Opinie o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

wkurzony

Pracuję w tej firmie już rok.Na początku było OK,potem się zaczęło;że klient nie dostał 3 rzeczy gdzie faktura została wydrukowana,potem czepiali się źle naklejka naklejka,to nie jest firma rodzinna tylko (usunięte przez administratora),wymyślają jak upieprzyc wynagrodzenie gdyż stwierdzili że zarabiamy troszkę więcej niż najniższa krajowa.W stosunku do pracowników jest stosowany mobbing.Narzekania pracownikow,że są kisty przepełnione i ciężkie,norma wysoka,po 8godzinach pracy norma spada ich to nie obchodzi,tylko norma norma.Teraz normy są wyższe,osoby które podniosły normy chyba nigdy nie pikowały ani jednego dnia .

@wkurzony

W punkt!

Xxx
@wkurzony

Współczuję. Pick jest najgorszy, dlatego ci co są bystrzy pracują przy packu ci to się nie napracują a dlaczego bo nie biegają po magazynie a są tacy - Pupile.

awf
@Xxx

pelna zgoda, na picku wyciskaja ciebie jak cytrynke, a resztki wyrzucaja do smietnika... Taka "empatyczna" firma

Lol

Tak jak wszedzie w magazynie. Gdzies placa za picie kawy?

jdj
@Lol

Na pewno nie, ale może trochę szacunku dla pracowników? Pomocy? Wysłuchania ich próśb, a nie na każdym kroku robienia pod górkę.

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
@Lol

za picie kawy placa tylko osobom w czerwonych kamizelkach , jak rozwniez za relaks przed komputerem przy muzyce techno ...

Witam, wiadomo kiedy będą zatrudnienia ?

Xxxx
@Zainteresowany

W tym tygodniu ruszają spotkania rekrutacyjne

Jjj
@Zainteresowany

Na Facebooku jest informacja. Dnia 05.03 i 12.03 będą spotkania rekrutacyjne.

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
@Xxxx

przyjecia sa caly czas, firma nie jest z gumy, tylko jest wysoka rotacja. Jak to swiadczy o tym miejscu????

Pracownik szeregowy

Przykre jest to jak Shift Liderzy chodzą grupkami na przerwy niedługo po rozpoczęciu pracy. My przychodzimy na 6 i przerwy mamy od 10 a oni wychodzą razem i nie przejmują się tym co dzieje się na magazynie. Któryś podszedł i spytał jak się czuje? Jak minął mi dzień lub jak mi się pracuje? Nie, lepiej zabrać wszystkie czerwone kamizelki do biura i siedzieć przy kawce a my robimy na ich wyniki.

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS prowadziła rekrutację na stanowisko Area Manager. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Lili

Witam czy wie ktoś kiedy będą przyjęcia do pracy? ;)

Hgff
@Lili

Podobno dopiero od marca będą przyjęcia.

Skjsjs
@Lili

Cały czas są przyjęcia, w tamtym tygodniu była nowa grupa i dzisiaj tez :)

Bartek
@Skjsjs

Jest jakiś kontakt Polski co ogarnia tam robotę?

@Bartek

Wejdź na stronę na facebooku tam będzie

Aga

Witam a czy teraz przyjmują do pracy i na jakich umowach ?

hfjgfkm
@Aga

umowa o prace- probna na 3 miesiace pozniej na rok pozniej na stale :)

Z

Ingram Micro? Ta firma traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Szlachta w postaci niebieskich i czerwonych kamizelek nie robi tam zupełnie nic. Cały dzień siedzą na stołkach przed komputerem, odburkują coś na zadane pytanie, jeśli czegoś nie wiesz, straszą zwolnieniem. Nie istnieje tam coś takiego jak wszyscy jesteśmy równi. Tworzy się podział na my szlachta i oni - pracownicy (w domyśle coś gorszego) Więcej można się dowiedzieć od Ukraińców, którzy zawsze z szacunkiem i życzliwością odpowiadają na pytania. Trudno natomiast dowiadywać się czegoś od polskich team leaderów, czy w ogóle ludzi, którzy uważają, że są od ciebie lepsi... Sama praca nie jest ciężka.Ludzi kusi się premiami, ale w praktyce wypłacają na konto najniższą krajową + 200 złotych... Nie potrzebne są tam żadne kompetencje. No chyba, że kompetencją jest chodzenie po magazynie 8 godzin i robienie "pick" skanerem. Tak wygląda praca na dziale pickowaniA. Nic nie trzeba umieć także na dziale dispatch, chyba, że kompetencją jest wkładanie paczki do kartonu. Podsumowując atmosfera w zakłądzie jest zła... głównie chodzi o wywyższanie się Polaków w kamizelkach. Praca nie jest ciężka, wnośwystarczy ogólna sprawność fizyczna.acvownik Moja opinia jest negatywna. Były pracownik

ktos
@Z

premia 200 zl ? to chyba musiales byc zlym pracownikiem jak tyle dostawales. Premia 30 % = ponad 700 zl pracuje to ponad 2 lata i taka dostaje :)

Dyrektor

Dzisiaj jakiś wysoki ważniak przyjechał to wszystko działało jak ta lala. Szkoda ze na co dzień tak nie ma a i nasza menagerka Agnieszka w końcu ubrała się jak kobieta a nie jak lump . Pozdrawiam pracowników!!!!!

Mordeczka
@Dyrektor

Dziś też Agnieszka wyglądała zjawiskowo, chyba nowe obowiązki jej służą ????????pozdrawiam serdecznie wszystkich członków naszej, jednej, wielkiej, Ingramowej rodziny!!

Obserwatorka

Jesli macie wybor, nie polecam tu przychodzic ;)

Ewela

Ile mozna zarobic na gb6 za caly miesiac?

Wikusia

Cześć jak z zarobkami na miesiąc?

J

Nie polecam tej firmy - bardzo nieprofesjonalni team liderzy, atmosfera rodem z dyskoteki i (usunięte przez administratora) mobbing i wykorzystywanie pracownika na porządku dziennym,

Hgff
@J

Mobbing ciekawe gdzie i kto niby go stosuje , pracuje tu długi czas i nie stwierdzam że w tej pracy stosowany jest mobbing jeśli takie coś miałoby miejsce to czy pracowałoby tam tak dużo osób ???? atmosfera jest różna ale ja polecam prace w tej firmie ????

Hej

Dlaczego z nas się robi (usunięte przez administratora) Każdy Polak musi zdawać test jak w szkole aby przejść rekrutację? A Ukraina od ręki jest przyjmowana.. Hmm jesteśmy w szkole A nie w pracy!

Ana
@Hej

Nie rozumiem oburzenia działania z matematyki , sądzę że uczeń z 4klasy szkoły podstawowej dałby radę ????

Pracapraca

Witam czy przyjmują do pracy ?

Szary obywatel

Coraz więcej pracy, wieksze normy, a gdyby państwo nie podwyższylo pensji minimalnej nadal nasza podstawa wynosiła by 2400 brutto. Osoby które dopiero sie zatrudnily mają identyczną pensje jak osoby które są od samego początku tej firmy, pomimo doświadczenia. Wydaje mi się że dla nikogo z HR nie robi to żadnej różnicy. Nie da się zaplanować weekendu, bo gdy przychodzi wtorek bądź środa, to nagle wpadają nadgodziny i brak możliwości wzięcia urlopu lub w jakiś sposób tego uniknąć. Co do Rady pracowniczej, pozdrawiam osoby które tam są, bo dla mnie oni nawet nie istnieją.

