Opinie o Margonet Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Margonet Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Margonet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Margonet Sp. z o.o. w Wieluń

zetro

place za 600 mbs a mam 7 pomimo dzwonienia nie polecam

digga n
@NICK

chcesz zdjecie?

Szukałem na stronie firmy ofert pracy, ale nic nie znalazłem, może ktoś z pracowników napisze coś dla odmiany, bo w komentarzach widzę wpisy samych klientów? Nie szukają kogoś, może technika, serwisanta? Planują jakąś rekrutację?

@123

Jakie jeszcze obowiązki na samym początku mają pracownicy, którzy się wdrażają, pomijając to "skakanie po drabinie"? Pytam, bo myślę cały czas nad aplikacją w to miejsce...

Barbara Nowy wpis

Wszyscy się tak skarżą na jakość neta, może im trzeba jakichś programistów albo monterów anten? Ogłoszeń nie widzę, ale może coś wiecie z poczty pantoflowej (skoro z tą online jest problem)? Ponoć był problem z umowami, ale może to się już poprawiło? Info wszelakie mile widziane!

(usunięte przez administratora) mac wy (usunięte przez administratora) imbecyle naprawcie wkoncu ten (usunięte przez administratora) internet nie moghe sobie poghhrac po (usunięte przez administratora) mi 200 pingu (usunięte przez administratora) miesiac byl spokoj i znowu odpioerdalacie

Antosia Nowy wpis

Do biura obsługi klienta na Kaliską może szukają ludzi? Pracowałam na infolinii, na żywo z klientami także :D Jak ktoś tutaj przytomnie zauważył, mało o firmie widać, gdyby nie Facebook z życzeniami świątecznymi i strona, to poza tym niewiele. Od tej strony promocyjnej też mogłabym pomóc ;)

Kacper Nowy wpis

Co to ma być tragizm totalnie internet mega słaby

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Margonet Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Inżynier Wsparcia Uslug IT/ IT Service Desk Specialis
Zielona Góra
LUG Light Factory Sp. z o. o.
(2087 opinii)

Siemka, mieszkam w okolicy gdzie firma dostarcza internet, chciałbym się dowiedzieć czy nie potrzebują dodatkowych rąk do roboty jako serwisant/monter. Nigdzie się nie ogłaszają i gdyny nie to że mieszkam blisko to bym nawet nie wiedział nic o firmie. Dajcie znać jak wyglądało u was zatrudnienie i czy zadowoleni jesteście z zarobków i czy to prawda co ludzie piszą, że nie dają umowy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Margonet Sp. z o.o.?

Kamil n

Internet notorycznie przerywa swoją pracę najczęściej w nocy w godzinach 1-4 niejednokrotnie wyrzucało całkowicie internet. Również taka awaria nie występuje tylko u mnie, nie raz gram z kolegą który mieszka w Wieluniu a ja na zadupiu a internet wyrzuca dosłownie w tej samej sekundzie i na ten sam czas... Brak słów po prostu.

Joasia

Jest tu tyle wpisów od klientów na temat działania internetu, że trudno mi wyłapać jakieś zdanie na temat firmy od pracowników. Za to znalazłam informacje, że kiedyś była tu praca dla studenta, jako Pomoc Przedstawiciela Handlowego. Wiecie może jak często szukają osób na to stanowisko? Proponują minimalną stawkę godzinową 27,70? Czy coś więcej? :) To praca dorywcza zakładam, ale oparta na jednorazowych akcjach czy można przyjąć się na dłużej?

@anek

NAJGORSZY INTERNET JAKI MOZE BYCTOTALNIE NIE POLECAM OGÓLNIE NIE MA INERNETU A JAK JUZ JEST TO PRAKTYCZNIE JAK BY GO NIE BYLO NIE WSPOMNE JUZ O TYM GDY WIEJE TRA GED IA

@Marcin

Biorą ludzi na " okres próbny" na 2 tygodnie , każąc skakać po drabinie bez żadnej umowy, ubezpieczenia ani tym podobnych, a gdy się sprzeciwisz możesz szukać pracy gdzie indziej

@123

Ale to co uważasz ze w firmie problem jest z przestrzeganiem bhp ze tak piszesz ? Gdzieś mi wpadła jakaś stara oferta i tam proponują umowę to co jednak się z tego nie wywiązują czy to jednorazowy przypadek?

