logo Rockwell Automation

Rockwell Automation

Katowice

Opinie o Rockwell Automation

JD 2014-11-21 18:54:29
pracowałam w rockwell,i niestety mam złe zdanie może nie o samej pracy bo jest ok.,ale dziewczyny są nie miłe,bardzo żle traktują nowych pracowników,ogólnie z rozmowy z jedną z nich wiem że nie lubią pracowników z tymczasówek-randstad,.one dostają premie za normy a my nic,nie polecam jednym słowem mobing,.
michał 2014-11-25 14:02:25
witam
a jak w tej firmie wyglada dział utrzymania ruchu (obowiazki,wypłaty,mobing),pytanie czy warto sie starac ??
ciekawy 2014-12-13 05:30:17
jak tam ten nowy z ur daje rade czy jest cienki
arek 2014-12-15 19:42:59
jak można przyjąć się do RA? Przez jakieś biuro? czy jak?
ICB 2015-01-13 03:41:36
Praca ok, uważajcie na kierownika ICB kawał szma..., wredny i niesłowny, wszystkim obrabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do ciebie głupie teksty i uśmiech a później zaplecami się wyśmiewa. Szkoda mi tych inżynierów z ICB a pod tablicami że Sławek jeszcze go znosi...
paulina 2015-02-01 09:49:32
Witam , wiecie może czy są przyjecia ?
:) 2015-02-01 17:50:59
Są przyjecia :) Zapraszam do randstadu ;]
ok 2015-02-02 03:21:51
Także z doświadczenie nia ma szans z Randstadu na pracę na umowę o pracę w Rockwellu - TO CZYSTY ZYSK DLA KIEROWNIKA PRODUKCJI, ZWOLNIĄ KIEDY CHCĄ TRAKTUJĄ JAK ŚMIECIA co tydzień nowe umowy i z daleka od działu ICB. Zgadzam się z opinią ICB sam zauważyłem.
ok 2015-02-02 03:21:56
kolo 2015-02-26 18:40:36
co znaczy, ze traktuja jak smiecia ?
;] 2015-03-03 16:08:52
Nie nie ma szans dostac sie na produkcje bezposrednio takze zapraszamy do randstadu ;)
ja 2015-03-23 14:35:22
nie polecam. gdyby robili częściej testy narkotykowe i alkoholowe od razu towarzystwo by się wykruszyło i musieliby przyjąć normalnych ludzi,a tak to grupa dzieciaków którzy uważają że są najlepsi. nie tyczy się to całej firmy. chodzi o dział kinetix
neutralny 2015-05-02 13:58:56
Nie polecam dzialu ICB, mozna byc menagerem i byc czlowiekiem nie szmata i mowic prawde nie klamac. Uwazajcie na menagera ICB skrzywdzil wielu ludzi, klamie, obgaduje wszystkich, wszystko psuje. Wspolpraca z nim jest niemozliwa, ten typ juz taki jest. UWAGA NA ICB
Ziomek30 2015-05-18 15:04:10
Witam,moje zdanie na temat jest takie:pracowałem tam przez 2 tydnie przez randstad na kinetixie(montaż silników itd)stawka 2100 brutto,3 zmiany,z czego zrobiły sie 2 po 12 godz,niech wcześniej nie wspominał o tym,no ale jak to ktoś powiadział ''tak tu jest''wiec zrezygnowałem z tej pracy,sama praca,nie nie jest mega cięzka,ale jak nie masz zdolności manualnych to nawet tam nie idź,co do ludzi to jak chorągiewki,fałszywi,raz godaja tak a roz tak...nie idzie się połapać,pewnie nie wszyscy,wiadomo.Generalnie z nikim sie nie licza i robią co chcą,pozdrawiam i szukam innej pracy :D miłego dnia.
Ziomek30 2015-05-18 15:11:15
Zgadzam się z Tobą,banda dzieciaków co myślą że są Bóg wie kim,pozdrawiam(Katowice)
Nietakzle 2015-05-31 04:34:04
Witam.
Chwalę sobie pracę w Rockwell. Dobrzy liderzy są na Kinetixie. To dobre osoby na dobrych miejscach. Jeśli chodzi o pracowników to jeden za drugim stanie murem. Jak wszędzie zdarzają się niedociągnięcia i dziwne sytuacje, ale z dobrym podejściem i to nie jest większym problemem.
jaTOja 2015-06-01 22:00:11
no nie wierzę... Zdanie wielokrotnie złożone u kogoś z linii Kinetix?

Żart oczywiście:)
blkaelb 2015-06-02 14:05:58
" Jestem zdziwiona jednak sytuacją na drugiej zmianie, gdzie koordynatorem jest mama a pracownikiem syn. Firma zawsze dba o zasady BHP, oraz etykę. I na etyce nie tak dawno było wspominane że taka sytuacja nie może mieć miejsca..."

