Opinie o Gappag Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gappag Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gappag Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gappag Sp. z o.o. w Częstochowa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Gappag Sp. z o.o.?

Gabriela

Czyli ludzie tutaj nie zarabiają po równo? nie prowadzi to przypadkiem do jakiś konfliktów w zespołach? Jeśli o samo w sobie biuro chodzi to też się coś wynegocjuje? co dla nich jest najbardziej wartościowego przy tym?

@Gabriela

Trudno aby stawka na każdym stanowisku i z różnym zakresem obowiązków była taka sama.. Kto te pytania zadaje???

Łucja

Wydaje mi się, że tutaj chodziło o osoby wykonujące te same obowiązki, na tych samych stanowiskach :) znasz odpowiedź?

Gabriela

dokładne tak jak koleżanka zauważyła o to mi chodziło. ktoś napisał niedawno o podwyżkach i problemach w związku z nimi. Faktyczne jak muszą komuś podziękować za współpracę to na celowniku są właśnie osoby z najwyższą stawką? Można również prosić o opinię dotyczącą atmosfery w biurze? Jak tam jest?

ARECKI
@Gabriela

Za kilka dni napiszę coś więcej. Na dzień dzisiejszy nie mogę zbyt wiele powiedzieć. Jestem jeszcze pracownikiem (teoretycznie, bo na urlopie). Jest dużo do opisania.

Marta Nowy wpis
@ARECKI

„Jeszcze”? To planujesz się zwolnić czy spodziewasz się, że polecisz? Niezbyt optymistycznie to wygląda. Ale umowa o pracę jest, skoro mówisz o urlopie?

Pracus Nowy wpis
@Marta

Oj...alimenciarz się odezwał...z tego co wiadomo to już kolejna jego praca w tej firmie. Mialłem przyjemność a raczej nieprzyjemność pracować z nim w kilku miejscach.Kombinator jakich mało, jak zarobić ale się nie narobić. Przodownik w zwolnieniach. Co chwilę zmienia pracę, o każdym pracodawcy mówi źle. Mam nadzieję że w końcu ktoś zrobi z nim porządek.

Byłem,widziałem...

Szefowie nie zawsze umożliwiają pracownikowi wykonanie pracy (brak materiału lub sprzętu pomimo zgłaszania braków),to powoduje opóźnienia w dotrzymaniu terminów wykonania zamówienia i duży stres, niepotrzebną "gonitwę".O likwidacji premii frekwencyjne pracownicy dowiedzieli się dopiero przy wypłacie, oczywiście,powiedziano że to tylko na miesiąc,potem znowu na miesiąc a następnie że może kiedyś wróci ale nie wiadomo kiedy,umowa o pracę na pół etatu,reszta płacona pod stołem,dzięki czemu brak podwyżek gdy wzrasta płaca minimalna bo na umowie jest podwyższona stawka ale mniej pod stołem dostaniecie,przy wypłacie szef decyduje ile godzin wypłaci bo w sobie wiadomy sposób wylicza ile potrącić za przerwy na papierosa.Stawka za urlop płatny też ustalana przez szefa,płaci za pół dniówki bo umowa na pół etatu!Ogólnie nie ma co liczyć na warunki zgodne z prawem pracy,a jeśli zgłasza się że jest na przykład za zimno na hali to śmiało można szukać sobie miejsca pracy gdzie jest cieplej...

ARECKI Nowy wpis
@Byłem,widziałem...

Nic dodać nic ująć... Też byłem też widziałem... Rozporządzenia wewnętrzne firmy nie są pisemne tylko ustne i tylko wtedy gdy coś nie idzie po myśli zarządu ????.

Byłem,widziałem...

Jeśli chodzi o podwyżki, trzeba przyznać że są ale gdy ja dostaniecie to musicie liczyć się z tym że po pierwsze przy problemach finansowych firmy jesteście pierwsi do zwolnienia,po drugie wzór służący do obliczeń ile czasu jesteście poza stanowiskiem pracy nagle wylicza ten czas na wyższy niż przed podwyżką...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gappag Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Co do umowy i czy na konto pieniądze wpływają nie wiem,ale pracując tam kilka lat temu jako na sezon nie narzekam,szef miły i patrząc na te opinie to zgadzam się...co niektórzy potrafią zbijać czas a znam to po własnych obserwacjach. Żeby jednemu albo drugiemu szefowi podpaść to trzeba mieć talent,połowa tych opinii jest pisana chyba w złym nastroju i nerwach pracowników.

