Opinie o Global Pharma CM Spółka Akcyjna w Suchedniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Global Pharma CM Spółka Akcyjna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Global Pharma CM Spółka Akcyjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Pharma CM Spółka Akcyjna w Suchedniów

Asystent

Nie polecam nikomu pracy w tej Firmie , atmosfera w tej Firmie to porażka , traktowanie człowieka jako niższy sort i dodatkowo osoby na kierowniczych stanowiskach nie wiedzą co to w ogóle znaczy być kierownikiem i nie są wykształcone w tym. Lepiej iść zamiatać podłogi niż tam trafić . Odradzam i trzymać się z daleka jak chcecie mieć zdrową psychikę i nie brać leków na uspokojenie. Logistyka zerowe umiejętności a uważają się za PREMIUM... Płaca taka że się płakać chce DNO , DNO i jeszcze raz DNO.

Bianka
@Znajomy

Nie ma z kim pogadać o tej słabej atmosferze? Może jest jakaś szansa na poprawę tego? W końcu wszyscy gracie do jednej bramki koniec końców. A macie tu jakies spotkania integracyjne czasem żeby poznac się lepiej itp?

Ta

Witajcie. Mam takie pytanie do Was. Czy są jakieś talony czy coś na święta grudniowe ? Dlatego pytam was, bo tutaj pracuje bardzo krótko i nie wiem czy jest coś takiego.

Agata

A jakie produkty się tam znajdują na platformie? Też kiedyś miałam takie punkty i nazbierałem nawet na głośnik JBL. Jakie to przeliczenie te 100 punktów coś konkretnego już można wybrać?

Aleksandra

Natrafiłam na ich ogłoszenie na stanowisko Pracownika produkcji. Obok oferty pracy była mapka z adresem firmy i pokazywali, że praca jest w dość ustronnym miejscu poza miastem. Wiecie, jak wygląda dojazd do firmy? Może dają jakieś firmowe autobusy, które dowożą ludzi? Szczególnie, że napisali, że to praca na 3 zmiany. Jak na noc dojechać?

@Lolek

to panowie na stanowisku operatora, ile są w stanie zarobić? możesz podać jakieś widełki? jest to tylko goła pensja, czy można liczyć na jakiś dodatek? od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy nie zaaplikować.

Nowy wpis

Jeżeli ktoś nie wie, jak kadrę liczą pracownikowi wynagrodzenie, to najlepszą propozycją jest udać się do takich kadr i po prostu osobiście o to zapytać. Firma rekrutuje na stanowisko Specjalisty ds. Rejestracji Wyrobów Medycznych, nie ma tego w ofercie, a jestem ciekawa czy pracownikowi na tym stanowisku należą się jakieś dodatki socjalne?

Zbynio Nowy wpis
@…

Oni płacą jak chcą, i nawet nikt tego nir wie jak oni liczą

Pocieszyciel płaczącego Zbynia Nowy wpis
@Zbynio

1. Wcale nie płacą jak chcą. O Globalu można powiedzieć chyba wszystko ale nie to, że wypłata trafia do pracowników z opóźnieniem lub jest skrajnie rozbieżna z tym co jest na umowie. Jeszcze chyba nigdy nie było tak, żeby po ktoś dostał wynagrodzenia po 10 dniu miesiąca. 2. Rozbieżności mogą się zdarzyć ale nawet jeżeli dochodzi do takiej sytuacji do kadry to korygują i na następnym pasku wynagrodzenia jest zwrot jeżeli komuś nie zgadza się wypłata (oczywiście jeżeli jest to zasadne). 3. Zanim napiszesz jaką głupotę zastanów się nad tym dwa razy.

MariuszS

Na pracuj pl wisi ogloszenie Specjalista/ka ds. Utrzymania Ruchu - warto aplikować ??? Mam 35 lat ale niestety brak doświadczenia w tym zawodzie - czy warto tu składać CV ???

Agnieszka Nowy wpis
@MariuszS

Nie warto, daj sobie spokój z tą firmą. Jeśli chcesz, wiedzieć dlaczemu to poczytaj wcześniejsze odpowiedzi jakie inni mają zdanie na temat tej firmy.

Marina

Czyli w ostatnim czasie firma zmniejszała produkcję a stanowiska biurowe pozostały niezmienione? Asystent ds. Finansowych, 2 lata temu krążyła właśnie ta oferta w sieci i myślałam nad kontaktem w sprawie pracy. Interesowałaby mnie forma zatrudnienia na umowę o pracę i chciałabym poznać jakieś granice zarobków, pomożecie trochę?

Jolanta
@Marina

Tak zgadza się. Na początku jest 3 miesięczna umowa próbna. A później jest umowa zlecenie lub umowa o pracę zależy to od nich jaką dadzą. A mowa o zarobkach to są różne. przede wszystkim niektórym pracownikom raz zgadzają się lub nie zgadzają się wypłaty. Bo nikt nie wie z nas mowa o pracownikach jak kadry liczą nasze wynagrodzenie ;)

Junior

Słyszeliście o tym ze są zwolenienia ? Że produkcja jest za mała i te inne informacje? Jak te ludzie żyją co straciły pracę tutaj jak mają do utrzymania rodzinę, dom, kredyt, dzieci, bieżące rachunki itp.. co o tym myślicie? Dla mnie to trochę przesada żeby, od nowa szukać pracy jak tutaj się pracowało tak blisko mówiąc pod nosem miało się robotę...

