Opinie o Gwarant-Bis Security Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gwarant-Bis Security Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gwarant-Bis Security Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gwarant-Bis Security Sp. z o.o. w Opole

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Gwarant-Bis Security Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Marek Nowy wpis

Nie polecam, stawka godzinowa słabo ,tylko umowa zlecenie.Coraz więcej obowiązków bez dodatkowych pieniędzy.Robia z pracownika szarego misia,a to nie te czasy

Krystyna Nowy wpis
@Marek

Nie polecam pracy w tej firmie.Co miesiąc (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniu ,na urlopach (usunięte przez administratora).Obiecuja ludziom którzy ciężko pracują,a przy wynagrodzeniu okazuje się że nie dostajesz . Ogólnie porażka,najwyższy czas żeby ktoś się zajął tą firmą

Człowiek Nowy wpis

W zakładach wapienniczych źle się dzieje nowy menadżer przyjmuje ludzi którzy jeszcze parę miesięcy temu byli zamieszani w kolosalne kradzieże, bez żadnego powiadomienia zwalnia jednych pracowników a przyjmuje osoby po znajomości rozumiem że chce się wykazać ale nie kosztem ludzi których nie szanuje a wchodzi w bliskie relacje z ludźmi którzy nie tak dawno z nim pracowali w jednej firmie a którzy byli zamieszani w kradzież w cementowni

Makro Nowy wpis
@Człowiek

Nie polecam pracy w tej firmie, regularnie trzeba upominać o nie zgadzajaca wypłatę, zawsze brakuje pieniędzy.Trzeba upominać się o swoje, ogólnie bałagan niesamowity.

W Górze Kalwarii nie płacą od kilku miesięcy ,nie zdają sobie sprawy że pracownik może sprawę zgłosić do sądu .

Adaam

Usuwają moje wpisy bo pisze prawdę. Krystyna pisze prawdę w ochmanowie same alkoholiki robio i nieroby. Robiłem tam to wiem. Ale oknoplast podobno się wyznał na tej firmie uduś i ich wywala.

Sowar
@Adaam

Ja tak że znam firmę Gwarant Z Opola oni nic nie robią a niektórzy przychodzą do pracy kiedy chcą a oni nie zwracają na to uwagi nawet piszą sobie dużo godzin

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gwarant-Bis Security Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy księgowy / Młodsza księgowa? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Wnerwionafoka

Oszukują na wypłatach. Byle by sobie w kieszeń zawinąć. Zawsze trzeba się wszystkiego doliczać. Dodzwonić się do kadr to jakaś łaska. Panie kawkę piją i nie potrafią liczyć wypłat. Fiszki są tak zrobione ,żebyś niczego nie wiedział

Izabela
@Wnerwionafoka

Ale to jak wprowadzają ludzi w błąd? Płacą mniej niż na umowie? Przecież to wszystko jest napisane. To jak to tłumaczą w takim razie, że dali mniej niż się należy?

Zbyszko

Miałem chęć przyjść do do tej firmy ale z tego co zauważyłem po opiniach jak jest taka oschła atmosfera w tej firmie to nie mam chęci . Już kiedyś pracowałem w takiej firmie i nie chce być traktowanym inaczej jak inni bo to jest dyskryminacja .

Joanna
@Zbyszko

A skoro już tu wcześniej pracowałeś to jak wtedy wyglądały warunki tutaj? Kiedy to było?

Zbyszko
@Joanna

Ja tu nie pracowałem ale pisze że w podobnej atmosferze gdzie indziej a to jest chyba różnica albo nie rozumiesz tego co czytasz i dlatego tak piszesz .

Joanna
@Zbyszko

No źle zrozumiałam faktycznie masz rację. ;) Dlatego aż spytałam, bo głupio to zabrzmiało. Czyli nie chcesz ryzykować i samemu się przekonać? Bo opinia opinii nie równa jak to mówią

Bogus

Pracowałem w Gwarant Bis Security So. z.o.o na ZF. Byłem poniżany i wyśmiewany a koordynator uważał się za Boga i uważał że może tak postępować jak mu powiedziałem że nie może mnie tak poniżać to powiedział że jestem nikim dla niego i (usunięte przez administratora) i mam go słuchać bo mnie zwolni wreszcie tego nie wytrzymałem i odszedłem bo nie dałem rady dłużej pracować i być poniżany i wyzywany . Może wreszcie się ktoś zajmie tym a może już się zajął i wyciągnie z tego konsekwencje . Człowiek przychodził do pracy bez zarzutów i się starał jak mógł a na koniec zmiany same nerwy do domu wracałem w nerwach przez to zacząłem się leczyć u psychologa bo nie mogłem sobie z tym poradzić .

