Opinie o Vivaldi Meble Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Vivaldi Meble Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vivaldi Meble Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vivaldi Meble Sp. z o.o. w Krosno

byly pracownik

Odkad osoby z dlugim stazem pracy i kierownictwo zaczely odchodzic zrobil się totalny chaos a firma leci w dol i wyglada jakby miała nie przetrwac kolejnego roku na rynku. Widac ze firma sobie nie radzi chocby po tym ze najpierw poucinano benefity jak karta multisport a potem zabrano premie wszystkim pracownikom w dziale handlowym. Nowi pracownicy odchodza po kilku miesiacach

byly pracownik

wedlug mnie to jest kwestia slabej sytuacji finansowej firmy. Zostala odebrana premia za zaangazowanie, premia za terminowosc i prowizja od sprzedazy czyli wszystkie mozliwe dodatki do podstawy

Helena Nowy wpis

Hej. Interesuje mnie wysokość podstawy, która jest teraz przyznawana pracownikom działu handlowego. W ofercie sprzed paru miesięcy pokazała mi się informacja o tym, że 3 lata doświadczenia w zawodzie to minimum. wpływa ono na zarobki?

byly pracownik Nowy wpis

@byly pracownik

Co z tym handlem, czemu premie zostały odebrane? To jak teraz zarobkowo na tym wychodzą i czy nie jest to po prostu wynikiem spadku sprzedaży? nie mają na czym wyrobić wspomnianej premii i to jest powód? Jakie mieli do teraz odnośnie niej zasady?

byly pracownik Nowy wpis

Bobek

Omijać szerokim łukiem obiecuja złote gory na rozmowie rekrutacyjnej a potem zabieraja premie bo firma malo zarobiła. Olbrzymia rotacja pracownikow zarowno fizycznych jak i w biurze

Zuzanna
@Bobek

W biurze jest rotacja? O jakich stanowiskach mowa? Na takiej stronie widzę dwie oferty dla speca od sprzedaży z j. niemieckim. Jedna była dodawana w grudniu a druga w lutym. czy do teraz gdzieś jeszcze były wrzucane? Gdzie szukać aktualnych? i jakie są zarobki w tym przypadku?

W mieście Krosno poszukiwano kandydatów do pracy jako Export Manager. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Vivaldi Meble Sp. z o.o.? Jak wrażenia z rekrutacji?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Vivaldi Meble Sp. z o.o. na stanowisko Area Sales Manager? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jojo

Praca w magazynie w Korczynie zero organizacji oraz skakanie po regałach bo wszystkie przejazdy między regałami są zawalone...zero czytników i szukanie towaru po całym magazynie...Nie polecam tam pracy bo ciężko oraz zero szacunku dla pracowników...

Johan

Wypłaty dostajecie na czas? ,bo słyszałem że w firmie jest bardzo nie ciekawie , na podwyżki niema kasy . A ci dwaj pajace obiecują złote góry , których nie widać.

@Johan

Pomyliłeś firmy kolego - piszesz o firmie WIPMEB należącej do tego samego właściciela.

@G

Skoro kolega pomylił firmy, a przy okazji dowiedziałem się, że Ty masz wiedzę na temat firmy Vivaldi Meble, to pozwolę sobie zapytać Cię, czy wiesz może, ile na start można zarobić tam na tak zwaną rękę? Zarobki to zawsze ciekawy temat do dyskusji, dlatego liczę, że uda mi się tego dowiedzieć właśnie od Ciebie.

@Piotr

Zarobki zależą od wielu czynników - stanowiska, doświadczenia, znajomości języków obcych itp.

Sylwia
@G

A więcej szczegółów? Jakieś ewentualne przykłady umiejętności co do stawek? I co jest ważniejsze doświadczenie czy te języki jak już?

@Sylwia

Bardzo trudno jest mi podać konkretne stawki ponieważ to zależy od na prawdę wielu czynników. Najlepiej w tej sprawie skontaktować się bezpośrednio na e-mail lub numer telefonu podany w ogłoszeniu o rekrutacji. Co do drugiego pytania, to wymagania zależą od stanowiska. W dziale handlowym najważniejsze są umiejętności miękkie, znajomość języka i chęć nauki. Posiadając doświadczenie w handlu / e-commerce z pewnością można wynegocjować atrakcyjniejszą stawkę.

Sylwia
@G

Wracam tu po roku, bo chcę zweryfikować czy do dziś stawki jakoś w handlu podskoczyły? Do tego jeszcze odnośnie tych negocjacji to z kim będzie się na ten temat ostatecznie rozmawiać i czy możliwe będzie przyjęcie na dział jakoś od czerwca? Ile czasu tu średnio schodzi od złożenia cv do ostatecznej decyzji o przyjęciu?

@G a czy ty może powiesz pare słów o tej firmie?

G

Panowie, firmy się wam pomyliły. Piszecie o WIPMEB tego samego właściciela, nie o Vivaldi. To są dwie, oddzielne, niezależne spółki.

Andre 04

Jak szukasz pracy to omijaj tą firmę na początku obiecują duże zarobki a potem okazuje się zupełnie inaczej , zaledwie minimalną

Remik

Trochę zastanawiające jest to, że przestaliście być aktywni na wątku. Może jednak podpowiecie jak się pracuje i czy są szanse na pracę?

Piotrek

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Wicher

Jak mogą nam płacić ZUS jak nie mamy ubrań roboczych

Bobfoki

Czy płacą 100% ZUS ?

Henry

Czy często się zdarzają nadgodziny ?

G

Firmy wam się pomyliły chłopaki - piszecie o WIPMEB tego samego właściciela co Vivaldi.

Zostaw merytoryczną opinię o Vivaldi Meble Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w Vivaldi Meble Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vivaldi Meble Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vivaldi Meble Sp. z o.o.?

Vivaldi Meble Sp. z o.o.
  • Długa 1