Opinie o Enerlink Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Enerlink Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Enerlink Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enerlink Sp. z o.o. w Sosnowiec

Administrator Nowy wpis

Enerlink Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Energo System Nowy wpis

Współpracuję z firmą od dłuższego czasu w szerokim spektrum. Nie mam powodów do narzekań. Wszelkie sugestie są dyskutowane i znajdowane są właściwe rozwiązania. Dział realizacji pierwsza klasa. Najlepszy producent rozdzielnic na Śląsku i w okolicach. Polecam, żaden inspektor nic nie zakwestionuje.

Szukający Nowy wpis

Wie ktoś może jak teraz się pracuje w tej firmie na stanowisku Magazyniera? Wypłacają normalnie? Jakie warunki, cokolwiek ;)

Lamada Nowy wpis
@Szukający

3 tys możesz na start dostać ogólny (usunięte przez administratora) na magazynie o ile mozna to nazwać magazynem, towar poupychany gdzie się da brak osoby odpowiedzialnej za ten (usunięte przez administratora) nawet gdy nie ma za duzo roboty musisz stac z miotła lub przekładać kartony żeby było że pracujesz 8h

Wiktor

Ciężko jest się dostać do kadry managerskiej?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Enerlink Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Volt

Czytam te pierdoły i trochę brakuje słów.(usunięte przez administratora) Ale jako zleceniodawca powiej, że Enerlink to absolutnie fantastyczna profesjonalna firma. Doskonale wyposażona sprzętowo. Dająca kolosalne możliwości rozwoju. Znam ich pracowników od lat, współpracuję z nimi ca 10 lat i są to genialni, efektywni zawodowcy, od których młodzież powinna się uczyć. Rewelacyjni ludzie, rewelacyjni współpracownicy. Jak ktoś na nich narzeka to znaczy, że to jakiś cienki kombinator coś chce ugrać na własnej mierności. Enerlink dla mnie to 100% profesjonalizmu, doskonała kadra, 100% jakości usług. gwarancja terminowości. A że kadra menadżerska wymaga profesjonalizmu, którego jakiś cienki bolek nie jest w stanie zapewnić? No cóż - szacunek dla Zarządu, O "Bolku" szkoda gadać.

Ambasador
@Volt

To proszę się pochwalić kontrolą pipu oraz karą która została nałożona :)

Konrad

Odradzam współpracy z tą firmą ! Na rozmowie mydła oczy a potem okazuje się że połowa kasy pod stołem w kopercie dodatkowo nie wiesz ile dostaniesz ! SKoda czasu

Mati

Potwierdzam firma obiecuję wszystko na rozmowie a podczas podpisania umowy wmawia że było ustalone np część pieniędzy pod stołem w kopercie jako forma premi a na umowie 1000 mniej jak stawka ustalona na rozmowie

Patryk

Uwaga firma zatrudnia na okres próbny i nie wypłaca wynagrodzenia tłumacząc że tylko sąd ich do tego zmusi

Zostaw merytoryczną opinię o Enerlink Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Enerlink Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enerlink Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Enerlink Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wopistów 15B
    41-215 Sosnowiec