Niestety to prawda, gdzie ta głośno propagowana etyka?
Anna 2015-06-17 12:00:13
Mało poważne podejście ze strony firmy do potencjalnego pracownika. Zadzwoniła do mnie Pani, że chce umówić się ze mną na rozmowę telefoniczną w sprawie przesłanej aplikacji. Ustaliłyśmy dzień i godzinę. Jako, że jestem osobą aktywną zawodowo, ułożyłam sobie grafik pracy tak aby móc swobodnie odebrać telefon. Oczywiście Pani już więcej nie zadzwoniła. Proponuję trochę poszanowania dla ludzi i ich czasu. Wystarczyło wysłać maila, że nie jesteście już Państwo zainteresowani kontaktem.
kisel 2015-07-08 18:57:40
Pracowalem w dziale zakupow bezposrednio produkcyjnych i powiem ze spory tam przemiał ludzi. Zawsze jakies otwarte stanowisko ale mało kto zstaje dluzej niz okres prbny czy rok (najczesciej zwolniaja sie sami pracownicy. Zarobki sa dobre a nawet leprze niz dobre ale mimo to ludzie ochodza. Mysle ze do poki "głowa" sie w tej firie niezmieni tzn w dziale zakupow to bedzie tak jak jest czyli kulawo
loolek 2015-09-25 15:35:07
Słaba zima, słaba firma...agencja do zwolnienia.
Porażka
dojuśka89 2015-10-06 16:14:29
Heja, nie wiesz czy w Katowice przypadkiem to nie poszukują junior accountant ale z językiem francuskim bo tak jakoś obiło mi się o uszy. Chętnie bym się zatrudniła w Rockwell ale nie bardzo mi się widzi kurs hiszpańskiego a znam w stopniu zaawansowanym francuski. (usunięte przez administratora)
Kasia 2015-10-12 22:44:55
Nie poleciła bym dzialu MOD, mozna byc Teal Liderem i byc czlowiekiem nie szmata i mowic prawde nie klamac. Uwazajcie na marte MOD skrzywdzila wielu ludzi, klamie, obgaduje wszystkich, wszystko psuje. Wspolpraca z nią jest niemozliwa, ten typ juz taki jest. UWAGA NA MOD !!!
aga 2015-10-14 15:58:34
Co masz do mod? Ekipa zgrana a Marta nie odpowiada osobom ktore sie opierdalaja i tyle...troche kultury i szacunku do innych...
Mati 2015-10-14 17:49:11
Ekipa na mod była kiedyś swietna za czasów Janusza, teraz .....
aga 2015-10-14 19:02:26
Ale swietna do imprez czy do pracy zespolowej?Jesli chodzi o prace to mod pokazaly na co je stac i sobie swietnie radza w takim teame.Z liderami na czele.A jak sie komus nie podoba to coz....sa inne zaklady...
ola 2015-10-19 17:18:27
W tej firmie było dobrze na początku gdy dowodził Sławek potem jak przejął władzę młody który niema szacunku do pracowników i potrafi tylko mydlić oczy a za ich plecami twierdzi że produkcji to się nic nie należy. Czyli uważa ludzi za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i pokazuje gdzie ma pracowników z rodzinami wprowadzać czas pracy równoważny czyli po 12 h karać za L4. Przykro mi panie dyrektorze że niektórzy posiadają dzieci i gdy one chorują to zostają w domu z rodzicami a nie idą do szkoły. Może należy zatrudniać tylko samotne osoby bez rodzin takie są bardziej pewne że nie będą brać L4
ja 2015-10-22 18:33:56
a ile zarabia inżynier elektronik
Calypso 2015-10-26 17:55:48
rownowazny czas pracy ma zapobiegac wysylaniu ludzi na urlopy bezplatne w czasie gdy nie ma zamowien. Pytanie zatem co lepsze? 12h czy siedziec w domu bez kasy.
ryr 2015-11-16 19:37:16
na kazdym dziale jest 4-brygadowka?
kihe 2015-12-19 21:41:59
Coś tego elektronika nie potrafią zatrzymać. Szkoda czasu na rozmowę, ich test olałem po wypełnieniu 1/3 - marna oferta, zmarnowana godzina życia
ja 2016-01-18 16:47:53
A ja mam bardzo dobrą opinię. Mówię oczywiście o pracy biurowej- nie mam pojęcia, jak jest na produkcji. W biurze super warunki, mnóstwo benefitów-opieka medyczna, multisport, system kafeteryjny, dodatek do obiadów, ubezpieczenia, darmowe kursy językowe itd. Fajna atmosfera, fajni ludzi, z każdym idzie się dogadać. Wszyscy zawsze narzekają na pracę w korporacji, dlatego też miałam obawy kiedy zaczynałam, jak się potem okazało zupełnie nie potrzebnie.
robtus 2016-03-08 15:10:43
I bardzo dobrze zrobiłeś - jeszcze przez przypadek przyjęli by ciebie...
sasiad 2016-04-30 22:57:17
podobno jeden z Tl to nizly swir zneca sie nad zona , slychac u mnie na pietrze
ciekawy 2016-05-09 21:04:56
