Opinie o Mta Digital Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mta Digital Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mta Digital Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mta Digital Sp. z o.o. w Poznań

Raczej sekta niż zwykła firma (oczywiście można nazwać to pięknie turkusem). Jeśli lubicie pracować w MLM to tu też się odnajdziecie. Klienci ponad wszystko, presja, wydzwanianie na prywatne telefony, brak szacunku do prywatnego czasu pracownika. Pozorna troska o jego dobrostan. Nie polecam, bo to specjaliści od górnolotnej manipulacji. Umowy też są dobre, UoP dostaniesz ale jak jesteś ziomkiem założyciela. Oczywiście zaraz się pojawi odpowiedź, że nie ma równych i równiejszych, ale jak najbardziej obowiązują tu podwójne standardy :)

Co Ci tu właściwie nie pasuje? Na każdy Twój zarzut pojawiło się wyjaśnienie. Masz jakieś merytoryczne argumenty na potwierdzenie swoich racji? I dla jasności, jak tu nawet nie robię, ale czytam uważnie, co jedna i druga strona napisała.

Emilia

Na stronie firmy opisany jest krok po kroku proces rekrutacyjny. Etapów jest sześć. Ile czasu czeka się na ostateczna decyzję? Czy ktoś brał udział w rekrutacji I może powiedzieć ile czasu to zajęło? Jakie były zadania rekrutacyjne, czego można się spodziewać?

@Emilia

Ostateczna decyzje dostałem na maila po 40 minutach od końcowego etapu.

Czy Mta Digital Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Paulina

A płatne nadgodziny dla chętnych wchodzą w grę, czy nie praktykuje się tego u Was? I na jakie pieniądze można w ogólności liczyć?

@Emilia

Cześć Emilia, Staramy się jak najszybciej przeprowadzić każdy proces rekrutacyjny. Po wysłaniu CV wysyłamy pierwszy feedback nie później niż 48h. Co do konkretnego trwania pelnego procesu rekrutacji, zazwyczaj trwa on ok 2-3 tygodnie, w tym czasie zarezerwowany jest czas (zazwyczaj tydzien) na wykonanie zadania rekrutacyjnego. Po każdym etapie zawsze wysyłamy feedback i dajemy znać jakie są kolejne kroki. W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami ;)

Ten
@Paulina

Etapów rekrutacji jest sześć, ale ile jest spotkań, bo jedno nie zawsze równa się drugiemu i czym się one od siebie różnią? Za wyjątkiem tego etapu testowego, który nota bene również budzi moją ciekawość. Jakie to bywają zadania i ile mogą zająć czasu? Wolę wiedzieć, gdyż z racji pracy, mam jego ograniczoną ilość.

@Ten

Spotkania są dwa. Pierwsze spotkanie zapoznawcze, które trwa ok. 30-45 min i ma na celu poznanie osoby, która do nas zaaplikowała. Zadania, które wysyłamy po pierwszym etapie rozmów są różne i zależne od stanowiska, na które rekrutujemy. Nie są to skomplikowane i czasochłonne zadania, a ich celem jest poznanie poziomu specjalizacji danej osoby. Następnie umawiamy się na kolejne spotkanie, na którym szerzej omawiamy to jak działa .mta od środka, jak się u nas pracuje i skupiamy się na jeszcze większym poznaniu kandydata. Zależy nam bardzo na zgranym teamie, w którym wszyscy się lubią, dlatego te rozmowy są dla nas niezwykle cenne.

Arni
@Paulina

Rozumiem. A czy to działa, ta metoda rekrutacji, czy pracujące tu osoby się lubią, a jeśli jest to trudne, to chociaż szanują? I czy firma stara się integrować ludzi również poza pracą?

@Arni

Naszych ludzi trudno jest nie lubić, bo ponad skille stawiamy na wartości i na to czy osoby dołączające do nas będą miały wspólne flow z zespołem. Szacunek jest kluczowy, jesteśmy różni, ale równi sobie. I tak, spotykamy się i integrujemy :)

@Emilia

Ostateczna decyzje dostałem na maila po 40 minutach od końcowego etapu.