@Junior

A od kiedy będą te zwolnienia, coś wiesz? Ludzie będą mieli właśnie czas na znalezienie czegoś nowego żeby nie było przerwy w dochodzie? Napisz czy to tylko na produkcji czy dalej one sięgną.

Majka
@Junior

Oooo, ciekawe z tymi zwolnieniami. Ale jak to jest, że zwalniają a jednocześnie produkcja ma być za mała? To wtedy chyba powinno być zatrudnianie. W sieci widziałam stare oferty np. dla kierownika produkcji, nic aktualnego nie ma, więc może to prawda. Wiecie, chciałam wysłać cv na tego kierownika, no ale może macie info, czy faktycznie jest po co.

@Majka

Zwolenienia są tu i w Ostrowie. Każdy się starał jak mógł a tutaj zwoleniania. W rozwiązaniu umowy pisze mi na porozumieniu ; Powodem rozwiązania umowy o pracę jest zmniejszenie planu produkcji w związku z obsługiwana ilością zleceń produkcyjnych...

@Junior

Cześć, czy zwolnienia są tylko na produkcji, a działy biurowe działają normalnie i tam nie ma redukcji? Bo ja pytam głównie o stanowisko specjalista ds. planowania i rozliczania produkcji. Chciałam wysłać aplikację, ale no nie wiem, czy jak tu też redukują to jest po co.

Junior

Cześć. Są tylko zwolenienia na produkcji. A na temat działów biurowych Ci, nie odpowiem bo nie wiem. Pozdrawiam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Global Pharma CM Spółka Akcyjna? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Global Pharma CM Spółka Akcyjna dla pracy jako Kierownik Produkcji są dla was satysfakcjonujące?

@Ta

Hmmm a to na rekrutacji nie ma info o benefitach dla pracowników? Nie mówią, czy są premie czy dodatki na święta? Ciekawe czy na święta jest chociaż jakieś spotkanie świąteczne, jakaś firmowa wigilia czy inna imprezka? Może nawet jakieś losowanie prezentowe?

Ta

Też jestem ciekawa jak w tej firmie wygląda o tych benefitach itp

Karol
@Ta

Możesz w jakiś sposób ocenić pracę w tej firmie? Na jakim stanowisku pracujesz?

@Ta

I co, dostaliście coś ostatecznie na święta? Chodzi mi właśnie o bony czy premie w tym czasie. No i z uwagi na ten czas noworoczny ciekawi mnie jak ma się sytuacja z podwyżkami. Były jakieś ogólnofirmowe, związane ze wzrostem płacy minimalnej?

Szasza

Słyszałem ze dostały 100 pkt mikołajowych ( osoby powyżej 26 roku rozliczać trzeba się z tego do pitu)

@Szasza

A co można za takie 100pkt wymienić, bo w ogóle nie jestem zorientowana z tym systemem premiowania? Można to wymienić na jakąś kwotę czy rzeczy materialne? Ten system premiowania macie zapisany w umowach?

Agata

Aleksandra

@Aleksandra

Miejsce ustronne trzeba przyznać, ale czy poza miastem to trudno stwierdzić bo nie wiadomo gdzie jest centrum miasta. Dojazd do pracy na własną rękę ale z racji tego że pracownicy mieszkają w okolicy 15 km od firmy to nie trudno znaleźć kogoś z kim można się zabrać. Niesie to za sobą spore udogodnienie finansowe bo spadają koszta podróży.

Renata

Dobry pomysł, zawsze taniej wychodzi jadąc z kimś. Sugierujac się twoim nickiem zapewne wiesz jakie aktualne stawki oferują w tej firmie? Teraz ta cała inflacja, jak to u was wygląda? Wyjdzie 4 z przodu? Macie umowy o pracę?

Doradca
@Renata

Wszystko zależy od stanowiska na którym chcemy pracować, umowy o pracę po okresie próbnym, początkowa umowa zlecenie. Wielki plus dla osób poniżej 26 roku życia z powodu podatku. Po okresie próbnym benefity i premie uznaniowe.

Wioleta
@Doradca

no pytanie było o pracownika produkcji, ja też bym chciała wiedzieć, jaką oferują stawkę na niego. I czy panie i panowie mają te same pieniążki? Mam nadzieję, że nie ma żadnych różnic. Ogólnie dużo kobiet teraz tam pracuje?

Lolek
@Wioleta

Na produkcji pracuje około 60 kobiet,15 z nich ma stanowisko młodszy operator co za tym idzie około 250 zł więcej do pensji.Panowie mają stanowisko operator i oczywiście jeszcze większą pensję

@Lolek

Asystent

Dominika
@Asystent

"Płaca że się płakać chce"? Czyli jaka? Najniższa krajowa czy może trochę więcej? Jakieś premie wam czasem dają chociaż albo jakiś pakiet socjalny moze jest?

