Opinie o Hellyar Plastics Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hellyar Plastics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hellyar Plastics Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hellyar Plastics Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Etatowy sprzątający

Generalnie o tym co w tej firmie było nie tak mógłbym napisać elaborat, ale skupię się na tym co mnie najbardziej dotknęło. Otóż na rozmowie o pracę usłyszałem stwierdzenie, że "nas interesuje tylko żeby robota była zrobiona". Jak się potem okazało zostałem okłamany. Bo ich interesowało znacznie więcej, niż wypełnianie przeze mnie moich obowiązków, a konkretnie jak to wszystko wygląda z boku. Nie ważne, że leje były zasypane surowcem po brzegi, nie ważne, że maszyna pracowała na maksymalnych obrotach na granicy wytrzymałości sieci energetycznej, nie ważne, że zakład był w dużej mierze zautomatyzowany i choćby człowiek nie wiem jak się starał to przez większość czasu pozostaje tylko patrzeć jak plastik sam się robi, ode mnie wymagano znacznie więcej. A konkretnie żebym zawsze miał jakieś zajęcie. Nie masz co robić? To posprzątaj coś. Wszystko posprzątałeś? To chociaż poudawaj, nie płacą ci przecież za stanie, a już broń Boże za siedzenie. Skończyło się to tak, że miałem szczotę przylepioną do dłoni żeby mieć w razie czego alibi, że ja tu sprzątam jakby co. Jak już wszystko posprzątałem to sam bałaganiłem żeby mieć co sprzątać, żeby się nikt nie przyczepił, że nie mam zajęcia. I tak w kółko wymyślanie sobie czegoś do roboty. Totalne marnotractwo mojej energii. Jakby mi płacili z kilometra to bym się niezłej fortuny dorobił, tyle się po tej hali nałaziłem. Ja rozumiem, że podobnie jest w wielu innych firmach, ale tutaj to po prostu przekraczało wszelkie granice absurdu. Totalnie nieludzkie podejście do swoich pracowników. Jak już nadmieniłem wiele by jeszcze opowiadać, ale i tak już się rozpisałem. Generalnie nie polecam. Ulżyło mi jak się zwolniłem, a to jak mnie potraktowano w ostatnich dniach pracy to już istny kabaret. Nie wytrzymałbym w tym zakładzie ani dnia dłużej.

@Etatowy sprzątający

A dlaczego była taka kosa między biurem a produkcją? Jedni od drugich uważali się lepsi, czy jak? Rozumiem, że Ci pracownicy co obgadywali i donosili mieli z tego jakieś profity dodatkowe?

Hellyar

Nie czytajcie tych kłamliwych wpisów. Panuje tu doskonała atmosfera, pracuje się bardzo dobrze.

@Alek

W firmie rządzi WW który jest kłamcą większym niż Morawiecki. Według mnie ten człowiek do polityki by się nadawał - czaruje, obiecuje., ściemnia i kręci. Jest dobrem aktorem, ale dyrektorem marnym. Jeśli zostałbyś jego klakierem i przytakiwał nawet na najgłupsze pomysły (a takich nie brakuje) to byś się dogadał. Pracownicy - nie macie już tego dosyć?! Wznieść solidarny bunt, donieść do oddziału w Anglii na to co robi i wywieźć go na taczkach!

Czy warto składać w do tej firmy Cv jak zarobki i Czy Warunki Pracy poprawiły się czy bez zmian ?

Kolego nie polecam Ci tego zakładu, wpis Roberta to wypisz wymaluj traktowanie przez dyrektora W.W. (każdy wie o kogo chodzi) w tym zakładzie, omijaj szerokim łukiem żebyś miał spokój

Jolanta Nowy wpis

Ja nie wiem, tam nie ma żadnej rotacji, nie otwierają się żadne miejsca pracy? Szukam pracy na produkcji, weszłam w oferte firmy i patrze a to coś sprzed trzech lat, bez treści bez niczego. Próbowałam znaleźć coś aktualnego ale nic się nie pokazuje.

