Opinie o Newal Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Newal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Newal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Newal Sp. z o.o. w Gdańsk

PRACOWNIK Nowy wpis

to (usunięte przez administratora)fiszo mi zaleglo wyplate (usunięte przez administratora) uwazajcie na nich a (usunięte przez administratora)trzeba za 3

Jolanta Nowy wpis

Cześć, napiszecie coś o pracy w Newalu jako ślusarz-monter? Czy na co dzień obowiązków jest bardzo dużo? Praca jest generalnie ciężka czy raczej spokojna?

Dominik Nowy wpis

Elegancka firma, polecam do pracy ale dostać się tam nie jest łatwo. Ale jak już ktoś się dostanie to obrazu walcz żyć o swoje, trochę zgasła firma jak mnie i starego niema ale dalej chyba coś tam robią. Robicie chłopaki? Ja mam zaległe dwie pensje do odebrania co było za moich czasów nie do pomyślenia, weźcie się się sprzęcie to może mi firma wkoncu odda, No nic nie (usunięte przez administratora) ich, mogę tylko czekać , dwa miesiące za darmo? Co ja pomoc harytatywna?

Halina Nowy wpis
@Dominik

Dominik, trochę zakręciłeś tę swoją opinię. Dobrze rozumiem, że Newal nie wypłacił Ci dwóch pensji? Czy o co chodzi?

Dominik

Dla klijentów najprofesjonalniejsza na firma w całej Polsce, najdokładniej zresztą mieliśmy takie wytyczne że się bałęm o pół milimetra bo by było zjebane KLIJENT MA WSZYSTKO no tylko se wszyscy róbcie ale bezemnie ale wewnątrz co się dzieje to przepraszam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Newal Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Stefan

Mam nadzieje że ta norweska firma która jest klijentem strategicznym i odwiedzała firmę zaglądając jak ich narzędzia są produkowane, będzie zadowolona z mojego listu jak pracownicy tutaj zostali potraktowani. Norwegowie lubią współpracować z oszustami. Życzę wam wiele nowych zamówień.

Stefan

Najlepiej to po wypłate się chodziło. Szefie bo ja potrzebuje i niemam- "KAŻDY POTRZEBUJE JA TEŻ NIE MAM" człowiek normalnie gasł robił za pół darmo a i tak został zeszmacony kiedyś był kimś ta firma była po to by zniszczyć człowieka.

Stefan

Jednemu się znudziło robić i postanowił zostać kierownikiem a mu tłumaczyłem żeby się kierował tam do roboty lepiej a jak już naprawdę jest kierownikiem to niech mi powie co z moimi dwoma wypłatami zaległymi to on wtedy już takim pół kierownikiem zostawał łaził do szefa i mnie (usunięte przez administratora) jak go nie słuchałem łajza a ja poszedłem do szefa i mówię że on mnie chyba nie lubi może niech firma odemnie odpocznie a szef się zerwał i mówi chodź dam ci inną robotę nie rób z nimi poszedłem na giętarke dla szefa kręgi z rurek robić a ten przylazł i że ja to nie tak robie kuźwa łajza zwykła. Ja z nierobami nie umiem pracować u mnie kierownik to chyba najwięcej powinien (usunięte przez administratora) a ten potrafi cały dzień w telefonie siedzieć a później nadgodziny on zostaje bo roboty ma, no łajza zwykła. u mnie ma złoty medal kariera niesamowita

Stefan

Słyszałem że zatrudniają nowe etaty chcą robić. Polecam.

Dominik

Ja (usunięte przez administratora) wyremontowałem i tworzyłem tą firmę. i teraz Ci mówię atmosfera jest taka jaką stworzyliśmy z moim ojcem (usunięte przez administratora) a teraz uwaga na nich . Mi do tej pory nie oddali pieniedzy, każdy pracownik ma conajmniej dwie trzy wyłaty do odebrania ale się boi. Aha i jest jeden kretyn który nazwał się samozwańczo kierownikiem i usiłeje wmówić ludziom że siedzi szefowi w (usunięte przez administratora) a ten miał go tak dość dość że mówi ok rób tam swoje , chłopiec z jakimś debilnym pojeciem zepsuł wszystko cały zapał pracowników poszedł .

Dominik

Uwaga , do tej pory nie odzyskałem pieniędzy jak i reszta ludzi, uwaga na nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Newal Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Newal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Newal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Newal Sp. z o.o.?

Newal Sp. z o.o.
  • Jodłowa 42