Opinie o Key Solutions Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Key Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Key Solutions Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Key Solutions Sp. z o.o. w Wrocław

Jak w Key Solutions Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Zespół KEY

a, dziękujemy :). Owszem, humor dopisuje. Duża w tym zasługa tego, że lubimy swoją pracę ;). Pozdrawiamy, Zespół KEY

Czy firma Key Solutions Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Zespół KEY Nowy wpis

Przepraszamy najmocniej, nie zauważyliśmy Twojego pytania! Szczerze mówiąc nie ma u nas takiej praktyki w standardzie. Natomiast wszyscy w tej firmie jesteśmy ludźmi i jeśli pracownik rzeczywiście znajdzie się w potrzebie wsparcia finansowego, z pewnością zarząd tego nie zignoruje i zaproponuje jakieś rozwiązanie. Pozdrawiamy, Zespół KEY

Luiza Nowy wpis

Absolutne zmarnowanie czasu, zaproszą Cię do drugiego etapu rozmowy, a godzinę przed je odwołają. Zerowa organizacja jak dla firmy z sektora automotive, omijać.

Zespół KEY Nowy wpis
@Luiza

z Twojej strony zostały wysunięte w kierunku naszej organizacji oskarżenia, które traktujemy z pełną powagą. Informacje, które przekazałaś w swoim wpisie zostały zweryfikowane ze wszystkimi członkami naszego zespołu rekrutacyjnego i - jak sądzimy - mamy już pewną wiedzę na temat tego co rzeczywiście zaszło. Szkoda, że nie zdecydowałaś się publikować pod własnym imieniem i nazwiskiem, bo to znacznie ułatwiłoby nam wyjaśnienie tej sprawy. Zgodnie z uzyskanymi informacjami rzeczywiście doszło z naszej strony do odwołania rozmowy, ale - wbrew temu co twierdzisz - nie stało się to na godzinę przed spotkaniem. Zgodnie ze słowami osoby prowadzącej tę rekrutację, informacja została przekazana z wyprzedzeniem 3-godzinnym, po kilku zakończonych niepowodzeniem próbach kontaktu telefonicznego. Decyzję stakeholderów zespół rekrutacyjny otrzymał w czwartek późnym popołudniem, po zakończeniu pracy w tym dniu, zaś w piątek rano w pierwszej kolejności podjęte zostały próby kontaktu telefonicznego. Zespół rekrutacyjny dochował w tym wypadku pełnej staranności, mając na uwadze szacunek zarówno do Twojej osoby jak i Twojego czasu. Prosimy również o zrozumienie naszego zespołu - rekruterzy to ludzie, którzy również pracują w określonych godzinach i mogą reagować tylko w ramach określonego ustawowo czasu pracy. Tego dnia akurat tak się zdarzyło, że osoba prowadząca proces, w którym brałaś udział zaczęła swoją zmianę o godzinie 9:00 i pierwszym jej działaniem tego dnia była próba kontaktu z Tobą. Niestety, nie doszła ona do skutku, gdyż nie odbierałaś telefonu. Rozumiemy Twoją emocjonalną reakcję, mamy pełną świadomość tego, że poszukiwanie pracy nie jest procesem łatwym. Choć nie widzimy w tej sytuacji naszej winy, to mamy nadzieję, że publikując tę (trochę rozmijającą się z faktami) opinię pozbyłaś się złych emocji i mogłaś poczuć się lepiej. Pozdrawiamy, Zespół KEY

DW

Ilu pracowników zatrudnia firma Key Solutions?