Andrzej Nowy wpis

Co jaki czas w Hellyar Plastics Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Goldman

Codziennie.....hehe

Grzesio Nowy wpis
@Goldman

Co tak sarkastycznie? Nie dają podwyżek wraz ze wzrostem stażu w pracy? A inflacyjne? Kiedy ostatnio podnosili wypłaty?

Robert Nowy wpis
@Grzesio

Nie ma stażowych podwyżek. Tylko inflacyjne - ostatni raz w kwietniu 2023 - 9 %.

@Etatowy sprzątający

Nie bardzo rozumiem. Miałeś za mało swojej pracy że musiałeś szukać innych obowiązków żeby nie stać bezczynnie? Nie mogłeś poprosić o zajęcie zamiast biegać ze szczotką? A co było jak odchodziłeś? Powiedz żeby było wiadomo na co się nastawić przy wypowiedzeniu.

@Bogdan

Problem polegał na tym, że zakład jest zautomatyzowany i jak leci produkcja to interwencja pracownika jest wymagana raz na 20 minut powiedzmy. A przynajmniej tak było jak ja tam pracowałem. Jak się dobrze wziąłem do roboty to potrafiłem ogarnąć na błysk całą halę w ciągu pierwszych dwóch/trzech godzin jednocześnie nadal wykonując swoje normalne obowiązki. Zadania wymyślałem sobie w tym czasie najróżniejsze, często też pomagając innym na hali jak byli w tyle z robotą, także śmiem twierdzić, że pytając o zajęcie nic nowego by mi nie dali poza to co już robiłem. Chodzi tutaj o samo podejście do pracownika, bo skoro maszyna pracuje cały czas bez zarzutu, surowca ma pod dostatkiem to znaczy że pracownik wykonuje odpowiednio swoje obowiązki. Nie każde stanie w miejscu jest opierdzielaniem się. Często to po prostu zwykła obserwacja i pilnowanie. Taka już była specyfika tej pracy i tyle. A co do mojego odejścia to sprawa dotyczyła pracy "niezawodnych" dozowników, które coraz częściej dostawały awarii w trakcie pracy i nikt tak na prawdę nie umiał tam sobie z nimi tak od razu poradzić. Można było tylko wykonywać pewne czynności w nadziei, że zaczną działać poprawnie i nie trzeba będzie przerywać produkcji. Ja podczas jednej z takich awarii kiedy to wychodziłem z siebie żeby to naprawić usłyszałem, że jestem bezużyteczny i że niedługo się pożegnamy. Tak jakbym usiadł i nie robił nic. Następnego dnia zapowiadano mi wypowiedzenie, skracano przerwę o 10 minut i grożono naganą. To ostanie mnie akurat śmieszyło, bo nie przychodziło mi do głowy jaka może być niby podstawa do tej nagany. Nigdy się od żadnych obowiązków nie uchylałem. Dlatego sam złożyłem wypowiedzenie żeby jak najszybciej ten (usunięte przez administratora) opuścić. Była to bardzo dobra decyzja. Ulżyło ;)

Ciekawy
@Etatowy sprzątający

Powiedz mi czy pracowałeś tam więcej niż 3 MSC i poznałeś od deski do deski tą firmę ?

@Ciekawy

Pracowałem tam przez jakieś pół roku. Ciężko powiedzieć czy od deski do deski. Na pewno mogę powiedzieć, że atmosfera nie była najlepsza. Dużo obgadywania innych pracowników i pilnowania żeby ktoś przypadkiem nie miał za dobrze. Relacje na linii biuro-produkcja też takie z musu, bo jedni drugich nie trawili. Z całej "góry" to uczciwie mogę powiedzieć, że tylko dyrektor ds. produkcji był wobec mnie ok. Cała reszta włącznie z pożal się Boże production leaderem do zapomnienia :)

@Etatowy sprzątający

A co takiego robił leader produkcji że miałeś złe relacje? Zawalał robotą czy stał nad głową i pilnował jak kto pracuje? Z innymi też się nie dogadywał?

