Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych SANEL Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych SANEL Sp. z o.o.

Koparkowy 2010-11-03 20:42:03
Jeżeli ktoś chce pracować w tej źle zarządzanej firmie, lubi niespodzianki z wynagrodzeniem ( jest/niema -) lubi być wykorzystywany przez despotyczną Panią prezes która uważa, że wszystko wie ... a na żadną budowę nie jeździ i nie sprawdza. To polecam gorąco. Jeżeli ktoś jednak ma trochę szacunku dla wałasnej osoby i zna swoją wartość to będzie omijał tą firmę z daleka. Wystarczy zobaczyć ich trwające realizacje i komentarze użytkowników - katastrofa.
były pracownik 2011-08-17 11:41:13
Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Prowadzona jest przez dwie despotyczne szefowe, które uważają że znają się na wszystkim. Szczególnie stara (ponad 70 lat) "szefowa", która myśli że jest istotą boską co najmniej, atmosfera pracy zależy zawsze od jej humoru, rządzi nawet Panią Prezes. Często zapomina nawet co mówiła dzień wcześniej. Osoby pracujące w biurze są przez nią zastraszane, co słabsze psychicznie jednostki płaczą średnio raz w tygodniu.
Pomijając ten "szczegół" zarządzanie firmą jest fatalne, organizacje budów nadawałoby się pokazać PIP. Pracowałem w różnych firmach lecz takiego zarządzania, organizacji, nieudolności w prowadzeniu poważnych inwestycji nigdy nie widziałem.
Polecam dla osób o silnej psychice i stalowych nerwach :))
były pracownik 2012-01-10 16:46:45
Potwierdzam opinie wyżej wymienione. Jako wieloletni pracownik w branży budowlanej zaskoczony jestem nieetycznym, niezrównoważonym zachowaniem władających.
W firmie brak jest działania wg ściśle określonej polityki; raz podjęte przez władających decyzje zmieniają się wielokrotnie, w zależności od nastroju władających. Reprymendę za to otrzymują pracownicy, którzy załatwili coś wg poprzedniej, "ulotnionej" już decyzji władających.
Nie jest to firma - to pewne - dla osób, które chcą się rozwijać zawodowo i chcę mieć do tego warunki. Pod żadnym pozorem nie można mieć swojego zdania i dzielić się nim z władającymi. Co więcej: cokolwiek by się nie zrobiło zawsze będzie źle. Zastraszanie pracowników jest na porządku dziennym.

Jeżeli nie masz na głowie kredytu, ani rodziny, a chcesz rozwijać się zawodowo, to daruj sobie pracę w tej firmie.
Widzący 2012-03-09 06:37:52
Szanowni Państwo wszystkie wpisy poprzednie popieram w całej rozciągłości. Firma roszczeniowa ze wszystkimi się sądzi – inwestorami, pracownikami oraz podwykonawcami z tego co mówiono często „dla zasady”.
Źle zarządzana przez despotyczny „zarząd”. Miałem okazję pracować w tej firmie i powiem szczerze odradzam. O ile jeszcze na budowach kierownictwo jest do zniesienia to niestety cały wizerunek firmy psują decyzje „zarządu”.
Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, czytajcie dokładnie umowę przed podpisaniem oraz wszystkie ustalenia spiszcie na papierze przed podjęciem pracy bo po paru dniach „zarząd” nie pamięta obietnic.
Niektórzy na umowę czekają …i czekają … i czekają, aż po kilku tygodniach pracy dostają do podpisania … ze stawką niższą niż umówiona.
Zostawiam do waszej decyzji i czy SANEL to „dobry pracodawca”
Piotr 2012-08-10 08:05:11
Przeczytałem powyższe komentarze i również podzielę się opinią na temat współpracy z tą firmą. Miałem okazję pracy w tej firmie. Jeżeli chodzi o zarobki to są dobre jeżeli odpowiednio się ustali warunki na początku. Warunki pracy zależy na jakiej budowie i dużo zależy od kierownika, ja pracowałem pod Zakopanym i tam było znośnie, ale chwilę byłem na budowie w Opolu i tam tragedia. O dodatkach, premiach, nagrodach zapomnijcie od razu, nawet obiecane przez prezesową nigdy nie dostaniecie. Ogólnie oceniłbym firmę na 3+ to i tak wysoko jak na polskie realia. Przez cały okres pracy nie było większych problemów raz tylko z wypłatą która bez zapowiedzenia została przesunięta.
lis 2016-04-19 19:27:57
Piotr' czyli istnieje w firmie na rozmowie kwaliikacyjnej negocjacja warunków finansowych, tak? Ja chciałbym apliikować do działu technicznego, ponieważ posiadam wykształcenie wyższe techniczne, pracowałem na budowach.
Zostaw swoją opinię o Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych SANEL Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych SANEL Sp. z o.o.