Opinie o Margonet Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Margonet Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Margonet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Margonet Sp. z o.o. w Wieluń

zetro

place za 600 mbs a mam 7 pomimo dzwonienia nie polecam

NICK
@zetro

Proszę nie dodawać fałszywych informacji! Nie ma możliwości że na światłowodzie masz 7Mb i że nikt z tym nic nie robi. Nie fer takie oczernianie firmy.

Teresa
@NICK

Mnie bardziej w tej opinii ciekawi to stwierdzenie, że pomimo dzwonienia. Nawet jeśli to samym telefonem by niczego nie wskórał raczej? To jaka tu u nich najgorsza jakość potencjalnie by mogła wyjść na światłowodzie?

digga n
@NICK

chcesz zdjecie?

Zuza

Kiedyś szukali montera sieci telekomunikacyjnych i zastanawiam się jakie mieli wymagania. Może ktoś wie jakie stawiają teraz, mąż szuka zatrudnienia w podobnej branży? To jest praca głównie popołudniami czy z rana? Ile maksymalnie zarabiają monterzy?

mig

bo tylo żalą sie osoby które maja problemy albo te które nie rozumieją pewnych kwestii. a tym co działa super net sie nie wypowiadają. Wiec wiecej jest tych pozytywów niż żali.

Niema wcale komentarzy od pracowników. A chciałbym się dowiedzie czy można się tu zatrudnić jako instalator internetu. Mam doświadczenie w podobnej pracy. Do klientów jeździ się służbowym samochodem? Jest jakaś prowizja od wykonanych zleceń? Ktoś mnie oświeci jakie warunki tu dają?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Margonet Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Jaka umowa obowiązuje w Margonet Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Łucja

Hej, jest tutaj na forum, ktoś z pracowników? :) Mój mąż jest montażystą światłowodów, szuka pracy w Wieluniu, bo niedawno tutaj się przeprowadziliśmy, ktoś wie czy w Margonet będą jakieś rekrutacje lub może są? Szukam ofert pracy do ich firmy, ale niestety nic nie ma...

Zuzanna

Cześć, mnóstwo tu opinii klientów, a ja bym chciała dowiedzieć się troszkę o pracy, bo mój mąż szuka roboty jako monter/instalator telekomunikacyjny, na światłowodach też się zna :) Mógłby mi ktoś napisać czy będą jakoś niedługo otwierać rekrutację na to stanowisko i gdzie szukać do nich ofert? Bo na ich stronie to nie znalazłam żadnej dedykowanej zakładki z ogłoszeniami o pracę.

AVERAGE MARGONET USER

z całego serduszka nie polecam, internet działa tragicznie nie można nawet po szkółce pograć z koleżkami bo wszyscy mają ten internet i nie da się oddać chwili relaksu i zaspokojenia grając. Podczas grania jak zwykle bywało nie skupiam swego poirytowania na grę lecz na ten jakże nieodpowiedniej jakości łącze internetowe. Pozdrawiam oraz przestrzegam

Rodzic
@AVERAGE MARGONET USER

Dziecko drogie, zamiast grać w jakże beznadziejne gry i narzekać zabierz się w koncu za naukę!! Jak zapewne nie wiesz to twoj internet zalezy od tego jaka masz predkosc. Z calego serdusza radze nie oceniac i nie bawic sie w doroslego piszac opinie. Koniec roku sie zbliza. buziaki i milej nauki!

@Rodzic

Dziękuję za radę, jestem studentem (: . Jednakże, chciałbym podkreślić, że w dzisiejszych czasach gry wideo są często wykorzystywane w celach rozrywkowych, edukacyjnych i kreatywnych. Ponadto, internet jest nieodłączną częścią życia codziennego i pracy wielu ludzi, nie tylko jako narzędzie do nauki, ale również do pracy zdalnej, komunikacji z innymi ludźmi i wielu innych zastosowań. Dlatego ważne jest, aby robić rzeczy z umiarem i wykorzystywać czas w sposób produktywny.

Naprawdę żałuje ze mam tu internet, a ze Wieluń jest takim (usunięte przez administratora) to tylko to jest dostępne -_- Pomimo posiadania światłowodu to internet nie wyciąga nawet takiej prędkości jaka mam wykupiona1(150mb/s gdzie zawsze download jest poniżej 5, (usunięte przez administratora) żart), nie mowie już o tym ze co chwile mi zanika on Infolinia to kolejny minus margonetu, myślą ze aktualizacja rutera cokolwiek zmieni, nie môwiac o tym ze nie można sie na niego dostać ;) W skrócie mówiąc szkoda na nich czasu a tym bardziej pieniędzy

HAHAHAQ

wezcie sie w garsc i naprawcie ten internet dzwonienie nic nie daje sa packet lost w grach i duzy ping mimo ze place 100 zl za 600mbs to mam 300

cisu

Nie da sie nic pograc na tym gownie wywala jak zadzwonisz to podziala 2 tygodnie i znowu najgorszy internet jaki istnieje

Specjalista od internetu

Nie wiem czy margonet cię wynajął czy korzystasz tylko z przeglądania internetu na safari, ale ten internet jest po prostu do (usunięte przez administratora) Czasami mają swoje momenty kiedy internet jest naprawdę w porządku, ale analogicznie są też momenty, w których jest do (usunięte przez administratora) Dzwonienie nic nie daje, bo albo przekierowywują do kogoś innego a on mówi że jeszcze do kogoś innego, albo że za daleko on routera(pomimo że mam na kablu) albo że za dużo rzeczy w komputerze, albo dużo osób aktualnie korzysta. Jeśli szukacie internetu to możecie wziąść ale jak szukacie DOBREGO INTERNETU to stanowczo odradzam.