@Etatowy sprzątający

Ostatnio szukali na produkcje. Tylko trzeba było mieć uprawnienia UDT. Każdy pracownik produkcji musi mieć szkolenie z wózków widłowych czy niekoniecznie wszyscy na nich jeżdżą? Napiszcie żebym wiedział na przyszłość jak się przygotować.

Inny

Witam czy są zatrudnienia do tej firmy czy Sytuacja poprawiła się jeżeli chodzi o jakość pracy z przełożonymi i pod względem higieny pracy Czy warto składać papiery do waszej firmy

Agatka

Naprawdę jest tak źle, jak piszecie? Ktoś może napisac konkretne widełki co do pracy na produkcji? W ofercie na stanowisko pisza o umowie o pracę i atrakcyjnym wynagrodzeniu, ale też bez jasnych info. Dodali, że wymagane jest doświadczenie, to prawda? Osoba która nigdy nie pracowała na produkcji nie ma na co liczyć, czy coś się zmieniło i przyjmują?

Bejbe
@Agatka

Agatka, jeśli jesteś kobietą to na produkcję przyjęta nie zostaniesz. Panuje tu niepisany szowinizm. Poza tym odradzam, dyrektorzy są dwulicowi, kłamią I ściemniają. Zarówno dyrektor generalny jak i produkcji. Ludzi mają za nic. W tym tamtemie liczy się tylko własny, prywatny interes.

@Hellyar

Serio kłamliwe? To napisz jak jest naprawdę jak masz inne zdanie. Można się dogadać z kierownictwem bez problemu? Ludzie też w miarę dobrze nastawieni i nie ma wielkich konfliktów? Chętnie dowiem się jak ty to widzisz.

Bogdan

A tam. Każdy może napisać jak się mu pracuje. Krytyka jak jest konstruktywna też może pomóc coś zmienić, nie? Ty tu pracowałeś i było coś nie tak?

@Bogdan

Serio kłamliwe. Z kierownictwem można się dogadać bez problemu. Ludzie bardzo pozytywni i na produkcji i w biurze. Poza jednym wyjątkiem "dowodzącym" produkcją, który sieje ferment, ale każdy już wie jaki jest. :)

Romek
@Hellyar

Widać robi się ciekawie , to jak końcu jest dobrze czy źle w tej Firmie Bo gospodarz piszę co innego a Ludzie co innego , Czy tam to wszystko wielki kabaret jest ?

Halina
@Hellyar

A czy ta osoba jest jakoś mocno uciążliwa w trakcie pracy? Bo jednak jeśli jest "dowodzącym" jak to nazwałeś to zastanawiam się czy ciężko jest z nim się dogadać chociażby w kwestii jakiejś podwyżki czy też dnia wolnego? A właśnie, nie widzę tutaj żadnych opinii o zarobkach na produkcji, możesz powiedzieć ile zarabiacie tak w ogóle i w jakim systemie pracujecie? Bo z tego co wiem to na produkcji w innych firmach to zazwyczaj są co najmniej dwie zmiany.

Alek

Uważasz inaczej? Sorry, że tak Ciebie pytam ale sam już nie wiem, czy brać pod uwagę ewentualną pracę tutaj. Bo sukam firmy gdzie będę mógł się i rozwinąć jednak. Są tu głosy, że z szefem ciężko się dogadać. Prawda to i potwierdzasz?

@Alek

Papryk

Czy ten piękny Dyrektor W.W już sobie poszedł jak wygląda Czy jakieś zmiany zaszły w firmie ??

Kamila
@Papryk

Nie wiem czy odbierać twoją opinię ironicznie czy na serio, ale co masz dokładnie na myśli i dlaczego dyrektor by miał odejść?

