Opinie o Gryfbeton PL Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gryfbeton PL Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gryfbeton PL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gryfbeton PL Sp. z o.o. w Szczecin

Jarek Nowy wpis

Dziwne opisy poniżej. Pracowałem w tej firmie niecałe 1.5 roku, i nie licząc godziny powrotu do domu co wydaje się być logiczne wszystko w tej firmie było przewidywalne. Pensja na czas, normalne auta, spokój. Brak rypania za jakiś dodatkowy postój. Przymierzam się wrócić do zawodu kierowcy, i to byłaby pierwsza firmą do której bym zadzwonił

Natka Nowy wpis
@Jarek

Rozumiem, że piszesz tu o etacie kierowcy i bardzo się cieszę, bo chłopak też szuka roboty jako kierowca, a słyszał, że to dobry zakład. Piszesz o pensji, więc od razu do niej nawiążę; ile dostają nowe osoby, takie co mają już trochę doświadczenia? No i skoro kasa na czas, to napisz na jaki dzień przypada dzień wypłaty.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy chętnych na stanowisko: między innymi kierowcy kat. C - betonowóz. Tylko, że pisano tak w 2020 r. na FB. Rozwój jest tu wciąż na tyle dynamiczny, by były wolne miejsca pracy? Piszcie, ile bym tu miał, jako kierowca betonowozu.

Micha Nowy wpis

Nie polecam idź tutaj do roboty. Pensją Slaba jak podwyżka to złotówką dorzuca. Zatrudnienie na umowę o pracę to chyba tylko dla wybranych. Jak nie ma roboty to dziękuję możesz idź do domu tylko nikt tobie za to nie zapłaci!

Ktoś dobrze poinformowany

Witam wszystkich, konstruktywna krytyka mile widziana, natomiast nie prawda i pomawianie będą ścigane z urzędu. Obecnie firma wystąpiła do organów ścigania celem ustalenia IP pomawiających, kroki prawne na 100% będą podjęte. Jak wiemy w Polsce nie dzieje się to szybko, więc co nie którzy zdziwią się bardzo mocno jak będą musieli złożyć kilka wizyt na komendzie z art 23 KC. Nie będzie to droga impreza , z 15koła od łebka na Dom Dziecka. Ale kierowcy podobno są bogaci

Izabela
@Ktoś dobrze poinformowany

O których pomówieniach tutaj mówisz? Masz jakieś konkretne na myśli?

Hdjsjsjs
@Ktoś dobrze poinformowany

No spoko tylko widzę, że tutaj komentarze dotyczą poszczególnych pracowników, a nie samej firmy :D no chyba, że właściciel tak się przejmuje swoimi pracownikami, że będzie walczył o to żeby nikt ich nie wyzywał w internecie...

Halina
@Hdjsjsjs

A ten komentarz, na który odpowiadasz, nie jest przypadkiem sugestią właśnie tego, o czym piszesz? I co z tego wyszło właśnie, dostał pozew ktoś? Ciekawa jestem, jak tam rozwój tej sprawy.

Aplikowałeś do firmy Gryfbeton PL Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Rura

Siema wszystkim! Widzę że jak zwykle się dzieje w firmie i to w oddziale Grubasów. Żadna nowość skoro jest tam kierownikiem delikatny mężczyzna i kierownik Ł. Który luni załatwiać swoje sprawy

Gołowkin
@Rura

Fajnie czasami tu wpaść i poczytać komentarze, żeby utwierdzic się w przekonaniu iż odejście z tej firmy było najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Idiotyzmy jakich uswiadczyłem pracując w tej firmie nadawałby się na scenariusz komediodramatu. Liczba absurdów była niezliczona. Raz pracownik słyszał, że wracając z budowy gruszka na pusto kręci się za szybko, kolejnym razem, że za wolno, a kilka dni później to najlepiej jakby w ogóle się nie kręciła :) Ale tak to jest jak przełożonym w głowie hula wiatr i czasami kołysze sznureczkiem, który trzyma.uszy, żeby nie odpadły :) Chłopaki nie dajcie się, nie pozwólcie robić z siebie wariatów.