@123

Ale to nie chcą dać żadnej umowy ? Nawet zlecenia ? Wypłacają chociaż za ten okres próbny ? Na jaką formę zatrudnienia można liczyć dalej ?

Anonim3

Po pierwsze takie sprawy zgłaszają na serwis bo masakra jak wy się totalnie nie znacie. Zacznij sprawdzać swój sprzęt jaki masz bo możesz mieć wadliwe urządzenie chłopie. I od tego są tam osoby aby ci pomóc a hak nadal będziesz tylko pisał na forum to nikt ci nie pomoże. A opinie jak widać piszą tylko osoby które nic innego nie chcą zrobić aby było lepiej i na tyłu klientów to parę takich opinii dla tej firmy to nic takiego do zmartwień. Ale twoja sprawa chcesz się dalej wkur... To pisz tutaj a jak chcesz mieć wszystko sprawnie to dzwoń na serwis proste i szybkie rozwiązanie.

Brajan

Nie polecam internetu margonet ponieważ mam internet radiowy 25mb/s a tak naprawdę jest go tylko 11mb/s gdy dzwonie to mówią że mogą rozwiązać umowę bo na umowie pisze ze do 25mb/s i ich to nie obchodzi jak prosze zeby przyjechal technik i moze zmienil antene czy cos to mi wysylaja ciecia od sprzedazy internetu.

Kapusta

Najgorszy internet jaki jest 15 gb pobiera się 57 godzin to jest nie moralne

Mieszkaniec wsi

Nie polecam, internet tragiczny nie da się pograć ani oglądać. Płaci się za cały pakiet a internet jest 5 razy gorszy niż ten obiecywany.

Powiesz coś więcej o atmosferze, co takiego się dzieje, że tak źle ją oceniasz? Jeśli rzeczywiście ktoś pije w pracy, to czy zgłaszałeś/łaś to przełożonym? Chyba warto zareagować, może wtedy atmosfera też by się zmieniła.

Hej, warto tu się przyjąć na stanowisko doradcy klienta? Piszecie, że dzwonicie po kilkadziesiąt razy na linię, i tak się zastanawiam, czy nie brakuje im pracowników :) Ile można dostać na rękę, czy to praca zdalna czy z biura pracujecie? Co z premiami czy podwyżkami? Jest nerwowo czasem, czy praca okej?

Nie polecam tego dostawcy Internetu ponieważ świadczona usługa nie jest adekwatna do zapewnień w ofercie, na początku jakoś ten Internet w miarę działał ale od miesiąca to jest jakiś dramat strony albo lądują się z 10 min albo wyskakuje informacja brak Internetu po czym wróci na nie cala minutę i znowu go nie ma. Po kilku dziesięciu telefonach do biura obsługi i zapewnieniach ze zrobią ,naprawia ,poszukają usterki, sprawdza to jedyne co zrobili to tylko powiedzieli. Jeśli ktos planuje wziasc z tej firmy Internet to odradzam szkoda nerwów i pieniędzy

Jurek

Nie polecam tego ówże dostawcy Internetu gdyż jego usługa jest nie adekwatna do tego co oferował w ofercie, jakość łącza jak i sam Internet bardzo marnej jakości, strony ładują się w nieskończoność ,co chwile wyskakuje komunikat brak Internetu.Po mimo paru telefonów na linie pomocy techniczne prócz zapewniania że cos z tym zrobią/naprawia to tylko tyle zrobili.Nie polecam tej firmy

Co wchodzi w socjal Margonet Sp. z o.o.?

A do biura też są czasem potrzebne osoby? Widziałam tylko, że kiedyś szukali monterów i to w sumie wszystko. Ma trochę doświadczenie w księgowości, znalazłoby się coś na pół etatu? Można się dogadać na co drugi dzień pracujący?

Zostaw merytoryczną opinię o Margonet Sp. z o.o. - Wieluń

• Jak się pracuje w Margonet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Margonet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Margonet Sp. z o.o.?

Margonet Sp. z o.o.