Rekrutacja Nowy wpis

Jeden z gorszych procesów rekrutacji jaki miałam. Bardzo duże wymagania pod kątem pracy wykonanej podczas rekrutacji, wymagające dużo czasu zadania z małym czasem realizacji, a następnie odpadasz, dostając informację, które można sprawdzić...czytając CV lub nawet podczas 1 etapu, kiedy powiedziałam szczerze jak wygląda sytuacja w niektórych kwestiach. Firma chwaląca się przedsiębiorczym podejściem z bardzo małym profesjonalizmem wobec innych. Może warto przemyśleć proces rekrutacji i jeżeli macie jakieś granice to mówić o tym na początku i jak ludzie podziękować sobie od razu, a nie trzymać kogoś do samego końca...wiedząc, że i tak się nie zatrudni danej osoby.

Iwo Nowy wpis
@Rekrutacja

Trochę mnie zaniepokoiłeś bo też chciałem aplikować na stanowisko Digital Marketing Analyst i nie myślałem że na rekrutacji są zadania do wykonania. Ile miałeś czasu skoro piszesz że mało? Z tego co zauważyłem to praca jest zdalna. Ty miałeś spotkanie w biurze czy online?

A.
@Michał

Pracuję tu już ponad dwa lata i chyba nie mówimy o tym samym miejscu. Manipulację wyczuwam ale z powyższej opinii. UoP? A nie jest czasami tak, że każdy jest na B2B łącznie z samym założycielem? :) Co do ingerencji w prywatny czas pracownika - informacja od HR „odpocznij trochę, masz dużo nadgodzin” w takich momentach to norma. Nie raz dostałam informację od zespołu, że mam odpoczywać i nie pracować po godzinach pracy, które zresztą zostały skrócone do 7 godzin właśnie ze względu na odpoczynek od ekranów w tej „ósmej” godzinie. Nie odbierzesz telefonu jak masz swoją pracę już wykonaną i skończoną na dziś = wszyscy przeżyją, świat się nie zawali. A jeżeli ktoś wydzwania mimo informacji „stary, jestem po pracy, zadzwoń jutro”, to gwarantuję, że HR w takiej sytuacji pomógłby od razu. Teraz tylko pytanie w takim razie, w kim leży problem? :)

@A.

I to jest właśnie idealny przykład podejścia w firmie. Nic w stylu hej, pogadajmy skąd się to wzięło, co możemy zrobić i jak możemy wspólnie rozwiązać ten problem, tylko "w kim leży problem" i szukanie winnych, klasyczny scenariusz. Czas mija a tam nic się nie zmieniło :)

Kaja
@A.

I jak ktoś chce negocjować uop to z wejścia nie ma na to szans? Jak macie rozliczane nadgodziny, można wybrać sobie dłuższe wolne jak się tego trochę nazbiera?

Jakub
@Kaja

Kaja, negocjowanie UoP z wejścia jest możliwe i ma często miejsce, choć historia pokazuje, że ostatecznie mało kto się na UoP decyduje (czytaj: obecnie nikt). Transparentność kosztów + warunki pracy niemal identyczne, jak na UoP, sprawiają, że każdy świadomie wybiera inne rodzaje umów, które najlepiej pasują jego potrzebom. Nadgodziny doliczane są do puli urlopów, dzięki czemu można z nich skorzystać planując dłuższe wolne :)

Jakub
@Michał

"Michał, dlaczego celowo mówisz nieprawdę? Twój pierwszy komentarz tutaj mówi np. o umowach o pracę w MTA, której od dawna nikt u nas nie ma. Ponad 90% osób to przedsiębiorcy na JDG. Nie widzę logicznego powodu, dla którego ktoś miałby u nas mówić, że jest inaczej, szczególnie że te informacje są transparentne i każdy może je zweryfikować. O rzekomym braku szacunku do prywatnego czasu nawet się nie wypowiem, bo A. już wystarczająco dużo w tym temacie napisała. Problem z odpowiedzią na kwestie, które poruszasz, jest taki, że prawdopodobnie nie podałeś nawet prawdziwego imienia. W całej historii firmy był tylko jeden Michał, dodatkowo jest to mój serdeczny kolega, więc tym bardziej smuci mnie, że wybrałeś akurat to imię. Dodam, że prawdziwego Michała nie ma z nami już od marca 2022. Nie może więc nic wiedzieć o sprawach, które poruszasz w komentarzach, a które rzekomo mają u nas miejsce. Moja opinia przeciwko Twojej "Michale", tak działa ten portal, ale czytając o rzekomym podejściu "w kim leży problem" czuję się wręcz zażenowany, że takie sytuacje miały mieć u nas miejsce. Nie ukrywam, bardzo trudno mi sobie wyobrazić, że z puli około 20 osób (plus minus?), z którymi regularnie każdy z nas ma okazję współpracować, każda miałaby okazywać takie podejście do kolegi czy koleżanki z zespołu. Czy tak naprawdę było "Michale"? Bo firma to ludzie, więc tak naprawdę to ich/nas oczerniasz tym komentarzem. I ciekawi mnie, czy tak samo rozmawiasz na ten temat prywatnie z nami. Nic tu po kłótniach, ale sam widzisz, że trudno o dyskusję, kiedy ktoś decyduje się na anonimowe ataki na dawne grono kolegów i koleżanek. Nie firmę :) W dodatku podając nieprawdziwe argumenty.

Wiktor

MTA digital to miejsce dla osób przedsiębiorczych stawiających na rozwój swoich umiejętności z obszaru marketingu i nie tylko. Turkusowy model zarządzania ma swoje minusy, ale również ogromne plusy. Organizacja daje bardzo dużo autonomii, rozwoju jak i umożliwia nadawać każdej osobie indywidualny cel. W MTA możesz rozwijać się nie tylko na TOP specjalistę z obszaru marketingu - np SEO, PPC, Analityka itd, ale również umożliwia budować nowe zespoły, nowe usługi oraz produkty. Ludzie w MTA to ludzie z zajawką do marketingu, ale również bardzo wartościowi ludzie, z którymi bardzo chętnie człowiek chce się spotkać po pracy. Model Performance umożliwia osobom przedsiębiorczym i ambitnym osiągnąć bardzo satysfakcjonujące wynagrodzenie. Czy MTA jest dla każdego? Zdecydowanie nie Jeżeli: - jesteś osobą bardzo elastyczną - jesteś osobą bardzo kreatywną - potrafisz pracować w zespole - potrafisz się efektywnie komunikować - masz potrzebę stałego uczenia się - jesteś osobą odpowiedzialną - jesteś otwarty na zmiany i lubisz wychodzić ze strefy komfortu - potrafisz efektywnie zarządzać czasem - masz dobry angielski - masz przedsiębiorcze myślenie i lubisz tworzyć nowe rzeczy, procesy Jeżeli na 10 punktów odpowiedziałeś/aś przynajmniej 8 "tak" to może być to miejsce dla Ciebie :)

Klarysa
@Wiktor

To te 10 punktów odnosi się do każdego stanowiska? Bo może chciałabym wysłać cv może na stanowisko związane z PPC, a może na posadę analityka i po takich słowach nie wiem, czy ta lista to odnosi się uniwersalnie do pracy tutaj? Nie ma znaczenia dział albo stanowisko albo poziom stanowiska?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mta Digital Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku ????????‍♂️ Digital Analytics Strategist wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy Mta Digital Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Paulina

Nie. Pracujemy 7h dziennie i nasz czas pracy jest elastyczny. Dopasowujemy go do własnego stylu. Dbamy jednak o to żeby w standardowych dniach pracy być dostępnym w godzinach 10-14, bo wtedy najłatwiej jest nam ze sobą wspólnie pracować. Wszelkie sytuacje awaryjne można spokojne dogadać ;)

@Paulina

A można dogadać się i pracować chociaż raz na jakiś czas wieczorami? Jest taka możliwość? :) I czy pracuje się tutaj tylko od poniedziałku do piątku? Czy weekendy również są pracujące? Myślę nad aplikacją, dlatego tak dopytuję.