Leszek
@Gołowkin

Przełożeni próbują tu forsować swoje pomysły, czy też dają święty spokój, jak widzą, że ma się pojęcie o robocie? Daj też znać ile za to wszystko płacą? Bo może to jest nie lichy argument, by się tu zahaczyć?

Czechu
@Leszek

Kiedyś kolega podsunął przełożonym jakiś pomysł, dostał reprymendę, żeby się nie wymądrzał bo to oni decydują, a jego pomysł jest do bani. Kilka dni później przełożeni wpadli na genialny pomysł, a dokładnie był to ten sam pomysł, który wcześniej podsunął im pracownik...

Rura

Dzień dobry! Jak wygląda sytuacja z beton? Podrzuci ktoś? Ciekawe czy kierownik Ł. i delikatny Zbigniew szukają nowych budów. Na dodatek dwóch Puszystych musi ogarniać technicznie wszystko.

Jabadaba

Kto zatrudnił tego głąba w Kaliszu jako laboranta ? Więcej wali w uja niż żyje…

Baobab
@Jabadaba

Ale co z nim nie tak? Uprzykrza innym życie w pracy czy boli cię, że musisz pracować a on ma lżej w pracy i mu za to płacą?

Przemek
@Jabadaba

Wiesz wolał siedzieć nisz patrzę. Na ciebie grubasie jesteś taki gruby że lejesz pod siebie i (usunięte przez administratora) tez ale dziewięć się twojej rodzinie jeśli jom masz ale na pewno nie masz nikogo w domu jesteś sam i sra**pod siebie i kierownik jeden i druki liże ci (usunięte przez administratora) bo to lubiom to robić łukasz i daln Zbychu u Kaliszu to jest (usunięte przez administratora) w chu**takie dwa (usunięte przez administratora) tam som kierownikami jeszcze gorszej pracy to nie widziałem ale co gadać naj gorszy beton jaki może być tam jest jest że ludzie wolom zamawiać gdzie indziej nawet z tego co wiem że jak cię zwolniom to nawet nie odaiom całej kasy co ci się na leży ale co zrobić to jest (usunięte przez administratora) z drawska i Wałcz pozdro

@Przemek

Przyjdź z kimś kto to przetłumaczy bo nie wiadomo o co chodzi

@Przemek

Koledzy już jestem i już tłumaczę! Chodzi o Grubasa z węzła bo to faktycznie obrzydliwy gość. Kierownik Ł. to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) No i jest jeszcze delikatny Zbigniew! Delikatny Zbigniew lubi piłować paznokcie w robocie i układać swoje 5 włosów na głowie w różne strony bo chce być fajny. Delikatny Zbigniew na niczym się nie zna i bazuje na kierowniku Ł. Ciekawi mnie to, ze nic nie zostało napisane o Grubym Przemysławie i Grubym Trolu. Może już się nie wychylają i grzecznie siedzą w ławeczkach.

@Rura

Widzę że wiesz wszystko co tam się dzieje

Kacper
@Rura

Dobrze jechać z tymi (usunięte przez administratora)z gryfu z Kalisz dobrze jechać temi trolami i z dobrym zbychem jest takim tępakiem że to jest tak masakra że szkoda gadać pobieram cię mordeczko lecimy na grubo

Kacper
@Francuski psemek

Bo tam jest (usunięte przez administratora) jest tam tylko 3 porządnych chłopaków z którymi można stanoć i po gadać a reszta to (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora)puszek i trol i zdych i pan ł......... ..