Zespół KEY

Nasi liderzy bardzo starannie monitorują postępy każdego pracownika - jego rozwój, zakres umiejętności i predyspozycje. Oczywiście jest to kwestia bardzo indywidualna, ale zwiększanie zakresu kompetencji nagradzamy awansami i podwyżkami. Tak, mamy świadomość, że ta odpowiedź jest bardzo ogólnikowa, ale prawda jest taka, że krzywa rozwoju każdego inżyniera jest inna, dlatego też ciężko byłoby zamknąć każdą osobę w sztywnych ramach. Nasza organizacja nie cierpi na przesyt standardów korporacyjnych, w każdym widzimy osobę, indywidualny talent, który wymaga dedykowanego podejścia dla zapewnienia mu optymalnych warunków inkubacyjnych. Mamy nadzieję, że ta odpowiedź Cię satysfakcjonuje. Pozdrawiamy, Zespół KEY

@Zespół KEY

czy macie kawe za darmo? :)

@Andrzej

Drogi Andrzeju, Kawę trzeba wyprodukować, przetworzyć, opakować, przetransportować, do tego dochodzi marża dystrybutora. Więc nie mamy kawy za darmo, choć bardzo byśmy chcieli. Ale - niestety - podobnie jak wszyscy inni, musimy ją kupować :(. Inną kwestią jest to czy udostępniamy pracownikom tę zakupioną kawę nieodpłatnie - i tu odpowiedź jest twierdząca. Przy czym powinieneś mieć świadomość, że większość z nas przeszła na model pracy zdalnej i dojazdy do biura na samą kawę byłyby dla nas nieopłacalne, pomimo iż jest ona dostępna nieodpłatnie :). Mamy nadzieję, że ta informacja Cię satysfakcjonuje, Zespół KEY

@Zespół KEY

@Pracodawca Dziękuję za odpowiedź oraz szczegóły zakupu kawy :) owocowe czwartki są?

@Andrzej

polityka naszej organizacji nie narzuca naszym Pracownikom kiedy mają jeść owoce. Zachęcamy do zdrowego odżywiania codziennie, nie tylko w wybrany dzień tygodnia :). Pozdrawiamy, Zespół KEY

Zespół KEY

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Key Solutions Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Key Solutions Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zespół KEY

Wiele zależy od stanowiska na jakie aplikujesz i Twojego doświadczenia. Na stanowiskach konstruktorskich standardem są 2-3 etapy: rozmowa wstępna, test umiejętności obsługi softu CAD, rozmowa końcowa. Staramy się przekazywać informacje możliwie najszybciej, ale z racji tego, że praktycznie cały zespół zaangażowany jest w prace przy projektach, czasami proces trwa odrobinę dłużej (Klient zawsze ma u nas priorytet). Istotną zmienną jest także to czy aplikacja napłynęła w odpowiedzi na ogłoszenie, czy była ona spontaniczna. Te pierwsze są zazwyczaj obsługiwane szybciej z racji tego, że stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie Klienta, tj. konieczna jest szybka reakcja z naszej strony. Mamy nadzieję, że ta odpowiedź jest dla Ciebie satysfakcjonująca!

Czy Key Solutions Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Zespół KEY

Owszem, zatrudniamy osoby bez doświadczenia projektowego, jednak w tej chwili nie jest to nasz priorytet z racji tego, że praktycznie wszyscy nasi pracownicy są zaangażowani w realizację zadań dla Klientów, dlatego możliwości szkolenia młodych kadr są mocno ograniczone. Wiele zależy też od rzeczywistego doświadczenia takiej osoby i zestawu posiadanych przez nią umiejętności technicznych. Gorąco zachęcamy do wysłania do nas CV, nawet jeśli w tej sekundzie nie będziemy mieli dla Ciebie ciekawej propozycji, to nasza branża jest bardzo dynamiczna!

Helena
@Zespół KEY

Dobrze rozumiem, że kandydaci na początku kariery są szkoleni przez bardziej doświadczonych pracowników? Ile trwa takie szkolenie i czy jest jakaś taryfa ulgowa? Zastanawiam się też, czy firma organizuje szkolenia rozwojowe dla osób z dłuższym stażem pracy.