Były

Dokładnie, pensja zawsze na czas. Szefowie ludzcy, atmosfera miła,

Janusz
@Były

W sumie to trochę w sprzeczności z tym co ludzie pisali wcześniej, ale okej, każdy może odbierać firmę inaczej, wiadomo! :) A coś na temat stawek się dowiem? Można tu dobrze zarobić?

@Janusz

Stawki ustalane są indywidualnie.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gappag Sp. z o.o.?

Dominika

Pracodawca ceni zaangażowanie, chęć podnoszenia swych kompetencji oraz doświadczenie. Zapytanie o te cechy na pewno zostanie zadane w trakcie rozmowy rekrutacyjnej :-).

Halina
@Dominika

A czy jakieś konkretne umiejętności oraz wykształcenie trzeba posiadać aby ubiegać się o pracę w firmie? Czy po prostu liczą się chęci a reszty samego nauczą? Wiele osób bez doświadczenia szuka firmy, w której będą mogli rozwinąć swoje skrzydła.

@Halina

W procesie rekrutacyjnym zawsze mile widziane jest doświadczenie. Stanowi to na pewno dodatkowy atut mający wpływ na ocenę pracodawcy. Nie zawsze jednak jest to wymóg. Wszystkie informacje dotyczące aplikacji są umieszczane w ofercie pracy.

Pytania są zależne od stanowiska na które obecnie jest prowadzony proces rekrutacyjny.

Czy Gappag Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dominika

Po okresie próbnym każdy pracownik otrzymuje umowę o pracę. Firma Gappag to stabilny pracodawca.

Co wchodzi w socjal Gappag Sp. z o.o.?

Dominika

Firma Gappag oferuje pełny socjal.

Obiektywny

Ciężko powiedzieć coś dobrego kiedy wokół dzieje się tyle złego. Firma, w której czasem zapadają decyzję, o których pracownicy nie mają pojęcia a jednak powinni mieć. Brak kultury- niestety tutaj też było by się do czego przyczepić.

Xxx

Wyjątkowo nierzetelna firma, która prawo i polskie ustawy ma za nic. O wszystko trzeba walczyć i po kilka razy się upominać. Sugeruję unikać. Nie polecam.

Nie

Nie polecam... Chaos, z szacunkiem też nie jest tak kolorowo, umowa? Pół etatu. Dramat!

Adrian i Piotr
@Nie

Panie Jacku. Niestety nie możemy płacić za spędzanie jednej dniówki tygodniowo na wyjściach na tzw. papierosa. Poza tym przykro jest nam słyszeć zarzuty o brak szacunku, bo wie Pan w jaki sposób podchodzimy do pracowników. Zawsze mógł Pan liczyć na wcześniejszą zaliczkę, czy możliwość wcześniejszego wyjścia z pracy w związku z sytuacją rodzinną. W okresie panującej pandemii koronawirusa to Spółka wzięła na swoje barki wszystkie straty i spadek obrotów, po to by każdy z naszych pracowników miał nadal zapewnioną pracę i niezmienną płacę. Życzymy Panu pracodawcy, który będzie podchodził tak uczciwie jak my.

Bialaflaga

Na halach zimno 5-9 stopni latem ok 40 najlepiej nie byc palaczem bo jest czas odbijany zpensji zreszta wyjscua do wc tez z pensji potracane

Janusz
@Bialaflaga

Jak to wyjścia do toalety są potrącane z pensji? Czy pracownikom w Gappag nie przysługuje przerwa w pracy? Twój wpis jest zastanawiający, napisz coś więcej na ten temat!

Gappag
@Janusz

Jako pracodawca oferujemy swoim pracownikom 30 minut przerwy w trakcie 8 godzin pracy (czyli o 15 minut więcej niż gwarantuje to Kodeks Pracy). Wprowadziliśmy system kontroli czasu pracy, gdyż okazało się, że niektórzy pracownicy wychodzą nawet kilkanaście razy i spędzają ponad 1,5 godzinny dziennie nie pracując ...

Mariusz
@Gappag

Gappag- co z temperaturami na hali? Czy faktycznie jest jak wspomniał/a białaflaga?

Krzysztof

Jest ok.

Jakie są mocne strony pracodawcy Gappag Sp. z o.o.?

Domi

Dobre warunki pracy, terminowe wynagrodzenie, życzliwa atmosfera.

Domi

Pracuję w firmie dłuższy czas. Polecam, pensja terminowo, dobre warunki, oraz szacunek dla pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Gappag Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Gappag Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gappag Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gappag Sp. z o.o.?

Gappag Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 16 ocen.

Gappag Sp. z o.o.