@Francuski psemek

Oczywiście, że wiem. Nie trzeba byc filozofem że operator węzła jest obrzydliwy i smierdzi. 2. Delikatny Zbyszek zna się jedynie na bzdurach i jest bezużyteczny. 3. Kierownik Ł. załatwia swoje sprawy. 4. Grubasy na razie są spokojni bo czekają na rozwój sytuacji. I kogo tutaj jesczze opisać? Ladowarkowego? On jest w szoku co się dzieje

@Rura

A może powiesz nam co się dzieje z naszym ekspertem od grilla? Bo kto ma wiedzieć jak nie ty

@Francuski psemek

Jak tam dowiedziałeś się czegoś

Tyski

Dzień dobry. Pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolony. Oprócz kilku ewenementów i konfidentów pracują tutaj też normalni ludzie. Przerobiłem już kilka firm i każdemu życzę takiego szefa jak Pan Stanisław. Zarobki też są całkiem dobre. Niestety pewne osoby mają chyba jakieś kompleksy i zamiast mózgu lekko podgniłe siano. Co do kierowcy, który został kierownikiem weźcie pod uwagę, że nie każdy z nas to gamoń. Zazdrościcie chłopakowi, że awansował. Gdyby któryś z was miał choć połowę tego w głowie co on też mógłby zostać. Ale większość z osób, które się tu wypowiadają miała ale pod górę do szkoły i plecak pełen kamieni. Dlatego teraz mają na bakier z inteligencją i do końca życia będą zwykłymi parobasami z pretensjami do życia. Uważajcie żebyście się nie udławili tym ping pongiem co wam w gardłach stanął. Co tu dużo mówić. Już po formie waszych wypowiedzi widać jacy jesteście inteligenci. U siebie ura bura szef podwóra, co to nie ja a jak pojedziecie w delegacje to chodzicie jak zbite psy. Weźcie się do pracy a nie wypisujecie głupoty w internecie. Pozdrawiam tych normalnych i tych mniej normalnych z Wałcza.

Pasibrzuszek
@Tyski

Jeśli chodzi o Zbyszka to się zgodzę, ktoś chyba mu zazdrości awansu. Miałem okazję z nim pracować jak był kierowcą, wydawał się w porządku. Nie wiem jakim jest kierownikiem ale podejrzewam, że nie jest zły bo nie wydaje mi się, żeby awans go zmienił, jak ktoś jest porządnym człowiekiem to żadna posada go nie zmieni. Przemku weź sobie Zbyszka za wzór, a może kiedyś znajdzie się ktoś kto Cie polubi, panie kierowniku z Wałcza pan też potrafi być normalnym człowiekiem, ale niestety zbyt często zdarzają się Panu gorsze dni! A pracownicy nie mają zamiaru obrywać przez to, że ma Pan swoje humory.

Kapeć
@Pasibrzuszek

Jacek i Zbyszek użyli swoich smartfonow do bardziej zaszczytnego celu czyli do bronienia honoru! Bardzo dobra kampania. Prawie jak kampania parti (usunięte przez administratora)

@Kapeć

Panie Kapeć z całym szacunkiem dla Pana ale Panowie Jankowscy nie mają z tym wpisem nic wspólnego.

@Kapeć

A jeśli chodzi o Wojtka to nigdy nie miałem z nim problemu. Ale każdy jest indywidualistą na swój sposób i ma prawo mieć swoje zdanie. Trzeba to uszanować.

spicyn
@Kapeć

Jak Cię za mocno przydusi to nie zastanawiaj się ani chwili tylko dzwoń pod 112.

Laczek
@spicyn

Kapeć zazdrości że Zbyszek to zadbany facet jest.

Jakub
@Tyski

Jak już wspominasz o zarobkach to napisz na jakim są poziomie skoro takie dobre. Ze 4 tysiące wyciągnę na czysto czy na początek mniej? Dla mnie ważne żeby była możliwość na podwyżkę lub ewentualne dorobienie po godzinach. Da rade tutaj?

nieznana
@Tyski

Brawo , ze miał Pan odwagę napisać prawdę!!! Jak czytam te komentarze na temat kierowników i kierowców , pisane przez kierowców to śmiech człowieka ogarnia :-) Bardzo dobrze Pan napisał :-) , ci opiniotwórcy - ja o takich ludziach mowie kozak w necie p**** w świecie heheh ;-) widać po stylu pisania i wypowiedzi , ze do szkoły pod górkę mieli. A do tego żal im (usunięte przez administratora) ściska , ze ktoś jest mądrzejszy i inteligentniejszy , jak awansował to znaczy , ze zapracował na to co ma !!! Szkoda na tych pustych zjadliwych kierowców język strzępić, niby dorośli faceci ,a zachowanie maja godne pożałowania i współczucia ! Pozdrawiam i życzę Panu dalszej milej pracy i współpracy w tej Firmie . A ja potrzebuje kupić tylko beton :-) a kierownik Zbyszek J. na urlopie , wiec pozostaje cierpliwie czekać ,aż wróci żeby ustalić zakup.

Kociuba
@Tyski

Szczerze mówiąc to j@bać kierowników z Kalisza

Rura

Witam wszystkich tutaj zebranych! Jak u Puszystych? Chyba bida trochę bo ponoć mało pracy. Grubasy już mają plan odbudowy firmy. Gruby Pępek pewnie już sapie i zalewa się potem. Jego wierny giermek Gruby Trol zaraz wymyśli jakaś intrygę. P.S. operator ładowarki chce zostać pracownikiem biurowym

Krystyna
@Rura

Skąd Ty o tym wszystkim wiesz? Pracujesz tam? Jeśli tak, to opowiedz coś więcej o swoim stanowisku pracy.

@Krystyna

A po co mam opowiadać o swoim stanowisku pracy? Każdy nienormalny widzi że roboty nie ma

Giertych
@Rura

Opowiedz, pewnie jakiś firmowy detektyw chce wszcząć śledztwo i dowiedzieć się kto napisał ten komentarz :)

@Giertych

To mogą być dwóch detektywów i to puszystych! Detektyw Puszysty Przemek i detektyw Gruby Trol

@Rura

A to dyskryminujecie się tutaj wzajemnie ze względu na wygląd? :(

@Barbara

Nikt tutaj nikogo nie dyskryminuje. Pustość to jedna z cech dominujących tych dwóch panów wielkich przyjacieli

@Rura

To w końcu pustość czy puszystość?

nieznana
@Rura

Widzę , ze w tworzeniu fikcji nie masz sobie równych ehheheh !!! Ty byleś idealny i sumienny w wykonywaniu swoich obowiązków w pracy ? i nie masz sobie teraz nic do zarzucenia ? Za to świetnie ci idzie , (usunięte przez administratora)i obrabianie (usunięte przez administratora) innym ! Chyba zostałeś bezrobotny , bo się w końcu pracodawcy na tobie poznali ! a teraz masz dużo czasu na pisanie swoich bzdurnych opinii ! Gratuluje - niezły z ciebie (usunięte przez administratora)

@nieznana

Chyba straciłeś rozum pissac te bzdury ze to wszystko fikcja. Jestes pewnie przyjacielem puszystych lub przyjacielem dwóch wspaniałych menedżerów. Wszystko co napisałem jest prawda. A to że wyrażam swoją opinię to moja sprawa bo nie mogę patrzeć jakie (usunięte przez administratora) opanowuje ta firmę.

@Rura

Nie no mimo tej przepychanki raczej przynależności to tutaj nie ustalisz. Zresztą co za różnica skąd kto by był. Raczej prawda tutaj się liczy? więc ostatecznie jak to jest?

Trol

Uważajcie na tego trola z Kalisz betoniarni na grywa wszystko i leci do kierownika i pokazuje wszystko albo się przy czyimś głosie ta to wiecie sami ale to już jest jego wetysz (usunięte przez administratora)jest globem uważa się tu za (usunięte przez administratora) wie kogo ale jest (usunięte przez administratora)

KungFuPanda
@Trol

A który to trol?

