Opinie o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS w Łozienica k/goleniowa

Pracownjk

Czym jest zastraszanie pracownika w tej firmie popraw normę bo zostaniesz zwolniony, co to ma być, nie każdy potrafi wyrobić 107 bez dobrych batchy, przegonić pracownika ile się tylko da żeby po powrocie do domu nie miał siły na nic

Flawionek

Jestem pracownikiem tej firmy łącznie około 3 lata licząc gb2 I gb6. W tym poście chciałem nawiązać do aktualnej mojej sytuacji. Obecnie pracuję na gb2 mając umowę na stałe. Jestem od 2 tyg na zwolnieniu lekarskim i w tym czasie dostałem wypowiedzenie umowy o pracę w trybie 6 tygodni bez uzasadnienia. Zaznaczam, umowa na stałe I mając zwolnienie lekarskie dostałem wypowiedzenie bez uzasadnienia w trybie 6 tygodniowym. Oczywiście, że firma nie może tak zrobić, ponieważ naruszyła przepisy prawa pracy. Teraz mam tylko dwie możliwości ,czyli walczyć o przywrócenie do pracy, albo o odszkodowanie. Tak naprawdę Ingram nie poniesie żadnych innych sankcji. Niby nie wolno tak robić, ale jak juz zrobi to jest bezkarny.

dgdh

W zimę nie da się wytrzymać przy minusowych temperaturach, a w lato nie ma czym oddychać nawet, postawią śmieszne wiatraczki i myślą, ze to coś pomoże. Warunki pracy naprawdę zniewalające.

@dgdh

Te wiatraki to mielą ciągle te same powietrze.

Xyz
@dgdh

Jeszcze te wiatraki Ukraina wyłączą bo im zimno, a na magazynach do 35° dochodzi

Jfh
@Xyz

Jak im tak zimno przy 35 ° to niech jeszcze polar na magazyn ubiorą, oni wyłączają a ty się gotuj na hali...

Ciekawy artysta

Hej, ile zarabia u Was fotograf produktowy? Opłaca się iść? Teraz mam 3k na rękę.

Nie idź tam
@Ciekawy artysta

Zostań tam gdzie jesteś

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS prowadziła rekrutację na stanowisko Area Manager. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Ggg

Z tymi nadgodzinami to oni sobie jakieś żarty robią, w tamtym tygodniu chociaż wysłali SMS pracownikom 3 godz przed a teraz? Nie było czasu, sami nie wiedzieli o tym, sami się płaczą w swoich kłamstwach, zmuszają pracowników do nadgodzin, a w ciągu tych 10 godz oprócz tej 30 min przerwy nie wypuszcza nas na kontyne chociaż na 10 min żeby czegoś zimnego się napić bo oczywiście wody zimnej na magazynie brak a na magazynach po 33°, po 8 godz należy się przerwa ale nie w ingramie bo przecież to za dużo czasu wyjdzie za dużo stracimy, w (usunięte przez administratora) za przeproszeniem mają pracowników staniesz na chwilę żeby odsapnąć na spokojnie się napić to już krzywo patrzą bo jak tak można, a inbound? Od dwóch tygodni zapierdzielają u siebie i na picku a jeszcze dzisiaj dodatkowo na zwrotach i dlaczego? Tl z outbandu daje ludzi na Qm na windowych a ty (usunięte przez administratora) za nich.... INGRAM BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA!!!!!!

Ksjsk
@Ggg

No tak 5ciu leaderów na zmianie, a biorą sobie dodatkowo SU na wydawanie batchy, to jakaś komedia po prostu, a podobno tyle roboty, oj tak się nie wyrabiamy.. Ciekawe czemu. „Windowi” to też jakiś żart tylko szkoda, że nieśmieszny, a zaraz nawalą znowu nadgodzin, bo czemu nie, przecież poza ingramem własnego życia nie mamy i robociki z nas;)

Lllll

Dobrze mówisz cała prawdę

Lllll
@Ggg

Tylko zobacz ze na Dziale Inbound są osoby wyróżnione ze nie chodzą na Pick a inni musza zasuwać i robić normę a jak nie zrobisz to tobie zabiorą a tym co nie chadza i maja plecy u SL maja cała premie

Firma sie bardzo reklamuje ostatnio. Niestety, dobrych rzeczy nie trzeba reklamowac...

Blabla

Porażka firma informuje ludzi o nadgodzinach 3 godz przed praca a co najlepsze kolejna polowa dowiaduje sie dopiero w pracy ze zostają patola..Kolejne nadgodziny sie zaczynaja i zero poszanowania czlowieka Ukraina nie chce pracować juz w ingramie dlatego nie maja ludzi ciagle i juz na swoich kładą lache.

Hjik
@Blabla

Dokładnie. Niedługo to nikt już tam nie będzie chciał pracować :)

Ile można
@Blabla

Coraz częste widoki, że osoby z Ukrainy przechodzą na ingram bo męczy ich praca całe noce całe dnie to się nie dziwie, że Ukraina już powoli nie chce pracować.

@Blabla

Podobno w kodeksie jest napisane, że firma ma prawo do 8h nadgodzin w tygodniu. To niech zrobią od Pon-Czw po 10 godzin i Pt 8 godzin skoro tak mogą i zobaczymy ile ludzi im zostanie. Praca fajna ale organizacja/przekaz informacji to jedne wielkie (usunięte przez administratora) a to wszystko spada na liderów bo dostają wiadomość i muszą wszystkich poinformować.

vvv

najwieksze (usunięte przez administratora) jakie widzialam .

Nowa

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Praca po 10 godz. To przesada.

@Nowa

10 godzin bo nadgodziny a tak to pracuje się 8 godzin, więc nie wiem po co taki komentarz xd

gahsk
@Nowa

Zawsze możesz przyjść w sobotę lub niedziele dodatkowo na 8h skoro raz na jakiś czas 2 dłużej Ci przeszkadzają :D

Dominik i Ola

Praca jak praca, spoko. Ludzie, a zwłaszcza TL porażka, nagonka na nowych, zero zrozumienia. Dwoma słowami można powiedzieć (usunięte przez administratora)". Osobiście nas wyrzucili za przejście pod bandą, któremu TL się to nie spodobało, a sami nie szliśmy. Konsekwencje? Agresywna postawa TL, kłamstwa i oszczerstwa wyżej spowodowały wyrzucenie nas. Nie polecam. Zeitfirma ZAQUENSIS totalne 0 i (usunięte przez administratora) dbania o własnych pracowników.

Zdzichu
@Dominik i Ola

Pan Dawid T. Nie polecam osoba ktòra jest agresywna i niekompetentna. Nie powinien zajmować stanowiska TL.

Gosia
@Dominik i Ola

Zgadzam się TL , a większość to polacy i swojego rodaka traktują jak śmiecia myślą że mają jakąś wyższą funkcje to im wszystko wolno , wstyd żeby polak polaka tak traktował i z byle powodu spisywał i donosił jeden na drugiego bo np.ma zły humor lub wstał lewą nogą albo tylko po to aby inni tracili pracę. Wszystkich bym zwolniła TL polakòw.

DXX
@Zdzichu

A kim jest Dawid T? Pracuje 3 lata i nie słyszałam o takim leaderze w firmie

@DXX

Ja również o takim nie słyszałam chyba że chodzi Wam o ingram ale w Niemczech albo Świebodzin xd

Jgk

Na paku od zawsze robiły się grupki i jedna na drugą nagadywała, ale widzę odkąd więcej nowych się pojawiło to cyrk taki, że niewiadomo czy się śmiać czy płakać. Zamiast pisać tu głupoty i obrażać siebie nawzajem może bądźcie na tyle odważne i pogadajcie w 4 oczy i spróbujcie dojść do porozumienia ;) Albo chociaż „obrażajcie” z klasą zamiast wyzywać od wieśniar itd. niski poziom

@Jgk

Zdecydowanie się z tym zgadzam!

Natalia
@Jgk

A co dokładnie się zmieniło, odkąd pojawili się nowi pracownicy? Jest tu dużo ogólnych informacji o innych pracownikach, a ja chciałabym wiedzieć, jakie są właściwie warunki pracy w Ingramie. Jak kierownictwo reaguje na potencjalne konflikty?

Xxxlo
@Natalia

Niech firma zrobi Ankietę o Swoich Przełożonych to się dowiedzą jak traktują swoich Pracowników

Hg

Z początku byłam miło zaskoczona atmosferą w pracy. Muzyka, która była puszczana można powiedzieć, że była neutralna. Ludzie byli naprawdę uprzejmi i pozytywnie nastawieni. Niestety po zmianie lidera na strefie D straciłam chęci do przychodzenia do pracy. Liderka jest miłośniczką muzyki disco polo (nie mam z tym problemu, każdy lubi co innego) ale niestety ciężko jest wystać 8 godzin na packu słuchając w kółko tych samych utworów, które działają już na nerwy. Ciężko jest się doprosić o zmianę stacji radiowej, a gdy już się uda to największy kabel i pupilek A.M. decyduje za wszystkich mówiąc ze „dziewczyny proszą o zmianę stacji na vox fm”. Uważam że głównym powodem spięć i puszczanych plotek jest właśnie A.M. z resztą swoich przyjaciółek. Odnoszę również wrażenie, że duża część liderów z którymi mam kontakt posiada kilka twarzy i nigdy nie wiadomo czy można o coś zapytać, bo nie wiadomo jakiej odpowiedzi można się spodziewać. Jednego dnia będzie miły, pomocny i uprzejmy, a chwile później oleje problem lub zdawkowo odpowie by iść zapytać kogoś innego. Uważam, że długo w tym zakładzie nie wytrzymam i jest to po prostu okres przejściowy w moim życiu.

Buba

A.M. dosłownie NAJWIĘKSZY kabel i pupilek XDD

@Buba

Jak tak bardzo nie podobała Ci się muzyka wystarczyło pójść do lidera i to powiedzieć. Lider nie robił problemów jeśli chodzi o zmiane stacji. Siadacie na A. M a same nie jesteście lepsze. Niedługo to wgl nie będzie można z liderem porozmawiać bo zaraz będzie że ktoś już na kogoś kabluje. Brak słów!

Ld

Ludzie nie są głupi, widzą i obserwują, poza tym A. M wcale nie kryje się z tym, że kabluje bo potrafi przyjść z liderem i donieść, że ktoś ją wózkiem stuknął XD

@Hg

Co ty za bzdury piszesz ? To przecież nieprawda... Czepiasz się ... Na paku jest super chciałabym tam stać zawsze ale jestem strefa c i niestety muszę pracować zarówno na piku jak i na paku a szkoda bo na paku jest fajnie. Nie zauważyłam żeby jakieś spięcia były -coś chyba wymyślasz i muza też ok, ale ty ciągle o coś pijesz do wszystkiego wokół, może się zamieńmy strefą :-D

Jdbd

Niejednokrotnie była posyłana prośba w stronę do liderki o zmianę muzyki, jednak grupa wieśniar woli robić sobie na packu wiejską potupaje.

@Jdbd

Odezwała się, każdy na grupce taki odważny a na żywo to nawet buzi nie odezwie to już jest żenujące, nic wam nigdy nie pasuje najlepiej wgl wyłączyć muzyke i będzie spokój. Brak słów xd

Bdbzbs

Już nie da się odróżnić kiedy ktoś gada z liderem A kiedy kabluje. Nie ma dnia żeby ktoś nie poszedł i nie nakablowal. Ogarnijcie się ludzie zajmijcie się swoim życiem.

Ola
@Hg

Ja tam lubię pracować na paku i muza super ????

??????

Kochana nie znasz więc nie oceniaj mnie ok. Po drugie nie mam małej mordki więc jak ci coś na prawdę nie pasuje to na picu skanerów nie zabraknie dla cb.

???

Po pierwsze na pacu nie leci tylko Disco Polo, muzyka jest zmieniana przez TL. Jak ci muzyka nie pasuję to zapraszamy na pić. A po drugie wieśniarą jesteś ty. Nie oceniaj ludzi po wyglądzie bo może sama lepiej od nich nie wyglądasz

Anonimowo bo mogę

Nie wiem co oni obiecują tym biednym starszym ludziom którzy przychodzą do pracy. Sama mam 20 parę lat i po 8h jestem wypompowana z całej energii. Nie mogę patrzeć na ludzi 50 plus biegających z wózkami i skanerem po magazynie. Tragedia, widać że brak im siły a biegają czasem i 12h. Widzę w tych starszych osobach ludzi podobnych wiekiem do moich rodziców i najchętniej pracowalabym tam za nich. Co mają w głowach osoby rekrutujące ich i decydujące o przydzieleniu do działu?? Nie jest to praca dla osób starszych dlatego zdecydowanie nie polecam.

@Anonimowo bo mogę

Żeby później na filmach promujących mówić jacy bardzo są otwarci i łaskawi.

@Anonimowo bo mogę

Zawsze można zmienić pracę nikt tu nikogo na siłę nie trzyma jakiś specjalnych ulg dla osób 50 plus nie ma nigdzie ludzie muszą pracować do 65 roku życia przypominam. KAżdy ma to gdzieś kto ile biega na piku i kto co robi. Znam parę osób 50 plus co popracowaly trochę i się zwolnili bo nie dawały rady.

Anonimowo każdy może
@Anonimowo bo mogę

Jak już przestaniesz żyć na garnuszku rodziców to zrozumiesz, że Ci "biedni starsi ludzie" też muszą coś jeść i opłacić rachunki. Praca jak praca - myślisz, że gdzie indziej to się leży i odpoczywa? Zapraszam do pierwszej lepszej sieciówki, dyskontu itp. Zejdź na ziemie

@Anonimowo każdy może

Może mam już męża i dzieci ?każdy musi płacić rachunki .... bez przesady są lżejsze prace od tej właśnie dla takich osób to Ty zejdź na ziemię:)

Okczd

To niech zmienią pracę skoro są lżejsze, nikt tu na siłę nikogo nie trzyma i nie zmusza do pracy w tym zakładzie ;)

Widzisz i nie grzmisz

No to jak na 20 latkę to szybko Ci poszło, niestety mentalnie jeszcze trochę musisz doświadczyć. Nie wpadło Ci do głowy, że skoro ktoś tu pracuje to widocznie mu ta praca odpowiada, albo jest to najlepsza praca jaką może mieć z aktualnym wykształceniem, umiejętnościami? Przypominam Ci, że nikt nie porywa ludzi z ulicy do pracy. Zazwyczaj trzeba złożyć CV i udać się na rozmowę kwalifikacyjną co jest jednoznaczne, że to Ci ludzie o których mówisz sami aplikują na dane stanowisko.

Jk

Firma jako z-d jest ok ale SL i Tl to porażka osoby bez wykształcenia w tym kierunku i doświadczenia zawodowego pełnia funkcje ale tak napradę to liczy się koleżeństwo i.wyśmiewac i się innych osób które nie potrafią albo nie mogą pikować. SL i Tl powinni pomagać a nie rzucać kłody pod nogi wstyd karma wraca

Jb

Przez to co się tutaj wyprawia nie chce się totalnie przychodzić do roboty, praca, która mnie osobiście bardziej męczyła psychicznie niż fizycznie, brak sprawiedliwości, brak szacunku do pracowników, ekipa kabli, która non stop obserwuje i czeka na kogo by tutaj dzisiaj naskarżyć i elita pupilków, która jest non stop faworyzowana

Madzia

Witam, jestem pracownikiem. Cóż mogę powiedzieć o pracy? Ogólnie praca fajna atmosfera fajna, szkoda tylko że w momencie obecnym jest senna nuta. W momencie przyjęcia się do pracy leciała fajna muza i nagłośnienie było super aż chciało się pracować i nastrój ludzi był pozytywny. W chwili obecnej leci muza która usypia szczególnie na nockach jest ciężko, oraz nastrój się bardzo zmienił ludzi, uważam że to przez tą muzykę, bo jest bardzo ponura i odbiera chęci do pracy. Proponuję zmianę muzyki i trochę głośniej. Pozdrawiam

Co
@Madzia

Umieram.... Takie teksty na go worku?? Przecież wystarczy podejsc do leadera. Dziwni ludzie tu pracują. Placza w necie a na żywo głowy chowają jakby mieli im je ściąć. Jak ty się tu ochowalas. Nie balas się dużej ilości ludzi?, ???? o toaletę też zapytasz tutaj?

Ddr

Jak tak może zachowywać się przedstawicieli rady pracowniczej(pani Guz)obrażając innych wstyd dziewucho.Kto mógł głosować na taką osobę?

Sgjs
@Ddr

Już się wygadałaś? Zamiast tu smęcić zwróć jej uwagę na żywo, że źle się zachowuje chociaż wątpię żebyś była na tyle odważna. Trzeba było samej się zgłosić do rady i coś robić w tej firmie zamiast tu się użalać

Gcch
@Ddr

A kasia w ona też jest w radzie prawda? proszę najpierw spojrzeć na siebie. Skoro sama na zakończeniu zmiany śmieje się i wyzywa od (usunięte przez administratora) razem z koleżankami . Wstyd to powinno być wszystkim z tego działu że mają taki nie zgrany zespół.

Bgfd
@Ddr

Fartem tam trafiła bo potrzebowali więcej osób to się jej udało xd

Mnhg
@Gcch

Nie jest zgrany i raczej nie będzie bo nikt nie potrafi się dogadać ze sobą, bo jak chce się wyrazić swoje zdanie na jakiś temat zaraz inne się wymądrzają , patrząc na to wszystko ciężko będzie zacząć się dogadywać.

Oljh
@Gcch

Ciągle tylko Kasia W i G prawda jest taka że to większość dziewczyn nawzajem sobie (usunięte przez administratora) obrabia i komentuje . Patrzcie na siebie nie na kogoś bo my tam przychodzimy do pracy a nie do przedszkola.

Hcw
@Bgfd

Skończ już te farmazony piep.. i zajmij się w końcu czymś pożytecznym zamiast tak ból dupić

Xxx
@Ddr

Przedstawicielka* jak już... jak nie potrafimy pisać poprawnie to chyba czas wrócić do szkoły :)

PRACOWNIK

FIRMA POWINNA MIEC INNA NAZWE '' PUBLICZNE PRZEDSZKOLE INGRAM MICRO'' :)))

@PRACOWNIK

Zdecydowanie bo to co się ostatnio odwala to można nazwać jednym wielkim cyrkiem na kółkach xd

Dlaczego ?

@pracownik

Dobre pytanie :) wystarczy pobyc troche na dziale outbound.

PRACOWNIK
@pracownik

Najbardziej jest to widoczne na paku

Bez komentarza

Domyślam się że takie dziecinne komentarz pisze tylko jedna OSOBA.

@Bez komentarza

Guzowa chyba chcesz żeby ktoś wkoncu zgłosił to że wnosisz telefon na hale bo już sobie za dużo pozwalasz.

@Xd

Jak nie masz pewności kto to napisał to nie rzucaj nazwiskami i nie rób kwasu dziewucho tylko pilnuj siebie, dobra rada od koleżanki z innego działu ????

@JgS

Nawet jeśli nie była to ona ale wątpię żeby to nie była ona to nie znaczy że ma się wyzywać inna pracownice ze swojego działu od (usunięte przez administratora)... Tym bardziej nie wiesz co się dzieje na paku to co się udzielasz..

@Xd

Jak ktoś ma jakiś problem niech podejdzie do tej pracownicy i jej to powie w twarz a nie wypisuje to tu.. Dziecinne zachowanie jednym słowem...

@Xd

A skad wiesz, ze nie wiem? Nie musze tam byc ciagle, a swoje przezylam i wiem jak tam lubicie sobie opierdzielac du.. za nic ;) Rowniez nie znaczy zebys nieslusznie osadzala kogos o obrazanie innych :)

Hggu
@JgS

(usunięte przez administratora), więc zamiast bawić się w plotki itp to lepiej zająć się praca bo po to się tam przychodzi bo to jest praca a nie przedszkole.

Ktos z innego dzialu
@Xd

Kasia w. I jej elita ma swoje za nosem i równie mocno obgaduje koleżanki na forum gdzie każdy słyszy :) więc proszę się tu ogarnąć i trochę spojrzeć na swoje zachowanie. Form jest anonimowe wec proszę też nieoskrzac innych pracowników jak nie ma się pewności.

Jfjfdj
@Ktos z innego dzialu

Każdy jest siebie wart i najlepiej skończyć tą dyskusje bo to nie ma najmniejszego sensu. Niech każdy zajmie się sobą i nie patrzy na innych. Pozdrawiam

Ktos
@Jfjfdj

Też tak uważam najlepiej zająć się sobą

Inny
@Ktos z innego dzialu

Na jakim forum obgaduje koleżanki Kasia w poczytal Bym sobie

@pracownik

Jestem z tego działu ale raczej nie z tej zmiany o której tu piszecie,przychodzę pracować a nie słuchać kto co mówi i na kogo..

Dalej

Największą plotkara w ingram jest (usunięte przez administratora) i jej swita swita.cala strefa d to dzieci ktore uważają że są cały czas jeszce w szkole szkole.np szkole.np.roznosza plotki na temat Artena bylego ranera na outbandzie

@Dalej

Jak już piszesz głupoty na kogoś to rób to chociaż poprawnie. Może cofnij się do szkoły tam nauczą :p Większych plotkar wszystkowiedzących spotkamy na strefie C ;)

Gsgs
@JgS

Weźcie już skończcie te dyskusje dziecinną bo tego aż się czytać nie da, jedna atakuje druga i tak w kółko. Udanej majówki życze.

xxx
@Gsgs

to nie czytaj

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS - Łozienica k/goleniowa

• Jak się pracuje w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 21 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT SOLUTIONS