Czy w Gwarant-Bis Security Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tomcio

Tak odbywają się tylko nikt z nowych pracowników nie jest tolerowany no chyba że (usunięte przez administratora) . Jest tu jedna klika na czele z koordynatorem Markiem a jeśli coś powiedzieć na jego pupilka to uważa że nie wie o czym się mówi najlepiej tolerowani są beznadziejne osoby jeśli dobrze kapuja .

Witold
@Tomcio

To po co przyjmują pracowników jak ich potem nie tolerują? Przecież tak się można zniechęcić do roboty? Atmosfera jest tak kiepska i nie ma żadnej integracji. Napiszecie bo mam złe doświadczenia z takimi klimatami.

Nieznajomy

Najlepiej przyjść i sprawdzić, niż głupot słuchać. Zawsze znajdzie się taka osoba która będzie narzekać bo to chleb suchy, bo mama nie dała pieluchy. Rozgorączkowanie człowieka wszędzie trafia, po zwolnieniu z pracy. (nieznajomy)

@Nieznajomy

Człowieku o jakim rozgorączkowani piszesz o jakim chlebie i pieluchach pisze to co widzę co jest . Na początku jest przyjemnie i koordynator miły i pomocny a jak się pracuje dłużej to się zaczyna poniżanie i ubliżanie i o czym tu pisać każdy widzi co się dzieje tam . Palenie papierosów w budce co jest zabronione lecz nie wszyscy mogą a wszyscy to widzą nawet postronne osoby i oczyma tu mówić .

@Obserwator

Widzę że kiepsko z tobą jak nie rozpoznajesz epitetów. Najwidoczniej zwolnili Cię i pierun cię biere, Z tego powodu głupoty wypisujesz.!!!!

Agnieszka
@Obserwator

Nie rozumiem, to koordynator pali w budce, chociaż to zabronione, czy ktoś kogo on lubi pali, bo ma od niego pozwolenie? Piszesz tak, że osobą z zewnątrz nie da sie zrozumieć.

@Agnieszka

Osoba z zewnątrz to znaczy nie pracownik ochrony ale ktoś kto pracuje tam . Tak jest zabronione palenie w budce ale są osoby którym nic na to nie mówi i zezwala

Zbigniew
@Obserwator

A on nie wie, że palenie szkodzi? Nie tylko na płuca. Gorzej, że pisano również o ubliżaniu. Szkoda, że panują tam takie relacje. A takie spięcia to chyba lepiej się wyjaśnia osobiście? Jedynie my, szukający opinii o firmie, mamy z tego taki zysk, że możemy sobie wyrobić na jej temat własną, za co dzięki wielkie.

Obserwator

Osoba postronna zawsze dobrze widzi i jak traktowani są pracownicy ochrony jak koordynator Marek Ł na ZF poniża dlatego kto przyjdzie i okres próbny ma stara się być bardzo miły a potem jest gorzej i to nie bzdury .Widzą najlepiej to osoby postronne te ubliżania że jest się beznadziejnym czy osłem i co tu się więcej wypowiadać więcej .

@Obserwator

Widzę że nie wiesz co piszesz, piszesz że osoba postronna dobrze widzi a przedstawiasz się jako były pracownik. Chłopie opanuj się. Jak chcesz kogoś poniżyć to chociaż rób to z głową. A bzdetów nie wypisuj. Powiedz raczej prawdę, bo kłamstwo ma zawsze krótkie nóżki, to co widać po twoich wypowiedziach. Przecież nikt Ci w to nie uwierzy. Widać z daleka twoje kłamstwa.

@Nieznajomy

Wiem bardzo dobrze co pisze bo pisze prawdę i teraz widać dokładnie kim jest ten nieznajomy to sam koordynator Marek Ł.we własnej osobie . Chłopie i to Ty się zastanów bo obawiasz się prawdy żeby nie wyszła na jaw i przekręty . Na całym zakładzie ZF głośno mówią jakim jesteś przekrętem i dojdzie to do Gwaranta w Opolu to się dowiedzą jak niektóre osoby gnebisz i wyzywasz od różnych .