Paulina

Ogólnie pracujemy od poniedziałku do piątku elastycznie i staramy się być w pracy miedzy 10-14. Natomiast jeśli zdarzają Ci się sytuacje, że potrzebujesz popracować wieczorem lub weekend (nie zalecamy ze względu na work-life-balance) to jak najbardziej możesz to zrobić — wiadomo z umiarem:) . Wszystko jest do dogadania z zespołem w którym działasz.

Jacek

Rewolucyjny krok w karierze. Z MTA jestem od niemalże trzech lat. Zaczynałem jako specjalista ds. SEO, zaproszony na rekrutację przez serdecznego kolegę ze studiów. Od samego początku ogromne wrażenie robił na mnie sam zespół - przez turkusowy model zarządzania i transparencję firma zrzesza osoby przedsiębiorcze, zaangażowane i prawdziwie zajarane tym, czym się zajmują. Team bardzo otwarty, zżyty z sobą i emanujący zajawką do marketingu/programowania/przedsiębiorczości, kolebka geeków, odnalazłem się tutaj od razu :) Ze względu na płaską strukturę i pełną transparencję każdy ma wgląd w to, skąd i jak wpływają do firmy pieniądze, gdzie są redystrybuowane i ile zarabiają członkowie organizacji (w tym founderzy), więc nie wypływają żadne sytuacje pod tytułem "zarabiamy na auto szefa". Między innymi dlatego, że de facto nie ma szefa :). Otwiera to moim zdaniem pewne zakładki w myśleniu o karierze, nastawiając wszystkich na bardziej przedsiębiorczą postawę bo pojawia się poczucie że wszyscy budujemy tę organizację i mamy pełen wgląd w to, jak ona wygląda "od środka". Model wynagrodzeń jest bardzo skrupulatnie przemyślany. Między innymi dzięki pełnej transparencji, organizacja dzieli przychody między pracowników bardzo szczerze i każdy jest w stanie zweryfikować ile dokładnie wpływa kasy z faktury do firmy, ile z niej jest redystrybuowane na funkcjonowanie organizacji, a ile wpada do kieszeni osób pracujących na konkretnych projektach. Śmiało mogę powiedzieć, że kwoty "do kieszeni" są zmaksymalizowane. Wypłata składa się z minimalnego wynagrodzenia, które mocno wzrosły w ostatnich kilku miesiącach, ale mimo to większość osób zarabia najwięcej na systemie "performance". czylim drugim elementem wynagrodzenia zależnym od tego, w jakich projektach biorą udział. I tutaj transparencja bardzo pomaga, bo faktycznie pracując przy konkretnym kliencie mamy pełny wgląd w to, na ile wystawiamy fakturę i ile z tej faktury wpada do twojej kieszeni. Możliwości rozwoju są ogromne. U mnie ścieżka przez 3 lata przebiegła przez specjalistę SEO, do Project Managera, Stratega marketingowego i finalnie Team Lidera. Wszystko zależy od kompetencji i tego, jakie ma się aspiracje rozwojowe. Jeśli dowozisz - sky is the limit. Osoby starsze stażem i founderzy bardzo przychylnie patrzą też na inicjatywy przedsiębiorcze. Jeśli masz pomysł na usługę, zespół, produkt - możesz realizować swój pomysł w ramach organizacji, dostając dużo wsparcia. Więc jest tutaj ścieżka zarówno dla specjalistów, PM'ów, osób które chcą realizować bardziej "liniową" karierę, jak i przedsiębiorców i liderów. Wynagrodzenia w każdej ścieżce zawsze są oparte na opłacalność klientów, nad którymi pracujemy. Dla mnie MTA było bardzo ważnym krokiem w karierze, odnalazłem się tutaj bardzo szybko i przedsiębiorczy duch organizacji bardzo przypadł mi do gustu. Ludzie są niesamowici, wyskalowałem swoje kompetencje i wynagrodzenie w tempie o wiele szybszym niż w "standardowych" korporacjach byłoby to możliwe.

