Opinie o Egida Security Sp. z o.o. w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Egida Security Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Egida Security Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egida Security Sp. z o.o. w Jarocin

Czy w Egida Security Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

ms

ale za jakimi pieniędzmi. bowiem kasa w tej firmie jest szybko wypłacana i zgodnie z umową.

nie polecam totalnie, czekam za wypłaceniem wynagrodzenia ok 3 miesiące, pieniędzy do dziś nie ujrzałem

@Citek

No i w tym przypadku o jakich kwalifikacjach tu piszecie? Jakieś szczegóły może? I prócz rozwoju w kontekście liczby ewentualnych stanowisk pracy jaki jeszcze można mieć teraz na myśli? Ludzie rożnie piszą wiec sytuacja mnie zastanawia

Agacia Nowy wpis

Hej, patrzyliśmy teraz z chłopakiem na formularz na stronie gdzie można zaznaczyć odpowiednie kwalifikacje. on doświadczenia wcale jeszcze nie ma i nie wiemy czy w ogóle będzie się zgłaszał. Możecie napisać jak pracuje się teraz jako ochroniarz przy imprezach masowych? Na nich raczej by siebie widział

Egida Nowy wpis
@Agacia

Na tej stronie nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie . Kontakt osobisty lub telefoniczny z Egida Security

Egida Nowy wpis

Rozwiązanie z systemem ( pracownik dyżuruje w domu i z domu jedzie na alarm), jest w mojej opinii super rozwiązaniem ale bowiem ciężko o pracowników. klient płaci małe pieniądze pracownik zadowolony bo spi w domu ja mniej płacę a klient myśli że jesteśmy profesionalną firmą. do tego nie mam zużycia prądu i wody w kanciapie same plusy

ZIBI Nowy wpis
@Egida

To już jest (usunięte przez administratora) gdy podszywa sie ktoś pod Egide i wypisuje takie Banialuki. może w przypadku konkurencji jest problem nowy pracownik ale nie w firmie Egida Security bowiem często mam kontakt z właścicielami. A robią ogłoszenie gdy tworzą następne miejsca pracy a nie że ludzie nadchodzą. I wypisywanie ze pracownik jedzie na alarm z domu to już mało inteligentny pomysł.. ale widocznie tak konkurencja robi i ich sławni handlowcy w pokroju pana z TBS i jak to się określa znaczący trener piłkarski żenada

Klient

Wypisując głupkowate pytania oraz pisząc że ktoś tu siedzi . Wystawiasz sobie jednoznaczna opinie człowieka mało inteligentnego a szukając pracy tutaj jej nie znajdziesz. I jak wskazał przedmówca udaj się do konkurencji tam znajdziesz zatrudnienie i poczujesz się jak w rodzinie... mając w kolo siebie takie same osoby. Trzymam kciuki

Zdumiony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Wracając do kasy za mecz byłem w tej budce co ja firma zarząd nazywa ale nikt mi nie otwarł nikogo nie było … może tylko tu czyta zarząd !!!!! Halo kiedy będzie ktoś w firmie bo ja nie odpuszczę tych pieniędzy a i telefonów też nie odbiera ani tata ani syn jeden zgaduje na drugiego że to on rozlicza ….. o co tu chodzi ???

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Egida Security Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Werka

Cześć. Czy przedstawiciele handlowi są tu może zatrudniani? Kiedyś widziałam ofertę w sieci ale teraz gdy ją wpisywałam nie mogę się jej doszukać. Ciekawa po prostu jestem pracy w branży ochroniarskiej. Wiecie skąd brać aktualne ogłoszenia?

Jarocin

Byłem dziś na meczu, mieli tam na ochronie takiego pijaka mizi czy jakoś ten koleś się zatacza na osiedlu on tak pilnuje jak Egida ochrania albo Zarząd Egidy mówi prawdę haha nie polecam

Kasa za imprezę

Czy zarzad Egidą może podjąć działania aby zapłacić nam za imprezę w Żerkowie czy to też pomówienia konkurencji ? Czy konkurencja ma nam zapłacić ? A może zamiast pisać tu napisze do skarbówki ?

Pegi

szkoda skarbówki do tego cyrku. A zarząd i tak się wyprze że nie zapłacili za imprezę.

Egida
@Pegi

Możesz być pewny ze właściciele zawsze płacą za wykonaną usługę ochrony wykonaną przez pracowników.

