Opinie o Abc Pak Sp. z o.o. w Sompolno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Abc Pak Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abc Pak Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abc Pak Sp. z o.o. w Sompolno

Gość Nowy wpis

Czy można zastać Pana Filipa porozmawiać o zatrudnieniu ?

Gość Nowy wpis

Wytłumaczcie mi to. Jak pracownicy mogą ze sobą pisać na portalu społecznościowym np. (usunięte przez administratora)komentarze jak ze sobą pracują będąc w jednej grupie ? Rozwijającą się Technologie zostawmy innym . Mili na portalu. Chyba lizustwo.

Ktoś Nowy wpis

Uwaga na plotkarzy ! Jak będziesz z jakimś chłopakiem / mężczyzną rozmawiał to będa gadać, że masz romans, zwłaszcza jak ktoś jest w związku. To jakieś chore podejście. Jeszcze troche i nikt nie bedzie ze soba rozmawiał, hehe. Dziwne,że Prezes nie pilnuje porządku w zachowaniu. To tylko pieniądze są aż tak ważne niż ludzie ? Atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Oni się bawią tevo lubie to będzie w mojej grupie. Jak jakieś dzieci. Wystarczy wzajemny szacunek. Może jakieś ścisłe zasady ? To im się odechce. Jeśli komuś dokuczaja i widzą Prezesa jak robi tzw. Obchód to nieźle się maskuja i siedzą cicho ! Więc taka przestroga. Róbmy swoje, bo i tak są cwaniakami. Sami zaczynaja głupie prowokacje. A później się boja i nie przyznają się do tego. Jeszcze Tobie najwięcej sie oberwie. Zachowują się tak jakby nie wiedzieli co to jest popełnienie błedu. Gadają na każdego tak, że potrafia popsuć reputacje ! A sobie nie pozwolą !

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Abc Pak Sp. z o.o.?

Przeciętna atmosfera jeśli chodzi o pracowników. Gadają na każdego. Potrafią popsuć reputacje jak lepiej na Ciebie się poznadzą. Jak Ty coś powiesz nie tak o nich, to mają focha i są na Ciebie źli, ale oni na Ciebie jak powiedzą to nie wiadomo za jakich " kozaków " się uważają i nie widzą swoich błędów tylko najlepiej cudze wytknąć ???? Teraz to warto przeczekać jak ucichnie ten wirus. Najprościej byłoby wtedy, gdyby każdy zajmował się swoimi obowiązkami i się głupio nie czepiał, ale też są w porządku . Zależy na kogo się trafi. Myśle, że warto się przekonać samemu :)

Gość2
@Gość

Chcą być słuchani, ale niepotrafią wysłuchać kogoś, albo tylko "swoich" słuchają. Najgorsze zachowanie jakim się spotkałam, to wieczne żale od tej samej osoby, jakby nie miała swoich obowiązków w miejscu pracy, ewentualnie mogła się uczepić się jak rzep do ogona. Każdy chce się wykazać, że będzie wykonywał swoje obowiązki, aby Pracodwaca mógł polegać na danym Pracowniku. Czepialskich i donosicieli nie brakuje.Jeśli chodzi o obowiązki w tej Firmie są dość proste do opanowania. Troche pokory jak komuś też coś niepodoba. Pamiętajmy, że jak ktoś jest jakoś niemiły dla drugiej osoby, to ta osoba sama na to zapracowała swoim zachowaniem, żeby tak się zachować do niej. Trzeba umieć się przyznawać do swoich błędów, a nie tylko zwalać na kogoś! Najlepsze rozwiązanie takich ludzi jest ignorować i mieć w poważaniu :) Mniej donosicieli by było wtedy, jakby każdy umiał się sobą zajmować ????

Gość2
@Gość2

Nie podoba* ;)

Gość2 Nowy wpis
@Gość2

Nie potrafią * ;)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Abc Pak Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Henry

Mamy generalnie dobrą firmę więc warto zacząć to doceniać bo obecna sytuacja może wprowadzić wiele zmian .

@Henry

Owszem, jeśli chodzi o FIRME to dobra. Ludzie są różni. Wytrwałości i powodzenia :)

Czy w Abc Pak Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Odpowiedź

Lepiej podjechać osobiście. Jest teraz RODO i wątpię, żeby podawali takie informacje. Pozdrawiam i powodzenia.

Bozenka z klanu

Słabo się tam pracowało. Atmosfera zepsuta każdy na każdego gadał stawiali Cię na dwóch maszynach albo dwie osoby na trzech maszynach brygadzista chodził podkrecal obroty A Ty musiałeś biegać żeby wyrobic

Bożenna 2
@Bozenka z klanu

Potwierdzam Pani opinie. Ja sie dziwię, że Pan Prezes nic nie robi z tą atmosferą !! Ludzie zaczną uciekać! Nikt tam dłużej jak rok nie będzie pracować. W pracy atmosfera jest bardzo ważna. Ja rozumiem, że każdy ma swoje sprawy. Pracownik też człowiek ! Może jakieś zasady wprowadzić ?! Jedna osoba jest plotkarą wręcz ,,kocha,, plotki ! Jak plotkuja to już maszyną się nie zajmują. I za często się później psują. Moze jeszcze bardziej oglądać kamery. A o donosach nie będę wspominać. Mnie by łeb rozbolał od tego słuchania.

Ada Ch.
@Bozenka z klanu

To nie jest miejsce na użalanie się. Trzeba niestety niektóre sprawy przyjąć z bólem na klate i wyciagnąć z tego wnioski. Nie dla każdego jest ta praca. Coś o tym wiem. Pozdrawiam

Ada.Ch.

Praca bardzo fajna :) Wystarczą tylko chęci :) Lubię atmosferę w Abc Pak Sp. z o.o. za: Czas pracy oraz praca przy maszynach. Wystarczą chęci :)

Zostaw merytoryczną opinię o Abc Pak Sp. z o.o. - Sompolno

Abc Pak Sp. z o.o.