@Jacek

Ja właśnie czytałam inny komentarz o m.in. braku czasu wolnego. Czy aby piąć się wyżej trzeba właśnie poświęcać ten czas? Bo wyniki wynikami, ale ciekawi mnie czy firma oczekuje właśnie pracy ponad limit. I jak to nie ma szefa? To kto sprawuje nadzór nad wszystkim? Ponadto mówisz, że wynagrodzenie jest minimalne, a reszta to "performance". Od czego zależy do jakiego projektu się trafi? Bo podejrzewam, że większość właśnie chciałaby isć do tych lepiej prosperujących ;)

Jacek

Między innymi te komentarze skłoniły mnie do napisania opinii. Mam wrażenie że w niektórych pojawia się spore niezrozumienie idei którą się kierujemy. W MTA każdy jest traktowany jako samodzielna jednostka - to od ciebie zależy ile czasu chcesz poświęcać na pracę i system bardzo odpowiedzialnie gwarantuje rezultaty adekwatne do zaangażowania. Firma (a w zasadzie zespół) oczekuje tego, że będziesz dowozić rzeczy na które się deklarujesz - są osoby które nigdy nie pracują więcej niż 7h, dowożąc wszystko co sobie planują na ten czas i skalują swoje wynagrodzenia przez zdobywanie coraz bardziej opłacalnych projektów. Nikt odn ich nie wymaga niczego więcej. Odnosząc się do ostatniego pytania - udział w bardziej opłacalnych projektach zależy od twoich kompetencji i zaufania które zbudujesz w zespole. Jeśli dowozisz super robotę terminowo - gwarantuję że będziesz wyciągana/y do najbardziej opłacalnych projektów przez innych członków zespołu. Druga strona tego medalu jest taka, że każdy tutaj buduje własne portfolio i HR na pewno zapuka ci do drzwi z orymusem jeśli robisz za dużo nadgodzin, ale nikt ci ich nie zakaże bo jesteśmy wszyscy samodzielnymi jednostkami. Natomiast wartość tutaj jest niewymierna w porównaniu do wielu korporacji. Jeśli pracujesz ponad wymagane minimum masz ogromną szansę przyspieszenia rozwoju swojego wynagrodzenia i kompetencji. Podwyżki nie są zależne od nikogo poza systemem i klientami, na których działasz. Dla porównania z takim McKinsey gdzie crunching jest na porządku dziennym - wynagrodzeniem za nadgodziny są bardziej opłacalne projekty, rozwój skillsów i wskakiwania na bardziej wymagające role i odpowiedzialności w tempie szybszym niż w klasycznym korpo. Brak szefów nie oznacza braku zarządzania. Stosujemy system merytokratyczny, czyli osoby z największą wiedzą mają najwięcej do powiedzenia. Natomiast nikt z osób sprawujących te role nie obrasta w piórka. Wszyscy działają na projektach tak samo jak inni, cała reszta zespołu ma wgląd w ich wynagrodzenia i ich składowe części. Tym samym, jeśli ktoś zna/rozumie jakieś zagadnienie bardziej niż team leader - ma pełne prawo wziąć sprawy w swoje ręce i w konsultacji z nim reformować elementy organizacji.