Milosz

Również podzielę się swoim doświadczeniem z tą firmą. Ogólnie nie pisze komentarzy natomiast zostałem odwiedzony przez tą firmę u mnie w zakładzie. Gość - pracownik tej ze firmy opowiadał mi bajki że teraz oni są najlepsi w okolicy, firma konkurencyjna się rozpada i muszę do nich przejść żeby się nie bać jak przyszłość. Totalny dramat, kłamstwa i jakie podejście. Nie polecam i nie chce mieć nic wspólnego z Egidą. Innym firma też odradzam

TADEK
@Milosz

Coś w tym jest ze w konkurencji dzieje się nie tak. W firmie TIG..... brakuje judzi gdyż pracownicy odchodzą do innych firm. Informacja sprawdzona u źródła. I dla tego wpisy pomawiające Egide to dzieło zrozpaczonych handlowców oraz i właścicieli firmy TIG... bowiem pracować nie ma komu. Panie Miłoszu proponuje zabrać się za pracę i nie dzielić się swoimi doświadczeniami a dokładnie ich brakiem.

Luki

Nie polecam tej firmy. Handlowiec tej firmy próbował mnie przekonać aby zmienił firmę ochroniarską na egidę. Opowiadając takie historie co to oni nie robią jaki mają zespół ludzi a kwota zaproponowana - zbiła mnie z nóg. Sam jestem przedsiębiorcą i wiem co ile kosztuje ale proponując mi kwotę za Ochronę chyba go poniosło tylko po to żeby odbić innej firmie. Brak słów.

@Luki

W odpowiedzi na zadane pytanie zarząd Egida Security odpowiada ze wszystkie informacje pojawiające sie na temat firmy sa wytworem konkurencji i są niczym innym jak wytworem chorej konkurencji oraz pomówieniami nie mającymi potwierdzenia w rzeczywistość. I zwracamy sie do konkurencji o coś nowego bowiem są monotematyczni i dla informacji żaden pracownik firmy do klienta nie udaje się autem prywatnym. I proszę zawiadomić odpowiednie instytucje policje lub urząd skarbowy jak Pan Pani ma takie podejrzenia.

Śmierdzący temat z Egidą

Nie polecam… podjechali do mojego sklepu nie oklejonym autem i lłysol po cywilnemu proponował mi zmianę ochrony i to w kwocie miesięcznej 25 zł …. Bez faktury bo po co płacić państwu WAT ????‍♂️. I do tego codziennie podjadą i sprawdzą obiekt w nocy … to jest jawne wymuszenie i ściąganie haraczu EGIDA nie polecam proponuje unikać

@Śmierdzący temat z Egidą

Niki

Brak słów na tą firmie. Zamknąć i tyle. Przedstawiciel marek dramat, oczernia wszystko i przedstawia egidę jako super produkt. Masakra kicz, to aż za małe słowo. Najlepiej jak by się zajął głaskaniem kotka

@Niki

EGIDA

W odpowiedzi na zadane pytanie zarząd Egida Security odpowiada ze wszystkie informacje pojawiające sie na temat firmy sa wytworem konkurencji i są niczym innym jak wytworem chorej konkurencji oraz pomówieniami nie mającymi potwierdzenia w rzeczywistość. I zwracamy sie do konkurencji o coś nowego bowiem są monotematyczni.

Właśnie zauważyłem taki jeden niedawny post, w którym dość szeroko przedstawiano argumentację za tym, że te negatywne komentarze nie są zgodne z prawda. Jeśli tak to objaśnisz o co chodziło z tymi wynagrodzeniami, które podobno na czas nie są wypłacane? Kiedy miałeś taka sytuacje i jak ją rozwiązałeś?

TYLKO NIE TIGER

W nawiązaniu do opinii tutaj zamieszczanych. Można napisać że usługa ochrony jest realizowana z godnie z zawartą umową pomiędzy Zleceniobiorcą a Zleceniodawcą. A wszelkie wpisy pomawiające czy to zarząd spółki lub kadrę zarządzającą nie mają potwierdzenia. Jedynie można stwierdzić ze wszelkie szykany , złe opinie oraz pomówienia są wytworem konkurencji na rynku Jarocińskim dotyczy to firmy Agencja Ochrony Tiger Security która nie potrafi działać normalnie w zasadach działalności gospodarczej . A podejmowane przez firmę Tiger Security działania nie zgodne z standardami mają tylko na celu przedstawiać firmę taką jak Egida Security w złym świetle. Podejmowane działania Konkurencji nie znajdują potwierdzenia w sprawach o których tak głośno się wypowiadali właściciele wraz z pracownikami ze firma ma problemy natury karnej ( sprawy sądowe ) rozpowszechniając poprze social media , oraz pokazując scan dokumentu nie znajdujących na chwilę obecna potwierdzenia w dokumentach znajdującym się w obiegu prawnym. Mając na uwadze zaistniałe fakty można dojść do jednego wniosku. Że wszelkie pomówienia , szykany , mają tylko na celu przedstawienie w złym świetle Firmę Egidę Security Sp. z o.o. z Jarocina .