@Helena

Młodzi inżynierowie bez doświadczenia projektowego nie mogą być pozostawieni bez opieki. Umiejętność obsługi softu CAD to jedno, a wiedza pozwalająca na samodzielne realizowanie prac przychodzi dopiero z czasem. Z naszych obserwacji wynika, że przyuczany od podstaw junior "dojrzałość" inżynierską uzyskuje po ok. 1,5-2 latach. Co do kwestii szkoleń rozwojowych - jak najbardziej prowadzimy szkolenia wewnętrzne. W zależności od sytuacji projektowej, czasami zdarza się, że wykwalifikowani specjaliści z danego obszaru nie mają projektu. W takiej sytuacji są oni doszkalani do realizacji zadań w innym obszarze. Jest to zresztą jedno z naszych założeń strategicznych. Osobną natomiast kwestią jest to czy sytuacja projektowa pozwala nam w ogóle na przyjęcie do zespołu juniorów - tu wszystko zależy od obłożenia pracą. W sytuacji gdy wszystkie ręce muszą być na pokładzie, nie ma możliwości otoczenia młodego inżyniera odpowiednią opieką i w takich okresach do pracy przyjmujemy wyłącznie osoby doświadczone. Mamy nadzieję, że te informacje są wystarczająco wyczerpujące. Pozdrawiamy, Zespół KEY

Czy w Key Solutions Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Zespół KEY

Dziękujemy za ciekawe pytanie! Szczerze mówiąc nigdy nie spotkaliśmy się z sytuacją, w której pracownik preferowałby taki model, dlatego musieliśmy skonsultować między sobą czy taka opcja byłaby dla nas do przyjęcia. Niestety, nie mamy przewidzianych procedur dla takiego systemu, dlatego w tej chwili musimy odpowiedzieć przecząco. Czy coś się zmieni w tej kwestii? Tego nie możemy wykluczyć ze względu na to, że nasza organizacja stale się rozrasta i w przyszłości takie procedury mogą zostać wdrożone. Pozdrawiamy, Zespół KEY

Julia

Cześć, skupiliscie się tutaj na takich rzeczach jak nadgodziny, ale najważniejszego nie ma: jaka stawka obecnie??

@Julia

W naszej branży wynagrodzenia zależą od bardzo wielu czynników - doświadczenie, znajomość technologii, zakres specjalizacji, do tego forma współpracy - czy rozmawiamy o UoP, czy z freelancerem. Na stawki wpływa też nasze bieżące zapotrzebowanie na pracowników z określonym zestawem umiejętności. W świetle powyższego nie jesteśmy w stanie określić stawki precyzyjnie na poziomie "X".

Zofia
@Zespół KEY

A ten student z kwalifikacjami świeżo z uczelni? Chyba jakieś ogólne widełki da się określić...

@Zofia

czysto teoretycznie - tak, dałoby się zawrzeć wartość pracy takiego Kandydata w dość szerokich widełkach. Nie chcemy tego jednak robić z prostego powodu: taka informacja byłaby nieprecyzyjna i nie przyniosłaby zupełnie nic dobrego żadnej ze stron. Przyjmijmy, że Kandydat otrzyma taką informację i poczuje się usatysfakcjonowany/a górną granicą, wyśle do nas aplikację, a następnie w toku rekrutacji okaże się, że posiadany przez Kandydata zestaw umiejętności wycenimy bliżej dolnej granicy. Kandydat mógłby w tym momencie poczuć się wprowadzony w błąd, co (rzecz jasna) nie było naszym zamiarem. To tylko jeden z wielu potencjalnych scenariuszy. Zależy nam na unikaniu nieporozumień, szczególnie etapie ustalania warunków współpracy. Chcielibyśmy także podkreślić, że zestaw umiejętności wyniesionych z uczelni również jest kwestią zależną od co najmniej kilku czynników i indywidualnej pracy danego człowieka. I to jest właśnie najbardziej istotna kwestia - Kandydat jest osobą, a nie produktem o określonych parametrach - ma swoje pasje, talenty, umiejętności, ambicje i doświadczenia. Wszystko to bierzemy pod uwagę podczas rozpatrywania kandydatury. Mając na uwadze powyższe nie czujemy się komfortowo rozpatrując scenariusz teoretyczny² (teoretyczna wycena teoretycznej osoby). Pozdrawiamy, Zespół KEY

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Key Solutions Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zespół KEY