Trol
@KungFuPanda

Wszysty wiedzom o kogo chodzi pan k który wszystko wie laj lepiej i jest naj leprzym pracownikiem w gryfie jest naj leprzym pracownikiem pana Łukasza

@Trol

A tak właściwie to co w nim takiego najlepszego, bo w sumie to nie wiem?

Witam. Aktualnie rozgladam sie za pracą i pomyślałem o gryfbeton. Ale rozmawialem z kierowcami z gryfu i strasznie narzekaja. Ponoc nowe rzady pana Wojciecha S to zabranie chlopakom wszystkich nadgodzin a jak bedziesz robil dłużej to dostaniesz wolne. Tylko jego budowlance i jego synek mogą mieć nadgodziny. Czy to prawda? Wie moze ktoś coś wiecej na temat tej firmy?

Rasiak
@Nowy

Jeśli jesteś normalnym człowiekiem, nie lubisz nikomu (usunięte przez administratora) cenisz sobie spokój i nie pozwalasz, aby robiono z ciebie (usunięte przez administratora)to długo nie popracujesz. No chyba że masz nóż na gardle to zaciskaj zęby i pracuj :)

Klient

Witam wszystkich zgromadzonych. Dlaczego tych dwóch baranów Łukasz wielki kierownik i Zbyszek J. Robią jeszcze w betoniarni? Chciałem zamówić beton a za Chiny nie da się dodzwonić do żadnego Wcześniej był jakiś młody węzłowy to do niego dzwoniłem a teraz co się tam wyprawia ? Z całego serca nie polecam to co dzieje się tam to niezły kabaret. Każdemu znajomemu doradzę współpracy z tymi ludzimi!!!

@Klient

Ta betoniarnia powoli się stacza przesz tego nowego z tego co mi wiadomo to jest masakra gadałem z chłopakami to gadajom że jest tam masakra jakaś on nie wie co robi na tym węźle od (usunięte przez administratora) takom lipę ale kierownik Łukasz go (usunięte przez administratora) nic mu się zrobi

Rura

Czy ktoś wie co się dzieje w Kaliszu u dwóch panów kierowników?zaniepokoiły mnie informacje o tym że operator węzła został zwolniony!!! Czyżby za tym stali znani puszyści?

Nagasaku
@Rura

Młody miał dość tego (usunięte przez administratora) i od dłuższego czasu mówił ze kończy tam robotę. Nie dziwie mu się skoro każdy miał gdzieś robotę i na każdym kroku lecieli do Łukaszka na skargę.

Młody
@Rura

Sam się zwolniłem xd myśleli ze będę jeb@l 24/7 cały czas byłem na zawołanie baranów a tak naprawdę ch&ja z tego miałem a nie wiem co te głąby nagadali ze każdy myśli ze to oni mnie zwolnili xdd

Ta
@Rura

Masz rację coś maczali w tym palce i ten nowy grubas też młody nie dawał się kierownikowi i porzedl z ton w drugim stronę

Kierownik

Słyszałem ze na Kaliszu nowy super węzłowy jest. Puszysty jak dwa barany i brudasy to może tez z nimi się zakumpluje, słyszałem ze tez lubi biegać do kierownika Łukasza. Co się odwala w tej firmie? Na Kaliszu miało być roboty na pare lat (słowa kierownika) a więcej czasu gruchy stoją.

@Kierownik

Domena tej firmy to donoszenie i tworzenie fikcji. Specjalizują się w tym dwóch Grubasów. A ten węzłowy nie ma nic innego w życiu oprócz pracy.

