Opinie o Opes Polska Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Opes Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Opes Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opes Polska Sp. z o.o. w Kielce

Pracuś

Przecież nasze socjalne otrzymuje pani B. na dofinansowanie kanapek, cukierków, ciasteczek dla kierownika P. Wszystko kosztuje jak wiemy. Dbajmy o niego i nie narzekamy kochani. Wesołych świąt.

Bjoło

Witam. Ryczę wszystkim okradanym i poniewierany przez tę firmę Spokojnych Świąt. No rzeźnia Grąbkowo to jest (usunięte przez administratora) prowadzony przez chorych ludzi. Jeden z majstrów za czarnego mercedesa to by chyba nawet rodzinę sprzedał . Żeby mu go tylko Jaro nie zabrał .(usunięte przez administratora)Ale już niedługo przejmuje nas Firma Gobarto i się pożegnamy z tymi Czubami. No jeszcze Pan Tarczyński niebawem otwiera zakład na starym Majerowiczu więc Już W Tym (usunięte przez administratora) nikt nie pozostanie, no może paru dupo-liżców .

Ktoś

Firma masakra tempo zabójcze tylko wyzyskiwac ludzi umieją. Dzięki za paczki w tym roku. Z tym CBA to się zgadzam całkowicie

Niunia

Dziękujemy za paczki na święta były MEGA wypaśne hahaha. A co reszty masakra dobrze sie mają tylko (usunięte przez administratora) pana P. Co do reszty majstrów są ok oprócz pana A. jak mu palca w dup.e prosto nie trzymasz masz przerąbane, spokojnie można go posądzić o mobing. Poprostu ta firma się już kończy, nie ma tej atmosfery co kiedyś. Dziwne że pan dyrektor przed kopertami był codziennie na hali ,pewno zobaczyć co komu jeszcze urwać z wypłaty, w piątek oczywiście się nie pokazał. Masakra.

Czy po rozmowie w Opes Polska Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
MuMustangMu

Ktoś wcześniej pisze że CBA powinno zajżec do Kielc a ja uważam że do Krotoszyna też.

Witam. Masz rację Rencista. Trzeba pisać bo to jest już taka kicha że gorzej być już nie może. Zresztą tutaj piszemy ANONIMOWO

Ręcista Niebawem

No wiara wreszcie coś piszecie. Rozruszajcie to forum. Piszcie do znajomych niech wchodzą tu i piszą na tych naszych panów opinie prawdziwe.

Ona i On

MAMA to już nie wie co mówi. Broni synalka a to to samo (usunięte przez administratora) co j.s. ale już niedługo do Gobarto przejdziemy a onich jak najszybciej zapomnieć. Łupią nas na kozdym kroku. Ale sprawiedliwość przyjdzie kiedyś na pewno i im te uśmiechy z pysków znikną.

Znany

Nie ma paczek lub bonów na święta jak co roku, bo jak to "MAMA" powiedziała jeździmy do pracy firmowymi busami i w (usunięte przez administratora) mało.

Zbynio

Pewni jesteście , że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Łatwo jest kogoś skrzywdzić a znacznie gorzej naprawić.

obserwator

Mobbing. Cba powinno sie do nich dobrac

Maciej089

Firma skladajaca sie z samych (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu!

Anna76

wpiszcie sobie firme jar-pol. Firma ta sama tylko nazwa zmieniona. NIE POLECAM1!!!!

Jasiek

@Stefan Ten wątek dotyczy oddziału w Kielcach więc po co mieszać inne zakłady?

Stefan

Mobing . To na pierwszym miejscu w tej szemranej firmie (CBA miałoby co robić) (usunięte przez administratora)

Teraz albo nigdy

Rychły czuję mój koniec kariery w tym(usunięte przez administratora). Męczę się tam już 7 lat i żadnego szacunku , ciągłe pomiatanie człowiekiem. W imię czego pytam. Po wakacjach papa.

To Ja

Chcę zauważyć że firma nadal (usunięte przez administratora)Część owszem tak (usunięte przez administratora)?? Zmienili nazwę firmy ale nic poza tym.

Defis

Wszystko to prawda ze wyplata z opoznieniem kartek od wyplaty nie ma czyli nadal nic nie wiadomo ile za urlop za chorobowe ile za godziny i nadgodziny nadgodziny nigdy nie byly jeszcze wyplacone jak powinny tylko gola stawka no to wszystko jak na razie po staremu robienie ludzi nadal w balona a tak czy (usunięte przez administratora)o wszystkim wie co tu sie wyprawia i ludzi coraz mniej i nadal sie zwalniaja ukraina tez nie chce tu przyjechac bo za mala kasa no i braki ludzi patrza nadrobic podkrecajac i tak juz za szybkie tempo a ludzie sie godza jak barany no to na razie tyle

Ludzie

Pracujemy w tej firmie od 01.04. teraz była pierwsza wypłata. Po pierwsze z opóźnieniem a co ważniejsze nikt nie wie ile za nadgodziny , ile za urlop , ile za chorobowe , ile na godzinę , ile ewentualnej premi???? NIE MA żadnych kartek od wypłat!!!! Dlaczego???? Co ukrywają???? Jest dużo do wyjaśnienia sobie.

Ona i On

To prawda. (usunięte przez administratora) W normalnych firmach pęsje są wypłacone do dziesiątego , (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Opes Polska Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Opes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Opes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opes Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Opes Polska Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Wróbla 9 lok. 6
    25-661 Kielce