Maria

Miejsce bardzo toksyczne, w którym nie szanują Twojego czasu wolnego i nie ufają Ci za grosz kontrolując co tylko się da. Można popaść w paranoję. Zatrudniają na śmieciówkach, UoP dostają wybrani. Z benefitów możesz liczyć na imprezy podczas których Radek (szef) zacznie gadać z Tobą o pracy i wytykać Ci błędy, a nie raz nawet samemu za siebie zapłacić. Niejasny system wynagrodzeń i rozliczeń sprawiał, że często nie wiesz ile dostaniesz wypłaty i z czego to wynika. Ktoś porównał to do MLM i rzeczywiście tak to wygląda. Realizujesz kilka projektów z dużym budżetem a kiedy masz dostać od niego procent to jest on rozbijany na tyle pozycji, że dostajesz najmniej z zespołu i nawet nie wiesz dlaczego. Odradzam - same negatywne wspomnienia.

Zuzia
@Maria

Napisałaś, że to miejsce bardzo toksyczne i kontrolują co się da, a co na przykład takiego się dzieje, jest się obserwowanym w trakcie pracy? Wspominasz, że zatrudniają na śmieciówkach, a na jakiej umowie jesteś zatrudniona? Ja czytałam, że zatrudniają na B2B.

Boguśka

Znalazłam ogłoszenie, co prawda już nie aktywne na stanowisko specjalistki ds. finansowych. Zamierzam podesłać dokumenty, może akurat coś się zwolni. Wcześniej oferowano widełki 3-5 tyś. Jak obecnie wygląda temat zarobków? Były podwyżki? Jakie relacje między pracownikami, pozytywna atmosfera?

Ktoś porównywał ich do MLMu, ale jak sprawdzałam oferty na specjalistę ds. finansowych sprzed 2 lat, to normalnie było napisane, że jest minimalne wynagrodzenie i w ogóle. To jak to ogółem jest, jest jakaś podstawa? Jak ktoś nie ma umowy o pracę, tak jak ktoś tu sugerował, że to przywilej pewnej grupy, to jaką?

@…

Hej, zapraszam na jakąkolwiek ofertę pracy u nas na RocketJobs, tam dokładnie opisujemy warunki współpracy z nami. Każda osoba z nami pracująca otrzymuje wynagrodzenie stałe co miesiąc takie, jakie podajemy w widełkach wynagrodzenia w ofercie pracy. Dodatkowo mamy system "premiowy", który każda osoba u nas może otrzymać za swoje zaangażowanie w projektach i poprzez rozwój. W .mta nie mamy osób zatrudnionych na UoP, preferujemy B2B, bo wynika to z naszego turkusowego systemu zarządzania. Nasz system jest transparentny i każda osoba z naszego zespołu może to dokładnie sprawdzić :) Wiele wyjaśniamy również podczas naszego procesu rekrutacyjnego :)

@…

To znaczy, że dostaniesz podstawe niby ale masz robić dodatkowe rzeczy bo na Twoją podstawe składa sie masa innych osób, która pracuje w projektach komercyjnych więc fajnie jakbyś robiła coś ponad bo inni na to płacą, a z racji tego, że musisz obliczyć w ich super excelu każdą złotówkę, nawet tą na biurko i wynajęcie biura to domyśl się sam/a jak to wygląda.

Na jakie benefity można liczyć w Mta Digital Sp. z o.o.?

Paulina

Hej, Przede wszystkim mocno stawiamy na rozwój, więc w .mta możesz korzystać z wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń czy lekcji angielskiego z native speakerem. Mamy pakiety medyczne czy multisport, zapewniamy sprzęt do pracy jeśli tego potrzebujesz. To, co jednak najważniejsze to fakt, że działamy w turkusowym modelu zarządzania, bez pionowej struktury, szefów czy awansów. Mamy elastyczny czas pracy, pracujemy 7h dziennie, w pełni zdalnie. Swoje wynagrodzenie regulujemy sami w oparciu o nasze umiejętności. i działania na projektach. Im więcej wiemy i w im większych i zaawansowanych projektach działamy, tym więcej zarabiamy. Działamy na międzynarodowych rynkach.

