Opinie o Life Radiopharma Warszawa Sp. z o.o. w Szeligi ożarów mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Life Radiopharma Warszawa Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Life Radiopharma Warszawa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Life Radiopharma Warszawa Sp. z o.o. w Szeligi ożarów mazowiecki

Katherine

Rozmowa przebiegła bardzo miło, była zdalna, jednak brak informacji o zakwalifikowaniu się lub nie do następnego etapu trochę psuje profesjonalność firmy. Brak informacji o widełkach zarobkowych, ponieważ panie z kadr były na urlopie, co można podciągnąć pod średnie przygotowanie do rozmowy. Aplikowałam na stanowisko Specjalista Kontroli Jakości Radiochemik.

@Mila

Tak, mówili o odezwie. Rozmowa zdalnie trwała prawie godzinę z tego co pamietam, dużo pytań w twojego cv, chociażby dopytywanie o zainteresowania. Dodatkowo czy miałeś do czynienia z chemia jądrową, takie bzdety. Raczej nie ma się z czego przygotowywać. Pracują w systemie 3 zmianowym. Ale po poście poniżej nie żałuje.

Wiktoria

Czy wie ktoś, jak obecnie z przyjęciami na produkcję? W sieci nie ma żadnych ogłoszeń, ale może da się jakoś inaczej tam dostać? Mieszkam niedaleko, więc lokalizacja jest dla mnie na pewno na plus. A jak obecnie z wynagrodzeniem na produkcji? I jakie zmiany są w pracy? Nocki też wchodzą w grę? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Kora
@A co?

Czyli od trzech lat tam zarobki stoją? A są konkurencyjne na rynku pracy, podasz jakie są u nich widełki płacowe?

Roma Nowy wpis

A co ta @Zmiana nazwy oznacza np. dla specjalisty kontroli jakości w dziedzinie radiochemii? Piszesz, jakby było oczywiste, jakie skutki (i że wyjątkowo brzemienne) się z tym wiążą. Ja chcę aplikować i nie bardzo wiem, co sie wydarzyło i co może dla mnie oznaczać.

Zmiana nazwy Nowy wpis

Life radiopharma zmieniło się w Alliance Medical RP. Uważajcie żeby się nie wkopać w kierat

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko specjalisty utrzymania ruchu. Firma wymaga od kandydata pełnej dyspozycyjności. Co to oznacza? W każdym dniu i o każdej godzinie trzeba być dostępnym? Czy źle zrozumiałem? Wyjaśnijcie, proszę. :D Oczekiwana jest tutaj znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym. Co to oznacza? Czy poziom B2 będzie wystarczający? :)

Hejo, jeszcze 13 dni jest ważna oferta na asystenta produkcji i kontroli jakości. Widzę ze faktycznie jak ktoś pisał poniżej nie ma podanych widełek płacowych i rekrutacja jest zdalna. Tylko ciekawi mnie właśnie ile się zarobi skoro to praca dodatkowa ? Czy ktoś z was ma np gdzieś umowę na etat a tu tylko z doskoku? Da się tak?

niestety

umowa zlecenie i stawka najniższą krajowa

@niestety

Ta najniższa krajowa nie podlega żadnym negocjacjom? Nawet żadnego dodatku za staz pracy nie ma? Premii czy jakichkolwiek świadczeń pieniężnych? No to faktycznie problem. O tym zleceniu nawet nie wspomnę:< Przyjmują w takim razie tylko osoby ze statusem studenta, czy przed 26 rokiem zycia na stanowiska asystentów?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Life Radiopharma Warszawa Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista Kontroli Jakośći - Radiochemik (k/m/n)? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Mila
@Katherine

A obiecali jakiś odzew nawet w negatywnym wypadku? Jak długo trwała rozmowa zdalnie, pamiętasz konkretne pytania? Chciałabym się jakoś przygotować?

@Katherine

Nie martw się. To jedna z firm, do której nie warto kandydować gdyż płacą mało a jest ogrom pracy. Praca jest bardzo wyczerpująca psychicznie. Wymaga stałego skupienia gdyż jeden błąd może zaważyć o powodzeniu lub utracie danej serii produktu. Technologia PET-u jest i zawsze będzie droga a płatnik nie jest skory do płacenia za produkt. Tak się sprawa ma w innych krajach, więc w Polsce nabiera jeszcze bardziej patologicznych cech. Life jest konglomeratem międzynarodowym z głównym kapitałem z RPA. Oni są nastawieni na zysk i będą naciskać na cięcia. Nigdzie nie zajedziesz w tej firmie, jest mocno upolityczniona zwłaszcza w Anglii gdzie dochodzi do poronionych sytuacji, nepotyzm i innych (usunięte przez administratora) Ostatnio angielska spółka musiała zabulić mandat blisko 0.5mln GBP za narażenie pracowników na wyciek promieniotwórczy. Nie dochowano należytej staranności przy produkcji a facet, który był odpowiedzialny za kierowanie tym oddziałem został ostatnio awansowany, więc jest to banda zepsuta do szpiku kości. Polecam trzymać się z daleka jak to już tutaj wspomniano. A jeśli chodzi o pensję to jest to oferta najniższej krajowej z mikroskopijnymi dodatkami za nocki. Za warunki, pracę z promieniowaniem gamma i beta - nie jest to warte uwagi.

