Opinie o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

Maraaaaua

Pozdrawiam Inboud :D

Kamil

Fajna Robota tylko dojazdy z PL dobijają, dlatego 70% ludzi rezygnuje w pierwszych miesiącach pracy... Moja TeamLeiterka spoko wylajtowana na maxa wszystko szło załatwić, zreszta cała reszta też spoko,. Wystarczy pracować spokojnie i kasiore zbierac . Pozdro

Marcelo
@Kamil

Ile zarobiłeś przez cały przepracowany miesiąc na rękę ?

@Marcelo

Zarobisz 2700 dużo nie zarobisz

pppp
@Ooooo

2700 przy podstawie 2800?

@pppp

No tak dużo osób dostaje to co z tego ze masz podstawę 2800 A na wypłatę jest co innego

@pppp

2800 brutto podstawa na reke z premia 2700-2800

@pracownik

To i tak mało Inni nic nie robią i dostają więcej

ktos
@Marcelo

ktos
@Ooooo

normalny pracownik podkreslam ;)

Marcelllo
@ktos

To chyba ty hahahahah 3100 zobaczysz napewno

@Marcelllo

Może poniżej 26 roku bez podatku

Pracownik biura

Biuro w Ingramie? Masakryczny klimat, wszyscy na wszystkich gadają, niszczą siebie na wzajem, a kadrowa na cały głos mówi nazwisko i imie kto jest na zwolnieniu, masakra!! Szukam innej pracy bo to jest drama

Tak
@Pracownik biura

Wreszcie ktos to pisze.zgoda tak niestety tam jest

Ohan

Dlaczego TL QM jest w pracy skoro jej chłopak ma wirusa?! Stwarza zagrożenie, naprawdę ludzie widzą takie sprawy i traci w oczach nawet innych działów

M.bR
@Ohan

Skandal. Trzeba zawiadomic sanepid!

Nohan
@Ohan

na wirusa zainstaluj antywirusa!

KALAMBO
@M.bR

Jusz dzwoniem do ziobry

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS prowadziła rekrutację na stanowisko Area Manager. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
jab

Gdzie się podziała anonimowa skrzynka z zażaleniami?

Korek
@jab

Schowana Za dużo skarg pewnie byłoby

Lolek
@jab

jak pojdziesz na pierwsze pietro to pierw w lewo pozniej w lewo pozniej w prawo pozniej w lewo i tam po prawo jest taki regal i na dole po lewo jest ta skrzynka.

Na jakie benefity można liczyć w Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.?

Hahahah

Na to ze ci zabiorą premie ???? haha

Robert Rydzewski

Jeśli ktoś lubi tracić czas to polecam. Mimo tego że gra muzyka i oprócz tego jest miło to jest pewien problem... (usunięte przez administratora) Takiej skali że nadwrażliwość niektórych ludzi dla nich jest nie do wytrzymania (z doświadczenia wiem, bo sam zostałem zmobingowany przez pewna kobietę, która do tej pory tam pracuje i jak do niej pisze to twierdzi że nic nie pamięta). Może to przez to że Ukraina to biedny kraj i trzeba zarabiać d$&$ a nie mózgiem, więc nie mam pretensji do sposobu w który wyraża swoje emocje. ;* PS. NIE JESTEŚCIE ŻADNA MAFIĄ TYLKO STEKIEM BZDUR A NORMY NALICZANE SĄ PODWÓJNIE (TWOJE 200=300MW.)

Robert Rydzewski

Ingram

Witam.pracuje tu niezbyt długo ale mogę stwierdzić że jest dość dużo hamskich liderów polskich którzy myślą że pożądali wszystkie rozumy i pracują w mega odpowiedzialnej pracy a tu nic trudnego do wykonywania niema,myślę że to ludzie których jest to co najwyżej drogą praca w zyciu.ogolnie praca sama w sobie nie jest zła tylko ludzie psują atmosferę.szczefolnie Natalia liderka z picków,głupie odzywki już przy pierwszych dniach pracy i zero poszanowania dla nowych pracowników.mysle że taka osoba nie zasługuje na pozycję Lidera który nie tylko ma trzymać to wszystko w ryzach ale też dawać jakieś wsparcie ludziom a nie udawać wielką Damę.