JA

Nie polecam, internet jest gorszy od t-mobile, nie piszcie se sami pozytywnych opin bo kazdy ocenia ten interent na najgorszy jak macie kupywac internet to nie polecam z margonetu

@JA

Masakra co za portal, że nic nie można konkretnego się dowiedzieć tylko jakiś jeden świr pisze jak dzieciak. Człowieku jak Ci się nie podoba to zmień operatora... korzystasz i jeszcze widać że Ci się nudzi. Opinia dodawana co minutę no żal... Polecam tą firmę bo konkretnie i rzeczowo podchodzą do klienta. Na radiówce miałem delikatne problemy ale światłowód mam 150Mb/s i póki co wystarczająca prędkość jak dla mnie i moich dzieci.

Beata
@JA

Zgłaszałaś to może gdzieś? Jest coś lepiej teraz?

Julia
@JA

Każdy??? To dziwne... I dziwi mnie kto pisze takie opinie bo jeśli jest problem z internetem to serwis działa bardzo szybko i sprawnie wystarczy wykonac telefon. Jestem klientka i serio nie rozumiem tych żali na forum. Tym bardziej ze ciagle mam telefony to z orange to z tmobile i ofert setki tylko gorzej jak cos nie działa... A tak serwis na miejscu, sami oddzwaniaja. Ostatnio mi net szwankowal i Pan bardzo konkretnie i rzeczowo pomogl i okazało sie ze dziecko Router zresetowało i przez to nie można było połączyć sie z siecią. Wiec zachęcam do korzystania z pomocy serwisu a nie zalosnych komentarzy... I oczywiście polecam firmę Margonet!

J michał
@Michał

150mb/s ty sie słyszysz? chłop to coś ledwo uciąga 3mb/s

Specjalista od internetu
@Julia

unluckym3

Dostawca nie rzetelny , jestem zawiedziony , nie ważne ile skarg do nich złożysz jakość się nie poprawia to jest dramat , zrób sobie przysługę i szukaj innego dostawcy a jeśli jest jedynym , lepiej wyjdziesz kupując nielimitowany internet na telefon (lte) i udostępnisz za pomocą router wi-fi

ZielonyDach
@unluckym3

Konkurencja nie śpi ;) Ale na tylu klientów co posiada MARGONET to naprawdę nieliczni się skarżą. Brawo dla firmy. Jestem zadowolony z usług!! Pozdrawiam pracowników z biura bo przesympatyczna obsługa!! Starają się bardzo dla klienta i jestem pozytywnie zaskoczony!!

Jaki jest wkład kierownictwa Margonet Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

MS

Uprzejmość, sprawna obsługa

wWw

Najgorszy internet jaki istnieje wywala co chwile nie da sie w nic pograc

Wiesiu

Odnośnie internetu jestem ZAWIEDZIONY, mam światłowód poprowadzony prosto do komputera po kablu, jestem weteranem gier komputerowych, ale z tym internetem ostatnimi czasy nie da się pograć. Utrata pakietów stale w różnych godzinach na poziomie 10-30% uniemożliwia rozgrywkę ze znajomymi. Zrozumiałbym gdyby to się działo tylko u mnie, aczkolwiek mam mnóstwo znajomych którzy również posiadają usługi Margonetu i mają podobne lub te same problemy. Klientem usług ja sam jestem od kilku lat i to nie pierwszy raz kiedy coś takiego mi się dzieje.

Jakub
@Wiesiu

Potwierdzam tą opinię, jest w 100% prawdziwa. Nie polecam tego internetu. Dzwonienie nie pomaga, bez powodu nie wystawiał bym sam takiej opinii i potwierdzał innym.

Jakub

Internet = tragiedia. Przez ostatni tydzień i nie tylko internet jest tragiczny, stała utrata pakietów na poziomie 20-30%, nic się nie ładuje mimo tego, ze posiadam światłowód 300/30. Korzystam z Internetu codziennie, głównie grając w gry i nie da się po prostu nic zrobić. U znajomych, którzy posiadają równiez Internet z pseudofirmy MARGONET jest dokładnie to samo. Szczerze nie polecam! TRAGEDIA

Justyna

Widzę, że opinie dodaja niezadowoleni klienci tylko, szkoda bo inetrnet jest naprawde dobry, mam łącze radiowe i nie narzekam prędkość podniosłam i wszystko działa. Jedynie PODCZAS MOCNYCH ULEW się troche zacina, ale to zrozumiałe. I tak jak na taką firmę z tyloma klientami to jak paru się trafi niezadowolonych bo mają stary np komputer to jest ok :) Pozdrawiam firmę. Trzymajcie sie tak dalej!

apollo ganjaman
@Justyna

słaby kompuer xd

Teresa
@apollo ganjaman

No tak... Dziwię się, że po prostu złej lokalizacji odnośnie odbiorników jako argument nie podał. To by nie było bardziej adekwatne przypadkiem?

Internet jest bardzo wolny oraz cały czas się zacina, nie można nawet porozmawiać z rodziną przez internet. Jestem niezadowolona z tego dostawcy internetu. Nie polecam

Gabriela
@Marta

Nie poprawia się tu nic?

Zostaw merytoryczną opinię o Margonet Sp. z o.o. - Wieluń

• Jak się pracuje w Margonet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Margonet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Margonet Sp. z o.o.