Znajomy
@Asystent

Trzeba przyznać, ze odkąd mamy zmiany kadrowe w naszej firmie to atmosfera jest bardzo słaba. Nawet bym powiedział, że większość zachowań dyrektora i kierownika produkcji są poniżej jakiegokolwiek poziomu. Niestety zatrudniono dwóch buraków, którzy uważają się za niewiadomo kogo i to jest niestety fakt. Jednak kompletna bzdura jest mówienie, ze logistyka leży. Sytuacje gdzie jakikolwiek pracownik biurowy coś zawali są na prawdę rzadkością i można powiedzieć że to się praktycznie nie zdarza, a jeśli już się zdarzy to i tak cały zespół dąży do satysfakcji klienta na najwyższym poziomie, a tym się kieruje nasza firma.

Bianka
@Znajomy

Uu

Można wnosić telefon na produkcję? Bo chce tutaj sje dostać do pracy

Na kierownika produkcji jakaś szansa jest dostać się czy nie bardzo już? Bo najpierw znalazłem ofertę pracy, ale nie wiedziałem, że już rok temu wygasła, no ale potem spojrzałem i faktycznie. No a jak jest coś to bym chciał wiedzieć, jak to wygląda w końcu z tą umową, bo tam podali zarówno UoP i B2B. Można wybrać aktualnie?

Alicja

Znalazłam ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Rejestracji Wyrobów Medycznych. Widzę, że jest możliwość podjęcia pracy zdalnej. Czy praca miałaby polegać na pracy przy komputerze? Czy firma zapewnia potrzebny sprzęt do takiej pracy?

Suchedniowianin

Odradzam tam pracę, już lepiej iść do MC Donalda ;), śmieszne pieniądze, ludzie na szczeblach kierowniczych nie widzą co dzieję się w firmie, znikomym przepływ informacji, logistyka na poziomie zerowym.

Dominika
@Suchedniowianin

Śmieszne pieniądze czyli jakie masz na myśli? Najniższa krajowa czy chodzi o inną kwotę?

Aneta

Zgadzam się w 100%

Zgadzam się z kolegą wyżej
@Dominika

Firma która produkuje suplement diety i wyroby medyczne (jak dla mnie jest to poważna gałąź przemysłu) szczyci się osiągnięciami, dynamicznymi rozwojem, i takie coś. Jak dla mnie Śmiech na sali - ale jest to tylko moja opinia. Ale jak ktoś lubi pracować za (usunięte przez administratora) pieniądze to już jego sprawa.

Magdalena
@Zgadzam się z kolegą wyżej

rekrutujac sie do firmy na umowie przeciez wiesz ile będziesz zarabiał, to skad te narzekania na płace?

MJ
@Suchedniowianin

A na jakie wynagrodzenie można tam liczyć?

Arus

Tutaj właściciel to pominął się z powołaniem... powinien kupić upadającą wytwórnie octu i musztardy w jego rodzinnym mieście i produkować musztatdre. Haha

@Arus

W sumie to czemu? I co w tym zabawnego, że sobie śmieszkujesz?

@Honorata

Ile trzeba sprzedać byków żeby mieć udziały w firmie?? Haha

Wiola
@Michał

A to nie jest ten sam pan co kiedyś miał inną firemke i nie spłacał swoich długów następnie ogłosił upadłość?

@Wiola

W sensie, że jaką?

Wiola
@Honorata

W sensie poczytaj w nacie to będziesz wiedzieć

Damianek z Dworcowej

To jedna wielka porażka szczerze nie polecam.

Praca w tej firmie to porazka. Wszystkim odradzam jako były już pracownik, szkoda czasu.

@Ania

Potwierdzam.

Gabriela

Dlaczego odradzasz pracę w tej firmie ?

kandydat

W Firmie miałam rozmowę o pracę (rekrutacja zdalna). Niektóre pytania były conajmniej dziwne - ale co Firma to inne zwyczaje. Ogólne wrażenie dość dobre. Na minus brak szacunku do kandydata, jeśli ustalamy że bez względu na podjętą decyzję otrzymam informację zwrotną to jako kandydat właśnie tego oczekuję. Niestety informacji zwrotnej brak - widocznie Pani menager i rekruter w jednym tak zapracowana. Nie wiem. A os. na stanowisko już zatrudniona. Straciłam ponad godzinę tylko po to, żeby nie otrzymać nawet żadnego feedbacku.

baranek 4000094
@kandydat

ja iestety mialem mozliwosc wspolpracy z ta firma :) dziekuje :)

jarek

@pracownik czyli brak stabilności u kierownika rzutuje negatywnie na resztę osób?

Czy ktoś z pracowników wypowie się o atmosferze w firmie? jak się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Global Pharma CM Spółka Akcyjna - Suchedniów

• Jak się pracuje w Global Pharma CM Spółka Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy Global Pharma CM Spółka Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Pharma CM Spółka Akcyjna?

Global Pharma CM Spółka Akcyjna

Global Pharma CM Spółka Akcyjna