Hgff
@Ingram

W pracy nie ma żadnej liderki o imieniu Natalia na picku, więc zastanów się co mówisz a potem powiedz swoją opinię na temat pracy tutaj, jeśli takie coś miało miejsce są inni liderzy, trenerzy trzeba było powiedzieć że liderka źle się do Cb odzywa.

Bunia
@Ingram

Żeby na mnie padło to bym powiedziała parę słów i sobie wyszła bym i tyle

xxy

Firma Ingram Micro dokłada wszelkich starań, by żaden pracownik niczego nie ukradł. Przy wyjściu odbywają się łapanki, w których wybreane osoby są przeszukiwane łącznie z zaglądaniem za majtki. Jeżeli lubicie czuć się molestowani, zapraszam do pracy w Ingram Micro

Xd
@xxy

Molestowani??? żaden z ochroniarzy i ochroniarek Cie nie dotyka przy sprawdzaniu więc skąd takie stwierdzenie że takie coś robią, sprawdzić muszą każdego taka jest ich praca, a Ty po prostu źle to wszystko odebrałaś

Aga
@xxy

Zagląda w majtki ? Pracowałam na ochronie i nie ma takiej opcji żeby ktoś komuś zaglądał w tacie. Co za brednie tutaj piszesz. Chyba,że marzysz skrycie o tym ale to już inna bajka

Wiktoria
@Aga

Cześć, czy napisałabyś jak wyglądają warunki zatrudnienia na ochronie? Będę wdzięczna za wszelkie informacje na temat pracy w Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions. Jestem ciekawa, na co może liczyć pracownik firmy?

Wiadomo jaki teraz mamy okres zimowy na dworze było po -15, bramy wszędzie co chwilę otwierane na halach dmuchawy które powinny dawać ciepło nie działały gdzie niby ostatnio je udoskonalono żeby lepiej grzały, pracownicy marzną mimo to muszą zasuwać bo norma norma No pewnie skoro tl i sl pod stołem ma grzejniczek to co może wiedzieć i co godzine sobie wychodzą na kawkę herbatkę a ty człowieku pracuj od 6 i idź na przerwę dopiero o 11 i według firmy to jest okej. Jak pracowaliśmy od 8 to przerwy były o 11!!! Niestety ale co raz gorzej w tej firmie się robi...

koniczynka33

Czesc pracuje na dziale przyjmowania i praca nie jest zla chociaz lepiej jest na rozpakowaniu i skanowaniu ubran niz na ich wykladaniu na magazyn. Ludzie sa pomocni i raczej pozytywni. Wydaje mi sie ze kazdy moze znalezc tu swoje miejsce i mysle ze w przyszlosci chcialabym sprobowac swoich sil na dziale kontroli i jakosci czyli zielone kamizelki. Przelozeni tez okej, mozna sie dogadac ze wszystkim. Swoja droga jak ma na imie ten przystojny lider w czarnych wlosach co chodzi w czerwonej kamizelce, on chyba na pikach jest?! Ogolnie to mysle, ze warto sprobowac tu swoich sil by sie przekonac. Gdybym miala wierzyc niektorym opiniom tutejszym to pewnie bym sie nie podjela pracy w ingram micro, a nie taki diabel zly jak o nim mowia. pozdrawiam wszystkich wspolpracownikow. pozdrawiam wspolpracownikow

gjap

Przyjecia sa caly czas, ogloszenie aktualne caly rok. Dlaczego? Bardzo duzo osob ucieka. Dlaczego? Bo to taka firma... Potwierdzam komentarze, ze dla firmy sie liczy tylko norma. Dewiza, znakiem rozpoznawczym jej jest brak szacunku , wywyzszanie sie przez osoby noszace kamizelki czerowne/ zielone. Oni sa cos lepszego... To miejce wrecz przypomina sekte ludzi opetanych normami, kazdy kto ich nie spelnia jest wrogiem...Widziala(e)m rozne zaklady pracy, ale takiego nieprzyjaznego systemu jak ten nigdy. Wedlug mnie najgorzej maja osoby pickujace. Jesli dostaniesz zlego batcha (zamowienie do skompletowania) biegasz po trzech halach i wszystkich pietrach po 20 rzeczy. Jesli masz norme ponizej 100 itemow na dzien po drugim miesiacu pracy spodziewaj sie rozmowy z czerwonymi kamizelkami grazacymi Ci zwolnieniem dyscyplinarnym. Niektore osoby czekaja, az ktos inny wezmie gorszy batch po czym sami ida prosic do okienka po lepsze...

