Opinie o DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Ruda Śląska

Żona

Jestem Żona Daniela J. Może w końcu ktoś powie to co niby czegoś nie wiem ze powinnam się dowiedzieć a nie ze cały czas za przeproszeniem bierzecie mnie na języki nie życzę sobie tego

Mały
@Żona

Ja wiem!! spóźnia się 5 minut do domu z busa

Żona
@Mały

@Mały nie bądź taki do przodu

……

Trzeba w końcu powiedzieć to co On nie umi jej powiedzieć może ktoś wtedy przejrzy na oczy

Bezsilny

Jak początkowo firma dobrze rokowała tak teraz schodzi coraz bardziej na psy. Pan dyrektor (usunięte przez administratora)czuje się bezkarny, nikt go nie kontroluje i nie rozlicza z jego działań. Pracowników ma z nic. Nie obowiązują żadne (usunięte przez administratora)pracownicze, ludzie są zwalniani z banalnych powodów. Nie istnieje coś takiego jak bezpieczeństwo pracy, (usunięte przez administratora)w pracy są zamiatane pod dywan i nigdzie tego nie zgłaszają. (usunięte przez administratora)?W pierwszej kolejności on powinien wylecieć z pracy bo tak się nie da pracować. Jak pracownicy robia krok do przodu, żeby były wyniki Pan dyrektor swoimi decyzjami cofa się trzy kroki w tył. Wydaje mi się, że na takie stanowiska powinni przedewszystkim zatrudniać ludzi, którzy są w stanie wspierać firmę, a nie jej szkodzić i ciągnąć na dno.(usunięte przez administratora) Niewłaściwa ocena sytuacji, decyzje bez pokrycia i jak nie można po dobroci to krzykiem albo (usunięte przez administratora)osiąga swoje cele. Sieje postrach a nikt się go nie boi. Jednym słowem żenada. (usunięte przez administratora)?

Bezsilny
@Bezsilny

A pracownicy ponoszą karę, że wyszli z pracy wcześniej za zgodą przełożonego (kierownika), ale Pan dyrektor miał inne zdanie i ukarał wszystkich( od pracownika po kierownika) To po co mu kierownik jak nie może podjąć żadnej decyzji, chyba tylko po to żeby było na kim wyrzucić swoje frustracje. Nie polecam pracy. Póki nie zaczną obowiązywać jakieś standardy i normy społeczne i póki nie zmienia dyrektora.

Mało ważne
@Bezsilny

Co ty gadasz człowieku? Za głupoty

Miś Jogi
@Bezsilny

A da się cofnąć w przód?

Zielony
@Bezsilny

Czyli uważasz że za zgodą kierownika to już można okradać firmę? Kto został zwolniony za nic? Który wypadek został zamieciony pod dywan? Pieprzysz kocopoły. Nie poszło co?

Brak
@Zielony

Np zerwana lina z wciągarki przez którą pracownik o mało nie stracił życia jeszcze jakieś przykłady?

;);)
@Bezsilny

Co ty gadasz człowieku? Wysztkie wypadki byle zgłaszane,skąd ty masz takie informacje?

Teresa
@;);)

To ja teraz ciekawa jestem ile ich w sumie było i jakie, skoro piszesz, że są zgłaszane. Dużo?

W poprzednim zakładzie było to samo czyli się nic zmienia w stosunku do Kety a tak w ogóle się dziwie ze jest jeszcze z Nim jego żona on do niczego nie umi się przyznać

Rozmowę kwalifikacyjną w DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Junior HR Generalist?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
chetny do pracy

Czy moge prosic o rzetelne informacje pracownikow ? Czy po zatrudnieniu jest szansa na umowe na czas nieokreslony po jakim ewentualnie czasie ? Jakie sa zarobiki na start ? Jak to wyglada z premiamia oraz dodatkowymi weekendami ? Dziekuje za odpowiedz

@chetny do pracy

A jakie stanowisko Cię interesuje tak w ogole?