Hej! Dziękujemy za interesujące pytanie. Postaramy się udzielić możliwie najdokładniejszej odpowiedzi! Zacznijmy może od tego, że nadgodzin nie określilibyśmy mianem "problemu" :). Jest to element rzeczywistości projektowej, którego w realiach pracy inżynierskiej często nie da się uniknąć (choć staramy się minimalizować tę konieczność). W naszej firmie obie z wymienionych opcji (odbiór i wypłata) funkcjonują równolegle - pracownik może mieć pewien bufor zaraportowanych w systemie nadgodzin, które może odebrać (np. gdy nie ma przydzielonego projektu), natomiast wszystkie nadgodziny wykraczające poza ten bufor są wypłacane. W naszej firmie funkcjonuje ponadto system kontroli nadgodzin. Mamy nadzieję, że powyższa odpowiedź jest dla Ciebie satysfakcjonująca. W razie dodatkowych pytań - chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji! Pozdrawiamy, Zespół KEY.

Julia
@Zespół KEY

To jak to wygląda w praktyce, po ilu takich odrobionych nadgodzinach może dostać pieniądze a nie samo odbieranie??

@Julia

Droga Julio, Być może nie opisaliśmy kwestii dostatecznie szczegółowo, dziękujemy za pogłębienie tematu. Nie jesteśmy organizacją stawiającą regulaminy ponad człowiekiem. Takie tematy są u nas pozostawione do negocjacji. Z doświadczenia wiemy, że posiadanie bufora ok. 20-30 godzin do odebrania jest w naszej pracy rozsądne (chociażby ze względu na różne sytuacje, w których pracownik potrzebuje wolnego, albo ma przestój w projekcie), natomiast jeśli Twoim priorytetem są finanse - jak najbardziej istnieje możliwość wypłacenia zgromadzonych nadgodzin. Takie kwestie ustalane są indywidualnie. Możemy pewne rozwiązania sugerować, natomiast staramy się nie narzucać naszym pracownikom sztywnych ram regulaminów, bo gubi się w nich człowiek i jego potrzeby. W naszej firmie w pierwszej kolejności staramy się rozmawiać. Ze sobą, z przełożonymi i ustalać co, jak i kiedy robimy! W razie dalszych pytań - jesteśmy tu i postaramy się odpowiedzieć możliwie najdokładniej. Pozdrawiamy, Zespół KEY

twój były

Firma na wojnie z prawdziwymi i wymyślonymi przeciwnikami i "plotkarzami". Wczoraj postanowiła swoją marketingową niezdarnością podzielić się ze światem, publikując w swoich social mediach wpis tak groteskowy, że w każdym dojrzałym człowieku może wywołać on jedynie ciarki zażenowania. Pozornie zdystansowany post, w którym ciągłe zapewnienia o cudownej kondycji finansowej spółki (dobrze dla niej!) pomieszane są z żarcikami na poziomie niespełnionego stand-upera z osiedlowego domu kultury. Wszystko to razem wygląda bardzo, ale to bardzo nieprofesjonalnie. KEY SOLUTIONS - ogarnij się, bo robisz to źle! Jak już pozujecie na profesjonalne biuro konstrukcyjne, to starajcie się chociaż na zewnątrz wyglądać profesjonalnie!

@twój były

Drogi Mój Były, Przykro nam, że nie doceniasz naszego poczucia humoru. Nie jesteśmy korporacją o sztywnych standardach komunikacji, tylko firmą tworzoną przez ludzi i dla ludzi. Kiedy ktoś opowiada o nas absurdalne historie, odpowiadamy w sposób równie absurdalny. Nie ma w tym żadnych pozorów, czy pozertstwa. Naprawdę mamy dystans do niemądrych ploteczek. Tą podzieliśmy się głównie dlatego, że naszym zdaniem była zabawna i nieprzemyślana na wielu poziomach. Słusznie zauważyłeś, że podkreślamy dobrą naszą kondycję finansową, bo też ona świadczy o naszym profesjonalizmie w wykonywanej pracy. Ewidentnie ironiczny charakter niektórych naszych wpisów na mediach społecznościowych nie stanowi o naszej fachowości, czy jej braku. Czy wszyscy muszą chodzić pod krawatem i z wykrochmalonymi mankietami, żeby uchodzić za profesjonalistów? My oceniamy po kompetencjach, a nie pozorach. Dostaliśmy sporo informacji zwrotnych na temat wspomnianego przez Ciebie posta, w przeważającej większości bardzo pozytywnych. Szkoda, że Tobie nie przypadł on do gustu, ale - jak mawia stare łacińskie przysłowie - de gustibus non est disputandum. Dziękujemy za to, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Pozdrawiamy, Zespół KEY