gjap

tj . 100 itemow na godzine w ciagu 8 godzinnego czasu pracy

Pigdkk
@gjap

A w jaki to sposób osoby noszące zielone kamizelki się wywyższają? Z normami na picku nie mają nic wspólnego (:

@gjap

Mordo gdzie ty pracowałeś. I jakie 100 itemow na dzień... Pracuje na otubandzie przeważnie i chodzi się po jednym piętrze nie po 3..

hsjdk
@Xyz

Jak się dostaje lepsze batche to chodzi po jednym :) Nie zawsze są takie batche i nie każdy je dostaje ;)

Abc
@Xyz

I po co ściemniasz kogo próbujesz (usunięte przez administratora)chyba siebie.Oczywiście lepsze zamówienia są dla wybranych.Reszta zapierdziela po wszystkich halach i piętrach.Lepiej przemilczeć jak tak bezszczelnie ściemniać

Fhdh
@Abc

Dostaje ten batche który się stara i zrobi go szybko i nie będzie stał na magazynie i gadał z innymi, mało razy tak było sobie ściemniali w regałach bo maja czas

Mikołaj

W tej firmie pracują ludzie którzy posiadają szkole podstawą i tacy co skończyli średnia ale mają słabe mniemaniem o sobie. Dodatkowo duża część to pracownicy którzy pochodzą ze wsi i siedzą w tej pracy aby mieć kasę. Osoby mądre uciekły bądź uciekają już z tej firmy

:-)
@Mikołaj

Nieprawda pracują tu ludzie którzy chcą porostu pracować a to czy pochodzi ze wsi czy z miasta nie ma znaczenia. Ta firma dba o pracownika, pracuję tu już prawie dwa lata i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Jest fajny klimat, w miarę zarobki, dużo benifikatów i przyjazna atmosfera i szacunek. Ja szczerze polecam to miejsce pracy.

pracę sobie chwalą

Jasne że dają bo muszą , takie prawa rynku . to racja jest. ogólnie każdy pracuje bo musi, a przynajmniej chyba większość ludzi. takie życie. firmy podobne do siebie są czy to tutaj czy w szczecinie, ludzie też podobni, a tutaj pracę sobie sporo osób chwali. więc coś jest na rzeczy,

Hue hue
@pracę sobie chwalą

został usunięty komentarz w którym nie było nic pogardliwego ale mówiący prawde i najwidoczniej był niewygodny. To o ten szacunek chodziło? Szacunek do swobodnej wypowiedzi i danie prawa komuś do zapoznania się z opinią i wyrażenia jej? Jeśli na forum nie ma takiej możliwości to niech mnie drzwi scisna, ale strach wlazic głębiej.

Air
@Hue hue

Z tego co wiem jest strona poświęcona informacją o pracy a nie o plotkach.

Hue hue
@Air

No to lepiej idź na jakieś szkolenie czy coś zacznij czytać polecam regulaminy bo go work to Serwis do wyrażania opinii o pracodawcach i te plotki? Chyba tutaj przydałoby się poczytać coś chociaż na Googlach żeby wiedzieć o czym się pisze jak się pojęć nie zna to ciężko zrozumieć kogos

Air
@Hue hue

Jeżeli Ci tak bardzo żle to się zwolnij.

pracownik 2
@Air

komentarz w stylu "ja panu nie przerywalem"

Marko
@Mikołaj

Masz rację.. Tam pracują polskie nieudaczniki.Co widać w postach na fb .Ortografia aż w oczy kole..Ledwo co zdali w szkole do następnej klasy A tu TL .Znam bobsama uczyłam.. Np Pan Rafał G

Aga
@Marko

@Marko Dlaczego mierzysz wszystkich jedną miarą?

Uaua

Leader Dispatch wychodzi kiedy chce shift Leader udaje że tego nie widzi.. Na portalach społecznościowych owa TL pokazuje jak to pije wódkę w pracy.. Ale cóż biuro nic nie wie.. O tej dwójce widocznie.. Czasem używa się mobbingu do zastraszania ludzi. Brakuje PiP bez zapowiedzi..