Honorata
@Paulina

Podobają mi się te szkolenia. A jak pracownik robi takie szkolenia, to czas na tych szkoleniach jest płatny? Czy pensja jest taka, jakby pracował w tym czasie?? I czy jest limit roczny takich szkoleń?

Kuba

Cześć, pracuję w MTA Digital i gwarantuję, że: 1) Nie pobieramy bitcoinów za rekrutacje. Tutaj niestety mylicie to Państwo z inną firmą, o innej nazwie, co z resztą widać po komentarzach. 2) Nigdy nie doszło do sytuacji, że zadeklarowaliśmy chęć współpracy z kandydatem i rozmyśliliśmy się w tym samym czasie. To również dotyczy firmy o innej nazwie, wnioskująć po komentarzach. Zapraszam serdecznie do sprawdzenia naszych ogłoszeń, naszych kanałów komunikacji i jeśli ktoś żywi głęboką potrzebę, to do porozmawiania z kimkolwiek z naszego zespołu na temat naszej organizacji. Wszystkiego dobrego!

Rado

Mi sie tutaj podoba bardzo

Rado

Uważam, że zespół zasługuje na 5, staranie się przypilnowania w ramach możliwości biznesu. Widze jedna gwiazdke wiec zdecydowalem sie wypowiedziec, aby zmienić srednią. Rado

Ola

Czy ktoś pracował i to jest rzeczywiście dobra praca zdalnie(usunięte przez administratora)?

Grażyna
@Ola

A o jakie stanowisko konkretnie pytasz?

Gęgul

Tak, wyłudzają 100 zł ich ofert pracy jest w internecie pełno i to w różnych miastach. Dzisiaj np widziałem ogłoszenie dodane dwa dni temu - także interes widocznie kwitnie.

Wiktoria

Hej, prośba o sprawdzenie firmy zanim wystawia się opinie - ta nazywa się "MTA" a nie "Digital Sp. z o.o.", więc jest ta OPINIA WYSTAWIONA ZOSTAŁA NIE ROZUMIEM NA JAKIEJ PODSTAWIE. ZAJMUJEMY SIĘ DIGITAL MARKETINGIEM A NIE BITCOINAMI - PROŚBA O USUNIĘCIE OPINII, KTÓRA NIE DOTYCZY TEJ FIRMY.

@Wiktoria

Aha, czyli tutaj zamieszanie się zrobiło? Może warto zwrócić się z tym bezpośrednio do administracji? I skoro aktualnie jesteś zatrudniona tutaj to może napiszesz coś więcej o warunkach pracy w tym miejscu?

@Łucja

Zwracałam się już do admina, jednak nie usuwają wszystkich zgłoszonych komentarzy. :( Środowisko pracy oraz kultura organizacyjna jest świetna. Wiele inspirujących osób, bardzo pomocnych i miłych, duże możliwości rozwoju. Masz realny wpływ na swoje wynagrodzenie, które jest uzależnione od twoich umiejętności i zaangażowania. Polecam!

Jak szefostwo w Mta Digital Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Wiktoria

MTA Digital jest organizacją turkusową, czyli nie ma w niej "szefostwa". Działamy na zasadzie zaufania, samoorganizacji i transparentności w systemie zarządzania, który nazywa się holakracją. Holakracja to system w którym uprawnienia do podejmowania decyzji są rozproszone wewnątrz organizacji. :)

Beti

Odpowiedziałam na ogłoszenie wstawione na portal Jooble, przez firmę Digital Sp.z.o.o. z siedzibą w Poznaniu 10.7.2022r. Postępowałam jak przedstawili to w procesie rekrutacji kupując za 100 zeta BTC. Czekam do dzisiejszego dnia na potwierdzenie . Stracone 100 zeta. Sprawę zgłosiłam na policję. Proszę ludzie weryfikujcie takie zgłoszenia i czytajcie opinie na forach o takich propozycjach.