Papryk
@Kamila

Tzn z Opinii Tutaj ludzi którzy pracują lub pracowali posiłkowałem się zapytać czy ten Dyrektor Dalej tam pracuje i wciska kit o lepszej poprawie w pracy czy nic się nie zmieniło A może jednak jestem w błąd wprowadzany tymi opiniami złymi opiniami na Temat Tego Dyrektora . więc to nie jest ironia z mojego punktu Może ty coś wiesz na ten temat ? Jak sytuacja wygląda w firmie

Weronika
@Papryk

Z prędkością jaką tutaj ktokolwiek odpisuje nie sądzę, żebyś szybko dostał odp na te pytania. A co gdyby do jakiegoś hr zadzwonić i zapytać? Jakiś tutaj chyba mają?

Blender
@Papryk

W.w wciąż pracuje i dalej wciska kit nic się nie zmieniło

Weronika
@Blender

Z hr pewnie nie jesteś? Bo ogólnie ciekawa byłabym jak tu aktualnie z warunkami w biurze jest jeśli o pracę chodzi. Jesteś w temacie czy nie bardzo?

zbyniu
@Weronika

Jak masz dobrą Figurę i jesteś ładna plus masz czym pierdnąć i czym oddychać Wojtunio ci Pracę załatwi o wie co w trawie piszczy , Nie nie z jednej dechy wióry leciały .

Tytus

No i w hellyar się zrobiło gorąco. Dwóch już ma zarzuty. Teraz pora na dwóch panów M. Jeden już nie pracuje a drugi niedługo wyleci jak zrobią remanent.

Edyta
@Tytus

A ten pierwszy z jakiego powodu nie pracuje? Wiesz może?

Witek

Witam czy warto zatrudnić się do tej firmy bo po opiniach widać ze nie jest ciekawie czy może są jakieś zmiany gdzie człowiek by był zainteresowany pracą w tym zakładzie ?

@Witek

Stary dobra rada nie wchodz tam bo pozalujesz...........

Ewelina
@Witek

A Twoim zdaniem czemu? Różnie tu różni ludzie pisali, a mnie ciekawi czemu akurat Ty nie polecasz :)

Witek
@Ewelina

Z czym mam nie polecać pytam czy warto się tutaj zatrudnic a nie pisać ze nie polecam ? to o czym mi mówmy pracowałaś tam lub pracujesz że tak się wypowiadasz

Kamila
@Witek

Wiesz co, ona chyba do Tytusa to pytanie zadała, a nie do Ciebie :) A tak w ogóle to jakoś przekonuje Cię jego zdanie?

hhh

Złego szefa cechuje także to, że: nadmiernie unika lub stwarza konflikty, podpisuje się pod sukcesami, a za błędy obwinia innych, nie uwzględnia ścieżek kariery ani celów swoich pracowników, nagradza tych, którzy wspierają jego złe zachowania, zastrasza współpracowników, tworzy toksyczne i wrogie środowisko,(usunięte przez administratora)

Stefan
@hhh

Kolego kiedys tam pracowalem i widze ze stworzyles idealny opis tego dyrektorka w.w. (kazdy wie o kogo chodzi), koles mentalnie jest w latach 90 jeszcze

Jak szefostwo w Hellyar Plastics Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

warys

Chyba słabo bo nikt się nie wypowiada z żadnych pracowników tego bałaganu

elc

wystartowali z 3 zmianowym systemem pracy? ????

haha
@elc

Kolego spojrz na ogloszenie o prace gdzie szukaja osobe na linie produkcyjna a w obowiazkach masz zadania z 3 roznych stanowisk pracy, jak lubisz byc wykorzystywany w pracy i nie miec za to zaplacone godnie to polecam aplikowac

Halina
@haha

Z jakich trzech stanowisk? :O

Robos

Coś słychać w tej firmie jakieś zmiany na lepsze ??