Ile można zarobić w RA w finansach/ płacach/ HR?
O 2016-06-26 16:37:48
nie pracowałam, ale pracowałam w renomowanych Kancelariach Adwokackich mariusz fras katowice i bartłomiej piotrowski katowice oddaje sie własną forse za nic i nie warto kompletna strata czasu lepiej odkładać na lokatę z procentem i generalnie jak już płacic to tak żeby patrzeć na estetyczne i zdrowe widoki ,jak ktoś ma krzywe usta czy inne defekty to po co w to inwestować własną forsę?????albo krzywo rozstawione zęby
Pracownik 2016-06-29 00:22:49
Widocznie tak wygladasz wiec lepiej zainwesuj troche w swoje poprawki nikt sie wtedy ciebie nie bedzie brzydzil .
Troskliwy 2016-06-29 00:28:45
Baton zapimnij o 3000 tysiacach chyba ze brutto i to nie cale 3 jak bedziesz z ransztadu to na przywitanie dostaniesz 1,8 netto pozdro
Troskliwy 2016-06-29 00:32:11
Ciekawy nie badz taki ciekawy itak tam sie nie dostaniesz bo stolki sa juz zagrzane .
Pracocholik 2016-06-29 00:36:06
Sasiad oczywiscie ze sie zneca nad pracownikami tez to kierownik magazynu .
Niezadowolony 2016-06-29 00:49:23
Panie ja jak siedzisz na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za biurkiem zgarniasz dobra kase to nic tylko sie cieszyc idz wiec w wolnej chwili na hale a masz jej mnustwo i zibacz jak ludzie zapierdalaja i licza im czasy ile zrobia w godzine pozdrowienia dla pana H . ktory to wprowadzil i dorobil sie stolka a na chali na Zadnego pracownika nie spojrzy bo kazdy zabil by go wzrokiem .
Obserwator-zniechęcony 2016-07-07 10:01:39
Pan "Głowny "robi wszystko żeby się wykazywać. Te roszady wszystkie, zrzucanie ludzi ze stołków-żenujące. Poziom zarobków kiepski jak na to -ile się od ludzi wymaga. Kierownik magazynu-wszyscy wiedzą jakim cudem nadal się trzymanie wiadomo-chyba ma plecy. Coraz więcej wymagan, coraz więcej wbijania się na stołki i kombinowania. Kasa za tym nie idzie.
Pracownik 2016-07-29 10:39:52
Witam, w Rockwell Automation jestem zatrudniony od 2 tygodni na dziale "Kinetix" zatrudniony jestem przez agencje Randstad. Na chwilę obecną bardzo mi się podoba, ludzie znający się na swoim fachu, miła atmosfera, 2 zmiany 8-14 i 14-22 ogólnie firma na bardzo duży plus. Nie dajcie się zwieść negatywnym opinią.
ICB 2016-08-15 01:48:47
Widze ze manager icb pisze ze jest ok, uwazajcie na niego zniszczyl wielu ludziom zycie, dla niego czlowiek to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ma szacunku dla siebie i dla innych, manager ICB ma niska samoocene i nie toleruje inteligentnych normalnych ludzi, prostak i pustak. UWAGA ICB JAKI KIEROWNIK TAKI DZIAL ICB
S. 2016-08-27 10:22:18
Rekrutacja w tej firmie jest bardzo nieprofesjonalna. Miałam dość długą rozmowę telefoniczną, po czym zaproszono mnie na spotkanie w siedzibie firmy, które trwało ponad godzinę. Dopiero w momencie, kiedy miałam już wychodzić, pani z rekrutacji przypomniało się, aby mi powiedzieć, że byłabym zatrudniona przez agencję pracy tymczasowej, podczas gdy tak ważną informację powinna przekazać telefonicznie. Nie w każdej branży outsourcing jest standardem. Informację zwrotną miałam otrzymać w ciągu dwóch tygodni, a mijają dwa miesiące. Nie polecam osobom, które cenią sobie swój czas.
Barteq 2016-08-31 08:41:12
a od kiedy to dla pracownika agencyjnego firma zaprasza do siebie na rozmowe
Bolo 2016-11-01 13:36:16
Ponawiam:
Ile można wyciągnąć jako doświadczony inżynier elektronik? Jaki to wydział i jaki system pracy?
Pzdr
pracuś 2016-11-04 01:49:34
z tym liczeniem czasu to prawda, choć zarobki ok, atmosfera srednia.
Niedoszły kandydat 2016-11-06 14:13:10
Sam też miałem takie doświadczenie z tą firmą. Rockwell nie zatrudnia przez agencję tylko pracowników produkcji, ale i część pracowników biurowych.
Pejapp 2016-12-09 21:14:42
Wie ktoś czy mozna sie dostac na stanowisko magazyniera bez doswiadczenia z jazda na wozkach? Uprawnienia sa tylko doswiadczenia brak a slysze same pozytywy o tej firmie i chcialbym sprobowac, pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Rockwell Automation - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rockwell Automation