@Beti

Hej, przepraszam że się wtrącam ale masz świadomość, że przypadkowo wstawiłaś tutaj opinię odnośnie całkiem innej firmy? Uwaga na ten temat już wcześniej się tu pojawiła zresztą

@Beti

Łucja

Jesteś pewny, że to była reklama właśnie od nich? Może warto w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z firmą skoro wydaje Ci się to podejrzane?

Noni

Witam, czy udalo sie zarejestrowac? Wypisuja, ze 88 zl oddaja .

KANA

I jak sprawa wygląda?(usunięte przez administratora)

Maciej
@KANA

Niestety nie udało się zarejestrować i brak kontaktu ze strony firmy.

Wiktoria

Hej, prośba o sprawdzenie firmy zanim wystawia się opinie - ta nazywa się "MTA" a nie "Digital Sp. z o.o.", więc jest ta OPINIA WYSTAWIONA ZOSTAŁA NIE ROZUMIEM NA JAKIEJ PODSTAWIE. ZAJMUJEMY SIĘ DIGITAL MARKETINGIEM, A NIE BITCOINAMI - PROŚBA O USUNIĘCIE OPINII, KTÓRA NIE DOTYCZY TEJ FIRMY.

Najgorsze doswiadczenie rekrutacyjne jakiekolwiek mnie spotkalo. Bardzo nie polecam, zero szacunku. Wyobrazcie sobie Panstwo, ze po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej przyjeto mnie do pracy. Po kilku dniach firma zmienila zdanie, zaproponowala kolejna rozmowe (z innymi osobami, jednakze to samo stanowisko), a po drugiej rozmowie odrzucili mnie i nie przyjeli. Ja rozumiem decyzje odmowna, ze mozna itd, ale zeby najpierw przyjac do pracy a pozniej odrzucic?! Jak to o Panstwu swiadczy? Zero komunikacji w firmie? Okropnosc

Irena
@Marta

Ale musieli to jakoś wytłumaczyć, coś zaszło kiedy już tam pracowałaś, nie wiem, wyszły na jaw jakieś obowiązki, których nie podjęłaś, czy coś?

@Marta

Hej Marta, Zajmuję się HR w organizacji MTA Digital i niestety nie mogę potwierdzić zaistniałej sytuacji. Nie mieliśmy przypadku, gdzie zatrudniliśmy kogoś, a następnie się rozmyśliliśmy. Zapraszam do kontaktu ze mną bezpośrednio pod adresem: anita.piasecka@mta.digital, chętnie też porozmawiam w celu wyjaśnienia pomyłki, która najwyraźniej tutaj zaszła. Pozdrawiam, Anita

Wiktoria Talbierz
@Marta

Hej Marta, zupełnie nie było takiej sytuacji. Może warto wpisać nazwisko na przyszłość, będzie łatwiej zlokalizować problem i nad nim podziałać, co przyniesie korzyść zarówno dla kandydata, jak i pracodawcy. :) Pozdrawiam, Wiktoria

Beata
@Wiktoria Talbierz

Dziwna sytuacja, nie ma co innego pisać. Natomiast bardziej wiarygodne mimo wszystko sa opinie praocwników niż pracodawcy bo przecież żaden siebie nie będzie oczerniał dopuszczając do tak skandalicznej sytuacji jak ta p.marty

@Marta

Czy jest możliwość, że coś źle zrozumiałaś i to był po prostu kolejny etap rekrutacji, który był wcześniej przewidziany?

@Emilia

@Emilia po sprawdzeniu naszych baz kandydatów, nie ma osoby o takiej historii, która by do nas aplikowała.

@Beata

Negatywna opinia nie była wystawiona przez pracownika, tylko przez kandydatkę. :)

Ilona
@Anita

Anito a czy nie potrzebujecie osoby do swojego działu HR? Jakiego doświadczenia wymagacie aby aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Mta Digital Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Mta Digital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mta Digital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mta Digital Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mta Digital Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mta Digital Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mta Digital Sp. z o.o.
  • Święty Marcin 29 lok. 8