Stefan
@Robos

Niestety dyrektor w. nadal jest na zakladzie wiec opowiesci i obietnice jak byly tak sa niestworzone

Sandal
@Stefan

A wentylacja i ogrzewanie jest czy dalej brak

lol

po prostu kabaret

dozownik
@lol

Czyli nadal nic się nie zmieniło w tej "firmie"?dziwne ze nikt z miasta nie zainteresował się spuszczaniem sciekow do kanalizacji

szanujaca sie osoba

w zyciu nie poznalem bardziej falszywej i dwulicowej osoby niz Michał „kierownik” produkcji. Sporo ma za uszami, trzyma sie sztywno hellyaru bo chyba jedyni toleruja jego i jego kryminalna przeszlosc a pojecie w piecie. Jego poziom obgadywania wspołpracowników jest na prawde na wysokim poziomie, szkoda, ze nie idzie to w parze z kwalifikacjami na obejmowane przez niego stanowisko. Niejedna osoba sie na nim przejechala, nie tylko w pracy.

***** ***

Myślę że przez pewien okres czasu zmieniło się wiele w tej firmie i jest coraz lepiej. Zapylenie jest jak to piszą ale nie takie że nie ma czym oddychać tylko po prostu jest. Hałas wiadomo maszyny działają to i hałasują. Smród jest taki że nawet go nie czuć. Ogólnie polecam pracę w tej firmie.

haha
@***** ***

powyzszy wpis jest sponsorowany chyba przez firme hellyar hahaha zapylenia nie ma ale jest halasu nie ma ale tez jest smroda juz nie ma ale jednak jest propaganda gorsza niz na tvp, wstyd!!!!!

ahhhaha
@***** ***

smrod ktorego nie czuc - pewnie dyru Łojtuś dyktowal co napisac hahh, bo te wypociny calkiem w jego stylu. Od poczatku wiadomo, ze wszystko w Hellyar Łowicz jest robione na odpierd... nawet proba poprawienia opinii w internecie. Kazdy kto sie skusi na podjecie tam pracy, po 8h spedzonych przy maszynach, w oparach plastiku, zapyleniu od Talku, na dodatek z baranami zarzadzajacymi zakladem/produkcja, w drodze do domu zrozumie w jaki (usunięte przez administratora) sie wpakowal :( osoba piszaca ta opinie, nie ma nawet jej by podpisac sie chociaz swoim imieniem hahahahah, wiadomo, Lowicz jest maly i wstyd klamac gdzie wkolo sporo znajomych zainteresowanych praca na miejscu. A czlowiek przyjdzie i taki Lysy bedzie gadal, ze on to do swojego gniazda nie (usunięte przez administratora) XD (usunięte przez administratora) poziom ekspert