@Obserwator

nikt nie chce sam napisać pisma czy też zadzwonić do właściciela i opowiedzieć o tym koordynatorze którego jesteście tak niezadowoleni ? przecież wtedy byłoby lepiej nie tylko dla samej firmy ale też i dla pracowników

Nieznajomy

Widzę, że niema co tu szukać w tych opiniach, przecież czuć tu dużo złości po zwolnieniu z pracy. Ten portal jest do pokazania o pracodawcy a nie o wyrażaniu swoich złości po zwolnieniu. Dlaczego nikt z wypowiadających nie przedstawi dlaczego został zwolniony, bo żaden tego niema, po prostu umowa mu się skończyła i nie podpisano z nim dalej, stąd ta złość. Udowodnij że jest inaczej to uwierzę Ci. Nie piaście głupot, tylko realia. A jeśli coś macie na tą firmę to zgłoście to wyżej a nie głupoty piszecie, porządnych ludzi w błąd wprowadzacie. (Nieznajomy)

Obserwatur

To jest żałosne co ten koordynator ochrony Marek Ł wyrabia z tymi schorowanymi ludźmi że ich zmusza do pracy po 25O, 26O godzin w miesiącu i jeśli ktoś mówi że musi iść do lekarza to twierdzi że nie ma kogo dać i straszy że zwolni a kto przyjdzie to odchodzi zaraz i na okrągło ludzi brakuje to jest chodźby roboty przymusowe nawet więzień jest lepiej traktowany to jest żałosne .

Plastuś

Firma ok.ale koordynator do bani taki Marek Ł poniża i gnębi osoby schorowane wyzywa się na swoich niepowodzeniach bo sam nic nie potrafi aby wydawać polecenia bo myśli że jest dalej we wojsku i aby zastraszać potrafi. Tak że nie polecam i pozdrawiam .

Witold
@Plastuś

Schorowane to masz na myśli niepełnosprawne czy po prostu starsze? Ja bym taką dyskryminacje zgłosił. Bo to szkoda zdrowia i nerwów pracować w takiej atmosferze ...

Robcio

Pracowałem na ochronie w Gliwicach ale musiałem się zwolnić ponieważ Marek Ł. mnie poniżał i wyzywał od analfabetów tyle to potrafił i wreszcie nie wytrzymałem tej presji musiałem się zwolnić . Nie radzę nikomu tam iść do pracy .

@Robcio

Zgłaszałeś do szefa te wyzwiska lub wnioskowałeś o zmianę miejsca wykonywania obowiązków? Szukałeś u kogoś pomocy, aby jednak nie zmieniać pracy, a przenieść może gdzieś tę osobę? Były jakieś reakcje?

Alojzy

Firma nie jest żla ale koordynatorzy to do bani tak jak taki Marek Ł.ludzi gnoi i za (usunięte przez administratora) ma a sam nic nie potrafi i chodzi choćby naćpany a uważa się nie wiadomo za kogo a jest nikim . Tak że uważajcie na niego jak będzie się przedstawiał nawet to od razu rezygnujcie z pracy u takiego a potrafi z urlopu zciągnąć i twierdzi że jak odmawiacie przyjścia do pracy to straszy zwolnieniem .

Krystyna Klimkiewicz

firma Gwarant jest firmą CHRONIONą która chroni osoby pracujące 3-4h dziennie włamuje się do szafki,okrada mnie ukradł 260,00zł i bezrękawnik za który płaciłam z własnych pieniędzy.Stanisław Biskup przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu ubliża innym i to jest tolerowane przez Kierownictwo.Skiba wiedział wszystko i nie zrobił nic,do pracy przychodził pijany albo wcale i tak miałzapłacone 8h.(usunięte przez administratora) wiedzieli że Biskup pracuje jak chce i wkiedy chce itak ma zapłacone.Ja pracowałam 4m-ce same nocki byłam sama na połowie hali a zarobiłam mniej niż ci którzy pracowali na 2zmiany wypłata była dzielona na 2razy jak nigdzie [czebabyło się upominać o własne pieniądze] dobry pracownik nie jest doceniony tylko szykanowany obecnie zostałam wyrzucona na śmietnik bo Biskup i Skiba nie zgadzają się abym wróciła do pracy.

Adaam
@Krystyna Klimkiewicz

Krystyna ma rację. To prawda co pisze. Robiłem tam to wiem. Zbieranina alkoholików i (usunięte przez administratora)

Masza

Czy jako sprzątaczka to będę mieć tu najniższą czy może cokolwiek lepszego?

Zostaw merytoryczną opinię o Gwarant-Bis Security Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Gwarant-Bis Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gwarant-Bis Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gwarant-Bis Security Sp. z o.o.?

Gwarant-Bis Security Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Gwarant-Bis Security Sp. z o.o.