Roko
@chetny do pracy

Na czas określony to obiecują jak wiadomo na każdej rozmowie, jak wytrzymasz 3 miesiące próbnego dostaniesz umowę na rok co później nie wiadomo wszystkim tak dają, obecnie weekendów nie ma, premii dają po 70 zł więc sam sobie odpowiedz, ogólnie nie polecam dużo obiecują a później wszystko się zmienia o 180 stopni

Brak
@chetny do pracy

Premia jest tylko za frekwencję ogłaszają do 1000 premii co jest rozdzielone na 2x po 500 jedno za frekwencję a drugie za wyniki pseudo audytów które robią tyle razy aż kogoś udupią i uwalą premię czyli tylko 500 ale zastanów się 10 razy póki nie jest za późno ????

@Brak

Dokładnie, za poprzedni miesiąc była premia 100zl brutto, a już 5 października dowiedzieliśmy się że premii nie będzie za ten miesiąc, zrobili jeden audyt zapytali nowego pracownika i wyszli na swoje także za październik jest 0zl

Ostry
@Nowy

Co ty dupisz? Kto ci tak powoedział?

Jestem ciekawy o czym niby jego żona nie wie … wiecie coś ….

Słupek

Co do Kety jes dobrym Pracownikiem zawsze wykonuje prace rzetelnie nie ma do niego zastrzeżeń jest to dalbę ze w necie umicie nadawać na dana osobę ale żeby powiedzieć to w prosto oczy to nie ma nikogo tylko mocni w gębie są co po nie którzy Ale jest to słabe z waszej strony żeby brać jego żonę do ust …. To już przeginanie a tu co się dzieje to czysty Mobing i hejt

….

Wy jesteście tylko w gadce mądrzy ale przyjść w oczy powiedzieć to nie ma nikogo .

;);)

Święta racja

Franz

No bo mały nic nie umie, tylko drzeć ten pomyjok i wysługiwać się innymi ale to już przeszłość a Kecie by było wstyd wchodzić na halę jakby miał wrzody pod pachami o tym jak miał jechane za nieoddawanie długów w terminie. Co do roboty to wszyscy robią więcej jak mały no bo keta coś tam robi a raczej próbuje.

Możliwy

Witam, firma Dywidag szuka Kierownika produkcji, czy ktoś może powiedzieć dlaczego? co z poprzednikiem? Czy przytaczany tu Pan (usunięte przez administratora)jest nad Kierownikiem produkcji? Dziękuję

Dzepetto
@Możliwy

Od 19.09 kierownikiem produkcji ma zostać pan Daniel J. znany jako Keta

Keta

Siema wszystkim wszystkim mam być kierownikiem mam pytanko ma ktoś pożyczyć 5 tys do grudnia

Friz
@Keta

Keta to do tarcia chrzanu co najwyżej operator telefonu ????????????

Zofia

A skąd to wiadomo? Jesteś pracownikiem firmy? Uważasz że to dobra opcja jest?

Mateusz
@Dzepetto

Keta się nada - lepiej od mrozu na pewno wypadnie:)

Jarpen
@Mateusz

Uwaga Uwaga Keta zaczął znowu pożyczać kase oddaje kiedy dopiero się upomnisz o swoje kretyn , lubi jeździć samochodem ale nie daje za to nic nawet na paliwo bo po co to jest kety a on nie musi dawać , obgaduje pozostałych pracowników myśli z tego coś będzie miał. Dla zainteresowanych nie pozyczajcue mu kasy bo nie odda w poprzedniej robocie to tez nie oddał bo po co życiowa porazka z niego a za obgadywanie wiecie co sie robi komus

Pracownik lambertz
@Jarpen

Cały keta nic się nie zmienił pożycza dalej oddaje kiedy chce albo kiedy pożyczy od kogoś innego ????tak obgaduje innych później się tego wypiera, pracownik roku w lambertz ci co z nim pracowali w lambertz wiedzą o co chodzi kapus i (usunięte przez administratora) oddawał pieniądze co pożyczyłeś

Ale jaja
@Pracownik lambertz

Teraz dopiero ktoś się skapnol jaki jest ten keta nie warto z nim gadać bo tylko jedno powie masz pożyczyć kasa

Julia

Ale jak on niby niszczy? Masz na to jakieś dowody?

Bbb

To chyba przysługa, a nie (usunięte przez administratora). Jak się nie podoba to po co się męczyć, lepiej zmienić prace.

Ugi bugu
@Bbb

Mentalne (usunięte przez administratora) ludzie wola siedzieć w (usunięte przez administratora) i narzekać jak im zle zamiast z niej wyjść, chyba że faktycznie nie jest tak źle jak się mówi...

Julia

A nie możecie po prostu z nim porozmawiać o tym co wam nie pasuje?

@Julia

A miałaś nie przyjemność gościa poznać? (usunięte przez administratora) wie wszystko najlepiej , metody zarządzania z lat 90 , jak Ci się nie podoba to nie musisz tu pracować... Możesz się starać i spalać ale przez tą czarną owcę potracimy kontrakty zanim się zorientują że koleś się do tego nie nadaje i ciągnie firmę na (usunięte przez administratora)

Majkel

Hej, Kasa na czas...i to jedyne co pozytywnego można powiedzieć o firmie (chociaż czy płacenie w terminie możemy uznać za plus a nie normę?). Duża rotacja pracowników, bezmyślne kierownictwo co nie odejdzie od biurka zobaczyć co nie działa tylko przelewa swoje poronione pomysły na zadania. Na magazynie panuje totalny chaos, wypadki ze względu na pośpiech i złe oznaczenia. Podstawowym problemem firmy jest to iż nie uczy się na błędach, brak specjalistów poowdóje w kółko te same problemy i pośpiech. Szkoda zdrowia i nerwów.

@Majkel

Ale na każdym stanowisku taka duża rotacja czy tylko w jakimś dziale?

Majkel
@Julia

mogę powiedzieć o magazynie bo to tylko przeżyłem, ale podobno w biurze to samo bo epidemia L4 żę podobno mają sprawdzać Robią atmosferę jak w obozie i się dziwią że nikt nie chce robić.

@Majkel

To ile osób poszło na l4 że aż sprawdzać to będą?

Edek

Witam, jak wygląda praca na UR w Rudzie Śląskiej? Widzę że sporo rekrutują więc firma się rozrasta czy pracownicy odchodzą ?

UR
@Edek

Z tego co wiem tworzony jest nowy dział utrzymania ruchu - ci co już pracują mają sie zająć tylko equipmentem i maszynami

@Edek

Na rozmowie wszystko jest ładnie i pięknie a w rzeczywistości już nie jest tak kolorowo, praca na linii przy awariach a tak to ciągła presja i nacisk na maszyny wysyłane po różnych budowach.

Obserwator

Niby nowoczesny zakład, rozreklamowany po całym województwie a po przekroczeniu bram zakładu czujesz sie jak by czas zatrzymał się na 1940roku. Prymitywne metody pracy, głównym komponentem jest taśma a najbardziej razi w oczy ciągła praca na kolanach… współczuję ludziom za dwa lata jak zacznie wychodzić w zdrowiu ich ciężka praca! Myślę, że na innych działach praca wygląda podobnie jak na produkcji, takimi metodami ludzie długo nie zabawią. Popracowałem chwilę mam swoje zdanie i podziwiam tych wytrwałych co nadal wieża w potencjał tej firmy.

Śmieszek
@Obserwator

Mogli Ci dać słownik na odchodne… Bo z takim „wieżeniem” daleko nie zajdziesz

Seba wali kozy

Sebastian bezużyteczny, przepity, popuchnięty fioletowy alkonie. Wszystkiego najlepszego z okazji odejścia.

Miś Jogi
@Seba wali kozy

Co to za firma że zatrudnia takich kretynów?!

XD
@Miś Jogi

Dywidag

Irena
@Miś Jogi

Czemu się tak wypowiadasz o pracownikach ?

Stonoga

Bo tam wszystko jest nietuzinkowe i na opak, patokorpo. Jak to mawia, pan Stonoga "szkoda gadać, szkoda strzępić ryja"

zimny

Cześć Jak wygląda praca na produkcji i jak a jest atmosfera w Rudzie Śląskiej

wirex

Było fajnie i zdechło.

Jojo
@zimny

Nie czytaj tych komentarzy. Poza kilka przypadkami niezadowolonych narzekajacych pracownikow jest ok. praca fizyczna, platna na czas, za wszystkie nadgodziny placa jak trzeba, mozna sie cos nauczyc i jak sie wykazujesz i jestes zaangazowany to szkolenia (teraz tez do niemiec pojechali na szkolenie) to na plus. Na minus to brak socjalu. Atmosfera to zalezy na jaka brygade trafisz. Ogolnie 4/5 wg mnie

Ha ha Ha
@Jojo

Zeby dostać awans to trzeba lizać (usunięte przez administratora) przełożonym (brygadzistą) lub posprzątać (usunięte przez administratora) pod prysznicem (jak ktoś nasrał)

ijo
@zimny

@zimny Praca super wygląda. Wpadaj jak szukasz czegoś na chwilę to idealne miejsce. Zapraszamy

ijo
@Ha ha Ha

I to dosłownie z tym sprzątaniem pryszniców

Putin
@zimny

Praca w Rudzie Śląskiej jest naprawdę spoko. Nikt nie stoi nad Tobą z batem a jeżeli jesteś dobry to zostajesz doceniony Naprawdę polecam

Brr

Nie warto. Firma ma nie uczciwe podejście do pracowników. Na początku dużo obiecują dadzą wam wszystko o po kilku mc dostaniecie zmianę w umowie na duzoo gorsze. Więc jak chcecie zmienić pracę to nie polecam tego nieuczciwego pracodawcy.

Se7en
@Brr

Wystarczy poprosić czy wręcz zażądać promese.

Putin
@Brr

Widocznie byłeś bądź jestes (usunięte przez administratora) pracownik. Ja jestem zadowolony z pracy i wynagrodzenia.

Twój stary

Firma spoko pracuję się dobrze , jest parę rzeczy do dopracowania ale Pan dyrektor na pewno zaraz to ogarnie z resztą jak wszystko

Jacek

Firma jest naprawdę spoko. Warto ubiegać się o pracę. Atmosfera, która zależy od nas samych, jest tylko i wyłącznie naszą zasługą. Zarobki? Te również są na przyzwoitym poziomie, ale są za wykonaną pracę, a nie za leżenie przed telewizorem. Tak więc uważam, że jest po co tutaj przyjść. Warto!

Placek
@Jacek

Nie wiem kogo chcecie pozyskać do pracy tą marną kryptoteklamą, niepełnosprawnych umysłowo? Kasa marna, robota ciężka, brakuje ludzi do pracy (na hali, bo w biurze wesoło) więc tych którzy jeszcze pracują wyciska się jak cytrynę (nadgodziny, praca w weekendy). Po całym Śląsku jeżdżą autobusy i tramwaje oblepione reklamami dywidaga, gdzie możemy przeczytać o zarobkach, których zwykły pracownik na oczy nie widział (mówię o podstawie, bez trzaskania nadgodzin i pracy w weekendy). Skoro jest tak dobrze, to po co te reklamy?

Słoneczko
@Placek

Przecież do pracy w weekendy nikt nikogo nie zmusza, dodatkowo za prace w weekend oprócz 100% płatne dodatkowo masz 200zł brutto wiec chętnych nie brakuje. A co do zarobków, jak zwykły pracownik na oczy nie widział przecież są 3 progi wynagrodzenia i raczej każdy wie na ile podpisał aneks. I pytanie, po co te reklamy serio? Wiesz jak działa reklama?

Lidia
@Jacek

A zdradzisz moze jak przebiega rekrutacja? Pytają o coś konkretnego? :)

Zostaw merytoryczną opinię o DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DYWIDAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.6/5 Na podstawie 44 ocen.
  • GEN. HALLERA 78
    41-709 Ruda Śląska