Mac
@Zespół KEY

Wasze „poczucie humoru” jest na takim samym poziomie, co poziom wykształcenia i doświadczenia „kadry zarządzającej”. Czyli (usunięte przez administratora)

Mac
@Mac

Dlaczego usuwacie niewygodne komentarze? Poziom wykształcenia i doświadczenia zawodowego „kadry zarządzającej” jest na bardzo niskim poziomie. Bardzo.

@Mac

Drogi Mac, Jako osoba oceniająca wykształcenie i doświadczenie zawodowe z pewnością nie będziesz miał nic przeciwko operowaniu na faktach. Z jednej strony jest kadra mająca na swoim koncie setki zrealizowanych projektów dla wielu branż wymagających wsparcia inżynierskiego. Tysiące roboczogodzin spędzonych przy realnej pracy projektowej, konsultacjach z Klientami, wdrażaniu poprawek i usprawnień do założeń, optymalizacji pod kątem wykonalności technologicznej i kosztów. Z drugiej zaś mamy nie popartą zupełnie niczym "opinię" anonimowej osoby. Osoby - dodajmy - która nie wie jak działa portal, z którego korzysta. Szanowny @Mac, my nie jesteśmy "właścicielami" swojego profilu na GoWork i mamy dokładnie takie same uprawnienia jak Ty. Nie możemy usuwać żadnych komentarzy. Natomiast wycieczki personalne są moderowane przez sam serwis, bez jakiegokolwiek naszego udziału. Przed wysłaniem wiadomości użytkownik musi potwierdzić, że zapoznał się z regulaminem serwisu. Czyżbyś w tym również rozminął się z prawdą? Chyba nie będziesz miał problemu z oceną tego która strona jest w tym sporze bardziej wiarygodna. Pozdrawiamy, Zespół KEY

@twój były

Oj tak, w punkt!

Czy firma Key Solutions Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zespół KEY

w KEY nie zwracamy uwagi na płeć naszych Pracowników i Współpracowników, interesują nas kompetencje, doświadczenie i wartość, którą dany człowiek wnosi do naszego zespołu. To są kwestie o znaczeniu kluczowym dla pracy inżynierskiej. Płeć (biologiczna lub odczuwana), kolor skóry, przynależność etniczna i stopień niepełnosprawności ruchowej znaczenia nie mają. Pozdrawiamy, Zespół KEY

Co wchodzi w socjal Key Solutions Sp. z o.o.?

uwu

Prywatna opieka zdrowotna, możliwość picia kawy z ekspresu i darmowy papier toaletowy w WC. Z serca polecam!

Inz

Nic

@Inz

Drogi Inz, Bardzo nieładnie jest kłamać. Prosimy - nie idź tą drogą! Kłamstwem robisz krzywdę wyłącznie sobie. Pozdrawiamy i życzymy zaprzyjaźnienia się z prawdą, Zespół KEY

Jak wygląda sprawa grafiku w Key Solutions Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zespół KEY

Dzień dobry! Jesteśmy firmą tworzoną przez ludzi i dla ludzi, dlatego zawsze i na ile jest to możliwe staramy się szukać rozwiązań, które będą satysfakcjonujące dla naszego personelu. Niezmiennie wierzymy w to, że zadowolenie pracownika jest kluczowe dla sprawnego działania organizacji. Zawsze staramy się szukać rozwiązań elastycznych! W razie jakichkolwiek pytań - zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem podanym na stronie https://career.key-ces.com, krótka rozmowa z pewnością rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości! Pozdrawiamy, Zespół KEY

Kurt

Firma moim zdaniem z dykty. (usunięte przez administratora)W zarządzie ludzie bez wykształcenia(usunięte przez administratora) Unikać. (usunięte przez administratora)klimat, bez benefitów, (usunięte przez administratora)środowisko, słabo płacą. Na rozmowie rekrutacyjnej (usunięte przez administratora) Obiecuje gruszki na wierzbie. Taka moja opinia. Wytrzymasz nie dłużej niż rok.