O kurczę, a czy za ten wyciek promieniotwórczy, to pracownicy dostali jakieś odszkodowanie/rekompensatę? Czy tam w ogóle pracownik dostaje ubrania ochronne skoro praca jest odbywa się szkodliwych warunkach? A te dodatki nocne ile wynoszą? Poza dodatkami nocnymi to nie ma żadnego systemu premiowego u nich?

@Mila

Wiktoria

przecież
@Wiktoria

masz niżej opisane jak ta praca wygląda. Tam się nic nie zmieni

Franciszek
@przecież

Serio? Komentarz są sprzed dwóch lat. I przez ten czas nic się nie poprawiło? Wypłata chyba musiała pójść do góry, co? Nadal minimalna czy udaje się wyciągnąć więcej?

A co?
@Franciszek

Myślisz, że firmie pracuje się lepiej po kowidzie? Stawki są takie same. I dla pogłębienia Twojego rozczarowania dodam, że spółka matka z Wielkiej Brytanii oferuje dokładnie takie same zarobki na tym stanowisku co 5 lat temu :) Dlatego dużo pracowników odeszło i widzimy kolejną kampanię naganiania wyrobników

Kora
@A co?

Tak

Praca na noce. Ciągłe skupienie. Wynagrodzenie tragiczne, bo PET jest drogi a NFZ nieszczególnie ma kasę żeby za to płacić. Pracownik jest od wszystkiego. Pracownik tego typu za granicą dostaje pięć razy tyle. Kilka osób z Szelig znalazło się po jakimś czasie w Anglii, w tym samym charakterze. Ogólnie wszystko byłoby dobrze gdyby nie a beznadziejna pensja.

qwerty
@Tak

ile daja nowym na produkcji?

Ldn
@qwerty

3000brutto

@Ldn

Jak wygląda sprawa z rozmową kwalifikacyjną ?O co pytają?

@ja

Brabar
@ja

Nic szczególnego, taka kalka jak zwykle: dlaczego chcesz tutaj pracować? Jak sobie wyobrażasz dzień pracy, co wiesz o firmie, jakie plany na przyszłość, jak siebie widzisz za 5 lat. Oraz standardowo opowiedz coś o sobie. Ogólnie nie polecam tej firmy czy to w Polsce czy za granicą. Podobno znowu ma wpaść w inne ręce, a ostatnio pozbyli się jednej ze swoich polskich spółek. Wyprzedaż tego typu niczego dobrego nie wróży.

Szkoda słów. Dostałam obietnice, że nawet w razie braku chęci współpracy po rozmowie kwalifikacyjnej zostanę poinformowana i do dziś nie mam żadnej odpowiedzi. Nie pozdrawiam

jak to
@:)

a po którym etapie?

Frąfrą
@:)

To akurat nie jest niezwykłe, że pracodawca nie odpowiada z podziękowaniem za udział. Akurat w przypadku tej firmy nie należy na to liczyć, bo nie należy do czołówki. Uwierz mi, nie ma czego żałować. Są inne, lepsze miejsca pracy.

Irena
@jak to

A to jest parę etapów rekrutacji w Life Radiopharmie? Mógłbyś/mogłabyś mi je przybliżyć? Jeśli oczywiście posiadasz taką wiedzę :)

Macie stawki godzinowe ?

Małgorzata

Dawno nikt nie pisał nic o pracy w Life. A wiecie, czy są jakieś nowe oferty? Może jest szansa na zatrudnienie w administracji teraz?

Bartek

jak łatwo porównujemy wynagrodzenie z tymi za granicą. Szkoda, że kosztów życia nie porównujemy. Firma jest ok i ja polecam pracę.

Co?
@Bartek

Policz ile możesz kupić chleba za miesięczna pensję w Anglii a ile w Polsce. Myśmy policzyli i dlatego szukacie nowych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Life Radiopharma Warszawa Sp. z o.o. - Szeligi ożarów mazowiecki

• Jak się pracuje w Life Radiopharma Warszawa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Life Radiopharma Warszawa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Life Radiopharma Warszawa Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Szeligowska 3
    05-850 Szeligi ożarów mazowiecki

Life Radiopharma Warszawa Sp. z o.o.