Mańka

Jakie są wymagane kwalifikacje i tym podobne, żeby moc stać się kierownikiem? (usunięte przez administratora)

.....
@Mańka

A Mnie zastanawia jakie są wymagane kwalifikacje żeby malować i remontować domy na lewo bez zarejestrowana działalności!!?

w

ile można czekac za wypalconie pieniędzy za imprezę która była w sierpniu? ile można się prosić o właśnie przepracowane pieniądze?? nie polecam

Paula
@w

Z ta impreza to chodzi o prace czy o co? Zastanawiam się czy pracownicy maja organizowane jakieś integracje lub cokolwiek? chociażby miedzy sobą? Zawsze to jakaś poprawa atmosfery o ile jest taka jak opisywali

To ja teraz nie wiem jak intepretować takie odpowiedzi. Masz na myśli to, że pracownicy sami po prostu sobie cos organizują miedzy sobą? Była na przykład jakaś wigilia pracownicza?

Julian

Nie polecam, firma widmo. Jeden montuje kamery a drugi jeździ w patrolu i to by było wszystko w tej firmie. Wielka mi to firma, dosłownie gazela biznesu

Wiktor
@Julian

Napisz co masz na myśli pisząc : jeden jeździ a drugi montuje kamery . Bo trudno zrozumieć Ciebie. Lub napisz co jest tak dobre ze masz takie przemyślenia.

@Wiktor

Tez teraz się zastanawiam, to są dwa stanowiska po prostu? Monter i kierowca? Jak zarobki w takiej sytuacji by wyglądały wtedy? Chyba, że się zamieniają? Ja to ofertę na necie dla speca od sprzedaży widziałem, a tych gdzie szukać?

Zigi

Jako pracownik odpowiem tobie kolego że są dwa różne działy . Technika działa osobno i ochron działa osobno. A co do zarobków złóż podanie to się przekonasz.

@Zigi

Witaj, ile czasu minie odkąd od złożenia podania zaproszą mnie na rozmowę? w zasadzie cały proces by mnie interesował, ciekaw tez jestem jak to jest z podpisaniem umowy, kiedy do niego dochodzi? I jeśli mógłbym zacząć prace od kolejnego miesiąca dopiero to tez tak mogę?

Zigi

Jestem pracownikiem tej firmy który ten portal pomawia. Napisze ze nic co jest tutaj opisywane nie znajduję potwierdzenia.

Egida

Wypłata w Spółce Egida Security jest dokonywana zgodnie z Umową zawartą z pracownikiem.

Nbnmfgucxb
@Egida

Wypłata w egidzie to żenada, ledwo ci starcza do następnego miesiąca przy dzisiejszej inflacji

Iwona
@Nbnmfgucxb

Czyli jaka była Twoja, że idzie tak narzekać? :( tu ludzie mają trochę różne stawki?

Tru
@Iwona

Sam kierownik powiedzial, że 10-11 zł na h płaci w tej a'la firmie. A słyszałam że nadal zatrudniacie tego co w cielczy pełniąc służbę był naczepany jak automat? (usunięte przez administratora) Nie skorzystam już z waszych usług.

Rysio
@Tru

Miej odwagę podpisac się prawdziwym Imieniem i Nazwiskiem!!! No Ty akurat nie korzystałeś z usług tej firmy .

Odp.

O czym tutaj rozmawiamy to jakiś pan który wynajmuje garaż od kolegi i mówi że prowadzi Agencje Ochrony , że zatrudnia ludzi ? przecież to jakaś dziwna pomyłka to nie jest firma tylko garażowa manufaktura …. Marnowanie czasu na opisy i dewagacje to jak by słuchać niedzielnych opowieści alkoholika ze nie pije….:-) wszyscy kiwają głową a wiedzą i widzą swoje ….

@Tru

A kiedy Ci tak powiedział dokładnie? Zastanawiam się, no bo ile teraz ta minimalna godzinowa wynosi, czy to by się zgadzało w ogóle? Daj znać, co myślisz.

Klient
@Odp.

kolega to ciebie widocznie zrobił . I dobra rada zmień lekarstwa. lub lekarza. bowiem normalna osoba nie wypisuje takich głupot.

......
@Monika

Najniższa krajowa? Sory ale nie tutaj... Panowie choćby z.kregielni w zerkowie chwalą się za ile pracują tam i brakuje duuzooo do najniższej krajowej. Ciekawe czy umowy chociaz mają. To czemu się zwalniają pracownicy u Was?

@Klient

A co według Ciebie źle mówi? I po co tak niemiło od razu piszesz, zamiast wyjaśnić kulturalnie, co i jak?

ms

Max

Wszyscy odchodzą z tej firmy. Właściciele popadli w problemy, sprawa w sądzie przegrana z inspekcja pracy. Nie łapcie się na te wpisy że wszystko jest ok. Krawol odklejony jak jego brchol.

Zostaw merytoryczną opinię o Egida Security Sp. z o.o. - Jarocin

• Jak się pracuje w Egida Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egida Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egida Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Egida Security Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 104 ocen.

Egida Security Sp. z o.o.