Sandał
@haha

Przecież Tam jest wszystko ściemą Ktoś kto dopuścił zakład do produkcji z braku wentylacji jest naprawdę chory lub dobrze miał posmarowane, Jak można Pisać o czymś Że nie ma Zapylenia czy nie Śmierdzi, Kanały wywiewu które powinny być drożne wcale nie działają są zrobione na prowizorkę , by były Brak Wyciągów na Suficie przepraszam jest jedna rura podpięta pod koniec wyciągu która jest wyprowadzona na dach , ale ona nie ma mocy by wyciągać ten cały (usunięte przez administratora) ponieważ , Wyciągi które są podłączone nie mają takiej mocy pewnie od zakupu nie były serwisowane Pompy od Dozowników są co chwile były zasyfione przez Talk lub Kredę ponieważ , Łącznik materiałowy dozownika i bufora jest jak sito zawinięty w taśmę bo szkoda kupić nowych .... lepiej jak by ktoś uszył po co kupować Dyrektor Wojtek na Święta pieniążki dał ludziom tylko tym co poszli na imprezę wigilijną a ci co nie byli nie dostali , Albo pozabierał prezenty dla sb i swoich pupili , W Biurze Państwo Mają jednej z lepszych marek Klimatyzację Mitsubishi A Pracownicy z Hali nie mają czym oddychać Gdyby nie Anglicy i poruszenie kwestii że nie ma masek z zamkniętym obiegiem do dzisiaj pracownicy urabiający Barwnik do produkcji nie mieli by ich, Wracając do domu Ubrania po namoczeniu i woda z nich wyglądała jak Mleko , Nawet taka firma nie miała czelności kupić pralki by ubrania pracownik mógł uprać nie dawał pieniędzy na za pranie Dyr W.W Smarki i Kaszlesz Tym Pyłem i Talkiem A Wylewane Osoby z Zewnątrz które przyjeżdżały z Towarem Lub Sprawą do Firmy Zadawały Tylko Pytanie jak wy Tutaj wytrzymujecie bo tu nie ma czym oddychać BHP w zakładzie miał czelność czepiać się pracowników że chodzi ubrudzony w Talku czy Kredzie a Nie robił nic z tym by poprawić jakość pracy na produkcji , Ci Ludzie chyba nie widzieli jak powinien zakład produkcyjny wyglądać i Jakie powinna Hala wymogi mieć by ludziom pracowało się dobrze , Hala ma 2 lata a widać już Pęknięcia na Ścianach Kupiony Gotowiec który nie spełnia swojego zadania , Wystarczy że ktoś się tam tym Zatruje i będzie problem , Nie Uświadamiają ludzi Pracujący na Produkcji z Jakimi Substancjami pracują są drażniące szkodliwe dla środowiska a niektóre mają podejrzenia że wpływają na płodność a on ci Da Ubranie ochronę które ci każe po skończonej pracy na barwnikach zamiast wyrzucić to trzymać w szafce bo szkoda mu 20 zł xxd Mamy Pandemie a tam są Maski 3M 2 Sztuki na 8/9 osób pracujących na hali a Przecież Mamy Pandemię o Covid to się mija z celem... Jak to kiedyś oni powiedzieli im zbytnio nie zależy na ludziach ważne by produkcja i surowiec był wyprodukowany i sprzedany człowiek jest na 3 Miejscu dla nich Takie Właśnie jest szefostwo z Kutna .... Śmieszne jest te całe Towarzystwo Albo Wprowadzenie Systemu 5S który jest wliczany do Twojej Premii Kwartalnej przecież to mija się z Celem jak są podstawy rozwalone Pierw Anglicy zróbcie porządek w Zarządzie z Kutna i poprawcie Warunki Pracy i Płacy to może kiedyś ludzie wrócą a na dzień marzenia ściętej głowy

***** ***
@ahhhaha

Dlaczego sam nie podpiszesz się swoim imieniem i nazwiskiem skoro jesteś taki och i ach? Strach Cię ogarnął? Pracuje tam i nie mam zamiaru się ujawniać ale to co jest teraz w firmie nie mogę powiedzieć że jest źle. Napewno dużo się zmieniło. Dodatkowo ma byc wentylacja. Ale lepiej komuś nagadac niż się zorientować co się dalej dzieje w firmie.

Sandal
@***** ***

Ma być hahahaha chłopie ona już od dawna powinna być przed uruchomieniem produkcji powiedz mi ziomeczku ile tam pracujesz bo widać krótko mało widać jeszcze wiesz w nogach śpisz i po głowie cię kopią czego ci na obiecywali ?? Podwyżki lepszych warunków dostałeś paczkę na święta od szefa albo nwm to co piszesz to jest chore ma być w każdym szanującym i przestrzegającym zdrowiem i BHP pracowników zakładzie wentylacja i ogrzewanie jest priorytetem żaden inspektor nadzoru szanujący się nie popisał by gotowości hali do produkcji gdzie nie ma podstaw W Miejscu doinformuj się trochę co powinno by taka hala była gotowa do produkcji Po pisaniu widać że mało miałeś styczności z pracą na hali