@Kurt

Drogi Kurt, My również odczuwamy negatywne skutki kryzysu, choć – jak widać powyżej - najwyraźniej w sposób mniej dotkliwy. Rozumiemy, że zamknięcie przez nas roku 2020 z przychodem na poziomie 30 milionów budzi gorycz i zazdrość, ale pielęgnowanie w sobie złych emocji niszczy. Zachęcamy do skupienia się na ciepłych uczuciach i solidnej pracy, naprawdę warto! Jednocześnie zapraszamy do kontaktu z nami, żeby uniknąć konieczności opierania się na dziwnej treści informacjach pozyskanych z wątpliwej jakości źródeł. Chętnie opowiemy jak wygląda nasza organizacja! W tym miejscu czujemy się w obowiązku sprostowania kilku przedstawionych wyżej rewelacji. Radosny krzyk naszego "prezesa buca" już od dawna nie był słyszany w korytarzach firmy, nad czym ubolewamy. Niestety, prezesa zajmuje obecnie rozwój naszej działalności w innych krajach (nie rozumiemy jak można tak postępować!), dlatego widujemy się z nim rzadziej niż byśmy sobie tego życzyli. No i - co jeszcze bardziej nas smuci - jeśli już przyjeżdża, to nie ma nawet powodu do krzyku, bo firma bez jego bezpośredniego nadzoru działa precyzyjnie jak zegarek Patek Philippe. Niestety, nie możemy odnieść się do troski o wyniki maturalne członkini zarządu, bo też bardziej zainteresowani jesteśmy rzeczywistymi kompetencjami naszego zespołu niż ocenami na świadectwie. Natomiast cieszymy się, że nie została wywleczona Pani A.W. ocena z zachowania w piątej klasie szkoły podstawowej. Podobno była w tamtym czasie straszną łobuziarą. Z przykrością musimy również poinformować, że w związku z szerokim zakresem obowiązków K.S. tak właściwie nigdy nie zajmowała się rekrutacją. I niestety, również pracuje poza granicami kraju, ale pozostajemy w stałym kontakcie, przekażemy pozdrowienia! Zdrowie klimatu – mimo panującej pandemii – znacząco się poprawiło wraz z ewakuacją z organizmu spółki kilku czynników wirusogennych. Klimat jest obecnie zupełnie zdrowy i w wyśmienitej formie, dużo biega. W tym miejscu musimy również rozczarować osoby poszukujące pracy bez benefitów. Niestety, pomimo protestów znacznej części zespołu program benefitowy jest utrzymywany. Jeden z najgłośniej protestujących swoje oburzenie wyraża poprzez czynny strajk głodowy, w wyniku którego przytył 7 kilo. Fenomen, też tego nie rozumiemy. Wciąż pracujemy nad hodowlą gruszek na wierzbie, ale póki co nasz dział bioinżynierii - podobnie jak wszystkie inne działy - jest zajęty realizacją projektów zleconych przez Klientów i nie ma czasu na projekty wewnętrzne. Poprawimy się, słowo! Odnośnie pozostawania w firmie na okres dłuższy niż rok - nie ukrywamy, nie jest łatwo. Pracy jest dużo, a Klienci wymagają od nas najwyższego poziomu zaangażowania. Jeśli szukacie pracy, w której połowę czasu spędza się przy ekspresie do kawy, to zdecydowanie nie jesteśmy godni polecenia. Ale większość z nas lubi to co robi, dlatego średni staż pracowników w naszym zespole to dobrze ponad 4 lata. Niektórzy tak się zasiedzieli, że już 12 rok się z nami męczą. Na koniec jeszcze raz chcielibyśmy życzyć dużo zdrowia zarówno naszym sympatykom jak i antypatykom. Trzymamy mocno kciuki za Was, za naszą Szanowną Konkurencję i wszystkich, którzy kiedyś z nami współpracowali. Szczególnie tym ostatnim prosimy przekazać, że jeśli rozglądają się za nową pracą, to nasze drzwi stoją dla nich otworem. Chociaż patrząc na nasz zespół możemy bezpiecznie założyć, że większość doskonale o tym wie. Pozdrawiamy, Zespół KEY.