Sok z gumi jagód
@Rura

Masakra, nie pracuje już tam od dłuższego czasu ale widzę, że nie wiele się zmieniło, robota nawet spoko za przyzwoite pieniądze ale ta atmosfera to katastrofa. Nie wiem dlaczego właściciel nic z tym nie robi. Odeszło sporo porzadnych pracowników, którzy robili to co im kazano, nie tak jak nie którzy co marudzili ze tu nie pojadą bo błoto, tam nie pojadą bo wjazd niedobry, a tacy którzy psioczyli na firmę, robili wszystkim pod górkę albo zmieniali robotę a później wracali z podkulonym ogonem mają się w tej firmie całkiem dobrze.

Byku

W jakim sensie beton się pogorszył?

Klient

Nie polecam współpracy z kaliszem. Beton od jakiegoś czasu jest gorszy. Co się tam wyprawia ze tak się dzieje ?

@Klient

Musisz się zapytać kierowników bo tam jest dwóch. Gruby Przemek i Gruby (usunięte przez administratora) kontrolują sytuację bo dwóch kierowników sobie nie radzi.

Szklany nie odmówię

Jak to jest ze grubasy jeszcze robią w Kaliszu ? Więcej kradną niż robią a Łukaszek wywali wszystkich tylko nie ich, strach mu nie pozwala ?

Rura

Nastąpiła cisza... cisza przed burza. Puszyści planują kolejny atak.

@Rura

Grubi chyba szykują się na gryf mma

@Francuski psemek

Chyba bardziej wrestling. Wszystkich przebija swoją masa i umiejętnością donoszenia na innych.

Jolanta
@Rura

Na czym ta cisza polega, w jakim sensie cisza? Coś się ostatnio zmieniło w firmie?

@Jolanta

W firmie na razie jest spokoj. Puszczysci są spokojni i czekają na rozwój sytuacji

Jakub
@Rura

Dzielisz pracowników na szczupłych i puszystych? I o co chodzi z tym donoszeniem? Atmosfera jest nie za ciekawa bo ludzi na siebie nadają? Napisz bo chce tu aplikować i trochę się zaniepokoiłem.

@Jakub

Kolego uważaj na tych którym słoma z butów wystaje, panoszą się a to zwykle cebulaki... Najlepiej im wychodzi siedzenie w socjalu

Krystyna

jaki atak??

Betonmajster

Kurde jest fajna firma w której można zarobić ale trzeba się użerać z cymbałami ... myślę że to jest kwestia czasu aż ktoś się wku'wi i pozamiata ich ,pamiętajcie ze WIEKSZEGO ŁATWIEJ TRAFIC ????

@Betonmajster

Kolega, a jak ma się dziać w takiej firmie dobrze. Kierownik wielbiciel wschodnich sztuk walki z przerośniętym ego , kierownik Leśny który na siebie bierze za dużo i sam nie wie w co ręce włożyć i słyszałem że jest jeszcze jeden kierownik w Kaliszu. Nazwę go Alwaro dawny kierowca ciężarówki.

Pracownik 2
@Rura

Widzę żal dupę ściska że ciebie kierownikiem nie zrobili

@Pracownik 2

Albo masz jakieś kompleksy kolego albo jesteś ich adwokatem lub istnieje jeszcze jedna możliwość! Jestes ich towarzyszem broni i chcesz otrzymać miano grubasów.

Mistrz
@Betonmajster

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie!

tempa dzida ;)
@Rura

Tak jestem towarzyszem broni. Czasami postrzelamy sobie z napleta. Bo nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy.

Chyba te wszystkie wpisy to kilka tych samych osób pisze . Robiłem na wszystkich węzłach i jest ok. Najdziwniejszy klimat jest w Wałczu ale też chłopaki robią dobrą robotę. Ta firma to też duży moloch w którym karty rozdają chyba 2 osoby, właściciel i jeden pracownik w sumie też właściciel firmy. Wbrew pozorom w tej firmie pracownicy na dłuższą metę nie mają źle i robota jest dobrze poukładana.

Zostaw merytoryczną opinię o Gryfbeton PL Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Gryfbeton PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gryfbeton PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gryfbeton PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 12 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gryfbeton PL Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Tartaczna 9
    70-893 Szczecin