Uauau
@Uaua

Leader Dispatch obiera swoje nadgodziny, a nie wychodzi kiedy chce. Wódke na portalach społecznościowych? Pokaz link

jahs
@Uaua

A co jest złego w spożywaniu alkoholu po godzinach pracy? XD

Arek
@jahs

W pracy owa TL wykonuje zadania jakie do niej należą w przeciwieństwie do innych niektórych TL i to widać. Ktoś tutaj z zazdrośników nie potrafi odróżnić życia w pracy, a po pracy. Team Leader to człowiek, który może żyć jak każdy człowiek

Ueue
@Arek

TL dispatch po co ma siedzieć jak ma ludzi którzy za nią wszystko zrobia to przychodzi i wychodzi kiedy chce widocznie nikomu to nie przeszkadza lub tego po prostu nie widza

Xxxx
@Ueue

A jesteś taki w 100 % pewny /pewna że to była wódka a nie przypadkiem woda XD

Hue
@Ueue

Zazdrość kogoś zżera, że musi na picku latać ???????? Weź się za pracę, albo przedstaw się z imienia i nazwiska, albo powiedz jej to wprost skoro tak uważasz.

auau

a co jest dobrego ?

auau

a co jest dobrego?

Pigdkk
@auau

A co złego zapytam znów? Może niech każdy po pracy robi co chce i pije co chce ;) Rozumiem, że abstynent się tutaj udziela

Cześć, czy to prawda ze na magazyn nie można wnieść swojego telefonu?

xyz
@Anonim

owszem prawda

vvvvvvvvvvvvvvvv
@Anonim

lepszy sort , czyli czerwone, zielone kamizelki moga miec telefon i robic rzeczy, ktorych nie wolno szeregowym pracownikom, wiec to zalezy na jakie stanowisko aplikujesz

Ssss
@vvvvvvvvvvvvvvvv

Nie każdy zielony może mieć telefon

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.?

Ten aspekt wyglada tak, ze Shift liderzy zastraszaja Cie, jesli po dwoch miesiacach pracy masz na picku wynik nizszy niz 100 itemow na godzine w ciagu dnia. Takze o .

Hmm ....

Witam serdecznie tych,którzy szukają tutaj swojego miejsca,jaki tych którzy już to miejsce tutaj znaleźli. Z mojej opinii jako oczywiście i na szczęście byłego pracownika jest następujące.... Team z outbound katastrofa i jeszcze raz katastrofa .... mają swoich ulubieńców, hmm z resztą sami kiedyś byli zwykłymi pikujacymi jaki pakujacymi. I tutaj przysłowie jakże mądre.... ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ.... Nie polecam firmy . Traktują ludzi strasznie pojawia się mobbing, wyciągają konsekwencje nie z tych osób co trzeba . Tak szczerze tam ręka rękę myje ... masz dobre układy? Jak wiadomo ba układy nie ma rady si3dzisz dalej .... co do osób w wieku 18-25 lat. Stoją na paczusiach i podpieraja stoły jak nic nie ma .... osoby w wieku starszym latają z wózkami na 2 hale czy teraz już nawet 3 hale. A norma jaka była taka jest ... Nie masz normy przez jakiś czas ? Żegnamy płakać nie będziemy. Mam tak jeszcze od groma znajomych i szczerze namawiam co niektórych na zmianę zakładu pracy. Powodzenia dla młodych i ukłony dla osób starszych .... pozdrawiam

@Hmm ....

Sama prawda, tak jest na każdym dziale, firma ogranicza w ogóle rozwój pracowników ktoś chce się przenieść na inny dział to po pierwsze nie podpisze zgody a po drugie nagada jeszcze innemu team liderowi jaki to jest len itd. Pracuje tu już trochę i jestem w szoku jak ta firma spada na (usunięte przez administratora) było całkiem inaczej jak się tu zatrudniałem, gadanie nie mieszamy się strefami a pod koniec pracy przy jednym czytniku wszystkie działy i jeden na drugiego i gdzie w tym momencie jest team lider albo shift ? Dlaczego nikt tego nie pilnuje, a jak już to i tak dadzą notatke tym co nie trzeba co stoją prawidłowo a innych nie widza ( czytaj swoich pupilków) zamiast wyjść z pracy normalnie zdarza się ze na ochronie jeszcze stoisz 5 po porażka.. i nie ukrywajmy każdy team lider co wcześniej normalnie pracował teraz się tak zmienił ze szkoda w ogóle strzępić ryja. Nie powiem praca fajna i pracownicy są w porządku, czasem fajnie się pracuje ale team liderzy i shift psują ten nastrój.

@Xyz

Ja pracuje na Outboundzie i chyba coś nieprawdę piszesz albo kogoś nie polubiłeś. Praca jak każda inna trzeba pracować ale jest ok. Liderzy i Shifci wcale nie są źli, wykonują tylko swoją pracę jak my wszyscy. Klimat też jest dobry, fajne miejsce pracy. Ja polecam. Nie zmieniłbym pracy

@Hmm ....

Na innej hali nie jest lepiej..

@Tomek

Pisze swoje zdanie co widzę co słyszę ;)

@Hmm ....

polecam popracowac troche gdzie indziej to wrocisz z podkulonym ogonem troche juz zakladow pracy przerobilem i tu zostaje a malkontentom mowie do widzenia

pracownik 2
@pracownik

Ja tez pare zakladow pracy juz przerobilem, i wlasnie dlatego tej firmy nie polecam... Wiesz, wszystko zalezy od tego, kto jakie zaklady przerobil. Pozdrawiam

Mat

Witam, mam pare pytań, mianowicie : 1. Jaka jest miesięczna wypłata netto na start ? 2. Od razu dostaje się umowę o prace ? 3. Nie ma nocek ? 4. Czy praca jest ciężka ?

Patrycja
@Mat

Netto około 2500-3000. Umowa o pracę na okres próbny 3msc, potem umowa na rok, jeżeli będziesz chciała pracować dalej oraz będziesz, osiągać odpowiednie wyniki. Po 13 miesiącach na czas nieokreślony. Nie nie ma nocek. Tak praca jest ciężka oraz musisz osiągać normy, więc musisz się zastanowić.

@Patrycja

Pani Patrycjo, Bardzo dziękuję za odpowiedz, chciałbym jeszcze spytać czy praca jest od poniedziałku do piątku czy jak to wyglada ? :)

hdhf
@Mat

Raz w miesiącu ma się weekend pracujący, czyli 7 dni z rzędu, w zamian za to 2 wolne w tygodniu przed lub po weekendzie.

@hdhf

A można te 2 dni sobie zamienić tak aby weekend miec wolny ?

jfjfj
@Mat

Generalnie to nie, chyba że będzie ku temu jakiś ważny powód, ale jeden week niestety w miesiącu jest obowiązkowy.

@jfjfj

Bardzo dziękuję za pomoc, wiadomo kiedy będą przyjęcia ?

shdh

W lutym lub marcu

zdvav
@Mat

Obecnie są zwolnienia. Lecą wszyscy.

Xxx
@zdvav

Magazyn aż tak źle funkcjonuje? Nie wiarygodne.

@zdvav

Czyli szansa na zatrudnienie w lutym jest, tak ? A można wiedziec czemu są takie zwolnienia ?

Mat

Naprawdę ? Ja słyszałem ze to z powodu lenistwa oraz z chęci zatrudnienia ekipy tylko z Polski

kgdjjf
@Mat

Naprawdę. Przy tym co zaczynają wymyślać ekipa z Polski niedługo się pozwalnia i zacznie szukać lepszej pracy. Nie robią nic dobrego dla pracowników.

@kgdjjf

Bardzo dziekuje za pomoc !

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
@shdh

przyjecia sa caly czas, wola zatrudnic 100 osob i zostawic 5, ktore spelniaja normy. Taka maja polityke

Profesjonaliści

Super! Brawo dla was. Pełna profeska. Nie ma to jak usłyszeć od przełożonego, że cie zwalnia (ale wiesz to nie moja decyzja tylko kierowników). A przecież to zakład rodzinny w którym liczy się zaufanie, a pracownik jest najważniejszy? Oby tak dalej, a zajdziecie tak daleko jak ... . "Taki biznes". Pozdrawiam, oby nie do zobaczenia!

Hej
@Profesjonaliści

Słuchaj z tej firmy mase pracowników pozwalniano, potrafią zastraszać ale cichaczem nawet liderzy polecieli. Opinia jest w pełni negatywna.

Danka
@Profesjonaliści

Ci co pracują rzetelnie nie są zwalniani ;) Pracuje tu już 2 lata i jest ok Polecam

awf
@Hej

Niestety tez tego doswiadczylam...

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS - Łozienica k/goleniowa

• Jak się pracuje w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 21 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS