Opinie o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

PIT-11

Wszystko się zgadza z Waszymi pitami? Ja np mam podane złe dane podatnika oraz źle wypełniony pit. Mam mniej niż 26 lat, złożyłem wniosek o ulgę dla młodych do 26 lat to w picie wygląda to tak, że mam powyżej 26 lat. Nic z tego nie rozumiem. Jak u Was to wygląda?

Jak szefostwo w Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Yt

Rozszarpują bez znieczulenia a zwłoki walają sie na korytarzach. O nieee...znaleźli mnie!!! To konie

Jjim

Jeden wielki żart, ludzie chodzą i proszą o zniżenie normy na piku, a co robi firma? Podnosi ją. „Jest do zrobienia” Oczywiście dla osób, które 8h siedzą przed komputerem i nie muszą biegać jak (usunięte przez administratora) żeby zrobić normę jest. Żenada

Xxx
@Jjim

Chyba bieganie po magazynie jest zabronione, a gdzie jest bhp. W Polsce widocznie kontroli nie ma. W końcu ktoś powinien zrobić z tym porzadek

Krzysztof
@Jjim

Czy za zrobienie normy są jakieś dodatki finansowe na przykład premie, żeby zmotywować pracowników do intensywniejszej i wydajniejszej pracy? Napisz proszę więcej o wysokości wynagrodzenia.

Rrr

Polecam

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS prowadziła rekrutację na stanowisko Area Manager. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Paraliż

Buhahaha nareszcie ktos to napisal hahahaaha

opalony
@Paraliż

chyba ty

Meeeee
@opalony

Mee, meee

Cyrk

Szkoda że tych swoich czerwonych i czarnych nie zwolnią. Np. Bartka S... Teraz zwolnią i ci co zostaną będą nadgodziny robić za jakiś czas.

@Cyrk

a ja go tam lubię . Przynajmniej pilnuje żeby nygusy brały się do roboty !

Hej

Chciałam spytać kiedy odbędzie się rekrutacja ?

Ho
@Hej

jak juz wszystkich zwolnia ;/

Magma

Firma spoko , fajny klimat , pełna profeska , na pewno zostanę dłużej . Jak czytam te niektóre komentarze to zastanawiam się czy ludzie przychodzą tu pracować czy robić sobie jaja . Gorszych bzdur dawno nie czytałam

@Magma

(usunięte przez administratora)jak coś potrzebują to wiedza gdzie iść np. Do HR albo leadera i proszą się o wszystko podlizuja nieraz to widze a teraz wszyscy źli życia nie mają to się zala na cały wszechswiat na go worku.Tu jest jak w szkole pani powiedziala że mam 1 to się na nią poskarze i poobgaduje do koleżanek bo ja wszystko wiem i potrafię a pani się u wziela dużo młodzieży tutaj pracuje i dlatego tak jest.Ja pracuje 8 godz. i wychodze do rodziny i przyjaciół i nie mam takich rewelacji a jak ktoś nie wie co robić w wolnym czasie to wypisuje tutaj a w pracy i tak i tak sie podlizuje dalej.No ludzie już po szkole

Wer
@Magma

Kto przyszedl do pracy to pracuje i nic mu nie przeszkadza a jak komu tylko głupoty e glowie to i wymyśla

Andzia

?

@Magma

Super profeska jak wystawianie ogłoszeń o pracę dla magazynierów, a na dole małym drukiem: Zatrudnimy również Team Leaderów i Shift Leaderów. Taką profesjonalną firmę nie stać na poważne ogłoszenia?

Beata
@Magma

Bardzo cieszę się z Twojej opinii, rozumiem że jako pracownik firmy będziesz w stanie odpowiedzieć mi na pytanie, czy firma proponuje swoim nowym pracownikom umowę o pracę i na jakie wynagrodzenie można liczyć w dziale HR?

Konkur
@CDP

Pani z PDC która rekrutuje dziękujemy za udzielenie jak to że ważnej opinii : D

@Konkur

Nie siej teorii spiskowych. Zbieżność liter przypadkowa, zero wspólnego z PDC,to są inicjały. Ta piątka, która przyklepała też widzę rozgarnięta.

Hmmm
@Magma

To ja napiszę prawdę Madzia .kabelku i lizuchu .prawda jest jedna buraki na stanowiskach .kierownictwo ludzie po znajomości reszta co kolwiek osiąga to lizustwem i kablowaniem nie polecam tej firmy z czystym sumieniem.

Mila
@Hmmm

Jak najbardziej nie polecam. W większości to ludzie bez wykształcenia szczekaja na polecenia zero rozumu.

anta

Nie polecam tej firmy. Dla kierownictwa wyższego szczebla liczą się wyrobione normy i słupki statystyczne ale napewno nie człowiek. Zgłosisz w HR fakt mobbingu to będą chcieli zatuszować sprawę. Jeśli narobisz szumu Panie z HR na pokaz i by by Cię uspokoić zajmą się sprawą ale będzie to tylko gra pozorów, która do niczego nie doprowadzi. Ty jako "problemów" pracownik niedługo po tym wylecisz z pracy gdyż kierownictwo na się będzie szukał powodów aby mieć pretekst do zwolnienia. Nie cofną się przed niczym. Nie polecam tej firmy.

Żaba
@anta

I po co takie kocopoly piszesz. Dobrze wiesz za co zostales zwolniony...Za dużo klapales i wszystkich masz za durni. Myślałeś że twoje oszustwa, nierobstwo i wyzwiska ludzi ujda ci płazem. Myślisz że ktoś się nabierze na Twój płacz i pozwoli sobą manipulować?? Zejdź już ze sceny. twoje 5 minut minęło jeszcze wcześniej niż ci się wydaje.

Pablo
@anta

Co za typ, myślał że narobi szumu i ujdzie mu to płazem. Wiadomo było że firma takiemu komuś umowy nie przedłuży, może nie zwolni ale umowy nowej nie dostanie, wszystko zgodnie z literą prawa.

Hej
@Żaba

O kim wy mówicie kto to za osobnik

meh
@anta

Chlopie dlugo bedziesz jeszcze rozpaczal ze twoj przekret stulecia (jak Ci sie wydawalo) sie nie udal? pozbieraj teraz grzecznie zabawki z piaskownicy i do domku myk myk

Arana
@anta

Nie liczy się człowiek bo jakby się liczył to byś wyleciał duuuuuuuzo wcześniej chociaż ty masz szczęście bo za dluugo cię trzymali

Anula95

Witam. Jak podjac prace u nich . Gdzie wyslac meila z cv?

@Anula95

Przyjechać na spotkanie rekrutacyjne,w każdym ogłoszeniu lub na Facebooku firmy podane jest kiedy się odbywają.

Xxx

Na chwile obecna podobno są wstrzymane spotkanie rekrutacyjne w czwartki

Bolek
@Anula95

Próbuj bo naprawdę fajna firma. Polecam. Napewno nie będziesz żałował jak uda Ci się dostać tam do pracy

Pars
@Anula95

Daruj sobie to miejsce (usunięte przez administratora) bałagan dbają tylko o siebie. Mydla oczy a premie zabierają za nic. Nikt ci nie podziękuję masz im tylko wyrabiać normy i dziękować że masz tam miejsce. Obiecują coś a tu nawet podwyżek nie ma. Jak jesteś dobry to będziesz więcej dostawał do roboty a inni w tym czasie robią 2 x mniej. To miejsce dla tych co nie mają ambicji. Chyba że chcesz zostać liderem to może zostaniesz ale to nie znaczy że jesteś inteligentny bo mało jest tam takich ludzi. Tzn ze masz fuksa i taka jest prawda lepiej szukaj czegoś innego bo oni tylko dużo gadają i obiecują a ty będziesz czekać i czekać aż ci coś dadzą i nie dostaniesz tego

Nowa

To jaka wkoncy jest tam wynagrodzenie , i jaka umowa czy może ktoś napisać dzięki za odpowiedź

@Nowa

Umowa o prace,najpierw na 3 msc potem rok a potem nieokreślony. Zarobki to 2400 brutto plus premia za obecność oraz premia za wyniki.Dodatek za weekend 150pln brutto za kolejny 300 pln brutto.Ogolnie na rękę jeżeli wyrabia się normy można mieć ok 2600.

Kamillloos

Jakie zarobki na magazynie? Warto składać cv?????

Zarobki.
@Kamillloos

2,4k brutto + premie. Ogólnie większość ma 2,5k+ na rękę.

Kola
@Zarobki.

2500 na rękę? Dotyczy to też nowozatrudnionych pracowników? Czy wasza praca jest ciekawa? Jest możliwość awansu?

Kakuna matata
@Kola

Dotyczy to tych co wyrabiają normę biegajac po magazynie i tych co proszą liderów o zamówienia na jeden magazyn. Możesz awansować czemu nie ale w pierwszej kolejności biorą znajomych do swojego teamu :)

Kola
@Kakuna matata

Czyli jaką macie podstawę na rękę?

Nie do wiary
@Kakuna matata

Serio...... Znowu coś nie tak???? Ciężko wam dogodzić ale to już przesada wszędzie weszycie jakies układy :)

Bluebarry

Hej, jak wyglada praca w HR i administracji w lozienicy??? Macie info o zarobkach i socjalu??

Kamil

Nie wiem kto pisał że to kłamstwo z mailem do Ingramu w Berlinie. Pani (usunięte przez administratora)jest odpowiedzialna za podpisywanie umów z pracownikami, na jej maila musimy wysłać CV, powiedzieć kiedy chcemy pracować i to wszystko. Polecam pracę bezpośrednio, bo dostajemy plan pracy na kilka tygodni do przodu oraz mamy stałą pensję bez względu na ilość godzin (nie pracujemy na godziny czy dni, ale na miesiące, za każdy miesiąc dostajemy tyle samo, bez względu czy to luty kiedy nie ma pracy czy lipiec). Zarobki są nieco ponad 1300€ na rękę. Za pokój i transport płacę 350€ w Berlinie. Wyżywienie (na dobrym/wysokim standardzie, bez jedzenia śmieciowego, jakiś zupek w proszku czy innego syfu, wszystko świeże, mięso itp.) to koszt około 250€ miesięcznie. Zostaje nam 750€ za 1 osobę, no i są bonusy, zwroty podatku, na rok spokojnie 10.000€ można oszczędzić. Polecam parom w sumie, bo w 5 lat można 100.000€ wspólnie odłożyć, a to już jakieś pieniądze. No i mamy kindergeld, super opieka zdrowotna, socjal cały (zasiłki dla bezrobotnych wyższe niż Polska średnia krajowa haha). Co do pracy, to nie wolno pracować na akord. Jak TL widzi, że ktoś dużo więcej robi, to go wywala na inny dział. Ludzie dbają o to, aby nie pokazać, że da się więcej. Atmosfera fajna, łatwo o awans. Polecam w sumie też dlatego, że jak się w Berlinie zakręcicie, to możecie łatwo wyhaczyć lepszą pracę. Lidl w tym momencie zatrudnia setki Polaków płacąc 12€ na start (bez znajomości języka), zaś REWE nawet 15€ (ale ze znajomością).

muminek
@Kamil

A ja polecam truskawki z biedronki. To jest forum o Ingramie w Lozienicy a nie informacja o jakosci miesa w Berlinie. Zapomniales szanowny kolego dodac, ze jest to tez praca dla osob nie posiadajacych dzieci (male). TL zacheca do wolnej pracy? To zwolnic go. Pewnie raz w roku przez komin wpada czerwony jegomosc z workiem prezentow a wrozka zebuszka pracuje w kadrach. Ile placa Wam za zwerbowanie osoby?

Elwira
@Kamil

Witam. Czy jest możliwość przyjęcia się bez doświadczenia, czy jest szkolenie.

Hanka
@Kamil

Wysłałam swoje CV i pani odpisała że nie ma miejsc pracy. Widocznie nie ma przyjęć.

Frania
@muminek

Ponoć 750zl brutto od osoby za przeprowacowane 3 miesiące tej osoby którą poleciłeś, teraz to się okaże bo z tego co mi wiadomo to obiecują a jak co do czego dochodzi to firma się miga i ucina... Jeżeli się przyjmiecie pilnujcie pasków z wypłaty, bo w ich przypadku jest tak, że zawsze są błędy!! Niby masz 20 % premii a na pasku 10.... Błąd w systemie, takie tłumaczenia... Ehh... Nie dość że ucinaja to o wszystko musisz się upominać...

Poi
@Frania

Miga? Jakos dostalem juz 1500zł

@Kamil

Do Kamil. Hej możesz podać jakiś kontakt do siebie? Pozdrawiam.

@Kamil

Do Kamil. Hej jak możesz podaj jakiś kontakt do siebie. Pozdrawiam.

Ola
@Kamil

Cześć. Podaj kontakt w sprawie pracy. Dzięki.

@Ola

Hej, kontaktu nie chce podawać, bo to nie ma sensu, i tak na forum usunie administracja. Faktycznie w marcu lepiej się nie zgłaszać do pracy, ponieważ to ciężki okres. Styczeń - Kwiecień to miesiące z mniejszym zapotrzebowaniem na pracowników, dlatego umowę zdecydowanie łatwiej dostać np. teraz w wakacje albo po nich. Zgadza się, dostaje się w zależności od tego czy negocjujemy indywidualnie czy nie około 200€ za polecenie osoby. To bardzo miły bonus, bo w 2018 roku dostałem nieco ponad 2000€ na rękę (w rzeczywistości dużo więcej, ale te 200€ to brutto). TL nie zwalnia się za niebudowanie wyższej normy. Tak tylko w Polsce robią panie kolego. U nas jest jasno powiedziane, norma na np. pack to xyz, jak ktoś chce się wykazać, to wysyłają go od razu na pick. Jeżeli managerowie zobaczą, że można robić 2x więcej, to oczywiście będzie to szkoda dla wszystkich pracowników. My mamy osoby w wieku powyżej 60 lat i przepraszam bardzo, ale przesympatycznia pani Marianna nie zrobi tyle, co młody 25 latek. Tylko że my tutaj, a dokładniej TL chcemy mieć panią Mariannę w zespole. I dodatkowo dzięki trzymaniu nisko norm TL mają premie oraz nie muszą tłumaczyć dlaczego niektórzy robią 100% więcej od innych. Nasze wyniki są zbliżone do siebie i to wszystkich cieszy. Bo nie chodzi o to, aby się narobić, napocić i wyjść padniętym. Każdy z nas ma rodziny, ma do kogo wracać, nikt tutaj nie chce zostawić zdrowia w pracy.

Szymon
@Kamil

Masz dużą wiedzę związaną z pracą za pośrednictwem firmy Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions, dlatego może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego również mogą starać się o zatrudnienie? Napisałeś, że otrzymujesz pieniądze za polecenie pracownika, więc pewnie wiesz, czy osoby, dla których byłaby to pierwsza praca, również mogą zostać przyjęte.

Uwaga !!!
@Kamil

Takich bredni dawno nie czytałem. Odłożyć na spokojnie można xd Są tam dużo agencji pracy, rekrutują bo nie nadążają zwolnieniami przez te głupie agencje pracy. UWAGA NA AGENCJE PRACY SAMSON PERSONAL TEAM Mają siedzibę w Niemczech, Kostrzynie Nad Odrą oraz w Poznaniu. O sz u s c i

Barbara
@Uwaga !!!

Miej proszę na uwadze, że bieżący wątek dotyczy agencji pracy Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions, a nie zaś innej. Jestem ciekawa, czy kiedykolwiek zatrudniałeś się, korzystając z usług tej firmy. Ale może wiesz, czy zapewniają tam pracownikom dostęp do bezpłatnej opieki medycznej na miejscu pracy?

@Barbara

Polecam pracę w Berlinie, łatwo o awans, dbaja o pracowników, zarobki niewiele mniejsze ale w walucie euro.

Kochajaca Luśka

Brawo Samuel chociaż jako jedny postawiłes sie Tym co myślą ze sa pempakmi świata!! Do sprawdzenia o mobing powinni jeszcze trafić wielu TL i SL i Area. A tak na marginesie to spotkania po pracy i foty to przesada

Balagan
@Kochajaca Luśka

To prawda firma od początku była prowadząna z mobingiem.

Balagan

Balagan i nic innego .nie polecam

Jakie wartości są cenione w Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.?

WIESZ CO SIE LICZY , SZACUNEK LUDZI ULICY XDDD

CDP

BMW - Bierni Mierni Wierni.

