (praca w Szczecinie), zadzwoniliśmy- wszystko zgodnie z umową, pieniądze od razu po, ogromny szacunek, szkoda, że tak późno ich "znaleźliśmy". pozdrawiamy i mamy nadzieję na kolejne zlecenia. Chłopaki z KPOF z zachodniopomorskiego :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 85 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 155 ocen.
  • Edwarda Dembowskiego 3
    60-693 Poznań
  • NIP: 7811932652 REGON: 365330460 KRS: 0000635347

Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.