Opinie o Wobistal Offshore Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wobistal Offshore Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wobistal Offshore Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wobistal Offshore Sp. z o.o. w Stalowa Wola

KARTY Nowy wpis

Pracowalem tam. Obecnie spawaja glownie Hindusi jest moze z dwoch spawaczy z Polski co na prawde zajebiscie spawaja, ale za najnizsza krajowa jak hindusi ktotzy nie umieja druta zmienic... Z malarni odkad jest kierownik nowy ucieklo chyba 6 malarzy zostal jeden XD. Spawalem to wiem, ze chyba w (usunięte przez administratora) w korei jest lzej bo jak pojdziesz sie wylac to majster na A czeka pod drzwiami z zegarkiem i sie drze dlaczego (usunięte przez administratora)nie spawasz XD. Po prostu tragedia zaden Polak juz tam nowy nie przyjdzie stawki smieszne robota ciezka przelozeni trudni do opisania.... Jeszcze nowy derektor na P ogarnia to jako tako spoko gosc reszta szkoda gadac... A i jak nie widac Cie na kamerach ze jestes na stanowisku to zaraz majster oszczany ze strachu biega i Cie szuka po calej chali... (usunięte przez administratora)normalnie

To tak jak prawie wszędzie Nowy wpis
@KARTY

Moje pytanie ile się zarabia jako: - spawacz, - malarz, - kontroler jakości, U mnie w firmie jest też piekło od roku, Pracy dochodzi, ludzie nie dają rady i się zwalniają a przez to dla tych co zostali jest więcej pracy, więcej obowiązków, Za tych co się zwolnią to szef nie przyjmuje nowych osób,, ma na to (usunięte przez administratora)i pu pasuje że daną pracę jak dawniej robiło 7 osób to teraz jest 5 osób. Nie ma jak iść na wolne jak pójdziesz na chorobowe to nie ma kto cię zastąpić A kasa też słaba bo z 3700 na rękę jak jest y was >

KARTY Nowy wpis
@To tak jak prawie wszędzie

W tamtym roku jako spawacz mialem 4000 brutto w tym pewnie to samo a za rok podniosa do 4300 bo tyle bedzoe minimalna... Jak ktos chce spawac offshore za kase jaka dostaje sprzataczka albo mlody po szkole co nke umie zmienic tarczy w szlifierce to tutaj praca dla niego. Aha no i jeszcze jestes obserwowany w kamerach jak w big brother i jak sie napijesz wody w czasie pracy to zjeba... Nasciagali Hindusow i Polakow maja juz za nic

To tak jak prawie wszędzie Nowy wpis
@KARTY

U nas jest premia w zależności od ton i widzi misie prezesów jak tą premię płacić, Bez premii to około 3000 netto a z premią było 3700 netto a nawet 4700 netto. Premia jest zmienna i nie wiesz ile jej dostaniesz, co chwilę zmienia się regulamin nalaicznia premii więc możesz mieć z premią 3700 na rękę lub 4500 na rękę w zależności jak prezesi ustalą naliczanie premii bo cały czas zmieniają,, w tamtym roku nie było tonażu i połowa roku była bez premii. Podsumowując zarobisz od 4200 do nawet 6500 brutto, na rękę jest 3000 złi 3700 zł netto i było 4700 netto. Wszystko zależy jaka jest premia. Jako spawacz miałeś tak mało,, a próbowałeś w WOLFSTAL ? tam spawacze mają około 5000 na rękę. U nas ludzie nie chcą pracować za 3700 na rękę przy tych cenach mieszkań, domów i kredytów, Zostaje wyjazd za granicę na kilka lat jak ktoś chce kasę. Za najnoższą to sie nie opłaca pracować jako monter spawacz w Przyszłym roku za 3700 na rękę też będzie słabo jak sprzedawca na kasie i człowiek bez doświadczenia będzie miał 3200 na rękę/.

Witam. Chcę zapytać w sprawie warunków współpracy z firmą Wobistal Offshore Sp. z o.o.. Czy nastrój w pracy jest ok?

Zostaw merytoryczną opinię o Wobistal Offshore Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Wobistal Offshore Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wobistal Offshore Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wobistal Offshore Sp. z o.o.
  • Centralnego Okręgu Przemysłowego 8
    37-450 Stalowa Wola
  • NIP: 8513186735 REGON: 362288124 KRS: 0000572030

Wobistal Offshore Sp. z o.o.