Opinie o TB Polska Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TB Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TB Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TB Polska Sp. z o.o. w Leszno

Dzień dobry, proszę o informację dotyczące firmy, bo teraz sam nie wiem czy nie zbłądziłem przypadkiem. Biuro firmowe znajduje się w Lesznie? Ktoś spytał o pracę w innej firmie z nazwy, takiej z Rzeszowa jak się zorientowałem, a ja pracy u nas jako Magazynier szukam. Są przyjmowani?

Mirek Nowy wpis

Witam. Czy są obecnie przyjęcia na magazyniera w TB Logistic

Kiedy w ostatnim czasie miały miejsce jakiekolwiek przyjęcia? pytam, bo na forum pojawiały się zapytania odnośnie warunków takich jakkolwiek zarobki czy tez sama prace lecz od lat nikt co do nich się nie odnosił. Dlaczego? jak praca kobiet obecnie przy tym wygląda, które obszary są warte uwagi? Na jakie stanowiska można śmiało się przyjąć?

Wd Nowy wpis

Witam jakie są zarobki na wysokim składzie ?

Firma TB Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Księgowa / Księgowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

dział ecommerce płaci fatalnie nie wiem jak ikea ledwo ponad 3 na reke przy 3 zmianach temat podwyzek ucinany na dzien dobry nie polecam szukajcie czegos innego gdzie wam zaplaca adekwatnie do wykonywanej pracy

Jakub

Długo tam pracowałeś? Dostałeś jakąkolwiek podwyżkę, czy Twoja stawka się nie zmieniała?

Rojber96

witam, jakiej wysokości są zarobki? obecnie zarabiam 3000zł a chcę sie zatrudnić w tb z powodu takiego, że przeprowadzam sie do Leszna. da sie zarobić 3000zł miesięcznie w TB jako operator wózka widłowego/wysokiego składowania bo takie stanowisko mnie iteresuje tylko i wyłącznie. proszę o szczerą opinie... pozdrawiam serdecznie.

Logistyk

Witam, aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. logistyki. Czy język jest kluczowym wymogiem ? Czy raczej z podstawami i znajomością logistycznego słownictwa nie powinno być problemu? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

Krzysztof

Witam, czy bez uprawnień na wózek jest szansa na zatrudnienie i zrobienie uprawnień udt przez firmę?

Praca dobra, nie jest ciężko. Trochę chaosu, ale to wszędzie, EC, EL i TB - brak organizacji. Ciężko o podwyżkę, jeszcze ciężej o adekwatny wpis stanowiskowy do umowy. Wszyscy pracują na tym samym stanowisku, a robią co innego. Źle nie jest, choć mogłoby być lepiej. Może na drugim TB będzie lepiej, choć wątpię. Na plus są bezpłatne szkolenia u UDT, bez lojalnościowki. Pani kierownik super :) Żeby pracować w TB, nie trzeba być Einsteinem, wystarczy minimum ogarnięcia, samodyscypliny i umiejętności obsługi komputera lub skanera. Umowa na okresie próbnym, potem na rok, potem na rok i 9 miesięcy, a potem stała. Wszystko gdyby nie te pieniądze..

Mariusz

Wszyscy mają wpisane to samo stanowisko? Serio? Z czego to wynika? Może żeby mniej płacić na konto? Pewnie reszta jak to się mówi 'pod stołem'.

@Mariusz

Wszyscy mają wpisane pracownik magazynu chyba że masz udt to masz magazyniera Nie ma niczego pod stołem, są po prostu różne premie. Za umiejętności, za wyniki i w ten sposób jeden dostaje 3000 a drugi 2500

Karol

Można dostać bez problemu urlop?

były
@Karol

Można, jak masz znajomego lekarza, w innym wypadku zapomnij

Mariusz
@były

Z tego, co napisałeś, wynika, że nie ma UoP. Czyli zatrudniają tylko na śmieciówkę? Pewnie po próbnym można przejść na umowę o prace.

Kamil

Doświadczenie trzeba mieć duże żeby się dostać do firmy ?

były
@Kamil

Nie. Wystarczy 6 klas podstawówki, uprawnienia na wózek i odporność na stres.

Justyna
@były

To ja zapytam o tę odporność na stres. Jak często w TB zdarzają się stresujące sytuacje? I jak one wyglądają? Możesz podać jakiś przykład? Czy praca na co dzień jest stresująca czy tylko czasami?

Magazynier
@Justyna

Picie wódki z kierowca to duża odpowiedzialność do tego załadunek samochodów.

oko

co kolwiek bym tu napisał to świadczyło by o negatywnej mojej ocenie dla tb w lesznie jaki osobami kierującymi ta firma dużo by pisać fakt faktem nie polecam tej firmy odradzam

Magik

Nie ładnie kasować postów, każda opinia jest warta a wracają praca nie za fajna.

JOAL
@Magik

A dlaczego nie za fajna

KigaM
@JOAL

Zatrudnij się i sprawdź ????

Czy TB Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Magik

Nie

Mam pytanie odnośnie pracy na magazynie ile zmian zarobki czy praca w weekendy też bo jestem zainteresowany. Doświadczenie mam 5 letnie i wszystkie uprawnienia.

Temat firmy TB Polska Sp. z o.o. w miejscowości Leszno jeszcze na wątku się nie zaczął, więc może macie jakieś aktualne informacje odnośnie zatrudnienia tam?

Iza

Ja też właśnie zastanawiam się czy tam w ogóle zatrudniają kobiety? Wie ktoś?

Xyz
@Iza

Tak, bez problemu

Zostaw merytoryczną opinię o TB Polska Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w TB Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TB Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TB Polska Sp. z o.o.?

TB Polska Sp. z o.o.
  • Spółdzielcza 49