Jas
@Kurt

Czytam czytam i oczom nie wierze… haha przecież te dwie panie już od dawna nie pracuja w tej firmie, rok albo dwa. Ktos tu cos mocno przezywa, slabe

Inzynier

Jaka jest obecnie sytuacja w firmie? Są projekty? Warto się zatrudnić? Miałem rozmowę przez telefon z babeczką, czekam na kolejny telefon czy zakwalifikowałem się dalej. Z góry dzięki za normalne odpowiedzi

Pan Inżynier

Odchodząc z Key Solutions po kilku latach pracy nie mogłem powiedzieć o tej firmie nic złego. Warunki pracy były adekwatne, a pozyskane doświadczenie pozwoliło mi się rozwinąć. Po dwuletniej przerwie wróciłem do współpracy z tą firmą i ponownie moje doświadczenia są jak najbardziej pozytywne. Interesujący projekt, ciepłe powitanie i atrakcyjne warunki finansowe. Na duży plus nowoczesny i elastyczny model współpracy i możliwość pracy zdalnej. Mam nadzieję na długą i owocną współpracę.

Doświadczony
@Pan Inżynier

Pracowałem za czasów kammerera i już po zmianie nazwy na key solutions i nigdy nie rozumiałem hejtu na tą firmę. Nie działo się tam nic takiego czego nie widziałem wcześniej czy później. Firma jak firma. Kasa jak na tamte czasy była zupełnie w porządku, szefowstwo fajne, zespół zgrany. Cały czas ludzie stamtąd odchodzili i po jakimś czasie wracali. Jak będę szukał nowe roboty też się do nich odezwę, bo czemu nie.

Wiecie, czy Key Solutions Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zespół KEY

Hej! Oczywiście, wszyscy nasi pracownicy otrzymują sprzęt niezbędny do wykonywania pracy w trybie zdalnym. Pozdrawiamy, Zespół KEY

Dawid

Mam wrażenie, że konkurencja nie może spokojnie działać widząc jak dobre opinie zbiera firma, warto dostać się tu do pracy.

@Dawid

Jesteśmy w stanie to zrozumieć, sytuacja jest trudna i - niestety - większość naszych konkurentów głoduje i musi zaciskać pasa. Nikomu nie życzymy konieczności przeprowadzania redukcji etatów i cięcia kosztów, a dla niektórych firm jest to realne zagrożenie. Rozstawanie się z wieloletnimi współpracownikami nie jest niczym przyjemnym, szczególnie jeśli ma się świadomość tego, że zespół nie jest niczemu winien. Dlatego przymykamy nieco oko i pozwalamy konkurencji na oczyszczenie ze złych emocji. Pozdrawiamy, Zespół KEY

Dawid

Da się rozwinąć w tej firmie ? Jeśli jestem po studiach ,ale bez doświadczenia ?

Kroton
@Dawid

Nie.

Beata

@Pracownik, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Ta informacja z pewnością zaciekawi wiele osób. @Paweł, czy zdecydowałeś się przyjąć ofertę pracy? Minęło kilka tygodni od czasu Twojej wypowiedzi stąd moje pytanie. Czekamy na informacje!

Zostaw merytoryczną opinię o Key Solutions Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Key Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Key Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Key Solutions Sp. z o.o.?

Key Solutions Sp. z o.o.
  • Wyścigowa 56E