Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. w Poznań

AnastazjaB

Jak dla mnie wsszytsko gra. Praca legalna, wszytko zgodne z tym co w umowie. Polecam

Marysia

jestem bardzo zadowolona z pracy. od kiedy zaczełam współprace do tej pory bylam moze z 8 razy na eventach różnych. polecam

Tomasz W.

Firma zarządzana fachowo i z odpowiedzialnością podchodząca do obsługiwanych zleceń. Jako organizator jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy i liczę na kontynuację na podobnym poziomie

Roman

Świetna firma zarządzana przez dobrych ludzi.

Aplikowałeś do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Hubert D

Fantastyczni ludzie z widocznym na każdym kroku doświadczeniem w obsłudze imprez masowych

Helena

Operator druku to może być kobieta? Wiem, że jakoś w 2022 były oferty pracy na takie stanowisko i chciałam spytać o możliwość pracy, ale właśnie najpierw nie wiem, czy w ogóle jakieś panie tam pracują aktualnie i chciałam zapytać, czy to nie problem.

Wiecie, czy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jula

Tak, komputer, telefon i płaci zgodnie z nowymi przepisami ryczałt za zużycie prądu i innych mediów w domu :) więc mamy wygodnie i uczciwie. :)

Aleksander

Najlepsza firma zabezpieczająca imprezy masowe na rynku!

maria

polecam M&T to jest naprawde solidna firma. Zarówno szefowie jak i team jest super. Dobrze sie tam pracuje ( jestem juz 6 miesiecy z nimi)

Zbychu

jest ok. fajne zlecenia, dobre imprezki, pieniadze wpływaja co miesiac. wszystko na czas jak w umowie.

Jacek P.

Bardzo przyjemna współpraca, właściwi ludzie na właściwym miejscu. Dużo zleceń w całym kraju na imprezach masowych, stawki ok, wypłata na czas, dużo pozytywnej energii

@Jacek P.

Ile miesięcznie masz zleceń? Zastanawiam się czy można wybrać prace jako dorywczą i samemu zdecydować się kiedy wziąć udział w takiej imprezie? Jednorazowo ile godzin pracy wychodzi plus jaka stawka?

Matula

Pracuje dla Sowy od dłuzszego czasu. Polecam!

Tadeusz

Bardzo fajna firma ochroniarska wyróżniająca się na rynku dbałością o klienta i wysoką kulturą osobistą na obsługiwanych zleceniach

NaSN

Jak do tej pory po podjęciu współpracy z firmą byłem na jednym wydarzeniu. Moze za szybko jeszcze na wydawanie opinii ale na tem moment wszystko gra. Atmosfera w pracy ok, ludzie fajni( było bardzo smiesznie) szefowie firmy bardzo wporzadku, widac ze dbaja o swoich pracowników, dało sie to odczuć. Wypłata wpłyneła na czas. Napisze jeszcze napewno jak pochodze troche na reszte zleceń, które przede mna, natomiast narazie jest super.

Koncerty w Polsce

Jako gość imprez koncertowych w polskich miastach, widziałem ich nie raz. Fajni ludzie, pomocni ale stanowczy. DO zobaczenia na kolejnych.

Alina

Pracuje juz 3 rok. Firma szybko sie rozwija, jest coraz wiecej udogodnień dla pracownika. Sa imprezy wyjazdowe, darmowe szkolenia, możliwosc rozwoju i awansu. Znam osobiscie Pana który zaczynał jako służba informacyjna a w tej chwili pracuje w biurze firmy. Polecam z całego serca SOWE.

Nikola12

hej pracuje z MT group juz jakis czas i wszytsko super.

Franciszek

Zgubiłem portfel na stand upie Pacześ x Lotek w Poznaniu. Zgłosiłem to pracownikom z Sowy obsługującym to wydarzenie, ale nie miałem zbyt dużej wiary w to, że zguba może się znaleźć zwłaszcza, że w środku było kilka stówek ;D okazało się, że portfel się znalazł i to "kompletny". Jestem mega wdzięczny i chciałbym, żeby na każdym wydarzeniu pracowały firmy takie jak ta. Pozdrawiam serdecznie

Antosia

Potrzebuję informacji od was, bo wyskoczyło mi ogłoszenie sprzed roku na operatora druku, ale no to nieaktualne, a chciałam wiedzieć, czy to na jakie się będzie zmiany pracowało to kwestia wyboru teraz? Nawet wtedy pisali coś pokroju, że albo dwie albo trzy zmiany, ale nie od czego to zależy. Dwie by mi pasowały, ogólnie są teraz też przyjęcia? Zapomniałam o najważniejszym :D

Nadia

byłam na 3 wydarzeniach jak do tej pory wszystko super. Raz tylko zapomniałam zabrać ze soba jedzenia i na przerwie piłam kawe wiec pamiętajcie żeby mieć ze sobą jakieś przekąski niektóre imprezy trwają ok 6-10 h

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 85 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 155 ocen.
  • Edwarda Dembowskiego 3
    60-693 Poznań
  • NIP: 7811932652 REGON: 365330460 KRS: 0000635347

Agencja Ochrony Osób i Mienia Sowa Sp. z o.o.