XDDDDDD
@***** ***

udalo sie zatrudnic malolacikow co zamiesc nie potrafia i ktorymi mozna smialo mainpulowac, do tego starego zgredzika co biega po hali aby tylko w du.pke wejsc baranom i pokazac jaki to on super , przez co inni maja jazdy BO KSYSIU JEST WSZEDZIE TO WY TEZ MUSICIE hahaha, w sumie tez bym sie nie ujawnial, ale po co klamac w internecie, ze jest super „och i ach”, jak nie jest, a gdyby bylo, nie byloby problemu zeby pracownik tak zachwalajacy prace w hellyarze, podpisal sie swoim imieniem. Lebki mysla, ze tam nawojuja, zrobia kariery przy derektorze co potrafi tylko gapic sie w cycki „ksiegowej”, ktora po 2 latach w firmie zdala egzamin i dopiero po takim czasie ma papier, a takto co? robota zalatwiona du.pom, dyru zadowolony bo kawaler, to se pokorzystal, a doswiadczona ksiegowa? na co komu taka w takim zakladzie , skoro Wojtek mowi jak ma byc i tak robi :(

hahaha
@***** ***

panie dyrektorze (celowo z malej) prosze sie nie pograzac juz i nie siac takie propagandy na forum!!!!! nie wstyd panu spojrzec w lustro w domu? pana zycie oparte jest na jednym wielkim klamstwie!!!!!

Piotrek

2500 to przesada może 10 lat temu się zarabiało pracuje jako wózkowy to poniżej 3000 nie dostałem

XDD
@Piotrek

nie dostales mniej bo pracujesz jako wozkowy technolog logistyk i uj wie co Ci tam jeszcze kaza robic, a za tyle stanowisk dostac 3-4 tysie to ostry wyzysk twojej osoby, do tego podkladac sie, kombinowac, gdy np osoba bez uprawnien udt rozwali noge kierowcy z firmy zewnetrznej... to co napisales jest niesamowitym zartem, zapewne szanowny buc Wojciech nakazal pisac wam te bzdury, a zeby tylko poprawic oceny ???????????? uwazaj kolego bo jak zaczniesz byc niewygodny to Ci jeszcze kolo dupy narobia za balagan w papierach, ktory na pewno masz xd

hhaha
@Piotrek

uogolniona stawka dla wszystkich pracownikow produkcji - 4100 brutto , nawet z tego 3 nie wyjdzie hhahahahahahaha bujac to my ale nie nas

Kowadło
@XDD

By kasa się zgadzała ty jesteś ich robolem , Tak jak mówisz pewnie jak by cię ten Worek 1t z kreda lub talc przygniótł to by była twoja wina nie pracodawcy , 4100 brutto to Pani w LIDLU DOSTANJE NIE MA ZAPALENIA I SMRODU PLUS NIE MUSI WYLEWAC SZAMBA DO GRUNTU WOJTEK TO DOBRY MAGIK NAJLEPSZY JEST TAM PRACUJĄCY LOGISTYKA CHLOP BEZ. JĘZYKA ZAJMUJE SIĘ SPEEDYCJA to o czym my mówimy ktoś wali Angoli na kasę nakradnie a później zrobi elo Dyrowi Jakieś 5 lat zostało do Emerytury więc luźno nic tam się nie zmieni Nawet Ukraińców był tam nie dał do pracy bo szkoda ludzi

hHahahah
@Piotrek

3x :) zapewne od : dyrektora zakladu Wojciecha, dyrektora produkcji Emila i kie kie kie, nie no kierownikiem go nie mozna nazwac, Michalka z produkcji

lysy michalek straszny kasztan

bylem na rozmowie po wnikliwym przeczytaniu zamieszczonych tu opinii i stwierdzam jedno: opinie z polowy 2021r, nadal sa zasadne i maja 100% pokrycie w rzeczywistosci, nieudolne proby poprawienia opinii przez trio z kutna, o ktorym tu tak glosno, sa conajmniej niesmaczne, zenujace. Kazdy majacy troche rozumu, po podjeciu zatrudnienia, szybko stamtad ucieknie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hellyar Plastics Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hellyar Plastics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hellyar Plastics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hellyar Plastics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hellyar Plastics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hellyar Plastics Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hellyar Plastics Polska Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Bonifraterska 17
    00-203 Warszawa

Hellyar Plastics Polska Sp. z o.o.