Uauau
@Szary obywatel

Jeżeli chodzi o radę pracowniczą nic szczególnego tutaj nie moga zadziałać, bo jak wiecie został zmieniony regulamin pracy i w regulaminie pracy wyraznie jest napisane ze mogą 2-3 dni wcześniej poinformować Cię o nadgodzinach. Nadgodziny nie są dla nikogo obowiązkowe, jak nie dotrzesz na nadgodziny mogą dac Ci tylko notatkę, nic więcej. Nie maja prawa zabierać Ci za to premi

o
@Uauau

Prawa nie mają a ostatnio ktoś nie był i dostał notkę i mówi, że zabiorą mu jakąś część premii. Robiliby to jakby nie mogli?

Człowiek
@o

Dokładnie tak ! Shift leaderzy za bardzo się poczuwają, a liderzy tylko ślepo im przytakują a później rozmawiają z pracownikami jakby nigdy nic..

To co się dzieje ostatnio w tej firmie to porażka. Zwłaszcza na dziale outbound, TL którzy pojęcia nie mają o sprawnym zarządzaniu zespołem. Nie polecam pracy tam.

Człowiek

Dziwi mnie fakt ze w tej firmie są związki zawodowe czyli rada pracownicza a nic nie robią z tym ze musimy przyjść w weekendy, druga sprawa tyczy się TL - moim zdaniem faworyzują ludzi i Ci którzy są faworyzowani maja super normy i maja z górki. Dialog z pracownikiem Który jest nielubiany bądź potrafi się odezwać jest w tej firmie zerowy, pracownik jest traktowany jak ktoś z niższego sortu, nie wspominając o nowych liderach to jest (usunięte przez administratora) mimo wszystko życzę miłego weekendu w pracy.

Nadgodziny

Nowy miesiąc = nadgodziny. Teraz to już chyba co miesiąc będą obowiązkowe nadgodziny.

@Nadgodziny

No raczej, przecież nie mamy życia prywatnego poza tą firmą :)

askdaskds
@xxx

tyle tych nadgodzin ostatnio bylo, ze faktycznie idzie zwariowac ;) poczekaj...jakies trzy cztery razy podczas ostatniego pol roku? :D

@askdaskds

Szkoda, że nie trwały 3-4 dni tylko, całe tygodnie po 10h ;)

Nadgodziny.
@askdaskds

Podobno mogą dać 8 obowiązkowych nadgodzin w miesiącu. Uwierz mi, że jakby mogli więcej to by było więcej nadgodzin.

Nadgodziny.
@xxx

Raz była sytuacja, że pytali się ludzi kto chce przyjść na nadgodziny w jeden weekend to na 30 osób tylko 1 się zgodziła więc są obowiązkowe a nie dla chętnych.

Kartoniasty
@Nadgodziny.

Narzekasz jakbys robil nadgodziny za darmo. Ja lece w niedziele i jakos nie placze z tego powodu. Hajs sie zgadza :D

@Nadgodziny.

A ktoś tu napisał, że są dla chętnych?

Xyz
@Nadgodziny.

Tak pytali i kazali przyjechać prywatnym transportem to odmówiła :) teraz się tłumacza tym ze w umówię masz napisane ze jeden weekend obowiązkowy pracujący a ze COVID to wstrzymane weekendy pracujące to wciskają na obowiązkowe nadgodziny i groza naganna i brakiem premii gdzie wiadomo ze coś planujesz masz życie prywatne nie obchodzi ich to, nie masz usprawiedliwienia trudno jak w szkole po prostu ????????‍♀️

Aaaa
@Xyz

A dostał ktoś nagane za nieobecność na sobotnich nadgodzinach czy są to po prostu plotki?

Xyz
@Aaaa

Z tego co słyszałam to tylko notatke.

x
@Xyz

Niby są od biura upomnienia słowne, pisemne albo po premii.

Xxxxx

Brutto nie ma co liczyć, tego nie płacą w tej firmie

Jahdv
@Xxxxx

A w jakiejś placa? ????

Aga

Witam chciała bym się dowiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie czy warto zaczynać jakie zarobki i atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS - Łozienica k/goleniowa

• Jak się pracuje w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 21 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS