Opinie o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

Dfd

Widocznie za dobra prace, Ania będzie dobrym shiftem :)

Air

Ania została doceniona świetna osoba, powodzenia Aniu.

Mis

Witam. Firma szuka Lidera na dział zwrotów. Niech wyłonią kogoś z pracowników.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.?

Podstawa wynagrodzenia wynosi 2600 brutto, premia do 30 %

:—)

To najfajniejsze miejsce w jakim do tej pory pracowałam i czuję się zaszczycona byciem pracownikiem tej firmy.

Abc
@:—)

Również się ciesze ze tutaj pracuje

Xxx

Outbound jest najlepszy ????

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS prowadziła rekrutację na stanowisko Area Manager. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Tak cisną w pracy na odstępy pomiędzy pracownikami zwłaszcza na koniec zmiany a w szatki rozdają jedną szafkę na 2 osoby :)

@.

Rozejrzyj się szerzej.... Na wszystko jest ciśnienie a w rzeczywistości blado że każdy inteligentny ucieka ????

Mniej inteligentny
@,

Rozumiem, że uciekłeś i nie ma Cię na miejscu. Hmm w sumie jakbyś był to nie wystawiasz o sobie najlepszej opinii :D

@Łukasz a ten Mariusz to jakiś koordynator?

Blabla
@Paweł

Kierownik.

psl

Pracuję w ingramie i nie mogę zrozumieć tego, że mamy zagrożenie coronawirusem,a oni sprowadzają ludzi z Ukrainy, z miejsca w ktorym coronawirus panuje i miejsca pracy są zamykane.Miały być dezynfekowane wózki i stanowiska pakowaczy.Teraz przypomniało im się że trzeba porobić odstępy po 1.5metra i co z tego jak wszyscy i tak grupą wychodzimy razem do domu.

@psl

Bo niedługo tylko Ukraina im zostanie, bo nikt nie będzie chciał w tym (usunięte przez administratora) pracować, zwłaszcza jeśli planują pozwalniać osoby, które w obawie o własne zdrowie poszły na zwolnienie. Brawo, oby tak dalej ;) Kierownictwo wszystko ma w du.. bo przecież siedzi w domu.

@psl

A dlaczego Polaków nie chcą zatrudniać przecież jest bardzo dużo chętnych.

Bo koronawirus XD

30 marca będą

Zaraz zaraz, serio mają pozwalniać osoby, które wzięły zwolnienia, bo najzwyczajniej w świecie boją się o swoje zdrowie? Proszę o więcej info, może ktoś coś wie na ten temat..

@Gość

Takie chodzą plotki, chyba nawet jakiś leader tak mówił, wszystkiego się można w tej firmie spodziewać ;)

Ryszard
@Gość

a niech zwalniają jestem za zwolnienie lekarskie to sie bierze jak sie jest chorym a nie jak sie nie chce pracowac jeszcze sie przyznawaj ze masz lewe zwolnienie ..

xft
@Ryszard

Ciekawe czy tak samo byś pajacował jakbyś się zaraził w pracy wirusem, a potem rodzinę :) Ciekawe kto pierwszy by został o to wszystko oskarżony, żałosne

Gosc
@xft

trzeba zrezygnować z pracy ze strachu i isc na zasiłek myslisz ze jak wszyscy by poszli na zwolnienie bo sie boja to byłoby do czego wracac? predzej by zamknęli jak inne firmy a jak siedzisz w ciepłym domku i doisz tylko zasiłki to sie nie odzywaj bo my codziennie wychodzimy do pracy bo mimo wszystko pracowac trzeba zeby zapewnić byt rodzinie i opłacić rachunki a nie wyłudzać zwolnienia na lewo i to jest żałosne ze normalnością dla ciebie jest pasożytnictwo na zasiłku(usunięte przez administratora)

ghy
@Gosc

Jak nie masz pojęcia czy siedzę na zwolnieniu czy uczęszczam dalej do pracy to się nie odzywaj w tym temacie ;) 100% całe życie zdrowy człowieczku, żenada

@Gosc

Jestem za. Dużo osób wykorzystuje sytuację z konarowirusem. Przykra sytuacja.

tts
@Xxx

Owszem są takie osoby, ale nie wszystkie.

Hahah
@ghy

Bierz te 80% i siedź w ciepłym domku i przestan sie mazac bo do roboty sie noe chce chodzic a kwik ze firma niedobra bo nie chce ludzi na ktorych nie mozna liczyc

iop
@Hahah

Jak zmądrzejesz i zrozumiesz powagę sytuacji to daj znać, tym czasem biegaj tam żeby mieć na rachunki i rodzinę póki masz jeszcze całą i zdrową ;* To, że człowiek poszedł raz na zwolnienie, nie oznacza, że nie można na niego liczyć, ale idź się podlizywać może Cię nigdy nie zwolnią

Tix

Masz rację każdy z pracowników powinien być zabezpieczony w maseczki i rękawiczki a co do zwolnień lekarskich to można podać do sądu jeżeli jesteś dobrym pracownikiem nie masz o co się obawiać poz

Wiadomo coś na temat rekrutacji ? Kiedy bedzie ?

Rampampam

Czy ktoś orientuje się kiedy karty podarunkowe będą ładowane?

Ssjs
@Rampampam

Początek kwietnia. Na pewno przed świętami. Pytaj o takie rzeczy swojego przełożonego.

Makareno

Dziewczyny jesteście 10ok dużo zdr pa

Lajs

Dziewczęta są ok szukaj pracy życzę powodzenia

Inga

Mal i kin to super Tl zawsze pomogą i nie pozwolę żeby ktoś o jednej coś powiedział źle one obie są najlepsze kulturalne mądre i zawsze pomogą wiemy o o chodzi życzę każdemu żeby miał taką osobę przełożonego a ty zmien prace

packerka

Co fakt to fakt, Łukasz ma dużą empatię, a zarazem wysoką inteligencję. Swoją drogą niezłe z niego ciasteczko, gdybym była singielką od razu bym go schrupała ;)

Xx szczerość

Tl Łukasz .... ludziska, to jest człowiek, z którym nie ma tematów tabu . Zawsze ,.Ale to zawsze jest do dyspozycji ludzi, którzy są pod jego skrzydłem,jak i tych,którzy są u innych liderów. Pomoc ? Pytanie? Zawsze jest ..... Zawsze .... osobiście jestem zdania tego, że powinien nosić kamizelkę czerwoną, nie niebieską. Tl,.który każdy człowiek powinien mieć . Pomoc, pomoc i Jeszcze raz zrozumienie . Pnij się w górę, bo tam jest Twoje miejsce . Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów. Jesteś najlepszy

Nikejs

O nie Łukasz musisz z nami jeszcze popracować bo długo nie będzie takiej osoby jak ty a czerwoną kamizelkę zawsze zdarzyć włożyć poz

Luke

To fakt. Łukasz jest najbardziej doświadczonym tl i nie ma lepszego, a w czerwonym z pewnością będzie mu do twarzy!!!

Mar

Pracuję w tej firmie jakiś czas pozdrawiam mojego Tl Łukasza B jest spoko polecam firmę

@Mar

Łukasz jest Superrrr. Pozdrawiam!!!!!!

Karol

Ok jesteś najlepszy z tej zm tak trzymaj

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS - Łozienica k/goleniowa

• Jak się pracuje w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 21 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS