Opinie o Solareon Polska Sp. z o.o. w Osielsko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Solareon Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solareon Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solareon Polska Sp. z o.o. w Osielsko

A co, to lepsza firma dla osób poczatkujących jednak? Ktoś się po prostu zdziwił, że doświadczony kandydat chciał aplikować, zastanawiam się czy słusznie? Skoro wymagają w niektórych ofertach uprawnień, to jednak jakieś doświadczenie trzeba mieć? A co z zakresem szkoleń w tym wszystkim?

Od tamtego roku nie ma żadnej opinii? nie widzę tez by pisano bezpośrednio o warunkach pracy dla projektantów a właśnie oferta dla nich ze strony by mnie interesowała. W branży elektrycznej mam już doświadczenie, ciekawi mnie wiec jaka podstawa jest do wynegocjowania dla osoby, która ma już trzy lata za sobą? I czy przede wszystkim polecacie aplikować?

Paluch Nowy wpis

Zadzwoń i zapytaj. Nie bez powodu ogłoszenie wisi tak długo. Na start masz najniższą krajową i "pomyślimy o podwyżce jak się wykażesz". Ogólnie nie rozumiem czemu z doświadczeniem w branży rozważasz pracę w tej firmie, ale ok, twój wybór i twój stracony czas.

Śmieszek Nowy wpis

Jak można nazwać się w KRS Solareon Polska, mając tylko i wyłącznie oddział w Polsce. Wielkie XD dla założycieli. Czy jeśli powstaną kiedyś oddziały za granicą to oddział w Polsce będzie nazywać się Solareon Polska Polska a przykładowo w Niemczech - Solareon Polska Niemcy?

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Solareon Polska Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko kierownik robót elektrycznych. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Drogi ADMlNlSTRATORZE

Jestem przekonany, że to nie jest dobry wybór i rekomenduję rozpatrzenie innych opcji. Jest wiele ciekawych ofert w firmach, które zapewnią pracownikowi wypłaty w terminie i warunki, jakie zostały uzgodnione w umowie.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Solareon Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Monter?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Grażyna

czyli faktycznie tak jak ktoś pisał tu w firmie ciężko o pomoc w uzyskaniu jakichkolwiek uprawnień? niby w ogłoszeniu piszą dla montera, że wymagają na start uprawnienia SEP E i D do 1kV i powyżej 1kV... pisali także o możliwości pracy w delegacji w całym kraju i chciałabym się dowiedzieć o tym czegoś więcej. jak je organizują i wynagradzają? co z zakwaterowaniem jakimś?

@Grażyna

O jakie uprawnienia pytasz? Ja słyszałam od znajomego, że sepy pomogą załatwić, ale jakieś budowlane czy projektowe to zapomnij ;) Od siebie powiem tylko, że mieli problemy aby przelać wypłatę na czas.

@Kruszyna

Jednorazowo czy częściej to się zdarzało? To jest powód Twojego odejścia w takim razie? Ciekawa byłabym ostatecznego powodu... Mają gdzieś jeszcze zobowiązania jakieś?

@Grażyna

Notorycznie się to powtarzało i na nic zda się zapis z konkretną datą w umowie, bo wypłatę dostaniesz jak góra uzna, że to już czas ;) Nie był to główny powód mojego odejścia, jedynie kropla w morzu rozpaczy. Szkoda wracać do tych czasów - uczulam innych żeby się dwa razy zastanowili.

@Kruszyna

Zależy co jeszcze mogło się tu dziać. Do dziś te nieprzytoczone sytuacje występują? Na co ewentualnie trzeba zwracać uwagę podczas pracy na samym początku? Tutaj sporo osób kandyduje mimo wszystko?

@Grażyna

Rozmawiałam z miesiąc temu ze znajomą, która dalej tam pracuje, bo niestety nie ma zbyt dużego pola manewru. Toksyczna atmosfera dalej się tam utrzymuje. Ludzie może i kandydują, ale odchodzą szybciej niż przychodzą.

@Kruszyna

Aha no i firmie by to nie przeszkadzało w żaden sposób? Ich przypadkiem rotacja nie kosztuje? Jak osoba rekrutująca jest tu wynagradzana? Od kandydata?

@Grażyna

Nigdy nie spotkałam się z tak źle zarządzaną firmą, więc nie dziwi mnie taka absurdalna sytuacja.

Joanna
@Kruszyna

Dzień Dobry. Ma Pani rację bo na dzień dzisiejszy zalegają z zapłat faktur na kwotę 129 tyś złotych. Nabrali materiałów i usługi sprzętu.Windykacji tłumaczą się tym że, im nie płacą I składamy pozew do SĄDU właściciele w ogóle nie odbierają tel.

Wojtek

300k pln w plecy przez współpracę w konsorcjum z Solareon.

дмитро

Платежі часто надходять із запізненням на кілька місяців. Вони не платять за делегації.

KK

Przez pierwsze tygodnie nikt nawet nie porozmawiał ze mną na temat zakresu obowiązków. Obietnice składane przed podpisaniem umowy mijały się z prawdą, bo w firmie NIE MA osób, które pomogą w zdobyciu uprawnień. Okazuje się, że nie bez powodu poza ludźmi z zarządu nie ma tam nikogo o dłuższym stażu pracy. Może i nie odnajdziesz tu jakichkolwiek perspektyw, ale za to masz totalny chaos i nerwową atmosferę. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Solareon Polska Sp. z o.o. - Osielsko

• Jak się pracuje w Solareon Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solareon Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solareon Polska Sp. z o.o.?

Solareon Polska Sp. z o.o.
  • Polna 9-11
    86-031 Osielsko

Solareon Polska Sp. z o.o.