Opinie o Trips Automatyka Polska Sp. z o.o. w Wykroty - nowogrodziec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Trips Automatyka Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trips Automatyka Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trips Automatyka Polska Sp. z o.o. w Wykroty - nowogrodziec

Byłem jakis czas temu na rozmowie , rozmowa bardzo konkretna , odpowiadaja na wszystkie pytania , lecz jak pytaja o zarobki to kiepsko , od razu reakcja oddzwonimi , tutaj widac , że w temacie zarobkowym podejscie niemieckie albo nasze warunki lub dowidzenia .

@Ewelina

Poważne firmy nie wysyłają na rozmowy o pracę ludzi z działu kadr , bo niewiele wiedza jeszcze mniej umia , byli szefowie działów i mistrzowie , czyli podejście bardziej fachowe

Człowiek Nowy wpis

Nie polecam aplikować czekacie i nie dostajecie żadnej odpowiedzi szybciej znajdziecie inna robotę niż doczekacie się zatrudnienia od koleżanki tam zatrudnionej wiem że zarobki to nie żadne kokosy mówiła mi że z tymi co rozmawiała to brutto 6000 koła a sztab kierowniczy pozostawia wiele do życzenia.

yo Nowy wpis
@Człowiek

Nie no czasem komuś chyba odpowiadają, bo jednak niektórzy opisują tutaj rozmowę o pracę :). A jakiego stanowiska dotyczy wspomniane 6 000 zł brutto? Ja widziałem ofertę pracy dla montera. W ofercie napisano, że firma oferuje szkolenia/wdrożenie dla osób nieposiadających doświadczenia na podobnym stanowisku. Ktoś mógłby nakreślić jak przebiega takie szkolenie?

Heja, mnie interesuje stanowisko specjalist ds rekrutacji. Firma oferuje tam pracę hybrydową. Ale nie ma info, ile dni pracuje się z domu. Napiszcie, ile dni właśnie koniecznie trzeba być w biurze, a ile jest dni na home office? Wgl ciekawe, czy jest szansa na 100% zdalną po jakimś okresie wdrożenia.

Ciekawi mnie stanowisko kontrolera jakości w firmie. Wpadłem na stare ogłoszenie i zastanawiam się czy nie podesłać swojego CV. Z tego co czytam, piszecie, że o stawki ciężko się dowiedzieć ale może znajdzie się jakiś pracownik i podpowie przynajmniej jakie widełki odpowiadają temu stanowisku? Co do rekrutacji, kończy się ona na jednej rozmowie czy jest kilka etapów?

koko Nowy wpis

Mnie na start proponowali 6000 ale zrezygnowałem bo dostałem lepsza ofertę

Olaf
@Kandydat

Pytali Ciebie o zarobki, czy Ty ich? I czy coś w tym temacie mieli konkretnego do powiedzenia? No i o jakie stanowisko była ta cała rozmowa?

@Olaf

Oni zapytali , a ja odpowiedziałem szybko tego co oczekuje , odpowiedz błyskawiczna oddzwonimy . Aplikowałem na kilka stanowisk , a na które zaprosili to sie dopiero okazało podczas rozmowy , Rozmowa konkretna , rzeczowa , o to nie moge miec żadnego ale .Podałem im swoje warunki , nie poszło , ok nie mam żalu , lepiej od razu rozwiac wątpliwości .

Ewelina
@Kandydat

Cześć, a kto był obecny podczas tej rozmowy? Była tam osoba z działu kadr, czy też prezes jakiś czy szef działu? I czy ta rozmowa to był pierwszy etap rekrutacji, czy był wcześniej jakieś np. rozmowa telefoniczna??

Egon
@Kandydat

Jakie to były zarobki że uznali że za duże wymagania?

@Ewelina

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Trips Automatyka Polska Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Trips Automatyka Polska Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 8 października

Kobieta

Wyszukałam w sieci ogłoszenie na stanowisko Kontroler Jakości. Tam w wymaganiach podali, że chcą świadectwa kwalifikacji SEP. Czy trzeba je mieć już na etapie rekrutacji, czy można je z czas wyrobić po zatrudnieniu??

Szukający pracy

Firma Trips Automatyka poszukuje pracownika na stanowisko "Kierownik projektów urządzeń rozdzielczych i sterowniczych". Prośba o opinię na temat danego stanowiska, atmosfery w firmie, benefitów, wyngarodzenia na jakie można liczyć. Od dłuższego czasu zauważyłem, że firma szuka kogoś na to stanowisko.

Adrian

Spokojna praca super i szanowni pracownicy. Wysokiej jakości narzędzi, mocne oświetlenie w zakładach, bogate wyposażenie lodówki, mikrofalówki i szafki śniadaniowe.

Nie polecam

Najgorsza praca na świecie. Patologiczny związek kierownika z kadrową. Fuuuu!!!

Znowuon

To prawda. Na produkcji wynagrodzenia kiepskie, brak możliwości podwyżki, żadnych benefitow ani funduszu. Pani pseudo kadrowa prywatnie związana z kierownikiem produkcji wprowadza swoje rządy. Atmosfera słaba, brak organizacji pracy, ogólnie nie polecam. Chyba że na przetrzymanie

Bardzo duża rotacja pracowników, słabe wynagrodzenia, zmuszanie do nadgodzin, ucinanie premii z błahych powodów, kadrowa w biurze zajmująca się tylko plotkami

Zostaw merytoryczną opinię o Trips Automatyka Polska Sp. z o.o. - Wykroty - nowogrodziec

• Jak się pracuje w Trips Automatyka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trips Automatyka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trips Automatyka Polska Sp. z o.o.?

Trips Automatyka Polska Sp. z o.o.
  • Wyzwolenia 30
    59-730 Wykroty - nowogrodziec

Trips Automatyka Polska Sp. z o.o.