Ola
@CDP

Dobrze powiedziane

@ymmm

Witam, zastanawiam się o podjeciu pracy w tej firmie. Prosze o rzetelne i wiarygodne opinie czy warto. Moj adres e-mail: poozdro@onet.pl

Outbound
@@ymmm

Nie polecam,zdecydowanie nie jest to miejsce warte uwagi

Zigzag
@@ymmm

Jak chcesz pracować normalnie to Polecam prace w Ingram . Firma z zdrowym podejściem , kasa jak wszędzie za ten rodzaj pracy ale za to duzo dodatków .

taki tam
@Outbound

Rozumiem, że sie zwalniasz ?! Nie czaje ludzi, którzy wieszaja psy na firmie a mimo wszystko w niej pracują. Przecież wszedzie jest lepiej a z pracą nie ma problemu.

Szukający
@taki tam

Po co piszesz takie głupoty. Czasem jest źle a nie ma się albo szczęścia albo wyboru.

szukaj dalej
@Szukający

pracy jest tyle ze nie trzeba pracowac byle gdzie

Outbound
@taki tam

Tak właśnie jestem na okresie wypowiedzenia :)

O lol

Tam wszysycy sa do mega wymiany, szkoda tam kilku TL którzy marnują się tam pracując! Należy wspomnieć że w tym HR tez dzieją się cyrki na kółkach. Kobiety na rekrutacji mówią co innego okazuje się całkiem co innego. Takie bzdury obiecują ze się w głowie nie mieści. A później umowywaja ręce mówiąc ze to nie prawda ze one nic takiego nie mówiły. Obiecują dojazdy których nie ma. Do HR raczej się nie chodzi z problemami bo one nie pomogą A jeszcze gorszy dym zrobią i tak wina będzie Twoja.

Tr

Hej. Firma nie jest tajgorsza w swój sposób dbają o pracownika ale przydałby się premie. Hmm dział QM zostawia sobie sporo do życzenia. Oczywiście nie mówię o wszystkich, gdy przychodzą zamówienia z QM strach je pakować bo albo nie ma artykułów do faktury albo faktura nie pasuje do artykułu, a później pakerzy mają błędy krytyczne i po premii. A co do przełożonej pokazuje się u niej mściwość i bezkarnosc przede wszystkim gdy przynosi sobie na magazyn elektryka i go pali nie mówiąc już o zwykłym papierosie! Dlaczego nikt z tym nic nie robi?

Xa

Godzina dodania 7:19 + dzień niedziela =Fanatyk

BHP
@Tr

Hej, Jeżeli byłeś(aś) świadkiem palenia na terenie magazynu zgłoś się proszę do Kadr. Niestety ale takie zachowania są niedozwolone i niezgodne z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Dobrze by było gdybyś podał dokładne informacje: datę, przybliżoną godzinę oraz dokładne miejsce tego incydentu, ewentualnie świadków jeżeli takowi byli. Magazyn jest monitorowany więc z pewnością sytuacja została zarejestrowana, a Kierownictwo widząc dowód wyciągnie odpowiedznie konsekwencje.

Piker
@Tr

Potwierdzam. Kierowniczka QM chodzi po hali i pali elektryka. Czuję się bezkarna.

@Tr

Zły to ptak co własne gniazdo kala. Nie należy działać na niekorzyść społeczności której jest się członkiem

Dfgh

Brak logiki zastanów się co piszesz

g:)
@Tr

Pracownik QM odpowidający za dokończenie zamówienia używa swojego usercodu , jako koniec , wiec jesli zamówienie jest niepoprawne to nie pakowacz a OSOBA KOŃCZĄCA ZAMÓWIENIE ,czyli pracownik QM , dostaje po premii , a nie osoba która oddaje zamówienie , póki nie dowiesz sie szczegółów dotyczących procesów nie wypowiadaj sie że przez osoby z QM , dostajesz po premii :) a według mnie każdy powinien interesować sie swoim przełożonym Pozdrawiam

Dddd
@Misiek

A co by było gdyby od takiego papierosa magazyn poszedł by w dym ico ty na to jednak takie informacje są dla naszego bezpieczeństwa.

@Dddd

Chodzi oto że ktoś obraża swój team i go o mawia a w nim pracuje nie o papierosa.napisac da radę wszystko co tylko dusza zachce

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS - Łozienica k/goleniowa

• Jak się pracuje w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 21 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS